Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

żurkowa: ten program nazywa sie corel paint pro shop. ściągnęła go z netu ze strony www.dobreprogramy.pl fajny jest bo możesz się nawet w nim opalić, wybielić zęby itp. wcześniej miała inny ale nie pamięta jaki i w tamtym były jeszcze lepsze dodatki, super ramki, wstawki itp ale ten tez jest podobno fajny, ja się jeszcze w nim nie bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralka mi wylała, koszmar, ale sie namachałam mopem, łazenka, przedpokój i pokój w wodzie, plecy mnie bolą okropnie :( czarna/ zizusia to ja hcyba jakiegoś smoka urodze, ale ważne zeby zdrowe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u gina rozmawiałam z jedna kobietką. Jest w 30 tyg i przytyła ponad 20 kg. Najlepsze jest w tym to, że przez pierwsze 4 miesiące tylko wymiotowała, co zjadła to do kibelka. A teraz też czasami wymiotuje, a je tak samo jak przed ciążą i niewiele słodkiego. Współczuje kobietce, nawet sobie dobrze nie poje a tak tyje. Ja ostatnio też się dziwie co sie ze mną robi, bo aż tak dużo nie jem, a co tydzień to kg więcej. Każda ma inny organizm i tyle, nie ma sie za bardzo czym przejmować i odchuadzć też nie, bo na to nie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
Żurkowa no ja wlasnie wyslalam do ciebie maila z danymi wiec jak doszlo to daj znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Plusiu mnie nie przeraziłaś 53h porodu. Tak bywa ale rzadko a to żeś cała i się na drugie dziecko zdecydowałaś świadczy o tym, że i tak dużo jest w stanie kobieta wytrzymać :). Trochę mnie to zdopingowało do ćwiczenia żeby Rufin zechciał być głową w dół. Dziś zaliczyłam 1h spaceru po łąkach z psem, nawet mnie krzyż nie boli tak jak po wypadach na miasto. Z niefajnych rzeczy to mam już rozstępy na obu piersiach, teraz mi się zrobiły na prawej od środka :(. To wynik spania na lewym boku i wylewającej się z biustonosza prawej piersi. Żurkowa, mój to by skończył z paczką lodów za koszulą lub na łbie... nie całą bo bym sobie do jedzenia zostawiła! Zaraz wyślę do ciebie moje dane, mnie będzie trudno odnaleźć na NK bo dużo jest osób o moim imieniu i nazwisku. Magmal, mnie też wkurza to co moja mama wymyśla, że mam nie sprzątać, nie to nie tamto... bo sobie wymyśliła że nadal mam zagrożoną ciążę. Oj pożarłyśmy się o to w sobotę. Grzybiara, cieszę się że wszystko ok. Mnie Rufin aż tak jeszcze nie straszył. Czarna to widzę, że Rufin jednak duży bo miał prawie 700g w 25tc. Też mam nadzieję że nie będzie 3,5kg klocuszkiem jak jego tata... Piszesz, że w Corelu mogę się opalić oj kuszące :). Zaraz jadę z mamą do niej bo przyjdzie mój kuzyn robić mamie jakąś stolarkę to sobie przy okazji jego roboty pogadamy :). Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) kareczka.....ja dzisiaj też miałam test obciążenia glukozą i na czczo wyszło mi 77 a po wypiciu 50 glukozy i odczekaniu godziny miałam 97...więc bardzo dobry wynik, a wczoraj na kolację zjadłam pączka i bułkę z konfiturą(bardzo słodką) wiśniową a wcześniej lody więc raczej chyba nie ma to aż takiego znaczenia co się jadło dzień wcześniej.... baja baja mi się nie sprawdza ta płeć...z tabelki wychodzi, że syn powinien być a gin mi mówi, że córcia...ale wszystko może się zdarzyć:) żurkowa...no to nie zazdroszczę Ci kochana sytuacji z mężem....jak mój by przy mnie wcinał lody a potem pizzę a mi nie pozwolił to miałby niezłą zj.....kę no i co nieco z tych potraw wylądowało by chyba na nim...nie daj się... kareczka no to nieźle miałaś z tą pralką....przynajmniej teraz sobie odpocznij.... czarna...powiem Ci