Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

czesc dziewczyny! magdae - niniejszym dopytuje sie o ciebie! zawsze patrze czy jestes, bo w koncu jestesmy to tej samej stronie wielkiej wody (no, moze nie tak wielkiej) - patriotyzm lokalny... hihi :) masz termin 2 dni po mnie i w zwiazku z tym mam pytanie: czy od 7.07 beda wyplacac maternity? bo mi wyszlo, ze dopiero jakos od 15.07, a koncze prace 7.07 bo mi sie koncza kursy, krote prowadze no i szkola, a nowych juz mi nie dadza. ewunienka-trzymam kciuki! dobrze, ze masz ten stres jednego dnia, przynajmniej szybko bedzie po wszystkim... daj znac jak ci poszlo! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ewunienka powodzenia dzisiaj, trzymamy kciuki !!! A ztego ze wszystko jednego dnia bedziesz sie cieszyc po wszystkim, bedziesz miala z glowy :) Mamani ale twoj Kornelek juz duzy - prawie dwa kilo ho ho .. nie wiem ile ma moj ale ja jestem w 28 tyg wiec chyba troche ponad kg Moj organizm zdusil chyba wirusa w zarodku bo bol gardla minal, obejdzie sie jednak be chorowania :) Pogoda u nas dalej brzydka, pada i wieje .. no i dobrze, w tym roku wole taka niz upaly 👄 i milego dnia zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunieńka trzymam kciuki!!!!!!! może i lepiej że ten stres przypadnie na jeden dzien... przeziębienie powoli mi przechodzi, ale dzis cos cięzko mi sie oddycha, chyba brzuszek poszedł mi do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczęta! Widzę, że tu dzisiaj pustki. Pewnie macie piękną pogodę i nikomu się nie chce siedzieć przed komputerem... Ja dzisiaj nie poszłam do pracy, bo coś się trochę dziwnie czuję. Mam takie bóle jak przed okresem, więc na wszelki wypadek zostałam w domu i odpoczywam, tj. poleguję. No i zaaplikowałam sobie nospę i magnez na wszelki wypadek. Zostały już niecałe 3 miesiące, nie wiem co bym zrobiła, jak by mojemu synkowi stało się coś złego, wolę dmuchać na zimne. Jutro o 17:30 mam wizytę u gina, taką wcześniej planowaną, więc mnie sobie dokładnie obejrzy. Synek cały czas bardzo aktywny, więc u niego chyba wszystko dobrze. Zresztą dzisiaj mu nawet dziękowałam za te jego kopniaczki, to tak troszkę jak by mnie pocieszał i mówił - mamusiu, nie martw się, u mnie wszystko w porządku. Ewunieńka trzymam kciuki podwójnie! Mamo Huberta - zdrówka życzę, niech sobie to Twoje przeziębienie idzie gdzie pieprz rośnie! A Myszka to się coś nie odzywa, mam nadzieję, że u niej wszystko dobrze... Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i pociech - mam nadzieję, że wczoraj złożyłyście życzenia tatusiom z okazji dnia ojca - mój to tak się ucieszył, że nie wiem :), K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKAAAAAAAAA
MAMANI JAK TAM WYNIKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pilne pytanie natury kulinarnej :) Kupilam w Polsce kasze gryczana, taka w torebkach - ale wyrzucilam kartoniki zeby zajmowala mniej miejsca w bagazu no i teraz nie mam pojecia ile minut ja sie gotuje - wiecie moze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak onyx beda mi placic od 7 lipca, dokladnie formalnie moge zaczac macierzynski juz 29 czerwca, w pracy mi to dokladnie sprawdzili kiedy moge prawnie zaczac czyli tego 29 czerwca bylabym 28 t i 1 dzien tym samym jest to 29 czyli jedenascie przed, ja myslalam ze jak sie skonczy 29 a to juz jest jak sie zacznie, tak samo jest z tym tyg kwalifikacyjnym, ja zaczynam 7 lipca zawsze to tydz pozniej, chcialabym dluzej popracowac ale maly i tak 22 lipca zaczyna wakacje wiec nie ma sensu a rewelacyjnie sie nie czuje wiec nie chce ryzykowac, pieniadze to nie wszystko!!pozdro dla mam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze onyx-moze wyplata jest zawsze tydzien do tylu wiec jak zaczynasz 7 to wyplata tydzien po czyli okolo 15, ja ostatni dzien bede 6, nie wiem wlasnie czy placa z gory czy po tyg jak przepracowanym bynajmniej platne juz bym miala od 29 czerwca!!pozdro jeszcze raz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae - dzieki za informacje, troche sie pogubilam w tych ichnich tygodniach, ktore czasem licza wg daty, a czasem kiedy przypada niedziela... :) nie wiecie co z nasza magistratka-kierowca? pewnie padla po stresujacym dniu... moge juz puscic te kciuki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla 87
