Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

ale wymyśliłam zdanie... sorry... uciekam bo mnie zdepcze za chwilę ta żmija... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiąca nie odchodz ja Ci załatwie koparke;)razem wszystko zakopiemy,a Ty wamp tęsknisz za kółeczkiem czy zabawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja muszę... już jestem zmęczona i nie dam rady siedzieć będę jutro... buziaki ❤️ dobranoc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes sercojadem :(śpiąca dobranoc To książe jestes mądrzejszy ode mnie bo ja nie rozumiem wampa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moich uszu dotarł wreszcie Twój śpiew piękny jak śpiew słowika nawet nie wiesz jak delikatnie mojej twarzy dotyka.... Twój głos swoją barwą miękką sprawia że po ziemi stąpam lekko niczym po obłokach w podskokach.... jak Anioł dzięki Tobie skrzydeł dostałam i nie żałuję, że Cię pokochałam; że to właśnie Ciebie z tysiąca róż wybrałam... jesteś moją prawdą innej ja nie mam to nic, że Ty mi nie dasz miłości ja Ci ją dam... największym szczęściem jest przecież kochać a nie być kochanym a ból który mi kiedyś zadałeś nie boli już tak strasznie bo ostrym narzędziem był zadany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam przy Tobie dzisiejszej nocy... widziałeś mnie???? moja osoba nie była tworem Twojej wyobraźni... nie znikałam wcale... moja postać przypominała tajemniczą kobietę, trupa, który więzi duszę... położę się obok Ciebie i z miejsca się nie ruszę... pomyślałam... widziałeś??? jak stała przed Tobą przeraźliwie wyniszczona postać cała w bieli??? powiedz, że widziałeś.... będziemy o czym rozmawiać mieli w cieniu wydawałam się szara niczym nocna mara stałam i stałam... miałam strasznie wychudzoną twarz sinobladą.... rozczochrane, gęste, długie włosy... które rozsypane bezładnie okrywały moje piersi i ramiona... jesteś pewny, że tej miłości nic nie pokona???? oczy zdawały się błyszczące takie ciepłe... kochające... rozpalone chorobliwym blaskiem płonące... błysk w nich przypominał błysk palących węgli... miałam cienkie, chude ręce na których trzymałam order by dać Ci go w podzięce... za odwagę... postać moja wyglądała jak postać szkieletu.... taka byłam piękna... tak potrafiłabym kochać... trzeba było nie dawać mi sztyletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na urodziny najlepsze zyczenia: po 1- zdrowia dobrego, po 2 -życia pięknego, po 3 - smutków niewielu, po 4 - dojścia do celu, po 5 - przyjaciół licznych, po 6 - samych dni ślicznych, po 7 - uśmiechu na twarzy, po 8 - dalekich wojaży, po 9 - błogiego snu, po 10 - lat życia STU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namaluje dla Ciebie obraz zaśpiewam piesń napisze wiersz zrobie tysiąc pompek z Twoim kotem sie pobawie za Twoim rowerem bede biec bede rycerzem drzewem co daje cień bede słuchaczem tylko powiedz czego chcesz... K.K Dla najwspanialszej blondynki jaką znam...Życzę CI...----->❤️ nie mów nic ,bo marzenia mogą sie spełnić ale nie wiem czy jestes gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
O » OT.TO » Twoje urodziny Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny. Kto na tej laurce dopisał "o kurczę" Co robiłeś w kuchni, zaraz mi tu prędko chuchnij. Kto tam jest w łazience, otwierajcie prędzej To Kasia z pod drzwi leci piana. Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny. Kto podpalił obrus, przemalował obraz Tutaj była ściana cała z cegieł wymurowana. Świetny czołg z tej szafy, gdy tak sobie leży A w mojej odzieży jest oddział żołnierzy. Ale to są twoje urodziny I wszyscy mają wesołe miny. Magnetofon ryczy, parę dzieci tańczy Ktoś tam śpiewa "Sto lat", Kazik ma pistolet I wodą polewa aż dywan dojrzewa Można dostać bzika ale zaraz, zaraz Przecież jutro są urodziny Kazika. Ale to będą huczne urodziny Wszyscy będą mieli wesołe miny. 100 lat Kasiu;)mam kaca WIEC ZA DUZO NIE WYMYSLE:( Wamp❤️👄juz nie jestes chomiczkiem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×