Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Widze miałas racje śpiaca Ksiąze wamp spiąca zostancie za 20 min bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ;-) ach jaka ja jestem cudowna :P ******żart****** ale za to mi gg padło... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nacisnij prawy przycisk myszy na stronie wybierz preferencje dla witryny nastepnie skrypty odznacz JawaScript wcisnij ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Boczkowski Z księgi nocy Głos słyszałem dziś żałobny biegł po łące — płynął w niebie Tak do Ciebie był podobny jak do wiatru — srebrne źrebię Nie wiedziałem czemuś wrócił w traw duszącej, sinej woni jakbyś nagle płaszcz odrzucił — nagi szedł w księżyca toni Opalone smukłe nogi Pełne lipca ciepłe włosy Czuję zapach mlecznej drogi — w zimnych kroplach drżącej rosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadź na mnie przesłuchanie tu i teraz... a nie wciąż tylko wzrokiem mnie rozbierasz... duszę ze mnie wypruj... gdy będę uciekała krzycz-stój!! zmuś mnie bym wszystko jeszcze raz przeżyła bym do tamtych wspomnień ponownie wróciła... zrób to błagam... aby sprawiedliwości stało się zadość.... przywrócisz tym i sobie i mi radość.... przecież jestem jedynym świadkiem naszej grzesznej miłości naszej grzesznej namiętności przestań rozbierać mnie tylko w nierealnych marzeniach przestań sobie wmawiać że możesz to zrobić jedynie we wspomnieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie widzę żadnych preferencji dla witryny.... cholera!!!!!!!!! gdzie one są.????....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie korzystam z oooooooooooooooopery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i mam inaczej!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba:P:P:P bo ja tu nie mam żadnych preferencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żółte to jeszcze może być :P najgorsze to cholerne czerwone... razi w oczka moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... a ja się cieszę, że nie umiem tego zrobić:P lubię być blondynką... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem nudziarą ale nie ja nie kręcę się w kółku bez sensu jak chomik :P:P:P ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna Bocian *** W dżungli naszych ciał trwa pościg dwu bestii, nagich, bezradnych wśród obiegów krwi. Ucieczka w głąb ciała to wejście bezlitosne na wrogie pozycje, z których rozpacz wyprowadza nas czule wśród skowytu. W dżungli naszych ciał trwa pościg dwu bestii. Zmęczeni, ociekający potem mówimy — kochany — kochana. Jest to jedyne przebaczenie morderczego pościgu i rozgrzeszenie uległości. Zasypiamy. Ponad snem tylko dwie bestie dorastają do skoku wśród śmiertelnej dżungli ciał. Jest to bezprawie, na które godzi się bez nas nasza krew, by trwać. Nie my — bestie są nieśmiertelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma chomiczek do uczuc---wytłumacz,a Ty książe bestie widzisz?A ty spiąca co widzisz?--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczy to oczy
czarownicy. Uważaj na takie Taki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie... patrzy się na nie z pożądaniem a potem... potem już sie nie uchroni przed im oddaniem... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×