szczerze, że ja też nie wiem skąd się biorą te kilogramy...ja przez pierwsze 3 miesiące prawie wszystko wymiotowałam a i tak nie schudłam ani 0,5 kg...a prawie nic nie jadłam...na obecną chwilę jestem 12 kg na + a nie mogę powiedzieć, żebym więcej jadła niż przed ciążą...rzadko pozwalam sobie na jakieś łakocie tak jak wczoraj np. na pączka, staram się codziennie spacerować, niczego nie słodzę, nie piję słodkich napojów a jednak te kg skądś się biorą...obecnie w obwodzie brzucha mam 100cm...dla porównania przed ciążą miałam 69cm, w biodrach mam 12 cm więcej niż przed ciążą w udach przybyło mi po 5 cm i zastanawiam się skąd to się bierze...mam nadzieję, że szybko uda się to zrzucić po porodzie...na szczęście nie wyglądam jeszcze najgorzej bo mam 172 cm wzrostu...ale przedemną jeszcze 3 miesiące...jakoś nie potrafię sobie wyobrazić jak będę wyglądać w 9 miesiącu ciąży... to ja CC.... co do rozstępów to jak na tym etapie ciąży jeszcze nic nie mam...(odpukać w niemalowane:))...i mogę ci polecić fajny kremik...niestety 150 kosztuje 35 zł ale jest bardzo wydajny...nazywa się Pharmaceris - krem zapobiegający rozstępom do nabycia w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC mój mały jakby się za tatą wydał to ważyłby ponad 4kg!!!! ...a tego nie chcę. Ja też miałam sporo jak się urodziłam bo 3400 także ciekawe jaką maleństwo wagę będzie miało. Mój miał dzisiaj ponad 620 g wiec wielkiej róznicy nie ma z twoim. A efekty z opalaniem są niezłe. Sysunia rzeczywiście skoro tak się odżywiasz to skąd ta waga się bierze. ja ponad 7 kg na plusie jestem, ale nie mogę o sobie powiedzieć że stronię od słodkiego. W sumie to większa część moich posiłków jest słodka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna...ja jakoś nigdy za słodkim nie przepadałam...czekolada u mnie mogłaby leżeć tygodniami...od czasu do czasu mam tylko ochotę na lody (ale jem bez żadnych dodatków typu bita śmietana cz sosy) albo na pączka...ale staram się raczej tego unikać....a co do tej wagi to samą mnie to dziwi...no ale cóż zrobić...widocznie dla mnie są to takie uroki ciąży...:) mam silną wolę jestem po studiach związanych z AWF-em...więc mam nadzieję, że szybko wrócę do swojej wagi...tym bardziej, że bardzo chcę karmić piersią...a wiem, ze wiąże się to z licznymi wyrzeczeniami w diecie...więc jakoś to będzie...wiem tylko, ze nie chciałabym przekroczyć 18 kg na +....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
hej dziewczyny! Ostatnio ktoras z was pisala cos o tabelce z imionami naszych pociech, czy ktos rzeczywiscie taka robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie odzywam się dzisiaj bo jakaś depresja mnie dopadła. Mam suchy kaszel i boli mnie taki mały skrawek brzucha obok pępka i nie wiem czy to jakaś kolka czy mam odrazu panikować (właściwie to już panikuję). Czy któraś tak miała? Boli mnie jak stoję. Jak siedzę albo leżę to ok. Moja lekarka jest w Tajlandi więc nie mogę do niej zadzwonić. Dziewczyny będzie dobrze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja baja u mnie się nie sprawdzaz tą płcią. Chyba że lekarka sie pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a może to od kaszlu co? Kupiłam DROSETUX to może pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
