Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dzień kolejny
Hej Taaaaaka nie martw się - szaleńcze efekty są tylko na pczątku. Goszka zaszalała - 100 gram kaszy to tylko 350 kaloriii i trochę warzyw i owoców - pewnie nie przekroczyła 700 dziennie i stąd efekty. Wiem coś o tym bo kaszową przerobiłam i te nieszczęsne 100 gram wystarcza na cały dzień. Też miałam takie spektakularne efekty. A do przeziębionych!!!! Monodieta jaglana - czyli kasza jaglana - polecana jest przez medycynę naturalną jako alternatywa dla antybiotyków - szczególnie p[olecana przy katarach i wszelkich śluzach. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Groszka teraz doczytałam jak pięknie Ci ubyło,GRATULUJĘ wytrwałości i podziwiam Cię za te ćwiczenia:) taaaaaaka gruba jak dobrze doczytałam,to u Ciebie niedługo dzień ważenia,sama jestem ciekawa Twoich efektów na pewno duuużo straciłaś na wadze czego Ci życzę:) Tak jak wczoraj pisałam moją dietę kaszowo-warzywną rozpocznę od jutra,dzisiaj piję kefir,duże ilości herbat,to jest czerwoną i zieloną ..nie wiem jak wy ale ja nie mogę przemóc się do picia wody..wiem,wiem ,że w każdej diecie zaleca się picie co najmniej 2litr wody ale myślę,że picie samych herbat,też pomoże zgubić zbędne kilogramy. Co wy na to ????? ile pijecie w ciągu dnia płynów??? Pozdrawiam wszystkie kobietki i życzę miłego dietowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
dzięki wielka ''taaaaaka'' dzisiaj już jest o niebo lepiej! Rano wstałam jak nowo narodzona, zero bólów! Fajna jest ta dieta bo w ogole nie czuje sie głodu, chociaz u mnie nadwaga wziela sie nie z tego ze ''jestem glodna'' tylko ze ''mam ochote''. Musze sie tez zajac cwiczeniami. Narazie stawiam na cwiczenia w domu typu brzuszki, skakanka itp. Bede sie wazyc codziennie bo wiem, ze jest to lepsze niz wazenie raz na jakis czas bo caly czas sie kontrolujesz i chociaz by wskazowka dawała 0.2 wiecej to juz sie bardziej pilnuje. Nie wiem jak Wy ale jak tak mam. Trzymajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałczek0909
Witam. Zachęcona efektami niektórych kobiet, postanawiam od jutra spróbować diety z kaszę. Ja chyba zostanę przy tej siedmiodniowej w której je się różne rodzaje kasz. Dieta ta będzie wstępem do zdrowego odżywiania, chcę żeby też trochę mnie oczyściła z toksyn, bo ostatnio trochę na zbyt wiele niezdrowych rzeczy sobie pozwoliłam. Groszka efekty super, brzuch płaski? Widać po ciuchach, że trochę wiszą na Tobie. Przyznam szczerze, że od lat trzymam taką samą wagę i jestem zadowolona, ale ostatnio postanowiłam trochę zmienić siebie i wagę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaka gruba
Pić trzeba dużo,byle nie słodzone. Najfajniejsza woda mineralna to cisowianka niegazowana. Jest tak bardzo łagodna w smaku.próbowałam chyba wszystkich jakie istnieją w sprzedaży w supermarketach i dla mnie cisowianka jest najsmaczniejsza i cenowo również do zaakceptowania. ja akurat nie cierpię herbaty zielonej ani czerwonej.Wiem,że są zdrowe ale jakoś nie mogę. Piję wywar z zielonej pietruszki,czasem czarną herbatę niesłodzoną a głownie to ok 1,5 -2 litry cisowianki. Tak po pół szklanki na raz ale często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdeef
Miałczek0909 jak wyglada ta dieta 7 dniowa z roznymi kaszami , ile i jakie kasze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_niebieska