Pamiętacie mnie jeszcze dziewczyny,kilka miesięcy temu pisałam że jestem szczęśliwa bo się dowiedziałam że będę mamusią drugiego chłopczyka.Kilka dni temu moje nienarodzone jeszcze maleństwo zrobiło mi niespodziankę i okazało prawdziwą płeć BĘDĘ MIAŁA CÓRECZKĘ niepamiętam kiedy ostatnio byłm tak szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, no to niezłą Ci niespodziankę sprawiła ta Twoja córunia :)! Gratulacje! U mnie teoretycznie nie było żadnych wątpliwości do tej pory - wszyscy mówili, że ewidentnie chłopak, więc chyba już nie zmieni płci, co ;)? To by dopiero było... Ja do niego cały czas mówię \'synku, syneczku\', no i już się przyzwyczailiśmy do myśli, że chłopiec będzie... Choć na początku w sumie wydawało nam się, że wolelibyśmy dziewczynkę... teraz trudno by się było przestawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzieki ogromne za trzymanie kciukow!!!! Jestem pani magister juz ale niestety bez prawa jazdy jeszcze...ale i tak pelnia szczescia... Faktycznie stres opadl i padalam, po prostu padlam i wlasnie sie niedawno obudzilam :) Moja Amirka grzeczniutka byla jak aniolek :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do niespodzianek plciowych dzieci to wlasnie dzis uslyszalam historie siostry kolezanki, ktorej jeszcze w 32 tygodniu mowili ze dziewczynka, babcia sukieneczke nawet wydziergala...a tu sie chlopak zjawil na swiecie :) Mam nadzieje, ze mi moja corcia takiej niespodziewanki nie zrobi...w sumie juz trzech lekarzy potwierdzilo, ze dziewczynka wiec musi dziewczynka byc i basta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunienka, gratulacje pani magister! prawko tez zdasz, zobaczysz! fajnie, masz co powspominac, musisz koniecznie kiedys dziecku opowiedziec jak to uczestniczylo w twojej obronie :) :) :) pozdrowienia dla wszystkich! spicie juz? bo ja zaraz chyba sie poloze. dzis wyjatkowo 18-latek pietro nizej nie robi imprezy i trzeba to wykorzystac :) chyba ze goscie przyjda pozniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo...:) Wpadlam tylko pogratulowac:) Ewunienka-GRatulacje:D:D:D Co do prawka to nie przejmuj sie...:) Nie teraz to nastepnym razem:) Wazne ze Pania Magister zostalas:D Kamila-gratuluje niespodzianki:D Mam pytanie... A czy lekarz wczesniej byl pewny na 100% ze to chlopczyk??? I w ktorym tygodniu stwierdzil ze to chlopiec??? Kolorowych snow dziewczyny...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pani magister nasze gratulacje 🌻 Super ze masz ju z glowy :) a prawko tez zdasz :) Kamila to fajnie, bedziesz miala parke :) Ja myslalam ze to raczej dziewczynki \"zmieniaja plec\" a chlopcy to raczej pewniaki.. my mamy zdjecia \"klejnotow rodzinnych\" naszego synka - wyraznie widac dwa jajeczka i siusiaka - chyba mala szansa ze mu sie wchlona :) :o :) hi hi Moj maly znow tak cicho siedzi ze ja sie denerwuje :( czasami rusza sie naprawde duzo, a czasami cisza pare godzin...no nic, w piatek ide do poloznej to sie zapytam co i jak i czy to normalne Kasinska lepiej sie juz dzis czujesz ?? Haloo Myszka daj nam jakis znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ewunienka gratuluję!!!!!!!! karo ta kaszę to się gotuje coś ponad 20 min, zreszta ja zawsze nacinam lekko woreczek i pod koniec gotowania sprawdzam czy juz jest dobra :) kamila gratuluje córeczki!!!! cos poznikało trochę mamusiek z forum, czyżby wakacje, urlopy. nie ma myszki, majki, eryki, agi i jeszce innych, których nie ma juz tak długo że nawet niki zapomniałam. odezwać się dziewczyny!