Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Mialy byc do konca czerwca,we wtorek ostatni i co??masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie,jest ktos kto dostal juz bony??czy znowu sie skonczy na obiecaniu?czerwiec sie juz konczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to obrażona DR niech sama tyra od rana do nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, dlaczego Wy wprowadzacie taką panikę? Na święta były bony, w poprzednie wakacje też były to teraz też będą skoro jest to potwierdzone. Spokojnie dziewczyny, pośpiech nie służy nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panike?? Chyba na glowe upadlas... to sa pieniadze ktore nam sie naleza, bo sa nasze a nie ich. Wkurzajace,zeby czlowiek ciagle prosil sie o swoje pieniadze. Kto to widzial taka firme ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie wiecznie sie o cos prosic..bony obiecane a ich nie ma,z nadgodz bylo to sami..o swoje sie prosimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, ale skoro powiedzieli, że do końca czerwca będą no to trzeba czekać do końca tego terminu, a nie siać zamęt. Mają jeszcze 3 dni, jak do tej pory bonów nie będzie no to wtedy rozumiem - trzeba upomnieć się o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma i nie będzie...... taka jest przykra prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal ktorys region dzis bony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dostaniemy ich do jutra to faktycznie będzie to przegięcie..... ja ostatkiem swej wiary w tą firmę liczę ze jutro przyjdzie kurier z koperta do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Nadgodziny????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie zartujcie ze tych bonow nie bedabedzie,do konca czerwca mialy byc i dzis jest ostatni..to po co wypisywalismy te wnioski??chyba az tacy nie bedA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj..... macie jeszcze jakas nadzieje na bony??? Nie ma szans. Firma jest na dnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak u was? Macie bony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy któraś z Was wie moze cos o Camaieu w Atrium Reduta w Warszawie? jutro mam rozmowe i jak to Pani przez tel powiedziala powinnam uzbroic sie w usmiech, poniewaz bede rozmawiała z Dyrektorem regionalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszeee dziewczyno! Zajrzalas na to forum i jeszcze chcesz pracować w tej firmie? Chyba bardzo zdesperowana jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2211
Pracowałam w reducie w ubiegłym roku, co do DR, to nie mam zdania, ale KS spokojna i dobra atmosfera była. zapier...był ale nie ldatego odeszłam, tylko się przeprowadzałam. jesli ekpia za wiele się niezmienila, to moge polecic :) powodzenia na rozmowiem idż nic nie tracis a cenne doświadczenie może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćosc
bony wakacyjne, maja opóżnienie - były jakieś błędnę etykiety i nie takie kwoty , czy coś takiego i musiały wrócic czy coś i ponowna wysyłka się przedłużyła, ale dzwoniłam do kadr i wiem, że dziś kurier odebrał ponownie przesyłki, wiec czekam cierpliwie i nie sięjcie zamętu, tylko myślcie na co wydacie kasiarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu mówił, że firma upada... chyba upadł na głowę. ja dostałam podwyżke, wię rozumiem, że kasa jest. praca jak praca, nie dajcie się zwariować, po co tyle emocji - z dystnsem podchodę, bo swoje w życiu przeszłam. idż do prywaciarza pracowac, to zobaczysz co to mobing i brak pensji na czas. ja juz to przerabiałam... nawał pracy jest, ale umowa o prace i wypłata na czas, tez się liczy. jak ktoś chce stać i pachniec i forsę dostawać, to niech do DUBAJU leci !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak odebral juz kurier to jutro juz powinny byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że do 10-tego powinniśmy dostać bony :) Więc czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe dlaczego tylko Ty masz takie informacje a inni nic nie wiedzą ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwyżka? a to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćosc
o bonach wiem, bo się do kadr dzwoni i mozna sie zapytać, żadna filozofia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa3333333333333333
Nakrencona waszymi wypowiedziami zadzwoniłam do kadr z awamnturą co z bonami i zrobiłam z siebie idiotke, bo bony zostały wczoraj wysałne kurierem !!! Jak czegoś nie wiecie to nie piszcie glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "ktoś tu mówił, że firma upada... chyba upadł na głowę. ja dostałam podwyżke, wię rozumiem, że kasa jest. praca jak praca, nie dajcie się zwariować, po co tyle emocji - z dystnsem podchodę, bo swoje w życiu przeszłam. idż do prywaciarza pracowac, to zobaczysz co to mobing i brak pensji na czas. ja juz to przerabiałam... nawał pracy jest, ale umowa o prace i wypłata na czas, tez się liczy. jak ktoś chce stać i pachniec i forsę dostawać, to niech do DUBAJU leci !!!! " Niezły tekst :D dokładnie masz 100% racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnoszac się do powyższych wypowiedzi, to tym, którym się pracować nie chce, to radze znależć SPONSORA, wtedy leżysz i pachniesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super dzisiaj powinny byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie..a skoro jest info ze kurier wczoraj zabral to dzis powinny dostac wszystkie sklepy..a jak podaja termin do ostatniego to tak powinno byc a nie ze jest lipiec i my nic nie wiemy..takie pomylki nie powinny sie zdarzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie znać czy otrzymałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×