Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość sandra27
czesc dziewczyny wpisałam sie do tabelki:-> mam takie jedno pytanie czy miała tak któras z was ze podczas oddawania moczu boli was brzuszek po bokach?boje sie czy to nie jakas infekcja wyniki mam zrobic dopiero za tydzien a wizyte mam 29 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaya dziekuje ci za odpowiedz. Ty masz mniejsza różnicę miedzy szkrabami niż bedzie u mnie. Zobaczymy jak to wszystko bedzie :) evi fajnie ze twój maly juz nie sika w pampersy. ja planuje mała zaczac oduczac jak tylko zrobi sie cieplo. Mam nadzieje ze nam sie uda :) mnie nic nie boli przy sikaniu ale czasem boli mnie podbrzusze- klóją jajniki. pamietam ze z Mania tez mnie tak bolalo. to nie jakis dokuczliwy ból tylko czuje ze tam coraz mniej miejsca sie robi i to dlatego :) Musimy sie dzis wybrac na zakupy i moze kupie pierwszą rzecz dla dzidzi :) a wy już coś kupilyście? przyznajcie się :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
dziekuje za odpowiedz własnie dokładnie tak to odczuwam wiec chyba nie mam czym sie martwic,za tydzien te wyniki mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.jesli chodzi o ciuszki to tez mnie ciagnie zeby kupic ,ale wole nie peszyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja z checia bym juz cos kupila i strasznie mnie korci widzialam takie piekne buciki dla maluszka ale kazdy mowi zebym jeszcze sie troche z tym kupowaniem wstrzymala.jak narazie jestem na etapie ogladania w necie wozkow no i w sklepach tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja tez :) powiedz mi co ci wpadlo w oko jak narazie? ja mam dwa typy i sie teraz zastanawiam który... ale chyba wybiore ten tanszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani jesli chodzi o wozki to nie orientuje sie w tych firmach patrze na to aby mi sie podobal.chce kupic taki aby byla w nim gondola spacerowka i fotelik do auta od kolezanek juz wiem aby kupic taki zeby z przodu mial kolka mniejsze okrecane takze patrze na takie no i cena tez sie liczy.w sobote bylam w sklepie dzieciecym ogladac te wozeczki i tu w niemczech sa drogie za takie jakie mi sie podobaja 500euro w zwyz takze jest troche kasy.na allegro tez ogladalam bylo pare ktore wpadly mi w oko ale jaok do kupna wozka przez net nie mam przekonania nie mozna tego wyprobowac dotknac materialu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja juz moje wyogladałam w hurtowni a zamówie na allegro na dwa miesiace przed porodem :) podobają mi się takie: http://www.allegro.pl/item309448824_wozek_titi_triton_3w1_bezposrednio_od_producenta.html http://www.allegro.pl/item305412427_efik1_axel_baby_smile_super_lekki_wys_gratis.html ten pierwszy jest tanszy bo fotelik do 2 wqózka kosztuje ponad 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ciężarówki! Mamani wiesz co wydaje mi się że twoja córcia bedzie jeszcze mała żeby spacerowac do woli bez wózka, chybaże nie robicie sobie długich spacerów. mój mały jeździł w wozku do do 2,8 l, ale on był takim typem że ciagle kręcił głowa że go nózki bola jak się gdzies dalej wypuszczalismy. ale nie ma reguły, zobaczysz sama. po za tym Mania bedzie jesli juz to wymagała spacerowki, a maleństwo raczej głębokiego wózka, chyba trudno to połączyć, bo ze spacerówkami to ci innego. ja tez na razie ogladam wózki na allegro, fotelik mam po synku w idealnym stanie, więc raczej patrze tylko na dwufunkcyjne, pamiętam tylko że skrętne koła mnie wkurzały i teraz takich nie chcę raczej na nasze chodniki to większe i pompowane sie sprawdzą :) tez nic jeszcze nie kupiłam dla dzidzi, nie chce zapeszać :) wczoraj bylismy całą rodzinka na basenie, było super, popływałam trochę, wyszłam taka lekka, dzis mam tylko zakwasy na rękach. synek mój uczy się pływać, więc bedziemy chodzić co niedzielę wszyscy, dobrze mi to zrobi. pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani tez podobaja mi się te wózki, widze że dzięki fotelikowi dużo zaoszczędze, a tak sorki za ciekawośc nie masz po Mani fotelika?? tylko musze zobaczyc je jeszcze na zywo bo na zdjęciach wydaję mi się że siedzisko w spacerówkach jest takie płytkie, np synek mojego brata ciagle mimo pasów wyslizgiwał się z takiego siedziska i jak tylko podrósł musieli zmienic wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
