Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość gość
Do maja to nadgdziny mam nadzieję że odbierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałyście jakieś śmieszne historie z klientami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznie sie zdarza;p;p ale i tak nasze klientki sa cudowne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pracował w camaieu w RYBNIKU? właśnie dodali oferte pracy i nie wiem czy jest sens składać dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybnik jest super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie powinnysmy zarabiać podobnie nie tylko KS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro otwiera sklep internetowy to nie wycofa się z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze sa obroty na minusie nie znaczy ze firma upada ... tylko ze nie jest wstanie osiagnac wiecej , minusy sa do zeszlego roku ale jak nie miec minusa skoro masz trafik na minusie a karty stalego, nowy merchansing nowe witryny strona internetowa na to sa pieniadze wiec poki jest tu rozwoj to firma nie upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma co pytac o takie rzeczy. nawet jeśli np w innych miastach jest roznie i ogolna polityka nie jest za ciekawa, to w danej placówce może być okej. i na odwrót. najlepiej chyba jednak sie o takich rzeczach przejonywać osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Pracowałam w pewnym sklepie Camaieu i było strasznie, przeniosłam się do innego Camaieu i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się przeniosłaś czy jak? Ja jakos nie mialam mozliwosci na przeniesienie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pracowałam w sklepie odzieżowym i nie polecam. Po zwolnieniu sie szukałam pracy i znalazłam na rekrutacyjna rewolucja.pl Mam stałe godziny pracy i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wysłali mnie do innego sklepu, bo większość dziewczyn była na L4 i tak się jakoś stało, że tam zostałam :) Myślę, że gdyby nie zmiana sklepu to bardzo szybko zwolniłabym się z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam nowy merch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie może już wypłatę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata tak, ale za nadgodziny już trzeci miesiac nie ma:-( wiecie cos moze ? bo u nas zero odzewu od ks regionalnego i biura :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie przynajmniej dwi osoby na zmianie bo my juz padamy gdzie zlecenie do pomocy tylko tniecie godziny to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekać na dzień, gdy ktoś padnie w pracy...może będzie to impuls do przemyśleń,że jesteśmy ludzmi, a nie cyferkami w tabelach:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma nie zna pojecia "czlowiek", jedynie "wyniki". I to nie od dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzysk? To chyba się nie orientujesz ile płacą w innych sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jakies wypowiedzi zostały pokasowane, bo były 44 strony już ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dobre nastawienie" w Twoim przekonaniu znaczy "plują na mnie a ja udaję, że deszcz pada :)"? bo inaczej tego się nie da nazwać. Nawet dobre nastawienie ma swoje granice. Nie da się w nieskończonośc sobie wmawiać- rób swoje, nie bierz do głowy co oni mówią- chyba że jesteś cyborgiem z blaszanym mózgiem :) W tej firmie zawsze cos jest źle i nie ma dobrego uzasadnienia złych wyników. Czym innym jest rzetelne podejście do pracownika i rozliczenie go z wykonania obowiązków, a czym innym traktowanie pracownika jak robola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość45454
Ja pracuje tam miesiąc i już mam dość ! Chyba niedługo odejdę bo nie wyrobie psychicznie.Ciagle tylko te wskazniki,liczenie co godzine i wieczne niezadowolenie.Nawet jak jestem sama w pracy to ciagle dostaje telefony i sms-y jak wyniki.Nie bede kazdej klientce w tylek wlazic bo az sie dziwnie na mnie patrzą jak wciskam im te łachy ...Ciągłe rozmowy na boku i traktowanie tej pracy jakby się życia prywatnego nie miało...To nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a miałyście już te IPRy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była camaieutka
IPR - Indywidualny Plan Rozwoju. Do podpatrzenia i pobrania w intranecie, przeprowadzany według definicji stanowiska. Ocena tego jak dany pracownik się rozwija w pracy, przyznajesz sobie punkty za odpowiednie zadania, to samo robi KS. Oceniasz, jak się utożsamiasz z wartościami firmy, czego od firmy oczekujesz w krótkim i dłuższym czasie, do tego określasz wraz z KS cele dla siebie wraz z planowanym czasem ich realizacji. Za przyznane punkty określany jest poziom w hierarchii sprzedaży i całej reszty czynności. Całość trwa około 1-1,5 godz, nic strasznego, ale trzeba się chwilę przyłożyć do wypełnienia swojej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I musi to przejśc każdy pracownik? Pracuję już ponad rok i czegoś takiego nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalyscie cos o zmianie dyrekcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Wy??? Zmiana dyrekcji!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×