Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Paulinek ❤️❤️❤️❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!!❤️❤️❤️ Sorrki, że dopiero teraz się odzywam, ale po wizycie u lekarza, pojechaliśmy na zakupy :)) :)) :)) A teraz zjedliśmy pyszniutką pizzę :)) :)) :)) Moja gin nie badała mnie :)) bo stwierdziła że mam tak wysoko brzuch że i tak nie mam szans na szybki początek :))) Więc umówiłam się że w niedzielę kładę się ok 15 i w poniedziałek rano mam cięcie :)) :)) :)) :)) Właśnie do mnie dotarło że za 5 dni będę mamusią po raz drugi :)) :)) :)) już szaleję z radości :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie bez zmian od zeszlej srody, dalej rozwarcie na 1,5 cm i tyle... nie mialam ktg dzis ani usg w piatek albo w sobote mam podjechac do szpitala gdzie chce rodzic na izbe przyjec niech zrobia mi ktg i jak do srody do 7.05 nie urodze moja da mi juz skierowanie do szpitala i jakos 8 lub 9 maj sie polozyc niby mam. ale mam nadzieje ze obejdzie sie bez, ze zlapia mnie skurcze lub odejda mi wody tak bym chciala... niby cos ta, czuje na dole ale to wszystko za slabe:( wczoraj cos mni w dole tak zakulo bardzoo moco z 4 razy, ale nie byl to skurcz tylko jakies uklucie nie wiem co to moglo byc a to juz 40,5 tygodnia u mnie i cisza... bibi2: to fajnie nie ma co....u mnie gadaja ze powinnam oddac zwierzaki bo mam krolika i swinke i nie powinno ich byc jak bedzie dziecko, nie wazne ze jestem z nimi zwlaszcza z krolisiem bardzoooooo zzyta, zreszta nie uznaje czegos takiego jak oddawanie zwierzaka...co znudzil sie to mozna oddac? NIGDY !! wy tak piszecie o rodzicach a jak ze swoimi nie gadam...i pewnie szybko to nie nastapi ostatni raz byla klotnia to ponad pol roku nie gadalismy... mi czop odpadl juz z ponad miesiac temu...i co ? i nic :( ja tez bym wolala zebym komus z Was mogla napisac sms co i jak bo moj raczej tu Wam nic nie napisze....wiec jak jakas jest chetna to napiszcie mi na maila telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurkowa to Ty chyba z tym porodem masz tak jak ja. Mi tez czop odpadł ponaad dwa tygodnie temu i od wczoraj bóle miesiączkowe ustały nawet. Nic juz nie rozumiem z tego. Jak znam życie to pewnie pójdę dobrowolnie bez bóli porodowych do szpitala na wywołanie tak jak z tymusiem, Choc bardzo chciałabym żeby było inaczej. Zurkowa jeśli chcesz to podam Ci mój numer na naszej klasie. Zaraz się zaloguję. :):) A o rodzicach na razie nie myśl, skup się na swoim maleństwie. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa w moim wyobrażeniu byłaś blondynką :)) :)) :)) Sliczna z was para- a raczej już trójka, super zdjęcia i odlotowy futrzak :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kawał fajnej babki z Ciebie. Ja Ciebie zupełnie inaczej sobie wyobrażałam ale nie potrafię powiedzieć jak. A ja podobna czy nie do twojego wyobrażenia? :):):) Przedstawiłam ci sie na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ciekawe czemu sadzilas ze blondynka jestem?:) zawsze mialam ciemne wloski a moj nick na kage to po moim futrzaku kroliku bo zwie sie "Żurek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa a ja kiedyś zastanawiałam dleczego ZURKOWA. Wydawało mi sie że jesteś potężną kobietą a Ty chyba moje gabaryty masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoeś 30 minut temu opędzlowałam chyba z pół litra truskawkowych :):) jem ostatnio jak opętana. Zurkowa polecam zjeść, po co szarpać ię z myślami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj krol tak sie zwie bo ja go kupilismy nie wiedzielismy jak go nazwac a akurat sie zurek gotowal w garnku i byl podobmy do niego kolorem i tak zostalo jest na Żukuś kochany:)) 24 h poza klatka biega wszedzie tylko idzie do klatki do wc i jesc:))) nawet jak do Grecji pojechalismy na 2 tyg to klatki nawet na chwile nie mial zamknietej ale tesciowa do niego przyjezdzala 2 razy dziennie dac jesc i pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi - ślicznie wyglądasz w ciąży. Oczywiście też całkiem inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. No i fajne masz chłopaki :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) no chyba zjem troszke...:) a wlasnie pytanie z innej beczki jak daja zastrzyk jakis na przyspiesznie porodu W CO GO DAJA?? ramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny jakie ja mam stopy i kostki i troche wyzej popuchniete :(( jak zginam to az cale biale mam nogi i boli...lydki