Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

no faktycznie ja dopiero co wstałam, ale postanowiłam spać dom opru póki mogę:) bibi ja przy tych tabkletkach na odwodnienie brałam aspargin bo on uzupełnia wypłukany potas i magnez:) a teraz mam nogi lekko opuchnięte ale nie biore tych tabletek bo nie jest tak źle a sikać i tak chodzę co chwilę, ale ten aspargin brałam do końca opakowania - według zalecenia mojego wujka:) tabelka doszła:) dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi co do tych tabletek jeszcze to ja tez miałam je brac 10 dni ale po dwóch opuchlizna zeszła więc ostawiłam je, a później sporadycznie je brałam jak naprawdę miałam dużą opuchliznę, no i po tych tabletkach miałam silne skurcze łydek więc to też był dla mnie powód aby nie brac bez potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie miec zdjecie którym bedziecie straszyc dziecko w przyszłosci to wysle wam dzis moje.Włosy tłuste dres załozony na pizame obsyfiony ryjek oprycha w nosie ale to najmniej widoczne, cienie pod oczami a w oczach szlaenstwo.Pogoda mało atrakcyjna, zeby nie pisac depresyjna nic mi sie nie chce nawet jesc ,wszystko mnie wkurza.Maz znowu poszedł do pracy w te góry wiec do 18,00 bujam sie z młoda sama.Nad blokiem lata jakis bocian mam ochote go zestrzelic zeby tylko jakis dzidzius spadł!!!! Musze sie jakos zorganizowac bo oszaleje zaczne od kawy i pomycia garów po sniadaniu a potem sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Jedne z nas chodzą spać z kurami i kurami wstają :)) za ja to chyba z sowami :)) :)) Od zawsze prowadziłam nocny tryb życia, więc nie obawiam się nocnych karmień... jedynie porannych wczesnych pobudek... :)) :)) :)) Ja już po kawusi- mój mąż przynosi mi półlitrowy kubas do łóżka, bo wie że to jedyny sposób żeby mnie obudzić :)) :)) Jejku= mam tylko 2,5 dnia zanim położę się do szpitala... Zaczyna ogarniać mnie panika, że nie zdąrzę wszystkiego przygotować :)) :)) :)) :)) Zastanawiam się też czy już w poniedziałek mnie potną... mam nadzieję że tak!!! Biorę się w garść i zaczynam kolejny pracowity dzień :)) :)) :)) Za chwilę z najprzyjemniejszych rzeczy zakładać będę tapicerkę do fotelika samochodowego i szykować pościel do wózka i do kołyski:)) :)) :)) I chyba jeszcze raz przemyślę jakie ubranka mam przyszykować do odbioru maluszka ze szpitala... Chyba zrobię dwa zestawy- mniejszy i większy i jak się okaże jak duży jest bąbel to ten mąż przyniesie :)) :)) Zresztą nie biorę nic na wyjście ze sobą od razu, bo w końcu i tak torba będzie duża, a mąż co dzień będzie do nas przychodził :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka z tym bocianem :)) - BOMBA!!!!!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ja zakupy robilam w hurtowni - jakos przez allegro nie moglam sie zebrac. Kupilam fajna wanieneke OK BABY ONDA dwupozycyjna - jest bardzo fajna ale nie kupilam wczesniej stelaza a mysle ze to bedize najwygodniejsze. Dzis mam wizyte u lekarza i dowiem sie kiedy do szpitala mam isc - czy jutro ( o ile zrobia jakies badania przez weekend ) czy w poniedzialek. No juz za kilka dni bede miec malenstwo przy sobie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kk potna cie w poniedziałek na 100% bo raczej jakby mieli inne plany to by ci nie kazali sie kłasc juz w niedziele- tak ze pakuj pakuj i organizuj sie, bo ty masz 1000 pomysłów na minute i moze ci braknac czasu do niedzieli. Ja nastawiłam rosół, ogarnełam z grubsza mieszkanie , popijam teraz kawke - troszke mi lepiej na duszy bo wpadłam na genialny pomysł że wezme młoda i pojedziemy na rynek sprzeniewierzyc troche mojej wypłaty, zajrze tez do apteki