Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

no tak!! dlatego zastanawiam sie nad zmiana lekarza ja u niej place 120zl za wizyte a znalazlam goscia tez ma dobre opinie za 100zl za wizyte i ma usg 4D i jak jestes jego pacjetka to przez cala ciaze wszystko ci nagrywa na plytke a 4d masz taniej mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sanday1 o matko co to za ceny!! i to zazwykle usg.. szkoda ze kobieta nie ma dobrego usg tymbardziej ze piszesz ze jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym chyba sie nie zastanawiala jesli gosciu jest tez dobry... placac tyle kasy za wizyte to juz kobieta by mogla miec dobry sprzet.. ach polskie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego poczatku ciazy wydalam na nia jakies 600zl i nie mam nawet fotki dziecka teraz na podstawie usg duzo mozna powiedziec ceny mnie przerazily!!myslalam ze 30zl co to jest pomaziac brzuch i druknac fotke dziecka a tutaj mylilam sie bardzo ceny jak dla mnei berdzo wysokie\ zdziwilam sie bardzo na NFZ chcialam isc to tez sie nie da terminy koniec marca masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EL 79 mam dylemat, mnie ni echodzi o samo zdjecie ale zeby widziec czy z dzidzia jest wszystko ok a tak jak na jej usg nic nie widac to po co wogole je robic i sciemnia ze dzidzi to teraz taka kulka a na zdjeciach w sieci w 9 tyg widac juz dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudna sprawa Moze jednak ona sie na tym zna i mimo wszystko cos tam widzi. A jesli chcesz sie upewnic to bym sie zapisala na NFZ nawet jesli by trzeba bylo czekac zeby zrobili usg i wtedy sie upewnisz czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesttey El79, bo chodze prywatnie. Na szczescie takie usg robi sie 3 razy w trakcie ciazy, wiec nie zbankrutuje:) A swojego lekarza bym w zyciu nie zmienila, mimo, ze nie ma usg, bo to naprawde zaj.. spacjalista i taki typowy lekarz z powolania:) Moje znajome mi go polecily, wiekoszosc do niego chodzila i byly nim zachwycone:)teraz wiem czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 28- to chyba najwazniejsze wlasnie zeby lekarz byl naprawde dobry bo od niego wkoncu tez duzo zalezy. Jeszcze jak mozna wydac kase zeby zrobic te usg to super gorzej jak ktos na to nie ma bo wtedy trzeba radzic sobie inaczej ale wydaje mi sie ze lekarz to podstawa chodziaz sprzet tez powinien miec odpowiedni. Ja akurat chodze na ubezpieczenie zdrowotne ale w Niemczech wiec jak zobaczylam jakie tu maja warunki i jak sie czlowiekiem zajmuja to nawet w Polsce jak bylam kiedys prywatnie to tak nie mialam wiec tylko pozazdroscic tym ludziom dobrej opieki zdrowotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandy na fotkach z 8 tyg i kilka dni widzialam juz ukształtowane dziecko glowka brzuszek raczki i nóżki. Teraz ide w 14 tyg to pewnie bedzie juz duze :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i maluszek urodzi sie caly i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje, że macie dylematy z lekarzami i cenami za USG. Ja w poprzednich ciążach chodziłam do przychodni na NFZ, co prawda na USG rzeba było czekać właśni ok 2 miesiące, ale pani doktor to była taka z powołania, super babka. Teraz ise przrpeowadziliśmy i już nie należę do tej przychodni a u mnie ginekolog właśnie płatny. Wizyta 120 zł, USG 80 zł, wszystkie badania dodatkowo płatne... przeraziłam się. Na szczęście mój pracodawca wykupił nam opiekę zdrowotną w prywatnej przychodni, taki bonus, i chodzę teraz prywatnie ale nic nie płacę. Różnica w wyposażeniu gabinetów diametralna, USG na miejscu, na pierwszej wizycie miałam robione, widziałam jak dzidzia machała już rączkami i nóżkami, widziałam i słyszałam jak buje serduszko, rewelacja... :) Co do nidności, polecam migdały i herbatkię z mbirem, sposób mojej mamy - podobno pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 100 zl prywatnie za zwykle usg i wizyte jak nie mam usg to tez place tyle samo :-o koszmar, do tego nie mieszkam w jakims duzym miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratankaaa
od kiedy wy juz widzicie że macha rączkami, nózkami????na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dziewczynki drogie:)stad moj wybor lekarza. Moze wlasnie dlatego nie ma usg, bo nie targa kasy z pacjentek, nawet badania sa u niego bezplatne. Mialam do wyboru drugiego z super sprzetem, super gabinetem, prawie mini klinika, wszystko tam mozna bylo zrobic, a gosc....nie skomentuje. Zalatwil mnie na wizycie w 5min, ledwo sie ubrac zdazylam. zapisal tylko date miesiaczki, wzial kase i nastepna prosze. Wgielo mnie na maxa, negatywnie oczywiscie. A ten moj? Cudo lekarz, bardzo madry, starszy, znany u nas (byl na tej bialej liscie), zrobil ze mna caly wywiad zdrowotny, nawet chorob w rodzinie, wybadal mnie