dziewczyny czy wam tez przychodzi na skrzynkie mailowa tyle tych wiadomosci z tej naszj kafeterki? ja jeszcze troszkie i oszaleje juz mi to przeszkadza, sadzilam ze to bedzie troszkie inaczej wygladac gdy podawalam swojego maila! jak moge sobie z tym poradzic czy ktos wie jak to zablokowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi mi na kaszel lekarka przepisała lek SINUPRET ok 30 zl kosztuje . Mozna zazywac w czasie ciązy - rozrzedza wydzieline . Mnie po nim nieco kaszel zalzał ale tak jak pisalam wczesniej moze on byc spowodowany zbyt duzym uciskiem brzucha na przepone i wtedy zaden syrop niestety nie pomoze :( Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuch pewnie od kaszlu Cie boli ale ja niestety nie jestem lekarzem azeby to stwierdzic na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
to ja cc dzieki wielkie za tabelkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 dzięki za rady. Jeżeli twój syrop rozrzedza wydzielinę to jest na mokry kaszel a ja mam bardzo suchy. Mam nadzieję że brzuch boli mnie od kaszlu tak jak piszesz. Byłam z synkiem u pediatry i osłuchała mnie i powiedziała że osuchowo czysto ale ona nie moze nic poradzić bo nie jest ginekologiem. Więc próbuje homeopati. Mam też domu bioparox po ostatnim zapaleniu gardła, może też zaczne psikać. Nie chce przesadzic z lekami. Moze to zwyczajny kaszel a ja wpadam w panikę.:( Klaudia ja nie dostaję z kafeterii żadnych maili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna: dzieki, sciagne sobie. Klaudia 447: tak doszlo odeslalal Ci tabelke, masz? Bo pewnie wpisalas maila ze chcesz otrzymywac informacje o nowych odp na forum i tak przyhcodzi to mozna odblokowac tylko nie pamietam jak :(( ja tez z cafe nic nie dostaje to ja CC: sernika robie sobie:)) wlasnie sie piecze:)) M powiedzial ze jak sobie sama zrobie bez syfow to ok, wiec robie sama i bede jesc:)) Taki niskotluszczowy duzo sera:)) sysunia27: gratuluje wyniku:)) u mnie NIC nie moze lezec slodkiego w domu, pochalaniam jak odkurzacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
to ja cc mam pytanie czy bedziesz nam przesylac uaktualnione listy czy jak bedziesz przesylac dane innych dziewczyn ktore jeszcze sie dopisza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
oj sorki żurkowa wydawalo mi sie ze to to ja cc robi te tabelkie, przepraszam za pomylkie co do zablokowania tych wiadomosci z kafeteri to juz mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak tylko bede miala nowe dziewczyny to nowa tabelka aktualna bedzie do Was przychodzic, nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo dziękuję za tabelkę, fajna sprawa zobaczyć z kim się rozmawia :) W sobotę byłam na USG i moja dzidzia (teraz już sama nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka bo lekarz stwierdził że jeszcze mogły nie zejść jąderka) ważyła około 1 kg 26 ciąży. Czyli patrząc po waszych wpisach moja pociecha nie jest wcale taka mała. Niestety maluch siedzi sobie na pupie. to ja CC - u mnie podobnie jak u Ciebie zrobiły sie rozstępy na obu piersiach od wewnętrznej strony, cały czas smaruje się Mustella na rozstępy oraz Mustella do biustu ale jak widać skóra nie daje rady :(( a szkoda. W sumie najważniejszy jest dla mnie brzuch, żeby nie zrobiły się rozstępy bo to oznacza koniec ze strojami dwu częściowymi w lecie. Mój wynik glukozy to 135 po godzinie od wypicia. BajaBaja: - według tabelki dotyczącej płci powinnam urodzić chłopca, a jak narazie na 90 % dziewczynka. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za tabelke. Ja juz sie wpisałam do naszej klasy ale diopiero fotki za chwile wkleje.Zreszta na emaila zobaczyłyscie mnie wiec spoko.