Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość brrryyyy
gdzie wartości camaieu...? kiedyś pracowało się inaczej . Teraz jest to wyścig szczurów a ta łajba zaczyna tonąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamaJa
No właśnie!!! Gdzie te wartości Camaieu??? Zaufanie, Prostota, Solidarność??? Tylko na stronie www gdzie Firma sie promuje. W codziennej pracy, nieważne co robimy... I tak jest zle. Zazwyczaj kierownicze najbardziej sie dostaje. . Ale jak kierowniczki nie ma to i nam sie obrywa. Szkoda mi zostawiać swoje koleżanki z pracy, ale ja dłużej nie będę tego tolerować. Wysyłam swoje CV wszędzie gdzie sie tylko da. Trzymam kciuki za to zeby każda z nas znalazła swoją prace marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryyy
Coraz wiecej super fajnych dziewczyn odchodzi ; czy tego nikt nie widzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje złożyć CV do tej firmy ale zastanawia mnie fakt że na dzień dzisiejszy poszukują aż 18 osób na stanowisko kierowników i zastępców kierowników a nowe placówki nie powstały. Skąd taka rotacja? Wiecie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy sposób zarządzania został wprowadzony w firmie. Dużo kierowników odeszło, dlatego, że nie wytrzymało presji i sposobu w jaki się pracowników traktuje. Część z nich została zwolniona, dlatego że stali się "uciążliwi", bo mieli własne zdanie i nie bali się go wyrazić... tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest chore co sie teraz dzieje... cisnienie na wyniki-choc to rozumiem ale wieczne niezadowolenie DR-poprostu masakra i jak tu byc zmotywowanym do pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowała w Camaieu 2 lata i powiem szczerze że firma to jak szczury a praca w niej jak ich wyścig nie polecam totalnie na początku miałam ludzkiego kierownika który układał grafiki wg potrzeb pracownika był w stosunkach partnerskich zwolnili dziewczynę przyszła gnida z innego sklepu zaczęła kozaczyć i pozwalniała pracowników bo niby były zasady łamane śmiech na sali wiecznie burdel w tych sklepach i masa pracy wynagrodzenie do do d**y na 3/4 etatu masz 935 zł do reki plus śmieszna premia 30 złotych hahah wszystkich śledzą proponują żeby podpier.. swoje koleżanki z pracy Jak chcesz się z tamtą zwolnic to albo porozumienie stron albo zwolnienie dyscyplinarne wszystko po to żeby nie dac ci żadnych świadczeń atmosfera jak w obozie koncentracyjnym kierownik regionalnej mało w d**ę nie wejdzie bo wie ze ma pewne miejsce pracy dzięki temu nie polecam bo człowieka wykorzystają i zbesztają z błotem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. To co się teraz w niej wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. To nie prawda, że zwalniają kierowników i zastępców. 90% dziewczyn, które już nie pracują, same złożyły wypowiedzenie..., Mimo, ze szefostwo twierdzi inaczej... głoszą jakąś propagandę, ze tylko najmocniejsze osoby zostaną i zwalniają te kierowniczki, które się nie nadają...ha ha śmiech na sali. Odchodzą najmocniejsze osoby, które miały swoje zdanie i nie dają się wykorzystywać. Firma boi się mówić prawdę... Bo niby co mają powiedzieć.. że wszyscy z tej firmy uciekają.. bo firma sobie nie radzi z obecna sytuacją i jedyne co potrafią to mobbing. Nakładają milion obowiązków na wszystkie dziewczyny, czy to sprzedawców, czy kierowników. Pracy jest tyle, ze nikt się nie wywiązuje ze swoich obowiązków... często każą zostawać ci po godzinach, a później maja pretensje, że masz nadgodziny i nie umiesz się organizować. Wiec dziewczyny, żeby się ratować przed nieprzyjemnościami ze strony DR, pracują ZA DARMO!!! Siedzą od 8 do 22, a wpisują 9-17, Często muszą pracować w domu, NAWET SPRZEDAWCY. Mają milion procedur, z którymi muszą się zapoznać, a w pracy nie ma na to czasu... Firma/DR twierdzi, ze skoro tu pracujesz, to powinno ci zależeć na rozwoju.. i dlatego pracuj za darmo w DOMU:( ŻENADA!!! Tak jest prawie w każdym regionie. Większość Dyrektorek nie zna się na zarządzaniu, motywacji, budowaniu zespołu.. NIEKTÓRYM BRAK NAWET KULTURY OSOBISTEJ. Wyzywają, obrażają pracowników, często używając przekleństw.. Ale z drugiej strony co się dziwić.. przecież przykład idzie z góry.. A szefa ulubione słowo to :"GÓWNO". Więc DR to podłapały. Gówno prawda, Gówno wiesz, Gówno się znasz.. ale to i tak light-owe teksty... NIE POLECAM tego pracodawcy. Dziewczyny, które wciąż tu pracują.. trzymam za was kciuki!!!! Nie dajcie się i walczcie o swoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca1910
