Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

CZEŚĆ:) ...widzę, że poruszyłyście temat proszków do prania...ja będę używała tych przeznaczonych dla noworodków i będę prać osobno, razem z ciuszkami dzieciaczka będę prała tylko swoją koszulkę w której będę spać...z tego co wyczytałam to skóra noworodka jest na początku bardzo wrażliwa, dodam, ze ja ani mój mąż nie jesteśmy na nic uczuleni...ale wyczytałam, że właśnie przez pranie rzeczy dziecka w normalnym proszku można z niego zrobić alergika i nieświadomie mu zaszkodzić...i tak jak pisze iskierka nadziei, rzeczy dzidziusia prane z naszymi rzeczami i w zwykłym proszku powoduje, że szybciej się niszczą ... to samo dotyczy sprzątania mieszkania przy pomocy środków chemicznych...podobno na początku powinno się zrezygnować z chemikaliów do sprzątania i używać tylko wody i płynu do naczyń....?????? Peletka dużo zdrówka życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniga
Mini55- proponuje na kaszel drosetux. Jest dobry i mozna stosować w ciązy... jedny problem to cena- chyba około 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniga
Dziewczyny - ja z innej beczki. Zaczynam szukać niani. Jezeli któraś jest z Wawy i zna kogoś , kto od pażdziernika byłby zainteresowany - please dajcei mi znać. Muszę wracać szybko do roboty a babeczka, którą myślałam ze zatrudnie ma już dzieciaczka do opieki- dupa blada:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniga
Dziewczyny - dobrym sposobem na przeziębienie jest miks- miód+cytryna + gorąca woda. Co prawda zbiera sie po tym na mdłości ale to lepsze niż cebula i czosnek. Ja sie tak leczylam i mi pomogło. zreszta jest jeden pół antybiotyk który mozan stosować w ciązy - bioparox. Psikamy sobie inhalatorem i nie dochodzi substancja do baby. Pytalam sie juz dwóch internistów i potwierdzili ze ten lek jest bezpieczny tzn najlepszy wśród istenijącyh na rynku pół-antybiotyków. Leżenie długo z gorączką nie jest dobre dla dziecka i moze miec gorszy wpływniz zastasowanie leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) To ja CC -----> ja startuje w branżę spożywczą. Bardzo się boję czy mi sie uda ????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle ciekawe jak sie czuje nasza koleżanka której szczęscie nie dopisało ( mówię o założycielce tego topiku) Czy juz sie pozbierała po stracie dzieciątka ??? Kochana odezwij się jak możesz ???? Czekamy na Ciebie i na wiadomość że znów jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziwczyny za rady:) Ja w zasadzie nie jestem przeziębiona - zero jakichkolwiek objawow tylko sam kaszel .. moze rzeczywiscie syrop sobie po prostu kupie :) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) paletka wracaj szybko do zdrowia:) ja na kaszel brałam tez drotesux o ktorym pisalyscie i na gardlo bioparox i przeszlo, zanim zaczelam to stosowac leczylam sie domowymi sposobami i niestety tylko sie wymeczylam bo nie pomagalo mi nic, wiec moze lepeij od razu do lekarza i wziac jakies konkretne leki grzybiara jak zalozysz dzialalnosc napisz jak sie to robi bo w tym kraju to podobno koszmar mialam wczoraj usg 4d i jestem zawiedziona bo nie widzialam nic, a tak sie cieszylam, do tego jeszcze maly ulozony jest posladkowo, przeslijcie mi te cwiczenia na maila jak mozecie bede bardzo wdzieczna karinaszafran@yahoo.com dzieki z gory dzis w tv slyszalam ze od polowy lutego ma do nas zawitac zima a juz sie cieszylam ze blisko do wiosny ile sie czeka na wyniki z glukozy bo ide chyba jutro albo w poniedzialek a we wtorek mam wizyte u gina i