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo mamusie:) Mam pytanie do obecnych juz mam:) Czy ktoras z Was uzywala moze po porodzie pasu sciagajacego brzuszek??? Zastanawiam sie na kupnem... Polecacie???:) A co do dziewczyn to rzeczywiscie Nas malo... Pewnie okres wakacyjny sie zaczal i teraz siedza brzuszkami do gory:D Pozdrawiam ...:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie Mamusie :-) Ewunienka Gratulacje! Co do prawka to temat rzeka, ja zdalam test bezblednie za 1 razem a jazdy za 3-razem dopiero... brryy i tak naprawde dobra szkole mialam jak moj M zlamal noge i bylam glownym i jedynyn kierowca ;-) Wczoraj bylam u mojej poloznej. Wszystko z nami dobrze. Wyniki wszystkie dobre. Pytalam troszke o porod tutaj, o nacinanie, lewatywe czy tym podobne. Moja polozna robi po 36 TC akupunkture ktora poleca, chyba sie zapisze i zobacze. Slyszalam tez pierwszy raz bicie serduszka mojej Laleczki. A dzis wysporzatalam jej pokoj i poukladalam ubranka w szafkach! U Nas juz wszystko stoi gotowe... no prawie... :-) Mamahuberta mam nadzieje ze juz nie kichasz :-) Pozdrawiam i przesylam buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto??????? ja tak na chwile, po meczu , zreszta tu w angli nie jest tak strasznie pozno!!!!!no i sie zarazilam chyba od was przez internet kataru!!najlepsze jest to ze kilka dni temu mnie lapalo ale odeszlo za to wczoraj wrocilo z podwojona sila-straszny katar i bol miesni, teraz w ciazy jak jestem przeziebiona to od razu tak bola mnie wszystkie miesnie i stawy, dziwne i na dodatek ma czesto bol glowy ale z tylu, wiecie co to moze byc???z przodu to raczej spodwodowane zmeczeniem albo cisnieniem ale tak zupelnie z tylu??-sama nie wiem!! gratulacje dla pani magister!!!!!!zdrowia wszystkim mamom!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja od jutra znowu na zwolnieniu - do 11 lipca. Lekarz kazał mi odpoczywać i znowu brać progesteron. Mój synek waży ok 970 gram, za malutki jeszcze jest, żeby się urodzić, więc trzeba zrobić wszystko żeby do tego nie dopuścić. A te moje bóle, twardnienie brzucha, to jak nic skurcze. Zresztą na badaniu stwierdził, że mam brzuch (=macicę) bardziej napięty i twardy niż zwykle, no i że dzidziuś jest nieco niżej niż wcześniej , naciska na \'dół\', a to może przyspieszyć poród, więc tym bardziej odpoczynek jest wskazany. Podróże też na razie odpadają, ciekawe jak to będzie z tym moim planowanym powrotem do Polski... Pozdrawiam tymczasem - i gratuluję Pani Magister, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) takze gratuluje pozdawanych egzaminow ja dzis bylam u ginka , potwierdzona cora, mala wazy 1700 (pierwszy dzien 33 tygodnia) dostalam karte ruchow i badania do zrobienia poza tym mecze sie dalej z kaszlem, mam pic flegamine :-/ ide do wyrka, spiaca juz jestem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche wam juz zazdroszcze,ze znacie plec dziecka...my dopiero w poniedzialek!!! :) i hope! ale gdzies w srodku bede miala,ze moga sie pomylic bo troche sie ostatnio tych historii nasluchalam. czasami mysla,ze chlopak,a to byla tylko pepowina. moje znajome szykuja mi imprezke z kazji \'baby shower\'...i tak jakos ok 20 osob. calkiem niezle. ja po porodzie nie zamierzalam zapraszac gosci przez conajmniej...6 tygodni a tutaj...hmm. troche inne zwyczaje. ludzie sie po prostu z lekka wpraszaja. bede to musiala obmyslec i jakos wspomniec,ze ja wole tylko z najblizsa rodzinka. jak to u nas bywa..co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie jakas \"susza\" na forum zapanowala :) Przyjda jesienne szarugi to sie komputerek preprosi :P chyba ze maluchy beda dawac popalic .. Kasinska dobrze ze bylas u lekarza i wiesz co i jak, odpoczywaj duzo a na pewno bedzie dobrze :) Izabelcia wiem o czym mowisz z tym wpraszaniem :) moja tesciowa z USA przyjezdza na hmmm dwa miesiace .. caly sierpien i wrzesien : 0 Z jednej strony ciesze sie ze tu bedzie jak przyjdzie czas na porod, zawsze to jakas pomoc, no i ogolnie tesciowa naprawde jest spoko ale mimo wszystko, dwa miesiace to dla mnie dlugo nawet z wlasnymi rodzicami :) Ja dalej siedze i czekam na ruchy malego .. nie panikuje bo czulam juz dzis jak sie ruszal, ale ostatnio naprawde b malo .. i jakies slabsze te