Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
A gdzie ten mail wyjaśniający temat pracy w święta glownie w Boże Ciało? Tak dokładne czyt.prawne wytłumaczenie odbioru bądź zapłaty w dzień świąteczny? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camaieu jest w porządku, zmieńcie swoje nastawienie do pracy. Więcej zaangażowania i uśmiechu:) Marudzenie raczej nigdy nie pomaga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO gość 2014.07.05 ha haha ale rozbawilas w porzadku??? zastanów sie czy Ty aby napewno pracujeswz w camaieu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znow pelno postow usuneli od mojej ostatniej wizyty tutaj. No jak przeczytalam komentarz gosc 2014.07.05 to tez od razu pomyslalam o regionalnej. Im placa za przypieprzanie sie. Kazdy to potrafi. Ciekawe ile z nich ma odpowiednie wykszalcenie na to stanowisko? obstawiacie ze 1 czy zadna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty są usuwane na bieżąco również to zauwazyłam.Ale do rzeczy my chcemy sprawiedliwości szacunku jak można tak traktować pracowników i te ich przeklęte wskaźniki jakiś goguś to wymyślił i myśli że jest to super a my się tłumaczymy przed DR czemu weszło nam 150 osoób a mamy tylko z tego 10 paragonów normalnie do telewizji z tym czemu w Francji nie ma takich jaj jak u nas ????Dlaczego wykorzystują biedne dziewczyny na UZ za 9zł brutto to jest jakaś paranoja czemu się tym nikt nie zainteresuje .Każdy chce pracować zarobić i godnie żyć a w tej firmie zamiast dać normalną umowę z najniższą stawką krajową to biorą dziewczyny na godzinke dwie za darmo i tak w kółko co to za umowa zlecenie ???? Po jakiego diabła na sklepie kierownik i zastępca ???? pytam po co rozumię gdyby na sklepie pracowało minimum 12osób a nie trzy pracownice plus kieras i zk .Każda szanująca firma która ma prestiż nie pozowoli żeby wykorzystywać tak pracowników.Drogi Prezesie Camaieu czas wymienić Panie regionalne które trzmaja się stołka po pare lat na młode ambitne zdrowo myślące osoby i wtedy interes będzie się kręcił nie będzie takiej dużej rotacji.Proszę się zainteresować co się dzieje w Polsce dużo osób zbiera się żeby napisać pozew zbiorowy ludzie mają dość już tego i klienci również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze w najgorszej sytuacji jest pracownik na najniższym szczeblu. Mnie w camaieu irytuje wszystko. Porównują się do konkurencji gdzie jest ekipa sprzątająca, magazynierzy do przyjmowania dostaw i osoby zajmujące się VM na sklepie. A my wszystko robimy same. Osiem osób w biurze przez pół dnia debatuje co dać na stół wejściowy i wysyła info na godzinę przed zamknięciem, że na rano ma być zrobione!!! A Ty co? Nie masz wyjścia-masz godzinkę i zakasaj rękawy bo musisz obsługiwać klientki, rozliczyć kasę, znaleźć produkty, ostikować je i równiutko ułożyć na stole. Myslisz,że to już koniec? Nic bardziej mylnego, bo teraz musisz jeszcze ułożyć sklep, poodkurzać, umyć podłogę, wyczyścić lustra i półki. I niech nawet przez myśl nie przejdzie Ci zostawić coś rannej zmianie, bo ona jak przyjdzie ma już dostawe do rozpakowania i zaimplantowania na sklepie. Tysiąc @ na które trzeba odpowiedzieć, zmianę witryny itp. Jeśli się nie wyrobicie na czas to na bank usłyszycie motto camaieu "to wina złej organizacji" :) Organizacja to jest zła w tej firmie ale nie na szczeblu sklepu tylko trochę wyżej niestety. Wszystko robi się w pospiechu bo zbyt wiele obowiązków spada na jedną osobę, pot leje się po naszych tyłkach, a tuż z otwarciem sklepu masz być piękna, pachnąca i uśmiechnięta. A i jeszcze jedno NIE ZAPOMNIJ W MIĘDZYCZASIE ZROBIĆ MAKIJAŻU ZGODNEGO Z WYTYCZNYMI DG BO NIE DAJ BOŻE DZISIAJ ODWIEDZI TWÓJ SKLEP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z gosc wyzej. Mnie irytuje to tak samo, a najbardzxiej mnie wkurza to, ze wszystkiemu winni sa" spzreadwcy, ktorzy robia najgorsza robote a jeszcze etety ucinaja. Kiedys byl czas, ze wszystkiemu winni kierownicy teraz sprzedawcy. W biurze to moim zdaniem nic nie roba. mysla, ze jak przyszli pomoc na 1 nocke metkowac to sa juz spoko itp. go...no prawda, Niech przyjda na caly tydzien i dymaja we dwie lub na pojedynczych zmianach a my