chcialabym juz miec te wyniki co do paznokci ja polecam odzywke sally hansen diamond strenght jest super chociaz troche droga ale paznokcie po niej nie do zdarcia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cc a jaki masz email to jak znajdę te ćwiczenia to ci wyslę. moze napisz do mnie na soczek37@op.pl a ja ci odpiszę bedzie prościej. dziewczyny a ja wam poleceę super odzywkę na paznokcie - czyni cuda ( sprawdziłam na sobie) nazywa się nail tek II , kosztuje sporo ale na allegro można kupić za połowę ceny. trzeba ją nakładać codziennie 1 warstwę przez tydzień potem zmyć i od nowa nakładac po 1 warstwie codziennie. ja miałam wiecznei problem ze słabymi i łamliwymi paznokciami a po ty nail teku II zrobiły się boskie i jakby szybciej rosły. ja z takich zakupów to oprócz tego co mam po córci kupiłam nowy fotelik samochodowy _ kołyskę. to jest super sprawa nawet jak się neima samochodu, ja miałam kiedyś pożyczoną i służyła miprzez 8 miesiecy, córcia nie lubiła leżec i jak ją wsadziłąm do tego fotelika to wszedzie mogłam ją zabrac do kuchni łazienki, robić swoje a ona się przyglądała albo bawiła jak przywiesiłam jej jakąś zabawkę. kupiłam sobie tez fajny stanik do karmienia - seksowny i z fiszbinami. mam złe doświadczenia z tymi stanikami bez fiszbin, jak miałam cycki jak pamela po porodzie z powodu dużej ilości pokarmu to cycki mi wchodziły pod pachę prawie bo ten stanik wogóle ich nie trzymal - a miał byc taki dobry. teraz kupiłam na fiszbinach i myślę że nie bedzie problemu. poczekajcie zaraz wampokaże ten model: http://www.allegro.pl/item298862344_alles_mama_new_k_do_karmienia_80b_mamakomfort.html http://www.allegro.pl/item300231068_sliczny_stanik_dla_mamy_alles_mama_new_k_85c.html z tym że musze dokupić jeszcze jakieś 2-3 sztuki staników do karmienia, bo jeden to mało, a poza tym będziemy rodzić na lato więc dodatkowo będziemy się pocic i częsćiej przebierac a poza tym musi cos ładnego byc pod letnimi bluzeczkami, bo czasem ramiaczko wyjdzie czy coś będzie prześwitywać. ja poszukam jeszcze w kolorze czarnym, białym i beżowym i moze mi starczy. muszę chwilowo uciekac odezwę się później trzymajcie się dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa mam nadzieję, że wszystko OK. Daj znać. Mini, syrop z cebuli jest ok, jeszcze lepsze są kanapki z czosnkiem, herbata z miodem i cytryną. Bioparox też super skuteczny. Nie muszę prawie nic zmieniać w praniu i sprzątaniu. Sama jestem alergikiem więc już mam to wszytko opanowane, podłogi myję wodą z mydłem w płynie. KIedyś prałam w Yelpie a teraz piorę w Bobasie bo tańszy, zamiast płynu do płukania olejek zapachowy. Najwyżej zrezygnuję z olejku zapachowego. Myślę też o orzechach piorących, koleżanka teraz to testuje, jak się u niej sprawdzi to też kupię. Wczoraj zrobiłam głupotę, zjadłam pół pomidora na którego mam uczulenie. Przed ciążą nie miałam takich strasznych objawów i sobie pozwalałam od czasu do czasu na takiego niby pomidora z supermarketu bo po nich nie czułam się źle a teraz cierpię jak nie wiem co. Grzybiara kiedyś myślałam o otwarciu knajpki ze zdrowym jedzeniem ale nie mam na to kasy i potrzebna dobra lokalizacja. Regularnie czytam co u Minimoni. Zmienia pracę na lepszą. Jest dzielną i silną kobietą. Codziennie odwiedza grób synka. Mam ochotę się do niej odezwać ale boję się meczyć jej wspomnieniami kótre i tak pewnie wracają 60 razy na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cc dzięki za podaniemaila , te ćwiczenia prześlę ci jak tylko je znajdę, ale nie wiem czy nie mam ich u mojej siostry więc