Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Evi! Może być jeszcze tak, że po prostu lekarz źle ocenił wiek ciąży. Tj tylko po dacie ostatniej miesiączki, a nie po tym jak rozwija się maluszek. U mnie wg miesiączki data porodu powinna być 15 września, ale mój gin ostatnio stwierdził, że moja ciąża jest nieco młodsza patrząc po wielkości dzieciątka i że w takim razie on wyznaczy tę datę na 20. Na ostatnim badaniu, tj 7.02 dzieciątko mierzyło 14,5 mm, była to połowa 8 tygodnia. Ja też się nieco stresuję i sprawdzam co chwila w necie jakiej wielkości powinno być dziecko, ale to przecież uśrednione dane, więc chyba nie ma się czym stresować? Chyba ważne, żeby teraz tempo przyrostu było odpowiednie. Ja mam badanie znowu w ten czwartek, 14.02 (walentynki ;)) i jestem strasznie ciekawa, o ile mi dzieciątko urosło. Tj najważniejsze tak naprawdę żeby serduszko mocno biło, będę wtedy wiedzieć, że jest dobrze, bo jak mam te plamienia, to różne mi myśli do głowy przychodzą i czekam na to badanie z rosnącą niecierpliwością. Oby wszystko było dobrze - trzymam kciuki także i za Twojego maluszka - niech zdrowo rośnie :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladne rzeczy pomylilam tematy :-D Monika moj w skonczonym 12 tyg mial tyle, a w 11 tyg powiniem miec mniej wiadomo skoro gin mowi ze jest ok, to tak musi byc glowa do gory, w czwartek mam kolejne usg to napisze Ci ile moj mial dokladnie cm, bo z mojego gina nie jestem zadowlona za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska nic nie szkodzi 🌻 ja tez mam usg w walentynki, juz z rana zapisalam sie do fryzjera a w poludnie mam wizyte :) pozniej wkleje fotki z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Hej Moniko naprawdę świat jest mały. Miło,że ktoś jest z moich stron. Moja dzidzia w 5tym tyg miała ok 15mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
nie mam pojęcia jak lekarze to mierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
dziewczyny napiszcie mi czy któras miała kłócie jajnika w ciazy.mam nadzieje ze z dzidzia ok.wizyte mam dopiero 29 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
6tydzień sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka może te 3 mm to pomiar kości udowej....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
dzien dobry dziewczynki moja dzidzia miała 1,5 cm w 8 tygodniu i lekarz powiedział ze wszysytko jest ok ZAtem nie martwie sie dziewczyny-jeszcze urosną i to sporo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina80
a w 5 tygodniu dzidzia to była kropką jedynie i na usg wygladała jak pępek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki, bo juz sie stresowalam:)Wiadomo, kazda z nas sie martwi o swoja dzidzie i chcialaby zeby wszystko bylo idealnie:) Ja mam nastepne usg za 2 tyg, 26tego. Mam nadzieje, ze dzidzia urosnie ladnie do tego czasu:) Agi78, a z jakiej czesci Mielca jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sierotka jestem,ale za to zrobiłam sie czarna:):):)kompletnie nie znam sie na forach monika ja tez mam wizyte 26 lutego,to zdamy sobie relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie martw sie wielkościa dzidzi na pewno jest wszystko dobrze, a te kalkulatory ciąży chyba dodaja trochę, mi kalkulator na babyboomie dodaje ok tygodnia, a to dużo. moja dzidzia w 9,3 tc miała 2,5 cm. 22 lutego będę w 12,3 tc i bedę miała to usg pod kątem tych wszystkich pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...zgadzam sie...nie ma reguł....wazne aby dobry lekarz powiedział czy wszysytko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina80, napewno sobie zdamy relacje;) juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje, ze szybko zleci;) Mamahuberta, dzieki za pocieszenie:) mam nadzieje, ze wszystko z dzidzi ok, choc powiem wam dziewczynki szzczerze, ze intuicyjnie czuje ze dzidzi zdrowiutkie i wszystko w porzadku!