Żurkowa ja tez nie lubie swoich zdjec na jednych wygladam jak zasuszona na drugich jak tłusioch nie lubie mojego nosa szerokich barów i mozna by opowiadac latami.Uwazam że zdjecia tradycjonalne to jakies lepsze były na tych cyfrowych to za przeproszeniem kazda dioda wychodzi-koszmar Moj maz włąsnie pojechał sprzedawac naszego opla bo jakis kupiec sie trafił i dzwonili z komisu a ja probuje odgadnac o co chodzi na naszej klasie bo hakerem to ja chyba w zyciu nie bede.Sprobuje dodac jakies inne fotki niz te na emailu. Wczoraj sie nie odzywałam bo byłam w Krakowie maz jechał to sie z nim zabrałam ale to był poroniony pomysł.Wróciłam tak zmeczona ze nie byłam w stanie słowa z siebie wydobyc, nic nie kupiłam tzn 2 czapeczki dla malucha w H&M.Tak żeby cos zaczac ale nadal mnie to jeszcze nie kreci. A dzis od rana mam doła Wika jest strasznie uparta i nie dobra jak na swoje 3,5 roku nigdy taka nie była nie daje sobie z nia rady i szybko mnie wyprowadza z równowagi .Jak na razie nie mamy pomysłu na nia.Nie wiem co w nia wstapiło.A do tego w piatek skonczyłam brac gałki na grzyba a dzis od poczatku zaczyna sie swedzenie i tak w koło macieju.Jak pojde do gina to musze mu powiedziec przeciez ja przez cała ciaze cos biore na te poskudztwo i nic mi nie przechodzi a ciekawe jaki to ma wpływ na dzidzie?Jutro mam jeszcze powtórke z badania moczu co mi 2 tygodnie temu wyszedł zle ciekawe co teraz bedzie trzymajcie jutro kciuki zeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka chyba te nasze dzieciaczki są w podobnym wieku. Mój kończy w kwietniu 4 lata. Też mam wrażenie ze ostatnio coć w niego wstąpiło. jakieś miny robi i w góle się nie słucha męża. Siedzi teraz w domu bo ma zapalenie gadła. Pójdzie do przedszkola to może się uspokoi. Chyba teraz ma taki wiek bo widzę że w przedszkolu wszystkie te dzieci takie uparte. Musimy to jakoś przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika ma w maju 4 lata i tak jak piszesz ona własnie chodzi do przedszkola. A tam dzieci ja życia nauczyły to widac. Ja nie lubie byc bezsilna a w tym przypadku chyba jestem i mocno to przezywam.Meża tez nie słucha, tylko ze on ma ciepliwosci duzo a ja sie zaraz irytuje. No i sprzedalismy auto-troche mi smutno ale na 2 nas nie stac taka kolej rzeczy ale człowiek sie przywiazuje. Fajne fotki na NK jakos teraz łatwiej sie pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też taką samą różnicę wieku będziemy miały. Mój syn nauczył się w przedszkolu pluć i pokazywać język i doprowadza mnie to do szału. Ja mam więcej cierpliwości niż mąż, saram się duzo rozmawiać.Mąż odrazu chciałby dać klapsa a ja nie pozwalam. A jak Twoja córcia zaopatruje się na dzidzusia? Mój tymus gada czasem do mojego brzucha i ogólnie bardzo się cieszy. A ja ciesze się że możemy sie widzieć choć na naszej klasie. Samochodem się przejmuj, kiedyś sprawisz sobie lepszy :). Wiem że fajnie mieć dwa samochody. U mnie na szczęście ja więcej korzystam z samochodu. Człowiekłatwo przyzwyczaja się do wygody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha napisałam samohodem się przejmuj. Miało być oczywiście nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka: a ja bym mogla kupowac ciuszki i kupowaac:)) Bede trzymac kciuki:) Ja nie mam zadnego jeszcze dziecka wiec jak siedze w domu to mam spokoj, nie denerwuje sie tym jak jest nie grzeczne, ale sa tez plusy napewno. to ja cc: Rufinek bardzo fajny, jak on sie bedzie nazywal te Twoj syn? Rufin? Jest takie imie? Tylko nie smiej jak pytam o co glupiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M wogole zaczal interesowac sie szczepionkami dla dzieci i naczytal sie duzo i nie chce zeby podawali szczepionki jak on to nazwal " szkodliwe" bo maja w skladzie rtęć i aluminium tylko sam pokupuje i da zeby taka dali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×