moze to potrwac kilka dni, no ale chyba się nie spieszy,prawda? któraś z was pisała kiedyś o bólach krocza. ja czasem takie miewam, zawsze wtedy gdy np za długo chodzę lub stoję albo się za bardzoprzeforsuję, ale pomaga jak posiedzę albo poleże jakieś pół godzinki i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja CC ---> A gdzie Ty ja odwiedzasz ?? Bo ja nie widze jej topiku ???? Chciałabym też tam wejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja dzisiaj na chwilkę bo musze się uczyć, 3 zaliczenia w weekend mnie czekają. Jeszcze tylko pięć miesięcy i koniec z nauką-mam nadzieję. Rzeczywiście wpisy rosną jak grzyby po deszcze i fajnie bo jest co czytać. Ja na przeziębienie polecam wodę z cytryną i miodem a najlepiej jak sie jeszcze do tego doleje sok z czarnej porzeczki. Naprawdę pomaga. Grzybiara powodzenia z tą firma twoją. Ja o moni też podczytuje od czasu do czasu, radzi sobie dziewczyna za co bardzo ją podziwiam. CC ja też czasem mam ochotę do niej coś napisać, ale nie wiem czy słowa pocieszenia od nas majówek dobrze by jej zrobiły. Pozdrawiam wszystkie kobietki na tym topiku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopukinie znajdę tych moich ćwiczen z gazety ze zdjeciamipodam wam opisy, które znalazłam na necie. Ćwiczenia ułatwiające obrócenie się dziecka Jezeli po badaniu lekarz powie ze dziecko jest ulozone poprzecznie lub posladkowo, mozemy mu pomoc. Ponizej przepisze 3 cwiczenia ktore dostalysmy w szkole rodzenia. Cw 1 Przyjmij pozycje w kleku podpartym. Rece uloz na szerokosc ramion, dlonie ustaw rownolegle. Kladac prawa reke przed lewa wykonaj mozliwie duzy skret tulowia w lewo, wytrzymaj w tej pozycji. Nastepnie zrob to samo w druga strone, czyli przeloz lewa reke przed prawa. Cwiczenie powtorz kilka razy w kazda strone, wytrzymujac skret przez 20-30 sekund. Cw 2 Poloz sie na plecach,nogi mocno ugnij w kolanach, stopy powinny dotykac podloza. Lezac wykonaj skret w prawa strone, nie odrywajac stop od podlogi i staraj sie prawa reka chwycic za prawa piete. Wroc do pozycji wyjsciowej i to samo powtorz w druga strone. Podczas wykonywania skretu nie podnos glowy i tulowia, skret wykonaj przesuwajac cialo po podlodze. Cwiczenie powtorz po 4 razy w kazda strone. Cw 3 "Most Indyjski". Za pomoca tego cw kobiety w Indiach pomagaja sobie w przekreceniu sie dziecka ulozonego posladkowo. Poloz sie na plecach, nogi zegnij w kolanach, stopy oprzyj na podlodze. Unies biodra w gore i popros, aby kots wsunal pod Twoje posladki kilka niezbyt miekkich poduszek - tak duzo, aby wypelnily przestrzen miedzy podloga i posladkami. Musi byc ich tak duzo, aby biodra byly ulozone wyzej niz glowa. W tej pozycji z rekoma ulozonymi wzdluz tulowia lub na brzuchu wytrzymaj przez 8-10 minut. Cwiczenie bedzie bardziej skuteczne, jesli partner bedzie lagodnie masowac Twoj brzuch zgodnie z ruchem wskazowek zegara. Tocw wykonuj raz dziennie, najlepiej po zrobieniu cwiczen podanych powyzej. Zakoncz relaksem na kolanach z czolem opartym na ulozonych na podlodze dloniach. Gdy dziecko sie obroci nie wykonuj juz tych cwiczen, tylko rob przysiady i stosuj pozycje relaksowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżmy ułożyć się dziecku Łatwiej urodzić maleństwo skierowane główką w dół. Porody pośladkowe trwają dłużej. Na szczęście, są sposoby, żeby obrócić płód. Jak to zrobić? - Spacer przez godzinę dziennie może spowodować obrócenie się maleństwa główką w dół - to najcięższa część jego ciała. - Zrób masaż: połóż się na plecach, oprzyj biodra na poduszkach w ten sposób, aby