Witam serdecznie wszystkie wrześniówki i nie tylko!!! My tez czekamy juz z utęsknieniem na nasze pierwsze maleństwo.Termin mamy na 14 wrzesnia (śmiesznie wyszło,ale zaręczylismy się 14 lutego , 14 lipca wzięliśmy Ślub,a teraz 14 września pojawi się Nasz dzidzia) Naszą radośc troszkę przyciewa fakt iz mam nadczynnośc tarczycy i musze zażywać leki,ale tak czy siak będziemy silni i urodzę albo Emilkę albo ? Pozdrawiam serdecznie wszysytkie przeszłe mamusie i cierpliwych tatusiów. Aha jesli chodzi o kremy na rozstepy to oge z cała pewnościa polecić maść FISSAN.Jakims cudem pojawiły mi sie maleńkie rozstepy w 9 tygodniu ciązy na całym brzuszku i już ich stan jest dużo lepszy.Co prawda śmierdoli ta masć ale ja polecam. Druga rada to rostępy pokochać:):):) Duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina super daty mamani napewno szybko oduczysz mala od pampkow :) bardzo ladny tez wozek titon :) my mamy bebecara po Olku i teraz dokupie tylko gondole i parasolke, bo tylko te rzeczy nam brakuja do calego kompletu :) maly wlasnie spi, a ja robie obiad i sie nudze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra mnie nieraz brzuch bolal przy sikaniu , ale pozniej to przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta nie mam bo mi sie popsul mialam baby dreams dumbo. wyslalam do naprawy naprawili a potem sprzedalam. zalezy mi zeby fotelik wpinal sie na stelaz bo mamy male auto i mi sie wozek nie zmiesci do bagaznika a mieszkam niby w duzym miescie ale na obrzezach i bez samochodu nie ma nawet jak do lekarza dojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do tej pomarańczy jestem normalną osobą której nikt się nigdy nie chciał pozbyć z innych topików.Nie mam tez poblokowanych nicków przez co nie muszę pisać na tymczasowych :D Właśnie wróciłam od lekarza-Widziałam moje śliczne maleństwo i małe pikające serduszko.Lekarz potwierdził że wszystko jest w najlepszym porządku.Strasznie się cieszę :) Mamani...ja już się ostatnio skusiłam na piękny polarek i do tego kapciuszki w identycznym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani rozumiem, ale i tak pewnie bedziesz miala sporo rzeczy po Mani, a nie oszukujmy sie wyprawka to majatek. ja po synku zostawiłam sobie niektóre większe rzeczy, bo zawsze chcieliśmy mieć dwoje dzieci, nie przewidzieliśmy tylko 7 letniej róznicy :) i tak mam foteliki, łóżeczko, duzy kojec, pościel, przewijak. wozek tylko sprzedałam bo nie bardzo byłam zadowolona, pozniej synek miał wózek typu parasolka, ale poszła na śmietnik, została wyeksploatowana na maxa. nie moge się już doczekać kompletowania wyprawki, ale jeszcze trochę czasu. w pierwszej ciązy mój mąż szalał po prostu w sklepach, myslę że teraz będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta mam troche rzeczy po mani tylko ze u mnie bedzie tak niewielka róznica ze z niektórych rzeczy jeszcze napewno mania bedzie korzystala jak maluszek sie urodzi :) mam juz dla niego kolyske przewijak duzo ubranek reczniki z kapturkiem huśtawkę karuzele i inne zabawki dla noworodków typu mata edukacyjna stojak z zabawkami, niania elektroniczna podgrzewacz do butelek... mam tez dwa wozki ale te wózki u mnie sie nie sprawdzają bo nie mieszcza nam sie do auta. Sa doskonale do wyjscia przed dom na spacer ale nigdzie dalej sie z nimi nie rusze szczegolnie ze teraz w aucie bedą sie musialy pomiescic dwa foteliki wiem ze musze kupic wozek w ktorym bedzie fotelik dopinany na stelaz chce tez kupic lezaczek bo dla mani mialąm taki zwykly tani i wogóle sie nie sprawdził byl zle wyprofilowany i mala wpadala do srodka a pasy miala na uszach. Teraz chce kupic fisher price. no i takie pierdolki. jakies pieluszki bo jednak te po malej sa baaaardzo zniszczone- cale w zupkach ktore nie chca sie zabardzo spierac i zostaja takie wyblakle pomaranczowe plamy... jakies ubranka "na wyjście" jeszcze zalezy czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka bo jesli chlopiec to moze byc problem bo ja od poczatku ubieralam manie w sukienki i rozowe spioszki