jego ruchy. Nie wiem czy sie inaczej obrocil, czy co .. Ehh nic by mnie bardiej nie ucieszylo niz porzadny kopniak w zebra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!!! u nas taka pogoda ze lepiej za okno nie patrzec!! przeziebienie mnie caly czas trzymie i syna tez dopadlo! kasinska-zazdrszcze ci ze mozesz w ogole widziec lekarza, ty masz skurcze ja tez, ale nie twardnienie tylko jak skurcz np zoladka, bo chyba jak twardnieje to nie boli a mnie boli i to nie twardnienie, podobno skurcze moga byc a teraz to juz braxtona tylko ze najwazniejsze zeby nie byly regularne-a ten ci etak podstraszyl, a to ze dziecko troche nisko to znaczy ze sama macica juz nizej czy tylko dziecko-pewnie nie pytalas tak szczegolowo, ale szyjka masz zamknieta pewnie, to lez i odpoczywaj!ja w przyszla sobote postaram sie isc na usg i zobaczyc czy wszystko ok bo te moje skurcze tez mnie martwia, karro jedna dziewczyna na innym forum przestala czuc ruchy-oczywiscie ja zignorowali ale ona sie nie dala i okazalo sie za dziecko poplatalo sie pepowina bo ma troche za dluga, pookrecali jej dziecko no i jest juz lepiej ale teraz jest pod kontrola. z tego co wiem to ruchy mniej sie odzczuwa ale na koncowce jak dziecko juz ma malo miejsca teraz jeszcze powinno brykac chociaz ma prawo do spokojniejszych i bardziej ruchliwych dni, ja jestem tez w 28 tyg i na razie bryka bardzo ostro. pozdrawiam mamy i mniej zmartwien, byle do konca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny evi ty jestes 3 tyg dalej niż ja a twoja corcia waży mniej niż mój synuś :D:D:D mam nadzieje ze urodze kolo 38 tyg albo ze jednak usg sie myli :D:D:D Jeju taki klocek bedzie :D:D:D Gratuluje egzaminów i wiadomosci o plci dzieciaczków :D Ja bylam wczoraj u gina i schudlam pol kg... znów zebralam za to :) ale brzuch sie powiekszyl 3 cm wiec jest super :D Dostalam skierowanie na badania ogolne i usg no i gin wybiera sie na urlop wiec w 2 tyg lipca musze iść do innego... To na tyle. Pozdrawiam i życze wszystkim milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!! magia jeszcze kicham, coś długo mnie trzyma, ale juz jest i tak lepiej. ciesze sie że u was wszystko ok. kasińska wypoczywaj! duzo zdrowia dla ciebie i maleństwa 🌼 brutta ja nie używałam takiego pasa ( po prostu nie musiałam, teraz może być inaczej ;) ), ale we wtorek w szkole rodzenia położna nam pokazywała. koleżanka moja kupowała po cesarce, bo brzuszek jej został,płaciła coś ok 70 zł, ale narzekała że ciągle sie podciągał do góry i nie był za wygodny! może więc opcja majtek z wyższym stanem elastycznym będzie lepsza! karro nie denerwuj się moja córcia tez była raczej leniwa, ale jak się teraz rozbrykała , a nas trochę dzieli, ale dla własnego spokoju sprawdź czy wszystko w porządku. izabelciaa ty masz baby shower przed narodzinami??????????? u nas to goście przychodzą na "oględziny" po narodzinach. będę starała się żeby nikt nie wprosił mi sie za wcześnie, ale jak już sie odnajdę w nowej sytuacji to będę zawiadamiać rodzinkę i znajomych że mogą nas odwiedzić, oczywiście żadnych zbiorowych imprez. pojedynczo niech się złażą na kawkę i ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla 87
Niespodzianek ciąg dalszy dziś się dowiedziałam,że mam cukrzyce ciażową i nie mogę przestać o tym myśleć i się martwić. A jeżeli chodzi o płec to chcieliśmy z mężem wiedzieć jak najszybciej czym nas natura obdarowała.W 15 tygodniu ciąży dowiedzieliśmy sie że będziemy mieć drugiego synka,nie zapomnę tej chwili bo dokładnie pokazywał już niby siusiaka.Obecnie jestem w 30 tygodniu i wiem że będę mamą córeczki. Jednak jeżeli chodzi o płec to nigdy nic nie wiadomo dziewczyny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
kamila miałas robione na 50 gr glukozy czy 75? A chciałąs chłopaka czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Ile waży Twoja dziewczynka? gdzieś miałam tabele:(żeby sprawdzać czy mieści sie w normach waga dziecka w poszczegolnych tygodniach ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×