były uniesione wyżej niż głowa. Delikatnie masuj brzuch. - Zdecyduj się na obrót: na kilka dni przed porodem lekarz może spróbować obrócić dziecko przez powłoki brzuszne. Robi to, równocześnie kontrolując tętno malca. U większości mam zabieg ten udaje się. Rada położnej Jeśli spacery czy masaż brzucha nie przyniosą rezultatu, nie wpadaj w panikę. Na początku ciąży wiele dzieci ma położenie pośladkowe. Zwykle same przyjmują najlepszą do porodu pozycję, czasem - dopiero na kilka dni przed rozwiązaniem. Szanse na obrócenie dziecka są spore. Warto pamiętać Zbyt intensywny marsz nie przyspieszy zmiany pozycji dziecka - dlatego spacery powinny być nieforsujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są sposoby, aby zmienić położenie maleństwa? Niektórzy lekarze lub położne zalecają wykonywanie w ostatnich ośmiu tygodniach ciąży specjalnych ćwiczeń. Choć nie ma dostatecznych dowodów, że taki trening pomaga, można próbować. Dwa razy dziennie układaj się tak, żebyś miała miednicę wyżej niż żołądek. Gdy leżysz na plecach, podłóż pod pośladki kilka poduszek albo klękając na podłodze i podpierając się na zgiętych ramionach, jak najwyżej unieś pośladki. Trzeba pozostać w takiej pozycji przez minimum 10 minut. Wypróbuj też wizualizację. Będąc na czczo, skup się na rozluźnieniu mięśni brzucha i wyobraź sobie, że dziecko się obraca. Powinnaś tak robić dwa razy dziennie przez dziesięć minut. Lekarka, autorka tej metody, ocenia jej skuteczność na 89%. Jest też inna możliwość – obrót zewnętrzny. Wykonuje go jedynie lekarz pod kontrolą aparatu USG. Nie jest to jednak obojętny zabieg i może go robić tylko doświadczony położnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie soczek, nie chce bezczynnie siedziec i czekac az maluch sam sie laskawie przekreci, musze mu troche pomoc:)) oby sie udalo, nie chce cesarki, kiedys tylko cc wchodzilo w gre, ale tyle sie oczytalam, ze juz chce tylko sn, chociaz i tak nie wiadomo bo mam wade wzroku -5 co podobno tez kwalifikuje do cc, :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam goraczki tylko katar i kaszel.Nosa dotknac nie moge tak mnie boli a kaszle mnie mokro.Lecze sie tym co pisałyscie czyli miod cytyna czosnek cebula odpada bo mnie po niej jelita bola do tego wick amol i syropy typu drosetus kosztuyje u nas 11zl.I nie mam siły na nic wracam do wyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wczoraj wkurzyłam w sklepie z odzieżą ciążową. Poszłam kupić sobie stanik do karmienia. Mój rozmiar, to 75 E, a najlepiej F. I chciałam koniecznie czarny. Bardzo niemiła Pani na początku mnie poinformowała, że nie ma wogóle czarnych staników do karmienia, a potem mi powiedziała, że chyba przesadziłam z tym rozmiarem. Grzecznie jej podziękowałam za \"Uprzejmość\" i wyszłam. Kupię jednak na allegro, bo akurat znalazłam mój rozmiar. W poprzedniej ciąży nakupiłam samych białych staników. Jeden już wyrzuciłam, bo się przyniszczył i dostał jakiś dziwny kolor. Ale mam kilka takich jak nowe, bo praktycznie ich nie używałam za dużo. No, a kilka mam takich, które nadawają się do kosza. Także muszę jeszcze trochę dokupić. Poprzednio karmiłam maleństwo 6 miesięcy i teraz też mam taki zamiar. Na pewno nie będę dłużej, chyba, że sytuacja mnie do tego zmusi. Moja bratowa nie używa wogóle stanika do karmienia, ale wydaje mi się, że to najwspanialsza rzecz dla matek karmiących. :) ************************************************************************************* Wózek ja mam taki: http://www.allegro.pl/item302233725_breaker_chrome_2008_gratisy_hit_nowe_.html