Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
przecież mozemy z ksieciem pojechac do Krakowa...I w czwórke spacerowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) 🖐️ Z wirtualnego deszczu rozmów wielu, Wyłapuję kropelki twoich słów, Bo tylko nimi podlać mogę Ziarnka przyjaźni, By zakiełkowały, by wyrosły z nich Przepiękne kwiaty, co kwitnąc Wzbudzają radość i piękno, W jakże odległych sobie sercach dwóch. Choć niebo błękitem wymalowane, Deszcz słów rosi twój monitor. Klawiszy stukot na klawiaturze Podobnym jest do bębnienia Prawdziwych kropli o szybę. Stań w deszczu, Rozłóż szeroko ręce I łap... kropelki Nałap ich jak najwięcej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
nie widze wpisów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Zaucha » Wymyśliłem Ciebie Dzisiaj nagle wymyśliłem Ciebie Twoje imię zadźwięczało we mnie choć tyle innych jest znam tylko jego dzwięk Do mnie mów najłagodniej jak tylko ty potrafisz I całuj rękę spłoszoną szczęściem nagłym Dla Ciebie usta moje i ciepło mojej dłoni A potem porzyjdą noce jak psy wierne pod nasz dom Jaką drogę wybierzemy razem? spłonął wieczór, w horyzoncie gwiazdą Ta gwiazda świeci znów nad jedną z naszych dróg W oczy patrz najłagodniej jak tylko ty potrafisz i całuj wargi spłoszone szczęściem nagłym Dla Ciebie usta moje i ciepło mojej dłoni A potem przyjdą noce jak psy wierne pod nasz dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Chociaż raz sobą bądź na tyle By pokazać na co cię stać Chociaż raz pozwól mi usłyszeć Że zależy ci właśnie na mnie Już nie obawiaj się swoich pragnień To że wierzę, to że oddam siebie Musi działać i działa na mnie To nie czas nie ma co stąd iść Dla mnie bądź z tobą mi lżej Tak dawno chciałam cię znać Sobą bądź z tobą być najlepiej jest Wierzyć w nas zaczynam wierzyć w nas Chociaż raz pozwól mi usłyszeć Że zależy ci właśnie na mnie A to co dziś usłyszę Musi działać i działa na mnie To nie czas nie ma co stąd iść Dla mnie bądź z tobą mi lżej Tak dawno chciałam cię znać Sobą bądź z tobą być najlepiej jest Wierzyć w nas zaczynam wierzyć w nas ;););););)K.Kowalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×