bo juz mnie tam 3 dni nie było. Cycuchy mnie bola- jak sobie scisnełam to mam duzo wydzieliny takiej zółtawej przezroczystej lekko podbarwiona na pomaranczowo siara, pewnie znowu nie bede miała problemów z karmieniem.Mysle czego mi bedzie jeszcze potrzeba ale chyba juz wszystko mam w koncu człowiek przygotowuje sie juz od dłuzszego czasu. Francesca to trzymam kciuki żeby sie juz zaczeło🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę a mi niby cycki urosły o jakies 2-3 rozmiary, ale się zastanawiam czy będę miała pokarm, bo nawet jak próbuje ścisnąć to nic nie leci:( nawet się zastanawiam którędy ma lecieć bo nie widzę żadnych otworków:):)/sorki za bezpośredni opis/. karola mam kolejne pytanie z serii lekarskich? tzn jak właściwie wygląda samo cc? tzn w jaki stroju sie występuje czy tylko bluzka na cycki a reszta goła i wszyscy wszystko widzą? czy raczej jesteś przysłonięta a tylko miejsce cięcia jest odsłonięte? chodzi mi głównie o to czy ktoś będzie mi tak zaglądał czy widział?:) no i po cc jak długo odzyskuje sie władzę w nogach i czy położna podkłada mi cos pod tyłek w razie krwawienia?i jak szybko jakies majty mogę założyc żeby przy obchodzie jak będą zaglądać w rane nie widzieli nic wiecej:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka kładę się w niedzielę, bo u nas jest remont w szpitalu i ogólnie nie ma miejsc... odsyłają więc do innych placówek. W poniedziałek będzie pewno tłum do planowych cięć więc wymyśliłyśmy, że pójde w niedzielę :)) :)) :)) Basia chce mnie ciąć jak najszybciej, ale blok operacyjny też jeszcze w remoncie, więc korzystają z bloku operacyjnego laryngologii :)) :)) :)) i jak będzie wolna godzinka to zetną... jak nie to każą poczekać... Nie przejmuję się tym zbytnio, bo w końcu to ja jako lekarz jestem nieco uprzywilejowana, a aktualny ordynator patologii ciąży to mój były asystent- bardzo mnie lubi, więc też pewnie nie będzie robił problemów... Oby tylko nie okazało się w niedzielę, że nie ma miejsc :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) Miałam tak ciężko pracować, a tylko się wykąpałam, zjadłam śniadanie i złożyłam fotelik... Najchętniej poszłabym spać, bo pogoda strasznie nasenna dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka- dostaniesz zapewne, długą koszulę szpitalną, którą podciągną tak by zakrywała tylko biust... dół początkowo jest nagi, ale jak już wszystko porządnie odkażą, to układają jak przy każdej operacji chusty chirurgiczne wokół pola operacyjnego- więc całą cię przykrywają zielonymi prześcieradłami. Po cięciu położna podkłada ci podkłady, które są zmianiane co 2 godziny. Położna też przychodzi cię podmywać. Władzę w nogach to po kilku godzinach (chyba jakichś 2-3, ale nie bardzo pamiętam) odzyskujesz, ale zanim nie pozwolą ci wstać nie ma mowy o założeniu majtek. Wszystkie czynności pielęgnacyjne, w tym zmianę podkładów, wykonują położne... Nie należy się tym martwić, bo one to mają na codzień, robią to bardzo dbając o poszanowanie intymności... Po tej pierwszej dobie na obchodach oglądają już z reguły tylko ranę pooperacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, taki ruch na forum że nie moge nadąrzyć, widze że na pierwszy ogień poszło poznawanie się, ja za bardzo nie mam siły jeszcze na to wszystko ale też bym chciała was wszystkie poznać bo do tej pory to tylko kilka dziewczyn mam w znajomych na Nk... Wczoraj wysłałam zdjęcia mojego synka do bibi i mam do ciebie prośbę BIBI..jeśli byś znalazła chwilkę to możesz przesłać te zdjęcia do dziewczyn których masz maila bo ja mam tylko twojego maila...postaram się jeszcze poszukać tabelke z tymi mailami ale nie wiem