Witam Dziewczynki:) Jak miło, że pojawiły się tu nowe nicki:) Co u Was? Ja właśnie wracam do mojej pszeniczki gotowanej wg tradycyjnej medycyny chińskiej. Wracam bo w między czasie całkowicie zażerałam się innymi rzeczami... Miałam gości w weekend 2 tygodnie temu i zboczyłam z drogi baaaardzo:) Potem dostałam zapalenia migdalów i ostatni tydzień ledwo co funkcjonowałam. Teraz już lepiej się czuję (oczywiście stosowałam homeopatyki i metodę ssania oleju) i od dziś wracam do dni calkowicie na pszenicy. Wówczas kiedy byłam w większości dnia na gotowanej pszenicy czułam się świetnie. NIc mi nie dolegało i miałam duużo poweru. To zapalenie migdałów pokazało mi, że organizm nie jest jeszcze do końca oczyszczony bo stosowalam pszenicę do połowy dnia a potem normalne jedzenie. Teraz wracam żarełko wyłącznie pszeniczne. Aż jestem sama ciekawa efeków. Co do zakupów pszenicy... Kiedy kupowałam w sklepie zielarskim ze zdrową żywnością to za pół kilograma płaciłam 3.5zl. A w sklepie ogrodniczym (z nasionami) teraz za caly kilkogram płacę 1,6zł :) A jakość mam identyczną :) Trzymam kciuki dziewczynki za was i wasze diety kaszowe. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_niebieska
PS.: oczywiście bezwglęnie do pszeniczki trzeba stosować herbatkę z natki pietruszki ........................łooo ależ mnie irytuje to, że zrzera tu ENTERY ...........................................................EHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Diekuje za wszystkie mile slowa pod moim adresem, tak ja wiem, ze troszke za szybkie tempo chudniecia ale , na poczatku to woda, poza tym ja biegalam co drugi dzien dobre 8-10km i jezdzilam rowerem, na przemian z dniami biegowymi:), cwiczylam tez w domu. Wspieram wszystkie kaszowe dietowiczki. Taaaaaaaaaaka gruba- na pewno ladnie schudlas po tylu dniach to po pierwsze, a po drugie najwazniejsze, ze teraz odzywiasz sie zdrowo i uwazasz na to co jesz. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhdszc
a ja słyszalam z ena pszenicznej diecie to le[piej nie byc z epszenica w duzej ilosci niezdrowa jest na cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka_niebieska
lkjhdszc - jak usłyszysz jakieś konkrety to daj znać a nie jakieś wyssane z palca bzdety, które nic nie wnoszą pt." na pszenicznej diecie to lepiej nie byc, ze pszenica w duzej ilosci niezdrowa jest na cos tam" k lkjhdszc - puknij się w głowę zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki! Chcę się podzielić z wami,że stosując dietę kaszową czuję się świetnie tyle ,że najgorsze są dla mnie weekendy bo to zazwyczaj są spotkania z najbliższą rodziną i nie obędzie się bez drinka na koniec tygodnia po pracy ale muszę powiedzieć ,że pomimo wszystkiego ta dieta na mnie działa i mam tak samo jak paulip,że kontroluję moją wagę codziennie,bo każde 0,20 ma dla mnie duże znaczenie i myślę,że za tydzień będę mogła pochwalić się jakimś tam spadkiem wagi..na razie planuję dietę kaszową na tydzień ale nie jest to tylko sama kasza,dieta ma być przyjemnością a nie katorgą dlatego w ciągu dnia tak jak pisały na tym forum wcześniej kobietki zjadam kefir a do kaszy dodaję różne dodatki ..dzisiaj na przykład miałam mięsko i czerwoną kapustę na krótko gotowaną na miodzie.. pozdrawiam wszystkie dietujące kobietki i życzę suuuper wyników i proszę nie kłóćmy się na tym forum i nie róbmy głupich uwag,bo to naszej diecie nic nie pomoże i myślę,że tutaj mamy się wzajemnie wspierać i tak samo ma być przyjemnie jak nasza dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaka gruba