twarde jak nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dzieki, jak tutaj piszemy to mamy różne wyobrażenie o sobie a tak zupełnie inaczej się pisze jak wiesz jak dana osoba wygląda. Ty też masz bardzo fajowych chłopaków. Dałas nawet zdjęcie najmłodzszego :) To że ślicznie wyglądzas to chyba nie trzeba Ci pisać bo wiesz. Chciałabym mieć taki uśmiech jak Ty. :):):) Moje zdjęcie w ciąży było robione w marcu. teraz wyglądam jak potwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no usmiech masz bardzo ladny Karola:) dla takiej poloznej bylabym mila:))))) bibi chyba przesadzasz ile Ty utylas? bo ja z 30 kg albo juz więcej...tragedia nie wiem jak to to zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziwne uczucie- zobaczyć kogoś kogo zna się tylko po niku :)) :)) :)) :)) Ale bardzo przyjemne :)) :)) :)) A co do królika to jest prześliczny... i fajnie imię mu nadaliście :)) Ja 16 lat temu jak przyniosłam do domu swego wrednego kota (miał niecałe 2 tyg, dopiero otworzył oczy i dzieciaki na osiedlu chciały go uśmiercić... więc im go zabrałam) też nie miałam pojęcia jak go nazwać... W końcu po kilku dniach doszliśmy z bratem do wniosku, że jest tak pogięty i niegrzeczny że dostał imię Fakuś (lub jak kto woli Fuck'uś) i tak mu zostało do dnia dzisiejszego :)) :)) :)) :)) :)) To imię w pełni odzwierciedla jego charrakter :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsunełam miseczke lodow orzechowych.... nie moge sie doczekac jak jutro pojedziemy do znajomych ktorzy maja synka 2 tygodniowego:) jak go zobacze licze na to ze nabiore sil na porod, po to aby jak najszybciej takiego miec przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna historia, ja to w ogole taka jestem ze bym kazde zwierze przygarnela bo przeciez kazdemu jest napewno zimno, jest glodne itd..... kurcze kluje cos mnie brzych na dole ale juz sama nie wiem czy to maly sie wypian bo to tez mnie boli i nieraz na tg sadzuilam ze to skurcz a to on tak sie wypial i to mnie tak bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa ja na razie 20, w pierwszej ciazy 25 i teraz to dogonie napewno bo jem jak opetana. Zurkowa ja do porodu ważylam 75 a po jakimś roku 50. Nie martw sie widzę że jesteś drobnej postury i napwno wrocisz do swojej wagi. Ja mam taki zamiar. Moze nie 50 ale tak 53 chciałabym ważyć. Ostatnio byłam za szczupła troche. Dzidziusie z nas wszystko wyciagna :):):) Idę spać, tez jakoś popuchłam dzisiaj mimo ze biore tabletki. Miłej nocki mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplementy :)) Ja aktualnego zdjęcia chyba nie dorzucę, bo już nie wyglądam :)) :)) A Żurkowa co do Ciebie to faktycznie opisywałaś siebię jak wielorybka z olbrzymim biustem a tu laska aż miło :)) :)) To że teraz pojawiły się krągłości - to normalka, za kilka tygodni będziemy mieć to już za sobą :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłyście mi ochotę na lody :)) :) :)) :)) :)) Bibi- nie wierzę że masz 20 na plusie :)) wyglądasz jakby Ci ktoś brzuszek dokleił ... Ja już stoję na wadze ale mam 16-17kg do przodu... Poprzednio było 15... ale pocieszam się że jestem 5 lat starsza :))) i dzidzius większy :)) :)) :)) Ooo, właśnie na Polsacie w jakimś filmie laska rodzi w autobusie :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! Bibi i Żurkowa już się mamy na naszej klasie, zajrzałam na wasze zdjęcia i sobie przypomniałam, która jak wygląda. Karola ja sobie Ciebie dodałam, a to mój link: http://nasza-klasa.pl/profile/522908. Wyglądasz dokładnie tak, jak sobie Ciebie wyobrażałam:-) Kurczę, jadłam dziś lody - w lodówie jeszcze są, ale sobie daruję...bo jak ja zjem, to mój chłop też(( Przyjemności lepiej sobie dawkować. Mniam, ale były/są dobre.. śmietankowo-krówkowe z Algidy... Dobrej Nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy ojciec
Witam wszystkie Panie Chciałbym sie podzielić informacją , iż moja żonka Agnieszka z Poznania o 14.25 urodziła córeczkę 2750 gr(księżniczka). Dla wszystkich Pań z forum, naprawdę narodziny dziecka to PIĘKNA chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy ojciec
Moja żonka ma pseudonim Agulcia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk_78 : moze nie widac ale mam 164 cm a waze....104 kg :((((( a 2 lata temu wazylam 62 kg....marze o tym... uwierz ze czuje sie jak wieloryb... ide sie juz polozyc przy mezu - buzka i do jutra:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×