dokladnie, pierwsza wizyta 40min, nastepne kolo 20-30 (zapisuje na godziny). Moge do niego pisac, smsowac, dzownic z kazda duperela i w zyciu by sie na to nie wkurzyl, zawsze pomoze! widac, ze uwielbia co robi:)oby takich wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. koszt wizyty 50zl i mam zapewnione miejsce w pieknej, prywatnej klince na uslugach nfz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie machal ale sie wiertolil w 9 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratankaaa, nie wiem jak dziewczynk, ale ja wczoraj mialam dopiero pierwsze usg i juz widzialam dzidzie i machala tymi konczynkami cudnymi, jak ja obudzilam pukaniem w brzuszek:):):)ja mam 12 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie fajnie to wyglada jak juz ten maluch tak sie rusza. Ja jak pojde na kolejna wizyte to bede w 13 tc to pewnie juz tez zobacze jak macha raczkami i nozkami :) nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tygodniem jeszcze nie wiadomo do końca... niby ostatnią miesiączkę miałam 17 grudnia, ale jak lekarz zobaczył dzidzie na ekranie, to powiedział, że to niemożliwe, i że najprawdopodobniej ostatnia miesiączka to nie była taka prawdziwa, tylko jakieś krwawienie... :/ Z miesiączki wychodziło że ma 3 tyg, z USG że 8 ale mamy to skontrolować na kolejnej wizycie i USG już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie machal i nawet widzialam jak palce ssal :) ale to byl koniec 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi! wow...super! no u mnie aż tak dokładnie nie było widać... może jutro mamie pośle całusa na walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratankaaa
kurczę mój ginekolog mi nic nie pokazał :( machania rączkami, sprawdzał tylko kość nosową, oraz przezierność karkowa , oczywiście z tymi badaniami ok:) ale chciała bym zobaczyc jak turla sie w jaju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było widać na ekranie jak tylko włożył to coś... no, USG miałam dowcipne ;) widziałam wszysto od razu :) później zaczął mierzyć i dał mi pierwsze zdjęcie do albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika i inne dziewczynki ja tez dobrego lekarza,płace 70 zł z USG i siedze ile sie da u niego.Mam tez bez ograniczen bezpłatne konsultacje jesli pojawia sie jakiś problem.No i moge dzwonić z każdym problemem albo pisac SMS. Ja bardzo spanikowałam jak sie dowiedizałam bede musiałą brac hormony na tą durn tarczyce i on działał kojąco na mnie.No i w 8 tygodniu widziałam swoją dzidzie i jak zoabczyłam to biące serduszko to od razu poczułam sie duzo pewniej:) juz nie moge sie doczkeac filmiku 3D:)ALE TO FAJOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak monika pisze najwazniejsze to lekarz z powołaniem bo i nam od razu lżej z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam wszystko bo gin ma swoj monitor i ja mam swoj nad soba powieszony taki maly i caly czas widze wszystko przed soba co gin robi i co dziecko robi ostatnie usg bylo dosyc dlugie , dziecko bardzo ruchliwe :) dlatego moglam na wszystko popatrzec do woli :) polecam nagranie takiej wizyty na plytke, w 1 ciazy tez mam takie nagranie sluchac wszystyko lacznie z biciem serca :) super widoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, to tak jak mój, co prawda jakoś długo nie było to USG, ale wszystko widziałam :) już się nie mogę doczekać jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki! Ja tez ide jutro rano na kolejna , druga juz wizyte do mojej Gin! Nie wiem czy bede miala robione usg, chcialabym zobaczyc dzidziusia a moj maz jeszcze bardziej. Na pierwszej wizycie bylo to 17 stycznia , widzielismy razem naszego Orzeszka. Fajnie ze moj maz mogl to zobaczyc, nie spodziewalam sie tego :-) Dzidzia miala wtedy 6tygodni i 4dni a mierzyla 0,78. i co najwazniejsze slyszelismy jak bije serduszko!! Wiec Mamy juz pierwsze zdjecie :-) i ksiazeczke tez juz mam zalozona, bo jak powiedziala moje Gin jak tylko bije serduszko to zakladaja ksiazeczki! Dostalismy mase prasy do poczytania , katalogi i pare probek na rozstepy! Dziewczynki czy Wy zazywacie jakies witainki - lekarstwa w ciazy? Bo ja tylko kwas foliowy. Mam dzis straszna migene :-( jak Wy sobie radzicie z bolem glowy?? Ja nie moge sie nawet ruszyc tak boli. Pozdrawiam cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec ja tez jutro ide do lekarza ostatni raz bylam 3 tyg temu jestem ciekawa ile moja dzidzia urosla :) no i mysle ze jutro juz skieruje mnie na jakies badania bo oprocz usg nic mi jeszcze nie robila. el79 gdzie mieszkasz w niemczech?bo ja tez mieszkam w niemchech i jak dziewczynki co przygotowujecie swoim mezczyznom na jutro? ja bede miala nowe zdjecie dzidzi i zrobie mojemu mezczyznie pyszny deser przystrojony serduszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×