pzrez ten tydzien bedziemy wytykac im bledy i " motywowac" slowami jakie sa beznadziejne i ze nic nie robia tylko sie opieprzaja..... juz dluzej nie wytrzymam w tej firmie, czas sie zwolnic i ustyapic komus innemu miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekłam z camaieu i nie żałuje !!!!! Teraz pracuje w firmie, która szanuje pracownikow, owszem jest dużo pracy, ale każdy ma zadanie, nie ma chaosu i nawalu sprzecznych info z biura, jak to bywało w camaieu. Do tych, które jeszcze nie uciekły, dziewczyny są firmy, w których da sie normalnie pracować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Camaieu jest dla ludzi mocno "zmotywowanych" lub bez zadnego doswiadczenia zawodowego, bo kto pracowal gdziekolwiek indziej i ma porownanie raczej dlugo nie zagrzeje tam miejsca ( no chyba ze pracowal w gospodarstwie - to moze jest i lzej, rzeczywiscie). Jeden etat robi za 3, jak nie lepiej. Owszem sa luzniejsze dni, kiedy nawet zaczynasz lubic ta prace, ale kiedy dzien dobiega konca, zostajecie we 3 i musicie rozliczyc kasy, sprzatnac przymierzalnie, ulozyc stoly, odkurzyc i umyc podlogi, dodatkowo zmienic witryny albo stol to chce Ci sie wyc i uciec stamtad jak najszybciej. Ktos powie ze przeciez mozna to robic w miedzyczasie, tak naprawde to jest tyle roboty ze nie ma czasu na nic, nawet na to zeby zjesc, tam sie nawet klientow obsluguje w miedzyczasie, bo nie ma tego czasu! Nie mam pojecia jak moga pracowac tam ludzie ktorzy maja rodziny, dzieci...nigdy nie wiesz co cie czeka i kiedy wyjdziesz, może jutro?:P szkoda zdrowia i życia za te pieniadze. Wiecznie malo rak do pracy, mala dyspozycyjnosc pracownikow ( taaak firma jest bardzo przyjazna studentom, mlodym matkom, ktore przeciez nie zostana na noc na implantacji sklepu). Podsumowujac, praca przerosla moje najsmielsze wyobrazenia, a do obibokow nie naleze. No i ten oslawiony RÓŻ, o co w tym chodzi, moglby mi to ktos wyjasnic? Rozumiem ze pracujac miedzy ludzmi trzeba miec aparycje, no ale bez przesady, to sklep dla kobiet, mamy je wpedzac w kompleksy? Moj starannie wykonany o 5 30 makijaz splynal do otwarcia, zeby go poprawic tez nie mam czasu i nie bede go miec! Powinnam odejsc, bo nie utzrymuje standardow czy zainwestowac 1/4 wyplaty w lepszy fluid, co radzicie?:) Nad figura pracowalam zawziecie przez osatnie miesiace, kilka kg w dol, miesnie jak ze stali :) Kto mysli ze to na silce za karte multisport albo w domu, jest w bledzie, ta praca czyni cuda:) hahha nawet znalazlam jakis +, moze dzial hr podchwyci - zatrudnij sie i schudnij z nami na wakacje! :D straszne to, ale przynajmniej szczere, a ze wakacje za pasem, spokojnie, najbardziej zaangazowani na pewno sie wyrobia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostac we 3 na sklepie na zamkniecie to luksus w tej firmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób płacone są nadgodziny? Bo nikt nie był w stanie mi tego wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadgodziny- to zalezy czy pracujesz na etat czy na umowe zlecenie jak na zlecenie to normalnie z wyplata za kazdy miesiac dostajesz wynagrodzenie tyle ile godzin wypracowalas,a jezeli na etat to jest trzy miesieczny okres rozliczeniowy to oznacza,ze przez dwa miesiace dostajesz wyplate tylko z etatu a nadgodziny dopiero trzeciego miesiaca. Okres rozliczeniowy jest zamykany w marcu potem w czerwcu potem we wrzesniu potem w grudniu, wiec jak zaczelas prace w czerwcu i jestes na pol etatu a wypracowalas 120 godzin to w lipcu dostajez wyplate z nadgodzinami. Ale jezeli prace rozpoczelas w lipcu teraz i wypracujesz 120 godzin to w sierpniu dostaniesz wynagrodzenie bez nadgodzin, one przechodza na nastepny miesiac i teraz od kierownika zalezy czy bedziesz pracowac mniej zeby wyrownac etat z nadgodzin, czy normalnie i nadgodziny przejda Ci na nastepny miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cykl szkoleń dla kierowników już wkrótce, a czy szkolenia dla DR-ów też są przewidziane? Może zrobimy ankietę wśród pracowników nt. sugerowanych cykli? Ja proponuję dla Dr-ów szkolenie z savoir vivre'u i podstaw komunikacji z pracownikami, oraz przede wszystkim badania medyczne :). Swoją drogą nepotyzm