wlasnie zaczełam pracowac w cameiu. ale nie mogę ogarnąć tych wszystkich wskaznikow, dziennikow. czy ktos moze mi to troche wytlumaczyc? u mnie w pracy nikt nie jest chetny a to jest moja pierwsza praca. prosze o pomoc:))) jak mam wyliczyc tt, skad mam wziasc ca itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę się zgodzić z większością negatywnych opinii na temat pracy w Camaieu z tymże... nie tylko w tej firmie tak jest. Podobno każda duża sieciówka wyzyskuje ludzi za marne grosze i wymaga bóg wie czego. Firma ma jakąś paranoję dot. obsługi. Obsługa, obsługa, obsługa, każda klientka się liczy! W tym sklepie preferuje się atakowanie każdej klientki, wciskanie na siłę ubrań, proponowanie dodatków. Kierownik i przyd**asy migają się od pracy jak tylko mogą. Niesprawiedliwe grafiki całkowicie pomijające podstawowe przepisy kodeksu pracy. Jedni mają ciągle ranki a drudzy popylają na popołudniówki miesiącami! Dyrektor Regionalny to jakaś prostaczka, która wzięła się bog wie skąd. Wymagania jakby płacili 5-6 tys. Musisz robić wszystko! przychodzi dostawa, 12 kartonów i nie możesz jej spokojnie robić, bo jak tylko pojawi się klientka musisz do niej lecieć i OBSŁUGIWAĆ. Łazić za nią do przymierzalni żeby ewentualnie podać inny rozmiar. Klientki traktuje się jak idiotki, które same nie potrafią znaleźć na kupce rozmiaru spodni. Jeśli utarg jest zrobiony to TT jest za niskie, jak TT jest ok to PA znów za małe. Wiecznie jest coś nie tak. Przygotowywanie akcji promocyjnych - nocki, koniec akcji - nocka. Chociaż bywa, że kierownik ze strachu nie robi nocki tylko każe paru osobom zrobić wszystko w trakcie pracy. Ale oczywiście pamiętaj o obsłudze - to nasz priorytet! Nadgodziny niepłatne, ewentualnie można sobie odebrać w wolnym, ale z tym to różnie bywa bo nie zawsze ma kto za Ciebie pracować. Jeśli zapytasz dlaczego tak jest usłyszysz "bo tak", nikt nie wytłumaczy dlaczego. Większość pracownic to niestety ćwierćinteligentki, którymi łatwo sterować, bez swojego zdania. Firma uwielbia takie osoby bo łatwo nimi sterować. Wyrażanie własnego zdania niemile widziane! Plusem jest umowa o pracę i wypłata na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy ktoś mógłby mi odp. czy w camaieu jest odpowiedzialność materialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaogłoszeniewisi
Hej, a powiecie, ile zarabia kierownik? Tak realnie? Bo widząc Wasze wypowiedzi, to zastanawiam się, czy gra warta jest świeczki, a ogłoszenie wisi. Pozdrawiam dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy więcej niż 1800 na rękę? pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik...no raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak mało na te stresy i opiernicze, ktore dostajesz w pakiecie nie ważne jak jest dobrze i tak zawsze jest coś źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tego forum już wiem dlaczego w większosci sklapow camaieu panuje taka atmosfera. Aż człowiekowi chce sie jak najszybciej UCIEC! Klienci to wyczuwają.. Niejednokrotnie będąc w sklepie słyszałam nerwowe "dzien dobry" i pozniej sie zaczyna wciskanie na sile, a moze to a moze tamto pani pasuje.. Paranoja az chce sie smiac! byla klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Toruniu sa 2 sklepy tej sieci. Czesto je odwiedzam ale jeszcze ani razu nie wciskano mi nic na sile. Sama szukam sobie ubran i rozmiarow nie czuje sie obserwoana. W tym sklepie oplaca sie robic zakupy tak jak w reszcie sieciowek , czyli tyko po przecenie. Bo nie sa warte cen z komsomu gdzie ciuchy to glownie szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres rozliczeniowy jest 3-misieczyny wiec wyrownanie jest na koniec tego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sie tam dzieje ze na ich stronie jest az 25 ogloszen na stanowiska kier.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w waszej ekipie też panuje taka masakryczna atmosfera wprowadzona przez kierownika?? Nas po prostu kierowniczka nie szanuje! Aż sie nie chce iść do pracy. Wszystko co złe się dzieje to zganiane jest na nas. Ciągłe zastraszanie DR sie robi aż śmieszne. Moja "kierowniczka" z małym stażem sobie zwyczajnie nie radzi w pracy co przenosi prosto na nas. OSZUKUJE w konkursach na TT. Liczy sobie tylko te "lepsze godziny" Czasami jak siedzi godzine na zapleczu i TT w danej godzinie jest wysokie to oczywiści sobie je również dodaje. Gdzie DUMA, gdzie LOJALNOŚĆ? Nie razm miałam sytuacje, że odejmuje sobie klientów wczodzących w swojej godzinie (aby mieć większe TT) po czym jak ja przychodze do pracy to w mojej godzinie mam dużo więcej klientów niż faktycznie weszło. Dla mnie to oszustwo jakie nie powinno mieć miejsca jak ktoś ma już taka funkcje-kierownika. Jak tu pracować? Czy u Was też są takie przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie zglosicie o tej sytuacji DR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka 45
