Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
🌼 Witaj moze jakas piosenka dla mnie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( oddaj mi dusze...bo bez duszy serce to tylko organ:( dzieki książe wiecej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... tak jakoś.... kiedy człowiek nie ma się z czego cieszyć to i minka jest smutna... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz Dwa Trzy » Moja dusza się porusza Moja dusza się porusza moja dusza toczy gry defloruje mnie i zmusza do zagłuszań moja dusza drży moja dusza koliduje moja dusza kradnie tlen wypowiada się i snuje w moim ciele obcy cień moja dusza nie pofrunie w żaden zaświat ani świat moja dusza się wysunie w nieskończoną chwilę trwać złapię ją duszę mą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Banaszak » Samba przed rozstaniem Nie, nie możesz teraz odejść Kiedy cały jestem głodem Twoich oczu, dłoni twych Mów, powiedz, że zostaniesz jeszcze Nim odbierzesz mi powietrze Zanim wejdę w wielkie nic Nie, nie możesz teraz odejść Jestem rozpalonym lodem Zrobię wszystko, tylko bądź Bądź, zostań jeszcze chwilę, moment Płonę, płonę, płonę, płonę... Zimnym ogniem czarnych słońc Nie, nie możesz teraz odejść Popatrz listki takie młode Nim jesieni rdza i śmierć Bądź - proszę cię na rozstań moście Nie zabijaj tej miłości Daj spokojnie umrzeć jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy miałeś kiedyś ochotę potłuc wszystkie lustra jakie istnieją na ziemi bo pokazywały nie to co Ty chciałbyś zobaczyć??? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
nastepni wirtualni nieszczesliwi...szukajcie kogos ze swojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jesteśmy szczęśliwi.... prawda taki jeden człowieczku....? zwyczajnie mamy gorszy dzień... Ty nigdy nie miałaś okresu kobietko??? :P:P:P więc trzymaj się swojej bajki a w naszą się nie mieszaj!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwi jak nigdy dotąd,taaaaaaaak uczucie pyta o adres:(...dobre ksieżniczko.Wróc do naszej bajki jak bedzie Twój książe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×