nie jest fair...To nie jest firma rodzinna tylko korporacja, liczy się osobowość, feeling, charyzma, a nie ciepłe kluchy... Ta firma nigdy nie będzie na szczycie, choćby przez takie zagrywki...a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nadgodzin to interesuje mnie stawka jaką się otrzymuje przy zatrudnieniu na pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w tej firmie ponad 2 lata .. i coraz bardziej dochodze do wniosku ze jesli my same nie zrobimy z tym czegos to nikt za nas tego nie zrobi i nie mowie tutaj o tym zeby sie zwolnic .. bo to i tak nie rozwiaze Naszego jakby nie patrzac wspolnego problemu.. moze czas sie zebrac do kupy i cos postanowic , pojsc dalej .. zeby ktos ostatecznmie zwrocił uwage na Nasz problem .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o pracy bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas przy wyprzedazach jestesmy 1 na 1 !!!! i t6o jest jawna kpina !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO : "gość dziś usmiech.gif znowu temat o pracy bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? 888www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y" > welcome! ;D zapraszam cie do rozwoiju zainteresowań : ODKURZANIE, MYCIE, ZAMIATANIE , UKŁADANIE KILKANASCIE KILOMETROW W NOGACH , POT PO TYŁKU,SLALOM GIGANT AROUND THE PEOPLE, MOBBING, ZASTRASZANIE czyli : "SURVIVAL RACE CAMAIEU" - poprawia formę , kształtuje wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..Jesli czyta te wszystkie wpisy jakis klient to juz wiecie Panstwo dlaczego robimy z siebie rgularnych debili , wciskajac ubrania na ktore nie macie ochoty , przekonujac Was do rzeczy w ktorych wygladacie Panie nie do konca ciekawie = presja z góry : mobbing całego szczebla kadrowego , zastraszanie zwolnieniami , cieciami etatów, obrazanie kompetencji i zadan ktore staramy sie wykonywac jaknajlepiej dajac z siebie wszystklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahha na praca.pl - 6 ogłoszen na kierownika sklepu do 6 róznych miast ! i 7 ogloszen o prace na ZKS tez do 7 róznych miast .. ciekawe czy sami sie zwalniali czy ktos im w tym nie do konca grzecznie pomógł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie zamieszczone na portalu praca.pl są mocno przestarzałe mogę to odnieść chociażby do wypowiedzi "Alicja – Kierownik Sklepu Szkolącego – Wrocław " takiego sklepu szkolącego już dawno nie ma we Wrocławiu, bo sam sklep w Galerii Dominikańskiej również nie funkcjonuje od dobrych 3 lat .... A Pani Alicja aktualnie jest DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiając ze swoim przełożonym otrzymałam informację, że nikt nie pracuje w tej firmie pod przymusem i jeśli komuś to nie odpowiada to niech nie wypisuje hejtów na kafeterii...a nasze głosy to nic nieznaczące wpisy. Zabawne jest to, że Dyrektor Główna odnośni się w takim razie do tych hejtów na zebraniach z kierowniczkami. Prawda w oczy kole :)! Niestety, ale jest pewna żelazna zasada, a mianowicie: "nie wzbogacisz się na krzywdzie innych". Klientki i osoby współpracujące z firmą już od dawna pytają co złego się tutaj dzieje. Z żywym zainteresowaniem obserwuję co dalej się wydarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na wyższym stanowisku i się zwolniłam :) Zjebana ta robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? takie zarobki to nie w tej firmie chyba, że nowo zatrudniane osoby są specjalnie traktowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzenie dla KS i ZK to śmiech na sali w porównaniu do pracy i zadań jakie trzeba wykonywać.Kto pracuje ten wie o czym mówię, a o takich kwotach to można sobie tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie kwoty wchodza w grę? Dociagnie sie do 2tys netto jako ZKS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako KES dostawalam 2200 albo 2100 zl brutto nie pamietam juz dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wam przychodziła pensja, w jakich dniach na umowe zlecenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15, 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje, bo w umowie mam do 15 i myslalam ze juz cos nie tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×