Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
15-483 Białystok ul. Fabryczna 2 tel.: (85) 678 57 00, fax: (85) 742 27 73 85-012 Bydgoszcz, Plac Piastowski 4a tel.: (52) 320 24 00, fax: (52) 321 42 40 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 7 tel.: (58) 520 18 22-23, fax: (58) 520 18 24 40-017 Katowice, ul. Graniczna 29 tel.: (32) 60 41 208, (32) 60 41 215; fax: (32) 60 41 251 25-314 Kielce, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 4 tel.: (41) 343 82 76; (41) 344 43 65; fax: (41) 340 32 01 31-011 Kraków, Plac Szczepański 5 tel.: (12) 422 90 82, (12) 424 04 50; fax: (12) 421 50 11 20-011 Lublin, Al. Piłsudskiego 13 tel.: (81) 532 42 01, (81) 532 59 18; fax: (81) 532 59 18 90-441 Łódź, Al. Kościuszki 123 tel.: (42) 636 23 13; fax: (42) 636 85 13 10-512 Olsztyn, ul. Kopernika 29 tel.: (89) 527 42 75; fax: (89) 533 96 48 45-231 Opole, ul. Oleska 121 C, tel.: (77) 470 09 00, fax: (77) 457 42 07 61-807 Poznań, ul. Św. Marcin 46/50 tel.: (61) 859 90 00, (61) 859 90 01; fax: (61) 859 90 15 35-234 Rzeszów, ul. Gen. St. Maczka 4 tel.: (17) 717 20 00, (17) 717 20 10 ; fax: (17) 717 20 20 71-663 Szczecin, ul. Pszczelna 7 tel.: (91) 431 19 29, (91) 431 19 31; fax: (91) 431 19 32 00-973 Warszawa, ul. Lindleya 16 tel.: (22) 628 96 29, (22) 621 92 72; fax: (22) 425 11 91 51-621 Wrocław, ul. Zielonego Dębu 22 tel.: (71) 371 04 30, (71) 371 04 68; fax: (71) 371 04 70 65-722 Zielona Góra, ul. Dekoracyjna 8 tel.: (68) 451 39 00, (68) fax: (68) 451 39 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(na górze ) adresy i telefony państwowej inspekcji pracy ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację trzeba coś z tym zrobić!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mogłybyście mi dać nr tel lub maila do Dyrektorki ogólnopolskiej? Do tej pory nie dostałam PITu. Panie w biurze nie wiem co robią. Kadry nie odbierają tel. Dzwonię od tygodnia.. Jak na inny nr to mówią, że tym się zajmują kadry, a Panie są albo na obiedzie albo nie mają czasu rozmawiać. Jaja jakieś.. Z resztą jak zwykle.. Któraś z Was też PITu nie dostała? Dziś idę do Skarbówki z tym. Dadzą im karę to może i tel się nauczą odbierać. PS. Co do Inspekcji Pracy to trzymam za Was kciuki :) tylko tyle mogę bo na szczęście już nie pracuję w Camieu. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie wolne za nadgodziny? Czy tylko u mnie nie mam jak ich wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam wolnego ani pieniedzy!!!! .. dowiedzialam sie ze oddadza mi kase ale na koniec maja(?) czyli w kolejnym okresie rozliczeniowym . usłyszałam od KS " no wiesz przykro mi X , ale ja tobie nie oddam tych nadgodzin niby były rozmowy ze pieniadze otrzymacie na koniec maja w kolejnym okresie rozliczniowym .. ale nie wiem .. jeszcze sie ma to wyjasniac w wawie co postanowia na razie nic z tego.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie dostałam ani odbioru nadgodzin ani kasy.tez mam czekac niby do maja i zobaczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię w to, że w którymkolwiek ze sklepów dziewczyny dostały dni wolne za te nadgodziny. To jest niewykonalne. Jest mi wstyd, że pracuję w tej firmie. Mam nadzieję, że osobom pracującym w biurze i zarządzającym tą firmą jest jeszcze bardziej wstyd niż mi... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie praca w cameieu, to spróbuj znaleźć coś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, tam znajduję się wiele ofert! nie możesz przegapić, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie camaieu ponad 9 ofert samych tylko poszukiwan ks i zks .. to swiadczy jedynie o tym ze odchodza bo nie moga dla swoich dziewczyn nic wywalczyc .. to jak walka z wiatrakami ...sprzedaczynie przychodza do swoich ks i zks i pytaja "dlaczego " ? " kiedy ?" ile czasu mozna walczyc z wiatrakami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) wiecie może co ostatecznie bedzie z ta wypłata tych nadgodzin ? ?? bo trace juz cierpliwosc a w moim sklepie wszystko jest zamiatane pod dywan ..a ja nie mam juz siły na żebranie o własne cieżko zarobione pieniądze :( pozdr. marcyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza P
