Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
Oj chciałam byc miła;)No i jak książe z tym spacerkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
to zobaczymy jak sie nasza znajomosc rozwinie....Spotkac sie przeciez nie zaszkodzi.Jestes sam z tego co zrozumiałam.Ja sie rozstałam 3 msc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
illar Małgorzata, Czy mogę Mówisz słowa nie wyrażą Patrzę na ciebie ze smutkiem Ja znam słowa które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata Po nich nie można już odejść Czy mogę dać ci siebie jeżeli nie umiesz powiedzieć co czujesz kiedy oddaje ci usta Jakos inni sie nie czepiali...Dziekuje książe za obrone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Oj tak przez przypadek weszlismy na ten temat. Nie rozumiem o co Ci chodzi,dobrze bede wklejac wiersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Książe:(nie odchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Halo jest tu ktoś ja tylko do 16:(Widocznie Wampirka tez ma zły dzień.Nie mozesz sie złoscic książe na nią.Nie lubie kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Wamp.:( Przyzwyczajaj sie oni sie zawsze kłócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z założenia i nie ma być... to jest miły topik :P:P:P 🌼 i tu wszyscy się kochają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Bo jesli przeszkadzam to nie bede sie wpraszac.Tu jest taka fajnie Taki jeden jest taki mądry książe taki uczuciowy a bucccc żywiołowy;) Nic tylko wybierać;) Hillar Małgorzata, Miłość Jest czekaniem na niebieski mrok na zieloność traw na pieszczotę rzęs Czekaniem na kroki szelesty listy na pukanie do drzwi Czekaniem na spełnienie trwanie zrozumienie Czekaniem na potwierdzenie na krzyk protestu Czekaniem na sen na świt na koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Heheheh to faceci wybierają tobie został tylko książe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.... tylko nie wiem czy zauważyłaś ale wirtualnie to wszyscy są już zajęci :P a nie wirtualnie to możesz tu gościć ile chcesz... nie przeszkadzasz...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Nie zrozumiałam:(co znaczy ze wirtualnie są zajeci?Książe też? Bo do taki1 TY startujesz,Wampirka do buca,a do ksiecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Blondi bredzi;)Bierz ksiecia za rączke i jedzcie na tydzien na rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Najpierw musimy sie poznac wirtualnie;)a ja nie nie naleze do zbyt śmiałych osób:(Książe musi wykazac incjatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Wawiłow Danuta, Zabierz mnie stąd Tu od rana do nocy powtarzają nam co dzień Że rośniemy szczęśliwi jak kwiaty w ogrodzie Tu uczymy się w szkołach gdzie na oknach są kraty Tu na brudnych ulicach kolorowe plakaty Tu się karpie zabija bo płyną pod prąd Tu za próbę latania stawiają pod sąd Usłysz mnie przyjedź tu Usłysz mnie proszę cię Usłysz mnie przyjedź tu Usłysz mnie proszę cię Zabierz mnie stąd Tu za miłość się płaci a nienawiść jest darmo Tu są domy i twarze malowane na czarno Parki szkłem najeżone i drzewa kalekie Tutaj zginiesz na krzyżu jeśli chcesz być człowiekiem Tutaj śledzi cię zawsze czujny wzrok zza firanek Tutaj za napis na ścianie stawiają pod ścianę Każdy dom za drutami a w drutach jest prąd Usłysz mnie przyjedź tu Usłysz mnie proszę cię Usłysz mnie przyjedź tu Usłysz mnie proszę cię Zabierz mnie stąd Miłego wieczoru;)nie mam internetu w domu:( do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
szybko wracaj;)I nie zapominaj o księciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Chłopcy Z Placu Broni » Miłosc od pierwszego wejrzenia Zakochałem się w Tobie od pierwszego wejrzenia. Już nie żal żyć w nędzy nie żal umierać. Chcę kochać Cię każdą chwilą istnienia. Niech zawsze tak będzie tak jak jest teraz. Gdy kochasz mnie ( i kocham Cię ) Tak dobrze jest ( Tak dobrze jest ) Każda samotna noc tęsknotą za domem jest w niebie. Ostatnią szansę musisz mi dać. Jesteśmy stworzeni dla siebie. Kiedy tańcząc trzymamy się za ręce czuję mocno tak, że liczy się tylko tu i teraz, tu i teraz, ty i ja. Kiedy dotykasz czule mnie pieścisz ustami każdy punkt, chcę by tak zawsze mogło być. Tak dobrze jest gdy kochasz mnie. Twoja miłość jest jak chleb przynosi pokój, dodaje sił. Kochaj mnie bym mógł dalej żyć. Nie pytaj dlaczego nie zmienisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
❤️ Wejdz na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygineli wszyscy? Lombard » Wirtualne spotkanie Ścigam ją z prędkością światła niebezpieczny sen błyskawicznie za zakrętem znikam w białej mgle świt rozbudził śpiące myśli zostawiam na nim ślady kół milion dróg dotykam okiem szukam cienia snów świat wiruje za oknami wciąga mnie ta gra to spotkanie wirtualne zdarza się nieraz płynę emocjami płynę uczuciami szukam cię po drodze płynę emocjami płynę uczuciami szukam cię po drodze szybki piorun, myśl, decyzja szybki oddech twój autostrada którą zmierzam wciąż do twoich ust już wiem znajdę ją na pewno znajdę ją już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Lombard » Dotykaj mnie Kiedy nagle własny krok Podejrzanie wsiąka w mrok Gdy pod czaszkę wciska się Lukrowana drukiem śmierć Kiedy eteryczny głos Nagle nam określa los Kiedy znów prasuje mózg Kiedy walą z wszystkich luf Atakują już ze wszystkich stron Marne szanse bo coraz bliższy front W głowie czuję coraz większy szum Mylę hasła bo naciska tłum Mamut żyje sto tysięcy lat! Trzeci świat zezuje na piąty świat A stonoga chyba ma sto kół! Umarł król - niech żyje król! A ja jestem mapą twą Szlakiem wysp dla Twoich rąk Autostradą dla Twych ust Krzykiem zbuntowanych mórz Świętą wodą, znakiem złym Filozofią Twojej krwi Wędruj aż dosięgniesz dna Będzie co się zdarzyć ma Dotykaj mnie Dotykaj mnie Ratujmy się Dotykaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty » L » Lombard » Błądząc, wędrując Z koralem w dłoniach Urojona z ciepłych mgieł Z zawianym wiatrem goniąc się Błądzi gdzieś, wędruje gdzieś Zagubiona Noce w neonach W późnych barach mocny gin Jak wolny powiew, biały ptak Błądzi gdzieś, wędruje gdzieś Zagubiona W sukni srebrzonej W kapeluszu z lichych piór Brązowym cukrem słodząc dni Błądzi wciąż, wędruje wciąż Zagubiona Marzyłeś o niej Urojonej z siwej mgły O tej co nocą tuli sny Błądząc wciąż, wędrując wciąż Zagubionej Nie dziś, to jutro już Na pewno spotkasz ją Splątanym szlakiem ruszy z Tobą Nie dziś, to jutro już Na pawno pójdziesz z nią A wiatr zatrzaśnie drzwi za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×