Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Cypresska
I jak tam dziewczynki sie trzymacie? Ja dzis pierwszy dzien. Ciezko, bo mąż smażył sobie jajecznice na śniadanie i mi podsuwał, ale ja oczywiscie odmówiłam. Waze 65 kg, a moja wymarzona waga to 55. I mam zamiar do lipca to zrealizowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikonka304
:) Przeczytałam wszystko . Kasza już się w garze gotuje ... spróbuje wytrzymać jak najdłużej [nie krócej niż 10 dni - nie dłużej niż 40]. Mam zamiar zrzucić ok. 12 kg także będzie ciężko . Trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana75
Witam i ja dzisiaj zaczęłam tą dietę i już nie daję rady ta kasza jest okropna. Boję się, że nie przetrwam ani jednego dnia ale zobaczymy. Poprostu za dobre rzeczy jemy i tyjemy bo gdybyśmy jedli niedobre rzeczy to byśmy chudli bo za dużo by się tego nie zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
A ja dziś zaczęłam z kaszą jaglaną. Nie jest tak źle, myślałam, że będzie znacznie gorzej. Traktuję to raczej jak dietę oczyszczającą niż, redukcyjną, ale jak kilogramy spadną to też będzie miło. Chcę wytrzymać 10 dni zobaczymy czy się uda :) A i piję normalnie tylko czarną herbatkę na czerwoną zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaz3kg
ja dziś zaczęłam dietę o kaszy gryczanej. Przez 10 dni tylko kasza gryczana i zielona herbata. myślę, że wytrzymam. Nie dodaję do kaszy żadnych przypraw. Tylko nie wiem ile dziennie mogę je zjeść? Bo chyba po przygotowaniu ma więcej kcal. i nie wiem czy takie 100g torbeczki na dzień to nie za dużo, czy po prostu tym tylko zaszkodzę? Liczę na szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaz3kg
zapomniałam napisać, że chodzi mi o takie dwie 100g woreczki dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infusion
chociaz3kg poczytaj sobie topic przecież wcześniej kilka razy było wszystko napisane, że nie ma ograniczenia w ciągu dnia co do ilości zjadanej kaszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza_Anka
A mozna jesc ja na zimno? Ja ugotowałam 2 worczki i nie chce mi sie za każdym razem gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż3kg
ja jem zimną też :) rano gotuję sobie 2 -3 woreczki i sobie w ciągu dnia to zjadam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska, jak Wy wytrzymujecie na tej kaszy? Ja sobie tego po prostu nie wyobrażam. Jestem w trakcie diety proteinowej, aktualnie już na fazie utrwalającej wagę (to co chciałam już osiągnęłam) i naprawdę nie było aż tak ciężko. Nikt nigdy w życiu nie namówiłby mnie do diety, w której trzeba jeść ciągle to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż3kg
eeee nie jest tak źle, może dlatego, że lubię kaszę ;) ważne, że pomaga. 2 dni-2kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1985
Witam wszystkich 4 lata temu bylam na tej diecie 10 dni schudlam ponad 5 kg czulam sie swietnie w zwiazku z tym ze przez te 4 lataka przybylo mi tu i owdzie od jutra zaczynam!probowalam wiele diet w tym Cambridge, ktorej nie polecam....co do kaszowej wg Tombaka-dziala i nie jest jeszcze tak straszna. Pozdrawiam!!! Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdybry
Witam, Ja jestem na kaszowej trzeci dzień, ale obawiam się,że efektu żadnego nie ma, a to mnie bardzo zniechęca. Chciałam zapytać Pani "chociaż 3kg" czy zanotowała jakiś spadek wagi? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż3kg
ja ważę 53 kg i po dwóch dniach przy pierwszym podejściu ważyłam 51.8 :) super się czuję podczas tej diety :) Więc polecam. Nie jest straszna, przecież można jeść do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karasitko123
hej ja jestem na 13stce 5 dzienn ahhhhhhhhhhhhhhhh ta ukochana dieta... niestety muszą ją przerwac bo lecę na weekend do Madrytu ALE po powrocie chciałam być albo na kaszce albo na sokach i sie zastanawiam co wybrac co bedzie leszpe a dodam ze wze 69 przy wzroscie 166 i jestem starsza 19 wrzesnia. na glodwoce byłam nie raz nawet 20 dniowej ale nie wiem czy teraz dałabym rade z drugiej storny nie wiem czy kasza jaglana działa dobrze rpzez to ze ma weglowodany;/ prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1985
Dzisiaj moj pierwszy dzien:-) kasza jeczmienna i woda juz nie moge sie doczekac wynikow bo beda napewno-to dziala! Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chociaż3kg
i jak Wam idzie?:) Jak efekty? dla mnie 3 dni i starczy, bo chciałam zrzucić tylko 2 kg ;d po tej diecie czuję się świetnie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Witajcie. Ja też kiedyś stosowałam tę dietę jadłam kaszę jęczmienną, gryczaną lub kuskus. Ale to była katorga. Schudłam, ale czułam się styrasznie słabo, ciągle mialam krwotoki z nosa, zanikła mi miesiączka, bylam blada jak sciana. Nikomu nie polecam tejze kaszy bo wyniszcza organizm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefcia
Siemka;) od dzis zaczełam stosować ta diete;) wiec mam pytanko czy ta kasze moge zjeść potem jak juz bedzie zimna czy cały czas na gorąco????? i w jakich godzinach????? bo ja nieprzepadam za kasza i ją jem tylko aby schudnoc...więc przez dzień jak zjem ugotowaną jedna szklane tej kaszy to sukces;) bo jak narazie to ona nie specjalnie mi idzie od rana może zjadłam 7-10 kęsów;Pheh Mam jeszcze jedno pytanko czy ta dieta napewno mi pomoże i czy bede miała po niej płaski brzuch ????? a i czy mam czwiczyć jakieś brzuszki czy coś w tym rodzaju?????;) pozdrawiam wszystkie osoby które stosuja ta diete i życze aby wytrwały do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrc34vr
hej, od jutra przechodze na ta diete,z tym ze bede ja polewala jogurtem naturalnym i przyprawiala pieprzem,czosnkiem i curry, myslicie ze to bardzo przeszkodzi w schudnieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź proszę szybko
Mam pytanie. otóż te panie które schudzły ile zjadały tej kaszy w ciągu dnia ? wiem, że można do woli, ale Wy ile jadłyście? bardzo proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam przeczytałam topic
czy ta dieta jest dobra na usunięcie obrzęków spowodowanych zatrzymywaniem wody w organizmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale heca gienek wpadł do pieca
moja siostra byla na tej diecie tylko ze jadla kasze manne i wiecej niz 10 dni. Już od dawna je normalnie ale i tak włącza do jadłospisu kasze. Z 6 kg schudla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza już się gotuje
zaczynam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to ja. Założyłam nick. Zaczynam od dziś. Ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×