Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia wcześniaczka

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

Polecane posty

Gość gość
(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka 72
Hejki,jestem mamą wcześniaków.Starszy 34 tc 10 pkt.Ok 4 mies życia okazało się że ma wodniaki i się zaczęła jazda....Ale dziś me dziecię ma 18 lat jest zdrowy jak byk,inteligentny ma 190 cm wzrostu.Kawał chłopa!Rozwijał się świetnie.Szybko mówił(ok roku)szybko chodził itd.Zero problemów w szkole z nauką,no może lenistwo...czasem...Młodszy zaś 29 tc 6 pkt i niezła jazda.Wady serca,odmy opłucne,posocznica,drgawki i wiele innych...miesiąc na oiomie z czego 2 tyg w stanie krytycznym...Oj się działo!!!!Koszmar!Teraz ma 4 i pół roku i jest "prawie "idealnie ale cały czas jest rehabilitowany i cały czas musimy o niego dbać jak o jajko.Kosztowało nas to dużo pracy ale myślę że warto.Pozdrawiam wszystkie mamusie wcześniaków.Walczcie o wasze dzieci-to przynosi efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog matki, żony i pani domu: www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam tylko 2,5 tygodnia przed terminem. Na blogu natomiast opisałam dwie koleżanki, które swoje maluszki urodziły w 28 i 34 tygodniu - zapraszam do poczytania. www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chrześnica jest wcześniakiem. Urodziła się w 7 miesiącu ciąży. Na szczęście wszystko jest w porządku, mała rozwija się jak inne dzieci. Kobietki, nie martwcie się na zapas, Wasze wcześniaki też wyrosną na zdrowych silnych ludzi.:) Najdokładniejsze [url=http://www.cleanex.com.pl/sprzatanie-warszawa-oferta.html]sprzątanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia94
Witam ja tu przyszlam po rade moze ktoras ma jakis pomysl czemu tak sie dzieje. Moja corcia jest z lipca od 2 miesiaca przesypia mi calusia noc od 2 miesiecy od 18 do 6 rano ale od miesiaca zaczela mi sie budzic mozecie sie smiac ale z zegarkiem w reku 4.20 z placzem ktoryvpo krotkiej chwili ustepuje (nie jestem za tym by zrywac sie za kazdym jeknieciem corki zwlaszcza gdy spi bo zwykle sama sie uspokaja) pierwsze dni dawalam jedzonko ale to nie o to jej chodzilo bo wcale nie jadla z entuzjazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam kilka pytań Moja córka urodziła się miesiąc przed terminem z wagą wyjściową 2kg teraz ma 10 miesięcy i ani nie siedzi a co do raczkowania to coś tam próbuje ale jak narazie żadnych postępów . Czy mam się czym martwic ? cz nadrobi to wszystko w swoim czasie ? Inne wczesniaczki jak czytałam to rodziły się z większa waga a ona tylko 2 kg . Proszę o odpowiedz :) Również pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalasada
Nie stać Cię na sprzęt elektroniczny - laptopa, tableta itp.? Laptop za 3.2 zł, tablet za 11,16 zł - to już możliwe! Serwis z aukcjami daje taką możliwość! Super zabawa, a przy okazji możesz zgarnąć modny sprzęt. Naprawdę polecam. Link do serwisu: http://tanieaukcje.com/p/6724e89a965911e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotyczy to tematu, jednak serdecznie zapraszam do wspierania badan psychologicznych i wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej doświadczeń z życia codziennego. Badanie jest ANONIMOWE i posłuży jedynie do celów naukowych: http://ebadania.pl/7f9be065645a4f4a W razie pytań zapraszam na maila: Magdalena. Kostyk@gmail.com Gorąco dziękuję tym, którzy zechcą pomóc. pozdrawiam serdecznie - Magdalena Kostyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dzidziuś nie pożył długo :/ Urodził się w 12 tygodniu, postanowiło wyjść na świat, gdy zażywałam intymności w toalecie. Głaskałam maleńsytwo paluszkiem. Musiałam z mężem zakopać maleństwo w ogrudku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