tylko tyle, że wersja z 2006 r. Kolor ecru + granatowy. Wygląda jak nowy, bo synuś używał go może z 7-8 miesięcy, bo potem kupiliśmy spacerówkę, która już jest za mała do niego. Nie będę kupować innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja CC: tak jest wszystko OK, zadnych zmian nie ma, dziecko siedzi sobie glowka w dol....ale jedna rzecz mnie niepokoi, tzn najpierw sie od swojej lekarki dowiedzialam ze na 90% dziewczynka na zwyklym usg, potem na usg 3D ze to na 98% chlopak, a dzis bylam i lekarz powiedzial ze za bardzo nie widzi, ale widzial wydruki foto z 3D i powiedzial ze nie wie...ale bardziej by sie sklanial ku dziewczynce...rece mi opadly bo juz sama nie wiem..a chce wiedziec, zreszta juz mam rzeczy dla chlopca... KOMU WIERZYC?? ja na przeziebienie pije duzoooo herbaty z malina i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wózek na alu feldze !!!!!!!!!! Z ta płcia to dziwnie u mnie wyszło ze ma byc dziewczynka a moja wykształcona mama twierdzi ze nic nie wiadomo dopoki sie nie urodzi.Z jedenj strony ma racje a z drugiej to przeciez jest jakas diagnostyka ,przeciez usg nie wykorzystuje sie tylko do okreslania płci tylko do innych badan takze.Wg mnie prosciej byłoby powiedziec lekarzowi ze nie bardzo widzi albo ze dziecko ukrywa krocze niz jeden mowi chłpoiec a drugi ze dziewczynka. Moje dziecko tez siedzi na pupie ale wg mnie to jeszcze za wczesnie aby sie martwic a pewnie pozniej bedzie za pozno zeby cwiczyc oj sama nie wiem co myslec. A co do czrnych biustonoszy do karmienia to nie wszystkie firmy robia czarne i tak sprzedawczynie wprowadzaja nas w bład.Biały wyglada koszmarnie jak sie ubrudzi siara to sie juz praktycznie nie spiera i robi sie zółty-do tego jeszcze pot dochodzi najmniej podpadajacy byłby chyba ecri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniga
Zurkowa- ja mam to samo co wizyta u mojego lekarza. Teraz szale sie trochę przesuneła i twierdzi ze to chłopak ale jak znam życei przy koljenej wizycie powie mi ze może to dziewczynka:):) szczerze mówiąc mamy juz z tego niezły ubaw z mężem- prze wizytą robimy zakłady o sprzątanie na czyje wyjdzie!!!!!! Dziewczyny zaczynam mieć strasznego pierdla przed porodem - jak sobie o tym pomyśle to az mi się robi gorąco.... Kombinuje jak mogę zeby mieć cesarkę- ja przy msc biorę 3 pyralginy i wyję z bólu. Jestem drobna i mam tyło-zgięcie macicy- ale lekarz nie uważa aby to był wystarczający powód do cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma robiła też 3d i powiedzieli jej, że będzie na 100% dziewczynka( w domu miała 2 chłopców) podczas porodu okazało się, że to 3 chłopak, niestety pewności nigdy nie będziemy mieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniga ja też mam macicę w tyłozgięciu, czy to moze powodować jakies komplikacje przy porodzie??? mi lekarz nic na ten temat nie powiedzial, a nie myslalas o znieczuleniu?? ja tez na poczatku chcialam tylko cc bo panicznie boje sie bólu, no i jeszcze to nacinanie, ale to jest jednak operacja i to dosc powazna, no i czytalam ze smiertelnosc noworodkow przy cc jest wieksza, wiec teraz wolalabym jednak porod naturalny, ale nie wiem co z moja wada wzroku no i czy maly sie laskawie przekreci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żurkowa byłam dzis na zakupach i kupiłam sobie ten numer m jak mama:) a co do płci do widzisz różnie bywa:) mi na usg 3d powiedział że na 100% dziewczynka, ale dziś idę do mojego to zobaczymy co on mi powie:)a za tydzień idę znowu na 3d na tą kontrolę i zobaczymy czy będzie