Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

bez kitu już nie mam siły pchać :( ale jak to robię to widzę, no dziwne... :P raz miłość ślepa raz nie bo raz nie widzę a raz widzę Cię :P:P:P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca widze;)kiedy masz te urodziny?Jesli jutro to mogłem Ci dac najdroższy prezent jak mam,a TY nie chciałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jutro... wiem, że mogłeś uprzedzę twoje kolejne pytanie i odpowiadam: tak, żałuję :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem slepy:( chciałem Ci dac moje serce❤️a TY je odrzuciłaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałeś mi dać swoje ❤️ nie znając mojego poczekam aż będziesz chciał mi je dać znając już moje... ktoś bardzo mądrze kiedyś napisał że jeśli mamy się spotkać to na pewno spotkamy się w najmniej oczekiwanym momencie więc może kiedyś przestanę żałować swojej decyzji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara Boissé Pożegnanie miłości Milczenie kłuje jak róża herbaciana niechcący słowa odchodzą na palcach uśmiech w białych rękawiczkach znikł już dawno i jest tak jakby świat zbrązowiały przeszedł na drugą stronę lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxyxyxyxyxyxyxyxyxy
Quasi-ekloga Leśną malinę Sylen zgniótł, Zgniótł i rumiany pił jej miód. Beato, czemu drżysz cała? Raz leśną dziewkę porwał bóg, Wlókł ją po mchach, ślad znacząc dróg Różaną smugą jej ciała. Beato, czemuś zadrżała? Patrz, jakie miękkie leśne mchy, Patrz, jakie złote skaczą skry, Gdzie stopa twoja biała. Beato, nachyl malin ust... Drżysz?... To pod nogą chrząstnął chrust... To echo fletnia grała. Beato, czemuś zadrżała? Las duszny, jakaś bije woń. Czy tchnie kadzidłem leśna toń, Czy róże twego ciała? Patrz, jak się wdzięczy Chloi strój, Jak Irys szaty zdziewa w zdrój, Jak w bluszczach stoi skała. Beato, czemu drżysz cała? Powojów jasny spływa włos, W paprociach szemrze szelest ros. Erosa brzęczy strzała. Beato, malin nachyl ust... Drżysz?... To w krzach tylko gwizdnął drózd, Beato, czemu drżysz cała? Leśną malinę Sylen zgniótł, Zgniótł i rumiany pił jej miód, Beato, jakaś omdlała!... Kalliste! Już cię porwał bóg... Zmógł i po mchach omdlałą wlókł W różanym rozkręcie ciała. Beato, moja ty — cała! Edmund Bogdanowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślepota która mnie ogarnia wyprowadza mnie z równowagi, wiec zegnam moje panie... Mojego kumpla ksiecia tez nie ma... śpiąca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę mi powiedzieć po co miałabym go oszczędzić? po co mam się z nim kłócić? po co wciąż tylko zrzędzić? komu to potrzebne żeby nie umierał? może po swojej śmierci laury będzie zbierał? pozostawić takie zwierzę przy życiu, które gotowe za marne pieniądze dla zaspokojenia najniższych instynktów zaspokoić swoje żądze.?.. zdolne popełnić każdą zbrodnię nawet najobrzydliwszą... najwstydliwszą... po co? jaki jest sens aby takie paskudztwo siedziało w jakimś zamknięciu a setki ludzi odziewały go karmiły strzegły... on już jest poległy... jak zwierzę go zabiję zastrzelę powieszę.... i będę patrzyła jak kona... swój wzrok obrazem jego zagłady nacieszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki-----> nie idź jeszcze :( wyłącz i włącz komputer ponownie... może będzie już ok... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiem dlaczego wy nie widzicie u mnie już widać.... podawać numery gg to będę przesyłała... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje tło nadal fatalne....czerwone, żółte, zielone... jak ja nie piję to oni mnie namawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ludzie.... gg mi padło :(:(:( tak... ciekawe co jeszcze... możę w ogóle mnie od świata odetnijcie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×