Witam. Pracowałam w Camaieu 6 miesięcy i się zwolniłam... Atmosfera w sklepie była toksyczna...Nie ukrywam pracy było dużo , zawsze było coś do roboty,ale mi to zupełnie nie przeszkadzało, bardziej przeszkadzało mi to ,że moja pani, która mnie uczyła traktowała mnie jak wroga nic nie pokazała ,a jak coś zrobiłam źle to na mnie nakrzyczała i to w pierwszy dzień pracy!!! Poczułam się wtedy okropnie. W dodatku cały czas dzwoniła do szefowej i ,,kablowała'' ... Szefowa też nie była lepsza...miałam wyrobić 20 h w tygodniu , jako że pracowałam na pół etatu to wychodziło 5 dni po 4 h i dwa dni wolnego, niestety szefowa nie ustaliła grafiku dla mnie i byłam dziewczyną na telefon. Szefowa mówiła np. zadzwonię w poniedziałek i powiem kiedy masz przyjść po czym w ogole nie dzwonila przez tydzień musiałam sama się upominać !!!! A i jeszcze jedno miałam zarabiać 600 zl na miesiąc , tymczasem na miesiąc dostawałam 100 , 200 zł !!! Najgorszy sklep i najgorsza atmosfera w pracy , jeśli szef tak traktuje swoich pracowników to niech później nie oczekuje szacunku i niech nie oczekuje,ze będę dobrym pracownikiem skoro ta Pani nie miała szacunku dla mojego czasu ani pracy!!! Nikomu nie polecam tego sklepu,ani pracy tam! Z pozdrowieniami dla mojej na szczęście bylej ,,szefowej'' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z doświadczenia
Pracuję w tej firmie od dłuższego czasui jeśli przetrzymam jeszcze jeden miesiąc i nie osiwieję będzie dobrze. Nie mam zamiaru oczerniać firmy bo jestem wyfiokowaną panna która chce tylko stać i pachnieć zamiast pracowac. Podjęłam prace w sieciówce i wiem z czym to się wiąże ale to jak Camaieu traktuje pracowników i to czego wymaga to jakiś koszmar. Kiedy przyszłam do firmy zaczęłam od 1/2 etatu. Początkowa praca mi się podobała fajna ekipa, atmosfer i juz po 1,5 miesiąca przeszłam na 3/4 etatu. Po pewnym czasie przestało być kolorowo. Co chwile zmieniała się nam dr regionalna, każda czego innego wymagała na co innego kładła nacisk, można było oszalec. Kierowniczka okazała się mega leniem, wiekszość obowiązków zwalała na mnie i pozostałe pracownice. Praca tam to istna orka. Nie ma się własnego życia mając poł etatu wyrabia sie gigantyczne nadgodziny (sama nie decydujesz o ich ilosci). Firma myśli że skoro płaci ci te marne 800 zł kupiła sobie niewolnika. Najlepiej żebyś była pod telefonem 24/h bo w kazdej chwili moga Cie wezwać do pracy. Nie ważne ze masz dzien wolny, milion telefonów z róznymi pytaniami, pretensjami. Ciagle zmieniaja tetay dostajesz 3/4 poczym schodzisz na 1/2 poczym znowu na 3/4 i tak w kółko. Cięci godzin (takie uzasadnienie słyszy się za zwyczaj). Na swojej zmianie najelepiej żebys obsłużyła wszystkie klientki, zrobiła dostawe rozpisała dziennik (założenia, brief, debrief itp) napisała meila do dr, umyła lustra sprzatneła kurze zrobiła mini inetaryzacje, dostawe, zaimplatowała nowa sciane, i miała super wyniki bo jak nie to opr. To że jest tam duzo pracy to normalnie bo w takim sklepie na to sie trzeba nastawić. Camaieu wyniszcza psychicznie. Czujesz sie jak byś była na wiecznym podglądzie. Kierowniczki i Dr podsyłają swoje koleżanki by sprawdzały nasza obsługę, Czepiaja się każdego ( według nich nie odpowiedniego) zwrotu do klientki. Zamiasta d kazdej klientki podchodzić spontanicznie naturalnie, musisz odklepywac nauczoną regółke. Jesteś sprzedawcą, to stanowisko sie tylko tak nazywa. W tej firmie sprzedawca jest od wszystkiego i najlepiej dostepny 24/h. To tylko czesc tego co dzieje się w Camaieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Was..... mam pytanie ile zarabia obecnie kierownik i jego zastepca /netto lub brutto/ i co wchodzi tak w praktyce w skkład ich obowiazków dzekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość master99
mam pytanie do sprzedawczyn ,ciekawi mnie czy za brak posluszenstwa otrzymujecie kary chlosty lub kleczenia twarza do sciany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet___kr
czy zatrudniaja FACETÓW w tej firmie? jesli tak to czy jakos sprzedacow/kierownikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASTER66 jestes idiota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×