Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

nie jestem ponieważ wiem, że źle się czujesz i jesteś chory, więc jak mogę być za to zła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy cuda się zdarzają? jeśli tak...to chyba rzadko... a czy to co się zdarzyło jest cudem? jeśli tak...to wielkim.... a to co może się jeszcze zdarzyć... czy to też będzie cudem???? jeśli nie...to w cud to zamienię... Twoje serce w cud przemienię... całego Ciebie opromienię... zostałam zesłana specjalnie dla Ciebie... czy wiesz po co? byś żył nie tylko o wodzie i chlebie... byś żył miłością, którą ja Ci pokażę byś wziął z moich rąk to, co wziąć Ci każę.... byś mógł uwierzyć, że cuda sie zdarzają mimo, że niektórzy ludzie ich istnienie podważają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślał o tym... co było treścią jego życia... i co bez reszty wypełniało jego duszę... o tych dwóch kobietach, z którymi łączyły go straszne wizje... rozkoszy i męczarni... o tym... jak po szaleńczej próbie ucieczki, wyrwania swojej duszy na mroczną wolność rozrąbania swojego życia na dwoje przestał już rozróżniać co jej... a co moje... zrozumiał... dziś zrozumiał że poza tą atmosferą wzajemnych zniewag i wzajemnego uwielbienia nie ma dla niego życia... że umrze beze mnie jak tropikalna roślina wyrwana z cieplarni... myśli jego układały się w obrazy szatańskiej uwodzicielskiej postaci... delikatnej jak lekki powiew wiatru latem... mimo zakłopotania wiedział... że jest mojej duszy bratem... tworzył w głowie rysunki o wyraźnych konturach jak we śnie... moja twarz pojawiała się zawsze.... kiedy przymknął lub otworzył oczy... duch mój za jego ciałem kroczył... potrafił sterować swoimi widzeniami ale tylko do momentu gdy uczucie nie pojawiło się między nami... wywoływać moje ciało niczym czarodziej swym zaklęciem... i modlić się... by zachować moją duszę by uchronić ją przed zniknięciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni, których jeszcze nie znamy - Marek Grechuta Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że.... Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy .. Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy ? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak oddzielić nagle serce od rozumu? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy? Jak pozbierac myśli z tych nie poskładanych? Jak odnależć nagle radość i nadzieję ? Odpowiedzi szukaj , czasu jest tak wiele ... Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
wkleilismy te same piosenki;) widac ze masz dobry gust;) Książe wracaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja na chwilkę .. pogoda za oknem straszna i nie sprzyja jej dobry nastrój ..... Pozdrawiam wszystkich :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×