Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia wcześniaczka

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

Polecane posty

Witam Wszystkie forumowiczki usmiech.gif mam pytanie dzisiaj mineło 14 dni od stosunku. jak takze dzis przypada dzien @ zaraz po przebudzeniu zrobiłam test ciazowy ktory wyszedl negatywny czy moge byc pewna ze nie jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 Twarzy Greya po POLSKU JUŻ W SIECI !. Jedyne co trzeba zrobić to potwierdzić, podać nr telefonu i kod zwrotny !Film w super jakości dostępny już w sieci, mi się udało go obejrzeć i jak najbardziej polecam tym którzy jeszcze tego nie zrobili ! :http://uvy3.pl/r/5vf0-twarzy-greya-napisy-pl-online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO DZIŚ! UNIKALNY KOD RABATOWY! :D Wpisz hasło "OTIANNA" przy finalizacji zamówienia w sklepie http://otien.com/ a otrzymasz rabat 15%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapoznałam się ze wpisami i twierdzę jak można odizolowywać meża podczas badania u ginekologa i się go wstydzić czy przy porodzie jestem zszokowana takim niecodziennym zachowaniem żon.Jesteśmy osobą w związku ,którym jesteśmy w centrum zainteresowania i właśnie to jest najwspanialszy okres w życiu naszego małżeństwa.Obecność meża przy badaniu na fotelu czy podczas porodów.Ja nawet podczas karmienia naszego dzidziusia gdy była nadwyzka pokarmu to spijał z ochota mąż i było to bardzo przyjemne dla nas obojga.W tym czasie spijania męża pokarmu czułam podniecenie wielkie tak jak i on.To gdy nie złączymy się w tym czasie kończy sie czesto ucieczką męża do kolegów na piwo,a czesto kończy sie zdradą,bo ci koledzy sie okazuje że jest to kochanka!To nie jest jego wina lecz wasza bo go odstawiacie od siebie na czas porodu czy badań u ginekologa.Tak samo jak mamy drugie dziecko to starsze czuje się odizolowana i tak samo jest z meżem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 18:43 przestań umieszczać te swoje opisy dziwaczne typu że ginekolodzy to kanalie. Skoro mąż osluchiwal tętno i pił twoje mleko i się tum podniecaliscie, że leży na twoim cycku a ty masz orgazm to zachowaj to w swojej alkowie bo to jest oblesne. Nie każdy ma ochotę to czytać. Przestań prowokować bo to forum jest na inny temat a ty zaśmiecasz je durnymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ,moja znajoma urodzila wczesniaka(okolo 7 miesiaca), na poczatku bylo wszytko ok ,dopiero w drugiej dobie okazalo sie ze ma martwice jelita i niestety musial byc operowany malo tego okazalo sie ze ma niedosluch oraz ze rozwija sie z lekkim opoznieniem ale fizjoterapeuta powiedzial ze potrzeba czasu aby dorownal rowiesnikom,jest jej napewno ciezko bo trudno patrzec na cierpienie takiego maluszka ,ale trzymam za nich mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.02.25 Ja jestem teraz w 31 tc i boję się porodu przedwczesnego. Nie wiedziałam nawet, że dziecko urodzone już niby prawie w 8 m-cu może być w tak złym stanie fizycznym?- to do wypowiedzi powyżej. Jestem zaskoczona, że tyle powikłań co dzieci urodzone w 25 tc. ja mam skurcze, dużo leżę ale z szyjka póki co nic się nie dzieje. i jak się czujesz? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim są gdy dochodzi do mordowania rodzacej podczas martwego płodu i jeszcze bydlak wypowiada że jemu nie jest potrzebny psycholog to dlaczego by miał byc potrzebny pacjentce.Wiem,że kanalja bo on był przy porodzch i wie więcej niż rodzace o bólu.To kreatura ,która powinno środoaisko wykluczyć i doprowadzić do osia w kryminale!!Bo szkaluje resztę Środowiska medycznego i takich jest duzo w tym środowisku skoro sie nie neguje takiego przestępcy!!A ty jestes z tych właśnie ginekologów co tak postepują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do strawberyl tak jak pisalam rehabilitacja mozna duzo zdzialac, za pare dni syn znajomej bedzie mial operacje zamkniecia i zespolenia jelitka (do tej pory mial stomie) zostaje jednak wada sluchu(ma aparat) nie jestem jednak pewna w jakim stopniu nie slyszy,nie ma co sie martwic na zapas wszak kazde dziecko jest innne.pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za pomylke ale to bylo do gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.22 masz rację,lecz polki w polsce to ciemnota czytam meża nie zabiorą na badanie ginekologiczne czy poród bo się wstydzą!Tylko wyst ępują w roli męczennicy tępa baby poddając sie całkowicie ginekologom ich wskazówkom bez jakiegokolwiek myślenia bazmózgowcy!!!Jest niewiele kobiet co traktują ginekologa jako zwykłego człowieka a nie boga który tylko wykonuje swój zawód!A wsparcie meża przy porodzie czy badaniu ginekologicznym to norma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strawberry Pytalas czy u mnie ok. Tak na razie tak odpoczywam jak najwięcej ale przy 4 latku i jeszcze jak chory cały tydzień ze mną w domu to ciężko czasami :) obecnie jestem dokładnie w 32+2 tc i oby jak najdłużej! ;) jutro idę do lekarza na badanie. A jak u Ciebie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy wasze dzieci miały problemy przy karmieniu? Moj syn. Gdy je to często jakby się dusil, topil. Łapie oddech jakby ktoś go postąpił. Przy każdym karmieniu kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczki po porodzie nim odciął mąż pępowinę to karmiłam i powoduje to lepsze odklejenie się łożyska.Wtedy swobodnie wychodzi w cłosci.Mężowi pokazano całe łożysko by widzial,że są wszystkie przysłowiowe (nareczki) i nie było skrobanki macicy jak to się dzieje przy złym przeprowadzeniu porodu przez ginekologów i położne.Mąż przy porodzie to niezbędny warunek dobrego przeprowadzenia go.Zawsze jest to osoba z która się liczą wszyscy.Nigdy bym nie zdecydowała sie na dziecko gdyby nie było możliwości wsparcie meża przy porodzie i badaniach cipki.Rodziła bym wtedy w Cywilizowaych Państwach Europy nie jak w zacofanej polsce kiedyś były porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.MartynaG.pl - mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często dochodzi do podszyc czy nawet poronien przez zboczonych ginekologów ,którzy pchają palce do pochwy podczas Każdej wizyty u niego!!Ja miałam stwierdzoną ciążę i dopiero podczas porodu badano rozwarcie nie ingerowano w pochwę!Do tego mąż zawsze jest przy badaniu i przy porodach jak tu piszą kobiety.To jest ważne,by był mąż przy nas to jego intymne miejsce nie ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus przestań tu pisać nawiedzona babo od wizyt z mężem. Spadaj! Powtarzasz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci to nasz najwiekszy skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.55 a kim ty jesteś,że tobie przeszkadza wpis o obecności męża przy badaniu nawet pochwy czy porodach!Zboczony ginekolog bo takim tylko przeszkadza obecność męża.Ja chodzę do ginekologa,któremu nie przeszkadza gdy patrzy mąż na badanie i co robi ginekolog.To samo przy porodach,lewatywie ,bo mąż mnie wygalał przed porodami by nie być goloną niewiadomo jaką maszyna czy nie brudna?Ja czytam właśnie dużo takich co im przeszkadza obecnosć meża potem to dochodzi do zwynaturzeń jak pokazali w tv rodzenie martwego płodu pod prysznicem,zamordowali ginekolodzy rodzaca i gdyby nie Mąż Świadek to by się wyslizgali mordercy!!!Dlatego zawsze miejcie meża przy badaniu i porodzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×