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka moj w 5 tyg byl tak maly w poprzedniej ciazy ze gin mierzyl tylko banke ktora miala 14 mm zarodka nie dalo sie zmierzyc bo byl za maly porpstu wiec nic sie nie martw Agi wiec Twoja dzidzia tyle nie miala, to wielkosc banki a nie zarodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bylo podobnie w 6 tc jeszcze nie bylo dobrze widac i rowniez tylko mialam mierzona banke ktora miala chyba 13 mm a w 8 tc moje dziecko mialo 16 mm i tez juz jestem ciekawa ile uroslo ale na wizyte musze jeszcze poczekac do 3 marca. Nie ma co sie martwic skoro lekarz mowi ze wszystko jest ok to trzeba mu wierzyc bo po co sie dodatkowo stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro, na walentynki, idę do gina na usg. Już nie moge się doczekać, bo wczęśniej robiłam usg jakieś 5 tyg temu. Jestem strasznie ciekawa jak się dzidzia zmieniła. Mam nadzieję, że wszystko w porządku bo ostatnio dużo chorowałam, zresztą nadal się kuruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze duzo babek umowilo sie na usg w walentynki :) ja umawialam sie zaraz na poczatku lutego - pierwsze dni i zalapalam sie na ostatni wolny termin w lutem, nawet godzinie nie moglam ustali, byla tylko jedna wolna jestem ciekawa co tam uslysze :) mnie tez bolal brzuch na pcozatku ciazy - to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usg w walentynki to przypadek, bo wcześniej umówiona byłam na tydzień wcześniej, ale z powodu choroby musiałam przełożyć. Mam nadzieję, że dostanę jakiś wydruk to będę miała co mężowi na walentyniki pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To extra dziewczynki:)))))moze jakies zdjecia dostaniecie??? Ja narazie nie dostalam, bo krotko trwala wizyta i byla darmowa:) przez to ze lekarz kazal przebukowac termin na za 2 tyg, wtedy dostane cala dokunetacje:) juz sie nie moge doczekac, zeby moc poptarzec codziennie na moja kochaniutka dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam zdjecie od razu za kazdym razem a przy drugiej wizycie ksiazeczke ciazy wiec na swoje dziecko moglam patrzec od poczatku.Teraz z necierpliwoscia czekam na kolejna wizyte zeby zobaczyc jak sie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 2 zdj dostaje na kazdeej wizycie a teraz dostane nawet film :) wiec bede ogladac w domu godzinami pewnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El79, ale u mnie to nie byla standartowa wizyta. Bo ja chodze do swojego lekarza, ale on nie ma usg. Jego pacjentki chodza do kliniki macierzynstwa (prywatna klinika) i wiadomo, jak prywatna, to sie placi za wizyty-wszystkie. A ja tam chodze tylko na usg, a jak wiadomo kazde usg prywatnie kosztuje:) A ze nie bylo sensu robic z tej wizyty takiej normalnej wizyty z pomiarami i zdjeciem, bo dzidzia za mala, wiec lekarz przeniosl termin a ta wizyta byla darmowa:) Ale wlasnie sie ciesze bo choc dzidziatko zobaczylam:)jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z usg lipa kiedys pisalam :( babka nie ma dobrego sprzetu, USG brzucha robi USG piersi i nic nie widac!!!!! tylko plamke ostatnio spotkalam kolezanke ktora jest tydzien wyzej niz ja i jak pokazala zdjecie to nie moglam uwierzyc bylo wszystko ladnie widac a nie pecherzyk i mla kropke jak u mnie :( - zeby miec zdjecie musialam aparatem cyfrowym monitoowi zdjecie robic :( dzisiaj obdzwonilam kliniki i przychpodnie zeby sobie prywtnie usg zrobic terminy sa na marzec i to na koncowke marca a ceny od 90zl -120zl za zwykle usg!!! pomimo ze babeczke mam zejfajna i pomaga bardzo przy porodzie zastanawiam sie powaznie nad zmiana lekarza :( co wizyta badania z krwi robie a na dobre usg powiedziala ze dopiero pojde w 26tyg ciazy i wtedy dowiemy sie plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to troche chyba nie wygodne ze musisz osobno na usg chodzic. A teraz jak pojdziesz to bedziesz musiala zaplacic za usg jakby chcieli zrobic pomiar i dac Ci zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×