www.MartynaG.pl - mam blagująca, o ciąży, o wyprawce, o porodzie, o zakupach i wychowaniu małego człowieczka. Zajrzyjcie dla chwili relaksu bo stres w ciąży nie jest wskazany :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko się potoczyło bardzo jakoś udanie i przyszedł na świat właśnie w tym zaplanowanym terminie co wcześniej był konsultowany oraz ustalany z lekarzami. Chciałam właśnie, żeby było tak jak w planie jest ponieważ bardzo dużo się o to modliłam, żeby nic nie było żadnych złych powikłań i mi się udało ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ujmujecie szczęscia przyszłemu tatusiowi i go a ginekologa obcego faceta ginekologa sie nie wstydzicie!!!nie zabiera do badań u ginekologa pochwy i porodu?Wstydzenie się męża to zacofanie i ciemnogród!!!Dlatego powinien być mąż podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu cały czas!!!(w ciąży Chwyt Kristellera - zakazany zabieg) http://dzieci.pl/sort ,14,kat,1033563,title,Chwyt-Kristellera-zakazany-zabieg, wid,17184000,wiadomosc.html#opinie Mamy Prawo Pacjenta do Obecności UST 2008 r ART 21 Dzieki zacofanym kobietom ,które wstydza się męża,partnera itp..dochodzi do zwynaturzeń przez ginekologów i innych lekarzy!!! Jak jest wszystko ok.poród przebiega normalnie,lecz gdy są problemy to najlepiej zadba o Nas najbliższa osoba mąż itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nistnelkoksmemb1978scojd
moja ma juz 1,5 roku!!! ale przez pierwszy miesiac nie bylo jej nawet w szpitalu pierwsze dwie nocki cale spalam bo mi sie na jedzenie nie budzila a ja jak usnelam gleboko to nie bylam w stanie sie obudzic..... [ ] nie wim czy wiesz ale wczesniaka przybieraja wiecej niz urodzone w terminie. moja przybierala miesiac w miesiac 1,5kg! jak skonczy 3 m-ce idz do ortopedy po skierowanie na USG (zaden lekarz ci tego nie powie, ja w paru gazetach wyczytalam) zeby sprawdzic czy torebki stawowe dobrze sie rozwijaja, a reszte to juz sie dowiesz na miejscu, kiedy masz przyjsc i w ogole Moje małe szczęście 09.072007 Mój cały świat Jasne http://dogo.in/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartwahrrebe1979ayhax
moja siostra urodzila w 27 tygodniu chlopczyka, wazyl 1070 gr i mierzyl 37 cm, teraz po rownych trzech miesiacach wazy 3540 gr i mierzy okolo 60 cm wiec rosnie chlopak jak na drozdzach Jasne http://url.dy.fi/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy wcześniak prędzej czy później dogania swoich rówieśników i nie ma między nimi żadnej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, czytam czasem Wasze wpisy i widzę teraz że ostatnio pisały osoby które urodziły lub znają przypadki urodzeń wcześniaków w ok. 28-30 tyg., chciałam spytać Was w jaki sposób odbywał się u Was taki poród, tzn.siłami natury czy przez cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cesarkę w 31 tygodniu i praktycznie wszystkie dziewczyny które leżały ze mną na oddziale i urodziły wcześniaki też miały cesarkę,przeważnie tak jest ponieważ są to przypadki nagłe,ratujące zdrowie lub życie dziecka lub matki,ale nie zawsze,czasem zdarza się że rozpocznie się przedwczesna akcja porodowa której nie da rady zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boje sie wczesniejsego porodu ze szok mam zaplanowana cesarke i boje sie ze urodze wczesniej i bede musiala rodzic wtedy panstwowym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×