z falbankami :D:D:D:D napewno bede musialą zaopatrzyc sie w butelke, smoczek, leki na kolke, herbatke ziolową i jeszcze milion innych pierdólek... a juz nie pamietam co sie sprawdzalo a co nie :D:D:D:D zdaje sobie doskonale sprawe ze na wyprawke mozna wydac majątek a i tak nie kupi sie wszystkich dupereli :) ciesze sie ze juz sporo rzeczy mam :) jakos tak sie z tą świadomością bezpieczniej czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania powiedz mi jakz robilas bloga bo ja sie tam nie moge polapac w tym :( onet jest jednak duzo latwiejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez masz bloga.... Napisz mi na maila swój nr.gg bo po formacie skasował mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na onecie a tam sa pewne ograniczenia. chcialam zalozyc na bloog ale nie bardzo umiem w nim cokolwiek zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się zalogować Sama ustalasz sobie wygląd i układ strony w edytorze/ustawienia A pisać i wklejać możesz tak jak wszędzie. Najlepiej edycję robić w explorerze,bo w niektórych przeglądarkach niektóre funkcje mogą być niedostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani masz rację, jakoś tak bezpieczniej jak się ma co nieco dla dziecka. ty masz mała róznice więc bedziesz ze wszystkim na bieżąco. ja juz zdazyłam zapomnieć jak to jest z takim niemowleciem, zobaczysz sama kiedys jak to sie szybko zapomina. ale powiem ci że bardzo się cieszę że będę to wszystko na nowo przeżywać, a kupując te pierdołki wszystkie chyba oszaleje ze szcześcia. mając juz jedno dziecko nie przeraża mnie wcale opieka nad noworodkiem, w końcu już jakieś doświadczenie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem ze juz zaczelam kupowac ciuszki :) kupilam komplet suknienka ogrodniczka taka na lato i bolerko do tego - dla edziewczybki moja mama kupila za to taki letni dresik dla chlopca :) niby drugie dziecko ale zupelnie inne pory roku wiec ja nic nie mam dla noworodka na lato Olek urodzil sie na poczatku kwietnia wtedy jezdzil jeszcze w kombinezonie bo bylo zimno w sierpniu mial juz ok 5 miesiacy wiec spora roznica ale mnie tez ciesza te zakupy i caly czas zastanawiam sie czy niespiodzianki na koniec z plcia sobie nie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewi mania urodziła sie tego samego dnia co twój mały i tez ja ubieralam w cieniuski kombinezon bo wiosna byla piekna i cieplusia i szybko zaczela chodzic w samym sweterku. Teraz mysle ze prawie na wrzesien bede mialą ten kombinezon- tak do konca pazdziernika jak bedzie w miare cieplo bo to taki cieniuski jest materialowy a na zime kupie cos porzadnego a restza ubranek to w sumie bez roznicy bo to i tak spiochy i kaftaniki przez pierwsze 3 miesiace i jakies body wiec sie wszystko nada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Hej wrześniówki! Starałam się o dziecko ponad 2 lata a teraz jestem w 8 tygodniu ciąży. Na szczęscie po za bolącymi i rosnącymi piersiami to mi nic nie dolega, czasem pobolewa mnie brzuch. Do gina idę za 2 tyg. Mam nadziehję,że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest ten specjalny dzien....moj maz nauczyl sie kilka zdan po polsku i kiedy zadzwonilam do rodzicow,on przekazal ta wspaniala nowinke! Moja mama byla taka szczesliwa,ze przez pare minut tylko ona mowila,a raczej krzyczala. Jestem wg obliczen lekarza w 10 tygodniu. Ok 3 tygodniu temu dosyc duzo plamilam,bylam troche przestraszona,ale ogolnie tylko dzwonilam do lekarza i pierwsza wizyte mialam dopiero 4 dni temu.( I byla ona przyspieszona o 8dni,dlatego,ze plamilam).Tutaj jakos pozno jest pierwsza wizyta. Na usg pielegniarka powiedziala\' little cute baby\' i ze serce mocno bije. Potem widzialam jak ruszalo glowka i raczkaqmi i sie smialysmy,ze tanczy.ALe niestety widziala,ze mam na jednej sciance krew i ze moge jeszcze plamic przez wiele tygodni. Zawolala jakas doktor specjaliste i ta mi powiedziala,ze w takiej sytuacji w 90% wszystko bedzie ok,ale jestem w tych 10% w niebezpieczenstwie. :( Dlatego zamiast na nastepna wizyte za 4 tyg, ja musze sie pojawic juz za 2tyg. Czuje sie dobrze,troche nudnosci,ale zazwyczaj jak sie robie glodna.A robie sie glodna