Najgorzej jest w weekendy,znajomi do nas, my do znajomych,prześcigamy się w wymyślaniu potraw godnych gości,domownicy i rodzina domagają się niedzielnego wspólnego obiadu i oczywiście blachy ciasta.Wszystko się kręci dookoła jedzenia. U mnie tak jest.Bo tradycja.A jeszcze jak odpust na wsi to przyjecie jak małe wesele.Ze 30 dań.zaraz jadę na taką imprezę.Nie chcę ale muszę. trzymajcie kciuki abym nie przegrała z łakomstwem.Które nadal siedzi we mnie mocno.Zapach pieczonej kaczuszki z jabłuszkami,sałatka warzywna z własnoręczne ukręconym majonezem,golabki,bigosik,zraziki rozpływające się w ustach,napoleonka-ciasto spod ręki cukierniczki z 30 letnim stażem w ciastkarni.....Jak przesiedzieć spokojnie przy stole rodzinnym bez spróbowania czegokolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad schudł na rosole z piersi kurczaka z warzywami bez soli i przypraw jadł codziennie przez miesiac do tego gotowana marchew pietruszka lub pomidory i tyle schudł 20 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sąsiad schudł na rosole z piersi kurczaka z warzywami bez soli i przypraw jadł codziennie przez miesiac do tego gotowana marchew pietruszka lub pomidory i tyle schudł 20 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
No ja tez zbładziłam przez weekend.. eh. Od dzisiaj bardziej sie pilnuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresula
Jest tu ktoś jeszcze? Przeczytałąm cały watek i od wczoraj jestem na dietce kaszowej, wybralam wariant 7-miu kasz, dzis dzien drugi nie jest źle, tylko wczoraj mialam napad migreny i jeszcze dzis troszke głowa boli, nie wiem czy to jest zwiazane z rozpoczeciem dietki, ale nie poddaje sie, zobacze ile wytrzymam.....tzn czy wytrzymam te 10 dni.... pozdrawiam i mam nadzieje,ze jeszcze ktos tu pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merka78
jaki tyo wariant 7 kadsz mozesz napisac wiecej - dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresula
Na tym watku wyczytałam gdzies na pierwszych stronach, ze wg Tombaka można jesc 7 rodzai kasz tylko nie kasze mannę, ja zamierzam jesc k.gryczaną, jęczmienna, jaglaną i couscous . No chyba,ze cos pomyliłam:) Też chcesz sie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merka78
no a kuskus mozna? ja szukam diety i sama nie wiem jaka zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merka78
ale jak w 1 dniu tyle rodzajow? czy w kazdy dzien inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresula
głównie opierasz sie na 7 radzajach kaszy, jesz jakie chcesz, mozesz dziennie tylko gryczana, lub 2 radzaje , zalezy od ciebie, jesz tyle by sie najesc i ja bede jesc 5 razy dziennie roznego rodzaju kasze, dodam,ze to nie jest typowa dieta na chudniecie tylko na oczyszczenie organizmu, ja ją tak traktuje, raczej te oczyszczanie jest wstępem do diety na chudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merka78
rozumiem a jak chce schudnac pare kilo to nie da rady na tej diecie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresula
Szkoda,ze nikt tu juz nie zaglada, ja bynajmniej jestem juz 4 dzien na dietce o 2 kilo lżejsza i czuje sie lekka, głowa nie boli takze chyba wytrzymam te 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tu jeszcze zagladam, co prawda swoje 10 dni mam juz za soba ale .... tak jak juz wczesniej pisalam, zmienilo sie duzo w moim jadlospisie od tego czasu, jestem bardzo zadowolona i z efektu jaki osiagnelam i ze zmiany odzywianaia, jak na razie bez efektu jo-jo. Taaaaaaaaaaka gruba -odezwij sie, jak Twoja dieta, mialas sie odezwac z wynikami po 50dniach, mam nadzieje, ze wszystko ok u Ciebie ze zdrowiem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
