Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

I nie róbcie szkielecików z siebie bo to niezdrowo, a i nie wygląda za dobrze. Po osiągnięciu wagi docelowej należy wyregulować ilość kalorii przyswajanych przez organizm. Dobre nawyki żywieniowe to podstawa szczupłej sylwetki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja_racja
DES to bardzo rozsądne co piszesz i potwierdzone badaniami, ale na tego typu wątkach nikt nie słucha dobrych rad, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoje zdanie i od niedzieli zaczynam pic jedynie soki:) A po zakonczeniu zaczne konkretne zdrowe odzywianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
Dziewczyny, dzis rozpoczynam diete TYLKO KASZA , mam pytania, mianowicie ile posilkow kaszowych mozna zjesc i jakie duze porcje? czy mozna pic kawe ? musi sie dodatkowo cwiczyc aby zgubic kilogramy jedzac sama utajona kasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
Mniszka, mam jeszcze jedno pytanie czy dieta kaszowa spala tluszcz, czy tylko usowa wode z organizmu, bo dzis rozpoczelam ta diete i kilka razy juz bylam z moczem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sluchaj ja stosowalam sie do zalecen Tobaka w tej diecie-nie pisze nic czy ona usuwa tluszcz czy wode-faktem jest ze ja 5 dni temu zakonczylam-jem normalnie a nie przybylo mi nic wagi:) POSILKOW JESZ ILE CHCESZ,KIEDY CHCESZ:) NIE PIJEMY KAWY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy dzien na kaszy mam prawie poza soba.dzis zjadlam tylko 1 woreczek kaszy jeczmiennej jutro jem gryczana nic wiecej dzis nie zjadlam ale wypilam kawe i herbate.nie potrafie nie pic kawy ani herbaty alemysle ze jedzac sama kasze i pijac kawe uda mi ise zgubc pare kilo.jutro sie odezwe.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam ?:) prawda ze nie czuc godu?? POZDRAWIAM!! Ja od jutra jade o samych sokach owocowo-warzywnych:D zwykle jedzenie za bardzo obciaza mi zeladek i to nie jest mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
JA ROWNIEZ MAM PIERWSZY DZIEN NA KASZY ZA SOBA, WCZORAJ ZJADLAM 2 WORECZKI I ZAUWAZYLAM ZE KILKA RAZY MNIE POGONILO DO TOALETY TAK ZE STOLCEM JAK I Z MOCZEM, DZIS DRUGI DZIEN WIDZE ZE JUZ NIE MAM TAKIEGO APETYTU NA JEDZENIE I MAM NADZIEJA ZE UDA MI SIE ZGUBIC JAKIES KILOGRAMY BO PO SAMYM WYPROZNIENIU WAZE JUZ POL KILO MNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam ze nie przybylo mi nic klogramow po diecie kaszowej :) od jutra jade o soczkach :) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
polecacie ta dietke kaszowa? ale tylko kasza sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrutowaa
tak kasza i pjesz malo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
ja koncze wlasnie 3 dzien na diecie kaszowej, ale musze sie wam przyznac ze kusza mnie pachnace potrawy i chrupiace czipsy, podkradlam dzis z 5 sztuk synowi, chyba jestem zbyt slaba na to zeby zrzucic nadwage, ale proboje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
włąsnie tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moje drogie,DES ma racje. Tak czytam te wasze wypowiedzi i jak nikt was rozumiem bo sama postawiłam sobie za punkt honoru schudnac 15 kg. Ale że moim problemem są wałki tłuszczu więc nie zależy mi na utracie wody tylko spaleniu tłuszczu. We wszystkich mądrych dietach piszą że białko i tylko białko spala tl€szczyk a nie węglowodany. Może i sie na tej kaszy chudnie 7 kg w tydzień ale jojo murowane i tłuszcz zostaje...także dupa blada jak to mówią. Także ja próbuję po swojemu. Mam nadzieję że i mnie i wam sie uda . Pozdrawiam was sedecznie i będę was tu czesto odwiedzać żeby zobaczyć jak dajecie radę bna kaszy...no i dzielić sie z wami jak ja daję bez niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
dzis czwarty dzien na kaszy, waga pokazuje 2 kg mniej, oby tak dalej, fajnie by bylo zgubic tez w cm , mam nadzieje ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
a czujesz po sobie juz cos ze masz mniej kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
tak, zdecydowanie zaczynam sie lepiej czuc , spodnie jakos wchodza bez oporu i z szyi ubylo mi oporu przy obracaniu glowa, a do tego cialo zrobilo mi sie gladsze i to mnie nastawia pozytywnie do tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
ile jesz tej kaszy?? i tylko kasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka4533
oj Ewcia jem jej o wiele za duzo i podziwiam te dziewczyny ktorym wystarcza woreczek kaszy czyli 10 dkg na dzien , jem tylko kasze , pilam kawe rano ale od dzis odstawiam kawe , kasze jem naprawde do syta, ile chce i kiedy chce, byle byla zawsze goraca, nie pije zadnych herbat, kasze gotuje sie na wodzie tak ze to mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DES
CZYTAM TOPIC ZA TOPICIEM AZ NATRAFILAM NA TWOJE WYPOWIEDZI, WIDZE ZE MASZ RACJE , DLATEGO UWAZAM ZE POWINNAS ULOZYC JAKIS PODSTAWOWY JADLOSPIS, KTORY POMOGL BY NAM ZCHUDNAC, TYLKO ZEBU BYLY TO POSILKI ZLOZONE Z PRODUKTOW KTORE ZNAJDUJA SIE W KARZDYM DOMU I BYLY PRZEDEWSZYSTKIM NA NASZA KIESZEN, JESLI ZCHUDNIEMY BEDZIEMY CI BARDZO WDZIECZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poleglas?? ja nadal trzymam tyle wagi ile schudlam i nie utylam!! ale jakos ciezko zabrac mi sie za picie samych sokow:O ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
Hej dziewczynki czy można pić kawę bez cukru czy raczej nie?Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem..................
RACZEJ NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia223
i jak wam idzie???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXwwww
a co to znaczy lewatywa z kawy?????????????????????????? robi sie to samemu w domu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili777
Hej dziewczyny.Rozpoczęłąm dietę na kaszy, 2 dzień dzisiaj, jest ciężko i to bardzo, ale postanowiłam wytrzymać te 10 dni:) Na razie 1 kg mniej:) Będę Was informowała o moich postępach w odchudzaniu:) Na kopenhaskiej schudlam 5,5 kg, przybyło mi 1 kg, ale teraz waga mi się ustabilizowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×