Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Powiedziałam juz sobie po tej akcji ze mam to gdzieś już nic nie zrobię dla tej firmy NIC !!! Będę w 100 % wyznawać i wykonywać zasadę " ktoś udaje że płaci , ktoś udaje że pracuje " i tak na każdej zmianie każdego dnia dla mnie ich śmieszne TT może wynieść 1% mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mamy niższe wypłaty niż podstawa bo zabrali podatek od bonu świątecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sumie jak skoczył się okres rozliczeniowy, zaczął w marcu nowy to ich obowiązkiem jest wypłacić nadgodziny a manewrowac nowymi które wyrobimy można przez te 3 miesiące, kiedy obecny jest okres rozliczeniowy. Przynajmniej ja tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się że firma jest dość opozniona i zabrała nam za bony świąteczne! Hallo mamy Marzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! Od dziś pracujemy charytatywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie coś może na temat tego czy cała POLSKA nie dostała wynagrodzenia za nadgodziny ? Czy tylko poszczególne regiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi127
Dziewczyny trzeba się zmywać z tej firmy niech pracują oni za takie grosze,człowiek przychodzi do pracy,stara się a taka niespodzianka no brak slow.Ja zaczynam szukać innej pracy bo tutaj nie zapowiada sie dobrze.A jak tam miałyście już inwentaryzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. A kiedy się zaczynają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY ZROZUMCIE !! że wprowadzenie systemu o ktorym mowa o odbieraniu nadgodzin moze sprawdzic sie w jakies mega duzej korporacji gdzie w jednym zakladzie pracy pracuj***ardzo duza ilosc osob a nie gdzie MY jestesmy na jeden sklep na styk do grafiku albo na minusie a bo to albo ktos chory albo jakis urlop !!! Gdzie i jak oni maja nam udostępnic odbiór nadgodzin nie sa w stanie bo nigdy przeciez dobrze wiecie ze nie zdarza sie ze jest nas za dużo i NIGDY nie bedzie mozliwosci oddania nam tak duzych ilosci nadgodzin o jakich piszecie / piszemy !!! 2 , 5 czy nawet 10 h tak no bo to wyjdziemy wczesniej z 2 , 3 razy i juz .. ale 30 czy ponad 50 h ?!??!?! NIKT SIE NIE ZGODZI NA MIESIĘCZNE NIEPRZYCHODZENIE NAS DO PRACY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komus wyplacono za duzo? w to nie uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Warszawa nie wypłacone nadgodziny, znowu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba trzeba nasłać inspekcję pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest super pomysł, posypią się im duże kary, wiem coś o tym. Może się nauczą ze my też ludzie.....plus to ze troche ludzi z góry pozwalniają, fajnie by bylo zeby więcej osób złożylo donos do inspekcji, trzeba walczyć dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im sie chyba wydaje że my z nudów przychodziłysmy do pracy od stycznia... że same się prosiłysmy o te nadgodziny. NIE!!! Przychodziłysmy dodatkowo bo jesteśmy lojalne, pracowite i nam zależy. I ja nie rozgraniczam tego jako nadgodziny, czy godz. w etacie. Pracowałam w każedej godzinie równie ciężko, więc dlaczego mam mieć zapłacone za 80 h a nie za 135 h;/ absurd. Jeżeli każda z nas będzie sie trzymać swoich godzin, swojego etatu i wkońcu sie postawimy, to firma zacznie nas szanować. Właśnie dziewczyny... więcej szacunku do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nas ma szanować skoro same się nie szanujemy?? Wole stracić tę prace, ale pokazać że nikt mnie nie będzie tak traktować i mogę robić za darmo. . bo frajer na czole nie mam napisane. Ich nawet nie stać żeby wysłać odpowiedniego maila z jakąkolwiek odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Warszawo i nie tylko :-) działajmy. Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie ul. Lindleya 16 00-973Warszawa Kancelaria: tel. 22 425 11 94 fax 22 435 50 92 kancelaria@warszawa.pip.gov.pl Sekretariat: tel. 22 628 96 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech posypią się im kary!! jak nas nie doceniają, jest to smutne :-( ja też mam już dosyć, trzeba coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odeszlam z firmy niedawno i bardzo sie ciesze trzymam za was kciuki. Nie dajcie sie, walczcie o swoje bo jak nie wy to kto? Jak nie bedziecie walczyc to dacie przyzwolenie. Po odejsciu zobaczycie co to znaczy pracowac w spokoju i bez zadnej psychozy, falszu i obludy. Pozdrawiam byla camaieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak usłyszałam od ks, ze niekorym wysłano za duzo, niektorym za malo, bo to wina księgowości -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzy glupoty ta twoja ks.....no chyba że to ks i zk maja wyplacone za nasze nadgodziny i dlatego ,,niektorym" wyplacono za duzo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Wlasnie ciekawa jestem czy nasze drogie kierowniczki dostaly normalna wyplate czy tez im obcieli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żal...jak dobrze, że już tutaj nie pracuję !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między innymi dlatego lepiej pracować w tej firmie na umowę zlecenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt za nas nam nie pomoże, albo same zawalczymy o swoje własne interesy albo będzie tak jak jest i będziemy pracować nie dość ze za śmieszne pieniądze to jeszcze w takich sytuacjach jak ta obecna za pół darmo! Ja mam zamiar napisać pewne pismo do pewnej instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak też chcę napisać ktoś musi się zainteresować albo będzie korzyść albo nic nie będzie na pewno nic nie stracę na tym. Może jeśli dotrze do nich więcej skarg posypia się kary to firma będzie musiała zacząć postępować zgodnie z jakimikolwiek zasadami propracowniczymi !!! A nie tylko jak jest teraz brać brać brać !! A nic nie dać! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jedna z Dziewczyn powiedziała że u nas w pracy Nie jest przestrzegana tzw doba pracownicza! Faktycznie tak jest! między jednym a drugim dniem pracy powinniśmy mieć 11 godzin wolnego! praktycznie kilka ray w miesiącu jest to przestrzegane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest to wyraznie naruszenie i nagminne nieprzestrzeganie art. 132 kk ktory mowi ze pracownikowi przysługuje 11 godzin nieprzerywanego odpoczynku w czasie jednej doby ...gwarantuje ze bardzo to zainteresuje PIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie bojcie sie napisania skargi do inspekcji pracy to jest naprawde bardzo proste dodatkowo pamietajcie bo to b.wazne ze nikt z inspekcji pracy nie ujawni waszych danych do pracodawcy ze to wy to napisalyscie (jak nie wierzycie mozecie sobie poczytac w internecie ) wystarczy zamieścić informacje o tym ze nie zgadzacie sie na ujawnienie danych osobowyh do swojego pracodawcy i tyle. taka skarge mozna napisac nawet @ ! Nie bojcie sie i do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Piszcie skargi i walczcie o swoje! Ja już na szczęście nie pracuję w Camaieu, ale jestem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy są jakieś wieści coz naszymi nadgodzinami i kiedy będą wypłacone????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sklepie usłyszałam ze KS nie ma mi kiedy oddać bo skład jest akurat a mnie musiałoby nie być w zasadzie 1,5 miesiaca a ona powiedziała ze to jest niemożliwe i ze nie wie co oni roba tam u gory ale dla niej danie pracownikowi pół miesiaca wolnego jest niemozliwoscia i z ona nie zrobi tego ani ze mna ani z pozostałymi w naszym sklepie. Kadry nie wypłacą kasy - to pewne . a na moje pytanie co mam zrobic powiedziala ze mam zapytac DR ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×