ja tez juz koncze 4 dzień ale na warzywach i owocach. Od jutra tylko warzywa i kasza tak samo przez 10 dni :) Mimo, iz to tylko 4 dni widze bardzo duże efekty jesli chodzi o skórę i samopoczucie. Mam problem z trądzikiem i widze, ze przez te 4 dni bardzo sie zmniejszył. Jutro robie jeden dzien oczyszczania tylko na kaszy gryczanej. A pozniej bede łączyć kaszę z warzywami. Nie ważyłam się więc jutro rano się zważę i się dowiem czy coś mi spadło :) W poniedzialek wazylam sie i bylo 67 kg :( Mam nadzieję, że chociaz z 2 kilo mi ubyło! :) Trzymajcie sie cieplutko, nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda straszna co mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulip
ja tez juz koncze 4 dzień ale na warzywach i owocach. Od jutra tylko warzywa i kasza tak samo przez 10 dni :) Mimo, iz to tylko 4 dni widze bardzo duże efekty jesli chodzi o skórę i samopoczucie. Mam problem z trądzikiem i widze, ze przez te 4 dni bardzo sie zmniejszył. Jutro robie jeden dzien oczyszczania tylko na kaszy gryczanej. A pozniej bede łączyć kaszę z warzywami. Nie ważyłam się więc jutro rano się zważę i się dowiem czy coś mi spadło :) W poniedzialek wazylam sie i bylo 67 kg :( Mam nadzieję, że chociaz z 2 kilo mi ubyło! :) Trzymajcie sie cieplutko, nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda straszna co mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaka gruba
Jestem. Po 50 dniach diety która wyglądała następująco: 200gram suchej kaszy gotowanej na wodzie dzieliłam na 4-5 porcji. do każdej porcji owoce i warzywa surowe i gotowane. Konsumowałam też co dzień 0,5 litra kefiru albo jogurtu naturalnego .Zero cukru,zero soli.Napoje to woda mineralna cisowianka, wywar z zielonej pietruszki,czasami jak mi się chciało to sok z jabłek i marchewki , pomidorów własnej roboty.Ilość płynów to ok 2litry dziennie.Nie uprawiałam sportu ale dużo chodziłam na spacery,a ponieważ mam dom ze schodami w środku to były dni ,ze zaliczyłam "50pięter" dziennie,dużo więcej się ruszałam,sprzątałam,myłam okna nawet bez potrzeby ale po to aby się ruszać. Ubrania zrobiły się nieco za duże,szybciej chodzę,mniej się męczę,nie dostaję zadyszki wchodząc po schodach. Ale ubytek wagi po tych 50 dniach to tylko 10kg. Widocznie mam słabą przemianę materii jak większość osób po 40 tce. Pozdrawiam nowe i '"stare" bywalczynie tego forum.Życzę lepszych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, gratuluje Tobie taaaaaka gruba wyniku, moze powinnas pomyslec nad innym pseudonimem na forum;), masz racje, ze po 40-stce lepiej wolniej schodzic z wagi, zreszta i tak wskazane jest chudniecie na tydzien okolo 1kg-2kg, bez wzgledu na wiek. Pozostalym forumowiczkom zycze wytrwalosci w osiagnieciu celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresula
Też sie dołączam do gratulacji 10 kilo to dobry wynik, bynajmniej nie bedzie efektu jojo:) paulip..... ja dzisiaj sie wazylam i zeszło mi 2 kilo, ja jem samą kasze,ale ok 2-3 woreczków dziennie, jedna kawe pije reszta to tylko woda i herbata zielona i czerwona na przemian, po dziesieciu dniach mam zamiar włączyć warzywa i jakis nabial na kolacje. Też zauwazylam,ze po tych 4 dniach skóra wyglada lepiej:) no i samopoczucie ok pozdrawiam i wytrwałości życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×