podtrzymywał że dziewczynka:) ja się już nasłuchałam że u kogoś miał być chłopak a później przy porodzie wyszła dziewczynka mimo iż lekarz zapewniał wcześniej ze chlopak:):) wiec na 100% będziemy wiedziały po porodzie:):):)a z ciuszkami to najlepiej na razie chyba kupować takie uniwerslane:):) a ja dzis postanowiłam sobie zaszaleć, bo nie dość że dostałam wypłatę to dostałam zwrot podatku i postanowiłam kupić sobie robota do kuchni, bo już pół roku kupuje i ciągle coś, ale teraz to już kupię, bo później znowu inne wydatki będą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kareczka a jaka masz wade wzroku, bo ja tez mam noszę plusy i to dość duże, ale jeszcze nie byłam u okulisty, może za miesiąc pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka z plusem to chyba nie ma problemu, problem jest z minusami, ja mam -5 a podobno od -4 to juz cesarka, tez musze sie wybrac do okulisty, bo juz sama nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamunie! Dziewczyny nie było mnie chwilkę a teraz nie wiem od czego zacząć, ale rozpisałyście się. Klaudia wypróbowałam mleko na zgage i czasami nietety nie pomaga :( Nie wiem od czego to zależy. Soczek 37 bardzo się cieszę że lekarz się pomylił. Zawsze lepiej takie złe wiadomości sprawdzić u innego specjalisty. Ta poduszka naprawdę ciekawa ale szkoda mi trochę wydać 69zł na poduche. Gdybym znalazła tak ja ty za 25, pewnie bym się zdecydowała. Zurkowa jeśli chodzi o facetów to mój jest przeciwieństwem Twojego. Prawie wogóle mi nie pomaga w zasadzie tylko zmywa naczynia. Nie mam nic przeciwko sprzątaniu ale nawet zakupy sama dźwigam. Czasem chodzę po 6 razy do sklepu żeby cieżar rozłozyć. Dziewczyny jeśli chodzi o problemy ze spaniem to od 2 dni próbuję na noc gorące mleko. Wypijam 1 lub 2 kubki i przesypiam nawet do 4 rano bez budzenia na sikanie. Zapadam w taki zdrowy sen. Spróbujcie- polecam. Plusia masz chyba wzorowego męża. Odnośnie ruchów dzidzi to moja malutka od wczoraj kopie jeszcze mocniej i wręcz mnie to gila trche, ale bardzo fajne uczucia. Zurkowa bardzo dobrze powiedziałaś męzowi że jeśli nie ma pojęcia o ciąży to niech się nie wypowiada albo niech poczyta.Powinnam to mojemu też powiedzieć. Jeśli chodzi jazdę samochodem to na początku ciąży miałam trochę oporu a teraz jeżdze prawie codziennie. Odprowadzam synka do przedszkola, mąż w pracy to mogę pojeździć po sklepach i się pogapić trochę albo coś fajnego kupić. Z moim mężem jak chodzęna zakupy gdzieś do centrum hanlowego to musze biegiem wszytsko ogladac bo on nigdy nie ma czasu. Skarpetki zakładam sama ale wydaje mi się bardzo zabawne wkładanie majtek na stojąco, jakoś się wtedy kiwam :) Na seks mnie jakoś od dłuzszego czasu nie bierze. Chyba dopiero po ciąży sie zdecyduję. Myśę że mój mąż też to może wytrzyma. Bardzo bolało mnie ostatnie badanie ginekologiczne i moze dlatego teraz nie próbuje. Dziewczyny przepraszam ale przeczytałam dopiero połowę zaległości i idę się zdrzemnąć po obiadku. Odezwę się po. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zawiedziona z USG - zreszta wiecie bo juz o tym pisałam :( Ale 04.02. mam znowu wizyte i wtedy umówie sie z moja Pania radiolog na USG zwykłe.Ona mi napewno powie co i jak ;) Fajnie wam bo nie musicie siedziec w pracy.Możecie sie połozyć.Nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze :( Ja pracuje od 8-16 i nawet jak mam coś załatwic to z wielka łaska musze się zwalniac .Mam dość.Dlatego chciałam isc na swoje.Tylko z tymi kredytami to tez jest załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×