Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

jestem ja.... a to że wirtualnie wszyscy są zajęci było przenośnią... :P buuuuuuuuuuuuuucu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden człowieku---------------> jeśli za chwil kilka nie pojawisz się na tym topiku to będziesz chyba sprawcą mojej śmierci... powód-----------> tęsknota :P ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piję alkoholu więc co to by była za imprezka... :P:P:P zresztą z czego tu się cieszyć? że zaraz zmarszczki będę miała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimiczne są sliczne;) Chomiczku---Książe i reszta na imprezke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książę strzelił foszkę a Wamp zaprosiłam ale chyba też jest zła i nie przyjdzie... widzisz... mówiłam, że jak nie ma alkoholu z % to nikt nie zajrzy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe jak ja Cię dorwę Wampirze mały w swoje szpony to Cię chyba.............................. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przestań.... po co czekać aż 10 dni... :P już dzisiaj mogę Ci tak zacząć mówić :P:P:P a może poczekajmy te 10 dni ponieważ jestem ciekawa co Ty powiesz 11-go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllllll
wszystkiego najlepszego dziobalko 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 rośnij duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Kamilllllllllllll 🌼 ale ja już nie chcę rosnąć.... i tak jestem duuuuuuuuuuuża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cudem samym w sobie;)inteligentny uczuciowy zaradny romantyczny.....same zalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... wiem... dlatego napisałam że jesteś cudowny... ale przyznam Ci szczerze że ja nie potrafiłabym aż tak połechtać swojego własnego ego :P buziak dla Ciebie 👄 oooooo taki ogromny... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba siebie docenic by inni to mogli zrobić;)jak sie przed kims nie odkryjesz to on tego nie zrobi przed Tobą,jak nie bedziesz miała do siebie zaufania to kto Ci zaufa?jak nie bedziesz wierzyc to czy inni Ci uwierzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek nie jest taki jakim sam siebie widzi.... jest taki jakim niestety widzą go inni... ;-) ale szczęście jest takie że ja widzę to samo co Ty ;-) uffffffffffff ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×