Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
Witajcie czytam Was od paru dni ale jakos nie miałam smiałosci sie odezwac,z reszta jestem na kompie tylko do 15,16 a wtedy raczej tu pusto.Zainteresowałes mnie taki1,ale bardziej chciałabym poznać ksiecia;)Jesli jest mozliwe zakochanie sie to chciałabym poznac własnie jego;) A wiec książe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Nie zadzwoniłem,uchlałem sie jak świnia a w kurtce znalazłem 3 nr telefony od jakis panienek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ksieżniczko;)Ksiecia juz mamy;)Zapraszamy do rozmów Niestety musze konczyc moze około 17 bede zanotowałem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie... nie pytam czy coś pamiętasz.... ;-) dobrze że fajnie było... i że nie zadzwoniłeś... zresztą jak miałeś zadzwonić skoro telefonu nie miałeś :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
ale mnie nie korciło;) Witaj ksiezniczko a mnie nie chcesz poznac?nie jestem z Łodzi ale mam szybkie auto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że nie korciło.... ale skoro Ty już na auto chcesz podrywać kobietę to chyba musisz być w jakiejś desperacji wielkie :P:P:P to teraz wy robie poromansujcie a ja poczytam :P i może jakąś wypocinkę napiszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Ty nie jestes typem faceta na rozmowy...A taki 1👄jest wspaniałym rozmówcą,spotkalismy sie na paru topikach;) A książe taki wrażliwy zagubiony;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Witaj...co za miła niespodzianka,juz od paru dni chciałam Cie poznac,ale jakos nie wiedziałam jak zacząc;) a wiec jak mija dzien? buccccccccu podobno nie lubisz blondynek,a ja mam jasne włosy i niebieskie oczeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tak jak z piosenki rzeczywistej o której pisałam ;-) blond włosy i niebieskie oczy= piękno... ;-) dobra romansujcie a ja piszę... :P tylko mi się nie pobić o kobietę.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Wole brunetki;) a książe zawsze sie pojawia kiedy nie potrzeba.... Niech romansuje ja jestem za;)Ja juz wybrałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby Twój wybór bucu okazał się szczęśliwy ;-) wypiję za to dzisiaj tak jak obiecałam ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Duzo sie napij bo predzej pogode mozna przewidziec niz mysli wampa...no ale to mnie do niej ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Do wieczora jeszcze duuuuuuuuużo godzin,wiec napewno bedzie lepiej;) Podobają mi sie Twoje wierszyki,ja raczej mam umysł scisły,wiec do poezji sie nie nadaje Dziobalka wszystkiego naj;)wypij dzis za wszystkie blondynki,bo przecież są najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Wiesz książe ze działasz mi na nerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
nie udawaj niewiniątka,myslisz ze głupi jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Panowie tu kobiety są:(po co sie kłócić?Porozmawiajmy o czyms miłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopcy....chłopcy.... przestańcie ;-) księżniczko dziekuję za życzenia.... a za blondynki wypiję na pewno... ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
O misia Go -Go..a o kogo innego,zwodzic to mozesz laski a nie mnie Odwal sie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
No i tego sie trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Ej ja tu jestem:(Dlaczego sie kłócicie,Dziobalka ma racje nie wypada rozmawiać o nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
jest tu ktoś:(a myslałam ze bedzie miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×