Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

majka28 Ja jestem z okolic Koln-Bonn :-) Pozdrawiam sasiadke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jak majka bede miala film i zdjecia dzidzi, kolezanki naopowiadaly nam ze juz niby plec od 13 tyg poznaje ten gin, tyle w necie tez o nim pisze ze M mysli ze jutro dowie sie ze corka bedzie :-D ale zrobie mu niespodzianke :-P poza tym mam bombonierke z jego ulubionymi wisniami w alkoholu i jedziemy przy okazji do multikina po usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to fajnie ze Wasi mezowie chca isc z Wami na usg moj pojdzie ale tylko na takie przez brzuch mowil ze nie moglby patrzec jak mialabym o drugie usg :-/ przy porodzie tez juz powiedzial ze nie bedzie - z Olkiem zrezygnowal w ostatnim dniu nie chce go zmuszac, bo sama zadowlona bylam z tego ze przy porodzie go nie bylo, bo czulam sie pewniej przy samych babkach ale teraz chcialabym go namowic bo ponoc drugi porod jest lzejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majka 28 ja jestem z Hamburga :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, drugi poród moim zdaniem jest nieporównywalnie łatwiejszy niż pierwszy, może dlatego, że wiesz czego się spodziewać... ale ogólnie wszystko idzie szybciej i sprawniej. To nie tylko moja opinia, ale moich oleżanek, które mają już dwoje dzieci. :) Nie mogę sie doczekac wieczorka! wizyta o 18,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:0 wczoraj mialam wizyte u nowego lekarza. jestem tak zadowolona ze az trudno to okreslic:):):):) siedzialam w gabinecie godzine bo babka wypytywala mnie o wszystko potem zlecila wszystkie zalegle badania, pytala jak sie czuje i czy nie mecza mnie jakies dolegliwosci:):):) potem poszlismy z mezem do drugiego pomieszczenia na USG i wszystko tlumaczyla po kolei gdzie raczka gdzie nozka:) maluch fikał koziolki, machal raczkami i nozkami bawil sie paluszkami:) oczywiscie dostalismy zdjecia i caly opis pomiarow:) super:) w koncu jakis konkretny lekarz:) nasz maluch ma 51,7 mm i porod zgadza sie z data miesiaczki:) ale jestem szczesliwa:!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorka! Pięknie! To już niemała fasolka tylko cały strączek! a który to tydzień? Ja idę dziś do ginka, zobaczymy jaki mój dzidziuś wielki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczku to super pewno to niesamowite uczucie widziec jak fasolka fika i macha nózkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórciu cieeze sie ze twoj maluszek jest zdrowy i ze takie pocieszne z niego maleństwo :) jak czytam o tych waszych usg to juz nie moge sie doczekac swojego :) ale zanim na nie sie wybiore to czeka mnie niemila wizyta u gina ktory mnie spieprzy z gory na dól ze badan nie porobiłam... a nie mam jak :( nie chce ciagac małej do przychodni bo u nas w przychodni zdrowi z chorymi wszystko wymieszane a ona i tak juz dosc cierpi. a nie mam jej z kim zostawic bo wszyscy w pracy. a krew pobierają tylko do 9 rano... ech.... robiłyscie juz toksoplazmoze? trzeba byc bez sniadanka? bo juz nia pamietam jak to z tym jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMni ja robilam ale nie pamietam juz czy bylam po sniadanu- ale chyba tak robilam jeszcze rozyczke, wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:))) ja robilam na czczo toxo:) aco do usg, juz nie moge doczekac sie nastepnego, ktore mam 26 lutego. Dopiero bylam, a juz tesknie za widokiem dzidzi mojej cudniutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej deziewczyny. Ja tez robilam toxo na czczo. A jak u was z cera? Mi tyle pryszczy to nawet w okresie dojrzewania nie wychodzilo dobrze chodziaz ze male. Wogole czuje sie jakas natluszczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam prawie wcale zadnych pryszczy ani krost. a wlosy sie mniej tluszcza i sa naprawde ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to według przesądów wygląda to tak: el - córcia MaMani - synuś :) tylko że ja w poprzednich obydwu ciążah tak samo się czułam i wyglądałam, a mam już córcię i synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...to u mnie by wychodzila corcia, bo tak mnie wysypalo, ze szlag jasny mnie trafia ile razy patzre w lustro:)musze sie wybrac do kosmetyczki, bo niedlugo potluke wszytskie lustra w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bierze na slodko, duzo slodkiego moglabym jesc wlosy mi sie bardzo przluszczaja, skora wysusza i pryszcze tez wychodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanday, ja tez jem sporo slodkiego...to by wychodzilo, ze pal szesc przesady! Je sie slodkie, to sie skora przetluszcza:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem patrzylam kiedys na taki kalkulator i wychodzi ze dziewczynka a co bedzie to sie zobaczy wazne zeby zdrowe dzieciatko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs dziekuje Ci ale ja tam wiem ze bedzie córcia mimo moich marzen o synku :D:D juz mi sie po nocach sni jak sie moje panny tłuką o lalki... mam 300% pewnosci ze bedzie dziewczyna :D:D:D nie wiem skad ale wiem i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani :) ja tez mam takie przeczucie zobaczymy co wyjdzie na USG ale jeszcze mamy troszke czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki MaMani ze mna jest to samo nie wiem czemu ale ja to wiem czuje ze bede miala chlopca jakos od zawsze mowilam ze kiedys w przyszlosci bede miala dwoch synow ( chociaz chcialabym miec corke) nawet mamy juz imie dla chlopca :) i moj T juz mowi ze maly bedzie chodzil do klubu pilkarskiego tak jak kiedys jego tatus a ja mowie ze od malego bedzie dobrze plywal jak mamusia bo po porodzie chce zapisac sie na basenie na zajecia z maluszkami chce zeby od malego nie bal sie wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a my imion nie mamy... tzn dla dzieczynki... ostatnio myslaląm sobie ze wrócimy z mala do domu i dalej nie bedziemy wiedzieli jak ja nazwac... ja tam nie chce wiedziec co bedzie az do porodu :) narazie nadal nie chce :D:D Pozatym jakos mi szybciej ta ciaza leci niz tamta pierwsza. Pewnie dlatego ze w tamtej tylko biernie czekalam a teraz mam duzo innych rzeczy na glowie i czas szybko plynie... za szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny drogie, to jesli chodzi o przeczucia...to ja czuje chlopczyka..choc nie ukrywam zawsze chcialam mec dziewczynke;)ale niewazne co bedzie, byleby zdrowe bylo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, to ja znowu mam problem wlasnie z imieniem dla chlopczyka. Dla dziewczynki szalenie podoba mi sie Nicola/Nikola, a dla chlopca..niby Mateusz, ale jakos mi nie pasuje do mojej dzidzi stad czuje ze to chlopak)...bardziej chyba Mikołaj...ale jak teraz bedzie chlopak, a kiedys dziewczynka, to bez sensu zeby byly Mikolaj i Nikola, bo Nikola to zensk odpowiednik Mikolaja...i tu mam problemik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu synka i córcie, w sumie obojętna jest mi płeć Dla dziewczynki mam problem z imieniem, nie wiem co wybrać.... podoba mi się justynka, Agatka, Kasia... dla faceta zdecydowanie Łukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
czesc dziewczyny.ja tez mam teraz strasznie sucha cere i powyskakiwały mi plamy na buzi,jak chodziłam w ciazy z moja córcia to miałam cere jak pupa niemowlecia, teraz nawet krem nawizajacy mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś bedzie kornelek a córcia... bo ja wiem... ostatnio wymyslilam Hanie :) Bedzie pasowalo. Hania i Mania :D:D Podoba mi sie tez Basia ale tesciowa ma tak na imie... No i jasminka mi sie w miare podoba ale mezowi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
16 tydzień ciąży Rozpoczyna się ruch dziecka. Wykształciły się już mięśnie, które pozwalają najpierw na podnoszenie główki i wyciąganie szyi, a następnie na poruszanie rączkami i nóżkami. W tym okresie można już się spodziewać, że poczuje się ruchy dziecka. Obecnie zarodek ma około 11.5 cm i waży około 110 gram. jakim cudem wasze maluszki juz sie poruszały na tyle że widzielisćie jak kiwał do was:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×