Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
W pracy:( Ale pogoda w łodzi jest dość ładna więc moze pójde póżniej na spacer z psem.Zawsze mnie to relaksuje,bo biegając zapominam o kłopotach i zmartwieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
No tak,ja lubie o kazdej porze roku;) masz psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Na ryby?Mój tata brał mnie na ryby jak byłam mała ,obok mojego miasta jest pare ładnych i ciekawych miejsc.Dziecinstwo miałam udane.Ale teraz jak juz jestem dorosła wole jednak psa i jazde na łyżwach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche znam Lodz. Przepracowalem tam w sumie z poltora roku. Ja lubie spacerowac. Mieszkam na wsi wiec natury mam pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Znasz Lódz ?to fajnie,i mieszkasz na wsi?Ale zazdroszcze,jestem raczej spokojna wiec lubie łono natury i rozmyslac nad sensem życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma blisko rzeke Warte. Zaleczanski perk krajobrazowy. W moim regionie jest troche zabytkow. Jak jest tylko czas i ochota to ni mozna sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Bliżej tesko;) to fajnie czyli moze kiedys umówimy sie na spacer z naszymi psami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
troszke musze popracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johannes Bobrowski Ogień i śnieg Ogień, płonie brzozowe drewno, z czerniejącej fali, z chmur dymu wybucha płomień, dziki taniec płomieni, pokusa drażni ciało, pokusa płomień — W morzu jest szlak, wielkie oko zwierza, płonące i szeroko otwarte, zielona rzęsa ponad wargą z soli, chłód, pokusa chłód — Jedno i drugie młody człowiek, pokusa płomień, płomień chłód, taniec nad chmurą, chłód sól albo śnieg, młody człowiek w pierwszej godzinie dnia, piękny z wyczerpania, głowa pojawiająca się z cienia. W moim oddechu, ogień i śnieg, żyję. Przyjdziesz więc w ogniu, przyjdziesz więc jutro w śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander Błok * * * Jak przedtem, tak i teraz wciąż jesteś daleka; A już drogi powrotnej nie znajdę w tej głuszy. Przed smutkiem mym wyniosła twoja myśl ucieka I wiem, że twoja dusza nie kocha mej duszy. Surowy chłód, wiem teraz, to właśnie twa siła Śród ogni żądz, jak bóstwo, z dumnym idziesz czołem. Więc niechaj moją miłość przysypie mogiła, Nad którą ty wyrośniesz podniebnym kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
to kiedy ten spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
A gdzie książe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Bardzo mi sie podoba nawet znalazłam kolege który z zna moje miasto?Twoje posty tez sa ciekawe wiec moze sie polubimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×