Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

;)moje kochane dobre serduszko❤️ no moze jak Wampirka bedzie to i książe sie pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampirka będzie wieczorkiem a Książę pojechał coś tam oglądać... jakąś pracę... ale nie wiem o co chodzi dokładnie.. sam napisze jak wróci...;-) a ❤️ mam takie jak każdy ludzik ;-) "człowiek jest wielki, nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest.... nie przez to co ma, lecz przez to czym się dzieli z innymi..." Jan Paweł II 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę żebyś pewnego dnia usiadł ze mną na tarasie w cieniu oleandrów i laurów... i opowiadał mi o swoich przygodach... żebyś mówił o oglądanych krainach o podobłocznych górach o pustyniach bezwodnych o rzekach do mórz podobnych... chcę żebyś zaczął jak najszybciej... może być i już.... teraz... żebyś mówił o ogromnych budowlach i świątyniach, o drzewach tysiącletnich o tęczowych kwiatach i ptakach.... wymienił miasta w których przebywałeś, i cuda jakie odkrywałeś... w sobie i w innych ludziach... byś powiedział mi wszystko... byś tchną we mnie baśniowym życiem bym była Twoim tylko byciem lub (nie)byciem bym mogła słów Twych słuchać jak zaczarowana.... bym przy Tobie poczuła się jak dama... a potem bym ja mogła Ci o sobie opowiedzieć byś wszystkiego i Ty o mnie mógł się również dowiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanucę pieśń będzie o miłości a także o wrażliwości Twojej na ludzkie uczucia... a potem cichutko na skrzypcach Ci ją zagram na płytkę nagram... którą włożę do koperty starannie zakleję i znaczek w prawym górnym rogu nakleję... ale pocztą listu nie wyślę chcę być pewna, że w Twoje ręce dotrze, że kiedy będzie do Ciebie podążał o śmierć się nie otrze... nie uszkodzi się w czasie dostarczania i unikniemy zbędnego poszukiwania... więc w jaki sposób Ci go dostarczę? po trzech dniach od nagrania otworze kopertę....może w trakcie śniadania...??? i zawołam gołębia koniecznie białego takiego, który będzie miał w sobie coś wyjątkowego abyś mógł go rozpoznać kiedy będziesz szedł przez miasto nawet, gdy na ulicy będzie tłum ludzi...i będzie ciasno... a kiedy już do mnie przyleci odtworzę mu pieśń trzy dni wcześniej dla Ciebie nagraną przeze mnie cichutko dla Ciebie śpiewaną... i każę zapamiętać powtórzyć milion razy a potem opiszę mu Ciebie takiego jakim ja Cię widzę...bez skazy... i poleci... za trzy dni obserwuj na pewno się pojawi a razem z nim moja dusza przy Tobie sie zjawi... wysłuchaj pieśni uważnie pomyśl rozważnie i podejmij decyzję dopiero wtedy czy odeślesz go do mnie samego, bez zwrotnej wiadomości czy może nakażesz mu lecieć z inną już pieśnią o miłości i wrażliwości... dla Ciebie ❤️ moje wrażliwe... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szkoda że Ty nie lubisz gołębi:(... ale może tego jednego przez godzinę jakoś zniesiesz.... i jednak go wysłuchasz... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECZOREM CHCĘ... Wieczorem chcę ciepłem się otulić i słowa szeptać ciche, słowa wprost z Krainy Rozmarzenia. Wieczorem usiąść, pośpiech zgubić , leniwie przeciągnać się, jak kotka. Wieczorem wierszy już nie pisać lecz posłuchać tego, co w duszy jeszcze nie nazwane mieszka Wieczorem...... A może jeszcze być retro zgasić światło elektryczne świece zapalić zapałką. Pozwolić kryształowi kieliszków nasycić się blaskiem... Jeszcze zatańczyć z tobą przy melodii, co kiedyś już brzmiała. Spojrzeć w oczy, a może w gwiazdy i cichutko nocy wyjść naprzeciw. miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ja uciekam ;-) 🌼 będę wieczorkiem buziaki... taki---------> zdrowiej mi i to szybko....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kraku leje---ogólnie tez mam beznadzejny jakies dziwne mysli mnie nachodzą:(choroba do tego:(niech mnie ktoś przytuli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Tu jestes książe;)a ja Ciebie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Też mi smutno....chce już lata,słońca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
Nie ma ksiecia a lubie go czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęsknota za latem
No w koncu sie na Ciebie doczekałam;) Witaj Wampirko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×