Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamusia wcześniaczka

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

Polecane posty

Gość gość
Basia 70 – mój syn tez jest wcześniakiem. Ja od razu postawnowialm ze oddam go pod opieke dobrego lekarza. Balam się, żeby czegoś nie przegapic we wczesnym etapie. Ja chodzę do neurologa dziecięcego we Wrcoławiu http://neurologwroclaw.com/zakres-dzialalnosci/. Pani doktor przeprowadza szczegłówą ocenę rozwojową u wcześniaków i niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodzilismy z mezem pierwszego dzidziusia dwa tygodnie po terminie nie lezalam ani chwili w szpitalu by sie nie stresowac bo jak umze podczas porodu mamusia czy dzidziu u innej rodzacej jest to trauma ;(.Dodam,ze specjalnie nie prowadzi sie statystyk zgonow noworodkow czy rodzacej by nie straszyc rodzacych a czesto sie zdarzaja takie przykre porody ;(Dlatego powinno sie miec Zawsze wsparcie meza przy badaniach i porodach by byl swiadek jak przy rodzacej pod prysznicem martwego noworotka usmiercili ja ginekolodzy przez zaniechanie dzialan;(Tylko dzieki wlasnie obecnosci ojca dziecka wiemy jak przebiegal skandalicznie porod;( Dlatego podstawa jest miec Zawsze meza podczas badaniu gdy pada diagnoza bo jest to niewygodny swiadek badania dla ginekologa i by byl podczas porodu maz!Wiem,ze zareaz jakis nieudacznik zacznie krytykowac moj wpis,ze maz to wstyd itp...A to ginekolodzy krytrykuja bo nie chca swiadka badan i porodow!Zawsz mam i bede miela meza podczas Kazdego badania ginekologicznego nie za parawanem jak zacofane zony chwaja swego faceta to jak on je wariatki zaplodnil? To samo podczas porodow wspieral nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.strefamalychvipow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do porodu na szczescie rodzilismy razem z mezem i to nie w Polsce.Jest duzo lepsza opieka medyczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek urodził się w 37 tyg ważył 3560 i mierzył 55cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka jest wcześniakiem . Urodziła się miesiąc za wcześnie. Dodatkowo mieliśmy wiel powikłań. Dziś to zdrowa i śliczna dziewczynka w wieku 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na bezpłatną konferencję dla kobiet. "Zdrowie Intymne Kobiet" Hotel Hilton w Warszawie 20-21 czerwca 2015 odpasawdol.org/zdobadz-darmowe-zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja325
Mamusie ja tez urodziłam wcześniej, 8 miesiącu ciąży. Mam zalecenia aby podawać witaminę K bo karmię córkę piersią ale nie wiem czy tak jak samo trzeba podawać ją do 3 miesiąca jak u dzieci urodzonych o czasie czy jakoś inaczej się to liczy u wcześniaków. Wiecie może? Kupiłam dzisiaj Vita DK w aerozolu i zastanawiam się jak długo podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konferencję na temat "Zdrowia Intymnego Kobiet", 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim ciele, posiąść wiedzę jak dojść szybko do siebie po ciąży, oraz ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE! http://odpasawdol.org/konferencja/ facebook.com/odpasawdol.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wcześniaczka można zaszczepić na pneumokoki? Czy to szczepienie jest odpłatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CórkaNaMedal
Witam mamy:-) moja córeczka przyszła na świat w 35/36 tygodniu ważąc 2460 i mierząc 49cm. Dostała 7/8 pkt z powodu niewydolności oddechowe, zoltaczki i bakterii w krwi. Polezala tygodniu leżenia w inkubatorze na intensywnej terapii wróciliśmy do domku. Córka ma teraz 8 miesięcy waży około 10 kg i mierzy około 80 cm. Siedzi sama, szaleje w chodziku, mówi ma-ma-ma, robi kosi kosi lapki i ma 2 ząbki hehe Wszystkie kontrolę u lekarza przechodzimy prawidłowo bez żadnych komplikacji. Życzę wam drogie mamy żeby wasze dzieci również rozwijały się prawidłowo a czasami aż za;-)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konferencja "Zdrowie Intymne kobiet", wystąpią między innymi: Małgorzata Ohme, Marek Kamiński i Omenaa Mensah! 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie!!! Specjalnie dla pań, które goszczą na forum, ponad 50% zniżki. odpasawdol.org/konferencja link do zniżki: http://odpasawdol.org/oferta-specjalna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny, która zapytała o pneumokoki: tak, wcześniaki są w grupie ryzyka i należy je zaszczepić przeciw pneumokokom. Szczepienie dla wcześniaków jest refundowane. Więcej informacji znajdziesz na stronie kampanii Pneumokokom mówimy szczepimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do mam wczesniakow z ok 34 tyg.. kiedy wasze muluchy zaczely skupiac wzrok i sie usmiechac??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc! Jestem mama wcześniaka! Dostalam liste badan do wykonania i jestem przerazona bo to moje pierwsze dziecko. Był ktos może u tej pani neurolog www.neurologwroclaw.com ? jeśli tak to dajcie znac bo nie wiem gdzie mam zapisac dziecko na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 tydzien to nie wczesniak, to poród o czasie, wczesniaki to 24-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa pytanie o uśmiechanie sie, moj wcześniak z 31 tyg zaczal sie uśmiechać jak miał 1,5 mies ( wiek korygowany ) teraz ma 3 (kor) i cieszy sie jak do sera, odpowiada uśmiechem na uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×