gdzieś mi przepadła...... A mój synek właśnie śpi, całe dnie mi przesypia, gorzej w nocy bo coś marudny był, chyba go brzuszek bolał ale i tak nie moge narzekać..już nie moge sie doczekać kiedy wyjde z nim na spacer...dziś ubrałam troszke grubiej i otworzyłam okno..takie pierwsze przygotowania do spacerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, mam do Ciebie pytanie: Dwa lata temu miałam kłopoty z moim serduchem, takie dziwne łopotanie miewałam, a potem doszło do tego, że zdażały mi się bóle w klatce piersiowe przy wzięciu głębszego oddechu. Ekg wyszło wtedy trochę nie takie, jak trzeba i lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie na badanie echo serca. Nie poszłam wtedy na to badanie, bo trzeba się było w szpitalu położyć na kilka dni. Ten lekarz wtedy powiedział że to może być wypadanie zastawki. Po jakimś czasie mi to przeszło, brałam magnez z wit. B12. Aż do wczoraj w nocy, obudził mnie taki ból przy wzięciu głębszego oddechu. Trwało to z 15 min. Jak myślisz, czy to powód do niepokoju?? Co radzisz, biorę raz dziennie magnez - zwiększyć dawkę? Poradz coś. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po zakupach i po obiedzie. wpadłam tyylko poczytac czy jakis dzidzius nam nie przybyl i ide na drzemkę. Zanim jednak to uczynię to powysyłam wam na maila zdjęcia uroczego Kubusia:) czyli synka czarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi dzięki za zdjęcia. Śliczny chłoptaś...:-) Też już chcę moją Hankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do magmal, peletki, to ja cc, soczek, klaudia chyba podała zły adres, marzenie też wyszło ze zły adres, karoli, zurkowej, stelce, kareczce i baja baja. Jak nie dojdzie to może z weryfikujemy adresy. :):):) Zobaczcie, kawał fajnego faceta z tego Kubusia. :):):):) A teraz idę spać. Jak wstanę to się odezwę. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal no ja też juz chcę tą moją Michalinkę. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odszukałam tabelkę z mailami z ostatniej akcji z nasza klasą i powysyłałam zdjęcia, ale BIBI też już to zrobiła za mnie... BIBI dzięki ❤️ myśle że masz więcej adresów ode mnie więc więcej dziewczyn dostanie zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ja z tej tabelki pominelam chyba jakies dwie osoby bo sie nie odzywają ostatnio :):) i dodatkowo do stelki i karoli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dzięki za szczegółowy opis:) rozumiem że miejsce operacyjne dezynfekuje lekarz robiący cięcie? a myślałam że tylko babki będą mnie tam oglądać, bo to że pielęgniarka będzie mi tam zaglądać to jeszcze spoko, ale facet i to jeszcze mój wujek, jakoś tak dziwnie, ale on pewnie będzie patrzył z lekarskiego punktu widzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
No hej dziewczynki, caly czas was podczytuje, ale nigdy nie udaje mi sie doczytac do konca wszystkich wpisow bo mi sie internet rozlancza. Teraz postaram sie byc juz na bierzaco. Bibi 2 pytalas sie co ze mna, no ja dalej w dwupaku jestem i nic sie jak na razie nie zanosi bo zadnych buli nie mam, no czasem wieczorkiem czuje takie jakby przepowiadajace 2-3 skurcze, ale bezbolesne. Wczoraj byl termin porodu z miesiaczki i probowalismy z mezem cos na to zaradzic (wiecie o czym mowie) no ale to nic nie dalo!!! Sadze, ze w tym tygodniu to ja raczej nie urodze, chyba ze zacznie sie od odejscia wod plodowych, bo nawet czopa to nie widzialam jak na razie!!! Co do maila to mam taki jak podawalam predzej lecz wiem ze czasemk trudno mi na niego cos wyslac dlatego podam moze z innego portalu co? kiki01234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×