Do "w płocku od początku", możesz mniej więcej chociaż podać sumę o którą można tu walczyć? Jesteś sprzedawcą, zastępcą, kierownikiem? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię swoją pracę ( długo juz pracuję) Jeżeli są jakies nocki to dlatego ze konkurencja też działa a myslenie handlowe polega na reagowaniu. Trzeba byc elastycznym. Ja rozumiem kierowniczki bo majac 3 osoby w ekipie ciezko ulozyc grafik zachowujac dobe pracownicza i dyspozycyjnosc ekipy. Ale nadgodziny powinny byc wyplacane, mimo ze bylo mowione ze w ogole ma ich nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze masz rację należy być elastycznym. .należy reagować na działania konkurencji bo to m.in jeden z wielu kluczy do sukcesu i zarabiania pieniędzy ale czy działania te nie mają się kierować chociażby prawem pracy?? Ze choćby pracownik musi znać swój grafik a wszelkie jego zmiany muszą mieć tygodniowe wyprzedzenie ?? Ze dyspozycyjność przy zatrudnieniu tak dużej ilości osób w korporacji powinno mieć swoje przemyślenie i jakiś system ( bo obecny nie działa wcale!!) a obecnie jest tak ze pracownicy przy umowach o pracę mają obowiązek podkreślam obowiązek dyspozycyjności całodobowej pod telefonem oczywiście a biada jak nie!?! To ze tobie (wypowiedź u góry) dobrze się pracuje wynika najprawdopodobniej z dobrej ekipy jednak firma jako firma nie kieruje się żadnymi prawami począwszy od zmian w grafiku bez zgody pracownika poprzez nie wypłacanie pieniędzy które się każdej należą a czeka się na przelew na wieczne nigdy bo ja do dziś nie otrzymałam pieniędzy za 75 h ...przez chore naciski niczym nie nagrodzone ... nie można powiedzieć że "tutaj się dobrze pracuje" chyba że ktoś lubi np prace za darmo w formie harytatywnej i to na zawołanie 24h/7dni w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile osób mniej wiecej moglo dac skarge do pipu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby jak najwięcej ( odpowiedź na pytanie powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a w której sieciówce polecacie pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidas , mohito, pull and bear słyszałam tez ze new yorker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zara bo własnie tam przeniosłam sie z tego strasznego camaieu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Mohito trzeba być chyba nieźle odpicowanym, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś w camaieu
w mohito za kazde wydane 50 zł dziewczyny mają 40% rabatu ( od tych 50 zł) wymagany czarny dress code (sukienka czarne rajstopy albo czarna gora plus czarne eleganckie spodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny plus tej pracy to ekipa jeśli trafisz na fajna -super a bywa bardzo różnie i na tym dobre strony się kończą reszta to sprzedaż aktywna ale w formie niewykonalnej dla osoby która ma milion innych spraw na głowie i do zrobienia a wszystko za śmieszne pieniądze a ostatnio bywa że prace w tej firmie wykonuje się za darmo syf nie zatrudniajcie sie tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa fajna ekipa.....moja ZK doprowadza mnie do szału!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to koleżanka wyżej właśnie napisała: 'Jeśli trafisz' Widocznie Ty nie trafiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy w płocku na kasę nie narzekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech pochwali się zarobkami ktoś z warszawy czy poznania to zobaczymy ze ks i zks nie zarabiają po równo w każdym ze sklepów w Polsce a różnice nie są śladowe a ogromne. Ktoś ma odwagę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Płocku kierownicy nie narzekają bo dla jednego zarobek ks w Płocku to dużo a dla drugiego mało składa się na to masa czynników. Fakt jest taki ze na jednakowych stanowiskach w jednej firmie ludzie zarabiają różne pieniądze i dot.to każdego szczebla ze sprzedawcami włącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z naszymi nadgodzinami..wiecie juz cos apropo wypłacenia naszych pieniedzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wawie nikt za mniej nie przyjdzie :D A nadgodziny niby w maju chyba ze to tylko zamykanie nam ust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×