bardzo czesto. Ja juz 300 dodatkowych kalorii jem od dobrych kilku tygodni.Waga mi spadla na poczatku,a teraz drgnela leciutko do gory. Ja jeszcze o zakupach nie mysle,chociaz moj maz chyba tak bo pare dni temu go zlapaqlam jak przegladal strony z wozkami i fotelikami do samochodu. :) Czy ktoras z was mieszka w Stanach??? Gdzies cos czytalam,ze tak,ale nie widze w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) też jestem wrześniówką:) termin mam na 30 września:) mam już córeczkę Matyldzię, ma teraz 11 miesięcy...:) też się zastanawiam nad wózkiem, bo jednak 19 miesięczne dziecko chyba jeszcze w wózku jeździ... a już na pewno jak zobaczy, że młodsze w wózku jedzie:) boję się, że mała będzie zazdrosna o rodzeństwo, ale jakoś to będzie:) co do kremów na rozstępy to polecam mustele, używałam i nie mam ani jednego rozstępa:) oby w tej ciąży też tak było:) MaMani, między naszymi dziećmi będzie podobna różnica wieku:) mam pytanie, nosisz Manię? bo mi gin powiedziała żebym ograniczyła jej noszenie, mała już chodzi więc w sumie nie ma problemu, ale jednak przy myciu czy wejściu na schody nie da się tego uniknąć... bo tak myślę, że trochę chyba przesadziła no i się motam... pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi gratulacje! Izabelcia nie martw sie bo na pewno wszystko bedzie dobrze :) Gratuluje. Faktycznie pozno tam u was pierwsza wizyta... Ja nie zastanawialam sie jeszcze ani nad wozkiem ani nad fotelikami, lozeczkami itp. Bycmoze powinnam zaczac?? Ubranek tez zadnych jeszcze nie kupilam bo nie zapeszam i uwazam ze to za wczesnie. No moze sie skusze na jakis slodki, mieciutki kocyk :) Jutro lece do mojego kochanego meza. Akurat ma urodziny wiec bedziemy prezentem dla tatusia :) Trzymajcie kciuki, zeby lot byl spokojny i wszystko bylo dobrze. Pewnie teraz troche bede milczec, bo musze net podlaczyc w domku jak przyjade. Postaram sie to zrobic jak najszybciej,zeby miec kontakt z wami, bo to zawsze razniej z innymi mamuskami :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi22 miedzy moimi maluchami jest rok i 6 tygodni roznicy:)Maya jest starsza od Twojego synka o miesiac:)nie powiem Ci czy 2 porod jest latwiejszy bo z przyczyny zaniku tetna u Antosia mialam szybka cesarke:( porod naturalny duzo bardziej mi sie podobal;):) POZDRAWIAM🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię.... .ktora ciąża Evi_22......... 22.....................20.08......Emilka/ ?.. ...........2 Backspace82..25.....Poznań.....23.08.... .Alex/Nela........... 1 Kasiutka3..... 20............... ......27.08 mata78........ 30.....................28.08.......... ? ...................1 wiewiórka.... .20............... .....29.08?? Anika3....... ..33......................30.08 Jołasia ....... 31...... ...............31.08 ? mamahuberta. 26.................. ..02.09 Monika_28.... 28...Kraków......03.09......Nicola/Mateusz. ........1 naturalna blondynka...31....Łódź.....03.09......David/Natalia.....1 MaMani....... 21................... ...04.09......Kornelek/Jaśminka?...2 asia 83........ .24.....................05.09 Andusiaaa..... 24...Londyn.... ....05.09.......Nicola/??............1 Izabelcia78....29....MN/US.........07.09.......Mateusz/? ??........1 Aga_ja......... 30............... ......08 .09 Ewa............ 20......................09.04 ewunienka24............24...............12.09??......... ..................1 eryka......... .28......... ............13.09 Nytka........... 27....... .............13.09? Natka............26...Wrocław........15.09.............. .................1 Edytka113..... 25.....................17.09? Słońce....................30....NL........18.09(?)...... ...................2 majka28.... 29.........................18.09? olenka7olenka. 28...Tarnów.....19.09...Piotr/Aleksander/I nga....1 sanday1........ 25.....Zywiec........20.09.....Franek/ Emilka.......1 Koug.............34....Opole...........20.09 Kamcia1985... 22...Warszawa... ..24.09................?..............2 aga...-......... 24.....gdanisk.......24.09.......Jakub/Natasza.....1... munka82.......25.....ustroń.........30.09.......?/Melania............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×