Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Dzięki Bibi - istotnie dużo nie przytyłam. No prawie 40 tydz, ale nie chciałam się rozdrabniać w opisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pora nadeszła tzn. spania wczoraj posiedziałam dłuzej to dzis o tej porze zupełnie nieprzytomna jestem.Ostatnio tez pisałyscie że zbrzydłyscie wiec ogłaszam oficjalnie ze ja juz tez do fotek sie nie nadaje wszedzie mi pryszcze powychodziły do tego tradzik rózowaty na brodzie i naczynka popekały na policzkach.Na brzuchu tez mi pajaczki powychodziły.Skóra zrobiła sie sucha i łuszczaca czyzby ten poród był naprawde blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niedzisiejsza bo nie mam jeszcze profilu na Nk, jakos nie chcialo mi sie zalozyc...ale chyba toi jeszcze zmienie, no marzenie tez ladna laseczka z ciebie:P w ogole chyba 3eba zmienic orientacje jak sie na was patrzy:P:P:P a no dziewczyny dzieki za mile slowa, oczywiscie mozna to odebrac jako falszywa kokieterie...ale prawda jest taka ze zawsze mialam niska samoocene, staram sie to zmieniac, bo np nigdy nie moge nic zalatwic bo jak ktos sie juz krzywo na mnie popatrzy to mam dosc, widac taka mam nature...nigdy nie bylam pewna siebie, zazdroszcze tego innym strasznie, oo pewnie czuje sie tylko przy mezu, taki juz ze mnie ciezki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paletka a daj spokoj, mnie tak wysyfilo na buzi ze nie moge na siebie patrzec, i modle sie tylko zeby cos przeszlo do niedzieli bo w szpitalu to sie nie da zatapetowac tego jak w domu...buuu wlasnie nalozylam maseczke, ale co z tego jak mnie zawsze w nocy nachodzi drapanie krostek a rano wygladam jak nie powiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak teraz zerknęłam w tabelkę i widzę że na dzisiaj miała termin Klaudia. I wogóle się do nas nie odzywała chyba ostatnio albo ja się pogubiłam. Ciekawe co z nia. Klaudia odezwij się jak coś. Teraz to juz moment tabelka zniknie. Do mnie dzisiaj dotarło że w najgorszym wypadku to tylko trzy tygodnie do porodu. Wizytę mam 8 maja, ciekawa jestem co mi powie, czy jakieś rozwarcie się robi? O wyglądzie to ja już nie piszę nawet bo szkoda gadać. Porobię sobie jakieś zdjęcia po porodzie. Przed świetami robiłam baleyage jasny i już cholera znać odrosty. Nie wiem czy czekać czy iść robić. Sa nie wielkie ale jednak są. Najlepiej byłoby pod koniec maja zrobić jak jescze troszkę odrosną. Ale nie wiem jak to jest jak sie karmi piersia z tym farbowaniem. Czy to w jakis sposob nie przeniknie. Z Tymusiem robiłam włosy przed samym porodem a potem odrostów nie było tak widać bo miałam inny kolor. Karola jak to z tym karmieniem piersia i farbowaniem włosów, opalaniem w solarium? Poszłabym chociaż z dwa razy zeby ta skórę ozdrowić i poza tym blada jestem jak ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka, kochanie, przepraszam za oprychę :p :p :p Ja naprawdę nie chciała i nie wiedziałam że mam taką siłę rażenia :)) :)) Co do wyglądu to ja jkoś odwrotnie- mam wrażenie że buzia wygląda teraz dużo szczuplej i do tego jakoś tak zdrowo... Ponoć nie zmieniłam się nic na twarzy, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć :)) Jutro zamierzam zrobić sesję zdjęciową więc coś podrzucę. Ale za to brzuch mam okropnie duży i tyłek też nie najmniejszy (ponoć duże pupy są w modzie :)) :)) :)) :)) ) Zmartwiłam się dziś bo chyba zrobił mi się pierwszy rozstęp na brzuchu... na 3 dni przed końcem- ironia losu.... Najgorsze że tak nisko że ni hu-hu nie mogę zobaczyć, a w lusterku to nie to samo.... Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzis przez caly dzien schodzil mi czop.mialam juz male plamienia dwa tygodnie temu i wtedy lekarz powiedziala ze to to,ale ja widze to dzisiaj naprawde byly spore ilosci.caly czas czulam sie mokra, poza tym bole w podbrzuszu sie nasilily.nie wiem juz co myslec, jestem tydzien po terminie i w sumie juz mialam tyle tych objawow przepowiadajacych,ze jakby moja czujnosc sie uspila.moze faktycznie niedlugo sie cos wydarzy.caly dzien nie bylam glodna, nie mialam apetytu i sily na nic.wysprzatalismy mieszkanie,ale 80% zrobil moj maz.jestem jakas niespokojna wewnetrznie, chcialam sie przespac by zebrac sily,ale nie moge zasnac. teraz dopiero bedziemy jesc cos cieplego i sprobuje sie wczesniej polozyc. jakby mnie jutro nie bylo, to wiecie dlaczego:) ale o 11 jutro mam znowu kontrole w klinice,to oni juz wszystko sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no franceska może będziesz następna;)))))) ja też nie mam żadnych aktualnych zdjęć bo sama sobie nie umiem zrobić, a mąż mi tylko obiecuje i nic z tego nie wychodzi:) no ja też się ostatnio zastanawiałam co z bajabaja bo kiedyś tak często pisała a od dłuższego czasu nic??a może ktoś ma z nią kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska to ja trzymam kciuki. Jak wrócisz z kliniki to daj znać. stelka ja nie mam twojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi- ani jedno ani drugie nie zaszkodzi... Solarium jest całkiem bezpieczne, tylko uważaj czym posmarujesz ciało (o ile czegokolwiek używasz przed) po przyjściu najwyżej weż prysznic... A co do farbowania to w ogóle nie ma co się zastanawiać- w końcu nie jesz farby tylko nakładasz na włosy... A dobre samopoczucie mamy jest najważniejsze :)) :)) :)) Ponoć nie zaleca się tylko radykalnej zmiany fryzury czy koloru jak maluch ma kilka miesięcy- bo może nie poznać :)) :)) Ale jak mój miał ze 2 latka- ja blondynka od zawsze poszłam do fryzjera i ściełam krótko włosy (z małym irokezem :)) ) i pomalowałam na czarno czerwono :)) :)) :)) :)) :)) :)) Pomijam że to było w Wigilię i na imprezie rodzinnej nikt mnie mnie poznawał :)) :)) Za to mój synek nawet nie zauważył różnicy- przynajmniej tak się zachowywał :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie bo bylam z mezem u znajomych co maja synka co ma 2 tyg i dwa dni CUDO.....jak sie urodzil mial 4250 wiec w sumie duzy a dla mnie to on tyci jest....tak sie z mezem na niego napatrzylismy:)) powiem Wam ze troche sie lepiej do porodu nastawialm jak zobaczylam kogo dostane po porodzie jaka slodka zabke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dzięki ja zawze:):):) zurkowa ppwiem ci że ja ostatnio w ogóle przestałam bać się porodu, poprostu chciałabym juz to maleństwo mieć przy sobie. :):):), dla kobiety nie ma nic piekniejszego niz bycie matką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Tak dawno mnie nie było na necie i tyle sie tu działo, ze juz nie nadażam. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BajaBaja- my się chyba nie znamy :)) Karola - jestem :)) Ty jeszcze w dwupaku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_23
Aaaaa, widze, że tu lecicie wg NK, to daje Wam mnie ;D ...a tak poza tym, duszno mi jak nie wiem co ;/ a termin się zbliża ;) http://nasza-klasa.pl/profile/1422388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki, lece nyny , przed chwila poklocilam sie z moim prawie na noze... ale juz nam przeszlo, no i znowu naszlo mnie na jedzenie wiec ide do lozka by nie kusic losu, ciumam was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajabaja gdzie byłaś jak cię nie było?mam nadzieję że u Cibie ok? bibi wysyłałaś mi kołysanki : katarzynaklasa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka pamietam ze wysyłałam ci kołysanki ale czyściłam skrzynke kiedys i usunełam chyba tą wiadomość od Ciebie. Wysłałam Ci tabelke. Sprawdź czy doszło bo ta moja poczta jakaś dziwna jest. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja baja dobrze ze sie odezwałaś bo marwilysmy się o Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi o jakiej tabelce dziś cały wieczór jest mowa???? Na NK dorzuciłam swoje zdjęcie z zeszłego tygodnia i Matiego sprzed 2 lat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Mati jest poprostu cudowny a Ty chyba też nic nie przybrałaś w ciązy. Macie dziewczyny jakas receptę na taki wygląd? :):) Karola kiedys jak wpadłysmy na pomysł aby sie pokazać na NK to presyłałysmy zurkowej swoje dane zeby nie ujawniać sie utaj z profilami. prześlę Ci ją to będziesz mogła obejrzeć jeszcze bajabbbaje, czarną i marzenie. Plusia chyba usuneła swój profil. Zaraz Ci wyslę na maila twojego męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola sprawdź pocztę bo wysłałam. Po tych danych bez problemu znajdziesz dziewczyny na NK a jak bedziesz miała problem to my je mamy w swoich znajomych. Idę spać. Znów mam nogę jak balon. Karola pytałam dzisiaj eletke o te tabletki na odwodnienie bo ginka kazała brac przez 10 dni i odstawic. Peletka doradziła zebym brala połowe ale ja mam i tak noge jak balon. Wyczytałam ze wypłukuje potas z organizmu. Czy gdybym brała dłużej to mogłabym zaszkodzić maluszkowi. Wiem ze potas wpływa na praę serca. To pytanie Karola właściwie do Ciebie i do peletki. Moze mozna jakos to uzzupelnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi- spokojnie łykaj a poczujesz się dużo lepiej :)) co do potasu to faktycznie przy długotrwałym stosowaniu wypłukuje... ale nie przy małej dawce (12.5mg) i 10 dniach. Na wszelki wypadek zjedz banana i popij sokiem pomidorowym :)) Wystarczy. Nawet sobie nie wyobrażasz jak fajnie zobaczyć kościste stopy ... po tych tabletkach wreszcie takie miałam :)) Nie bierz tylko na noc, bo będziesz wstawać co chwilę :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dzieki :):):) będę od jutra rana znowu łykała. najlepiej dzisiaj bym łyknęła bo noge mam jak balon i boli mnie ale moze dam ja do góry i tyle. kościste stopy zobaczyłam ak zaczęłam łykać ::):):):) Fajna sprawa i niesamowita ulga. Więc dzisiaj noga w góre a juto znowu łyknę. To chyba dlatego tak spuchnełam dzisiaj bo podobnie jak ty wziełam sie za 1 majowe porzadki. Za duzo w pionie dzisiaj. dobra a teraz to już pora na dobranoc. Miłej nocki mamunie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, koniec Wieczoru zbrodni AXN jak dla mnie :)) :)) Spokojnej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja właśnie zajadam śniadanie i na zakupy muszę jechać bo jutro znów wszystko pozamykane :):):) Wziełam tabletke na obrzęki, mam nadzieje że zejdą. A większość dziewczyn chyba wyjechała na majówkę. Albo spicie jeszcze. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie spia.... po nocach gadaja i filmy ogladaja ;) to teraz spia. Ja zaraz tez sniadanko a potem z mezem do hurtowni. Chce kupic stelaz do wanienki, pieluchy tetrowe, sterylizator i jeszcze inne duperelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pieluchy tertrowe zamawiałam na allegro przy okazji innych zakupów u jednego sprzedawcy. juz mam wyprane i wyprasowane. W zasadzie chyba mam juz wszystko, oprócz spakowanej torby :):):) Wanienke iprzewijak musze z piwnicy przynieść. Przydałby sie taki stelaż do wanienki ale myslę ze jakos dam rade bez :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę własnie, że od tego czasu co mnie nie było troche nowych dziewczyn tu przybo. Od tego czasu co poszłam na chorobowe nie miałam praktycznie dostepu do netu. Dopiero wczoraj zamontowali mi net w domku. Miło, ze pamietałyście o mnie :) Narazie jeszcze jestem w dwupaku :) Ale czuje, ze juz niedługo, z dnia na dzien coraz gorzej, teraz to juz w kazdej chwili mogę jechać. Chciałabym to miec juz za sobą i nie moge sie juz doczekac kiedy przytule mojego bobaska. Przy okazji gratuluje wszystkim mamusią, które juz urodziły:) Na naszej klasie widziałam zdjecie Rufina - przesłodziutki!!!! Aż mi sie płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×