Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Cofnełam sie troche i widze ze Paulinek urodziła o czasie. DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR.....WAGA..CM...GODZ.. Grzybiara.....Sebastian......03.08...................... ....... Coral bay.......Natalia........14.04.....3000....50........... nikitka5.........Michałek......15.04.....3800...57...... ..... Liliankas........Laura..........15.04.... 3240....53... 17:00. Mickey....Jeremy-Julien......18.04.....3030....50.... 8.48 To ja CC.........Rufin..........20.04.....3120....54....21:02 Monia............Milenka.......21.04.....3755....57..... ..... Czarna...........Kubuś.........24.04.... 3330... 57.......... renka07..........Kajtek........24.04.....2880.....54.... 01.20 Paulinek85......Szymon........29,04.....3590.....51....23:30 Agulcia...............................30.04......2750............14:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magmal- wyglądasz podobnie do moich wyobrażeń... :)) :)) :)) :)) Kolejna superlaska :)) :)) :)) Ładna z Was para- pewnie maleństwo będzie miało śliczne oczka na pół twarzy :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa pewnie przeczytasz to jutro rano i może wywoła miłe uczucie, ale w ogóle tej wagi po Tobie nie widać!!!! Naprawdę!!! Zobaczysz maleństwo da Co tyle atrakcji i ruchu że zanim się obejrzysz a wrócisz do swojej wymarzonej wagi!!!! :)) :)) :)) Agulcia super się spisałaś!!! ❤️❤️❤️❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️!!!!!!❤️❤️❤️ Tatusiowi również!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra was nie ma więc i ja idę spać :)) :)) :)) Kolorowych snów!!! I tym co mają już dosyć brzuszka- mokrego prześcieradła :)) :)) :)) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,ja sie mecze od godzinki,przerwa w spaniu to juz standard.troche sie boje jak ja zniose najblizsze trzy miesiace,gdy spi sie najmniej przez karmienie.ja juz i tak taka niedospana jestem...wczoraj bylam w szpitalu i dowiedzialam sie ze oni wywolywanie w tym tyg jeszcze nie planuja:(dzis moj szosty dzien po terminie i jak sie samo nie ruszy, bede musiala poczekac kolejnych 5...na szczescie jutro przyjezdza moja máma i na pewno troche mnie to psychicznie podratuje. ale dzielnie spisali sie mezowie-powiadomili nas o radosnych nowinach;) 11kwietniowek-to naprawde sporo!!od dzis juz rodza sie majowki-mojA planowana kwietniowka juz nia nie bedzie,ale staram sie sobie tlumaczyc ze maj to taki optymistyczny miesiac!prawda? wczoraj tez mialam wieczorne bole brzucha ze prawie nie moglam sie ruszyc.chyba powolutku zaczyna mi brakowac cierpliwosci.aleprzezywanie tego z wami jest spora ulga i 6dni w jedna lub druga strone niewiele zmieni,tak probuje to widziec:)! trzymajcie sie w pierwszomajowe swieto,to juz nasz miesiac sie rozpoczyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franceska musisz chyba zająć nie myśleć za duzo o tym. Im bardziej wyczekujesz tym bardziej Ci sie dłuży ten czas. Moze jak twoja mama przyjedzie to cię rozerwie trochę ;) Karola przytyłam 20 a nie wiem czy juz nie jest więcej, bo ważyłam się półtora tygodnia temu ostatnio. Ty to masz super z tą wagą. Bardzo mało przybrałaś. Zurkowa może Twoja waga kłamie? Naprawdę nie widać że tyle ważysz :);):) Ja uważam że karmienie piersią i bezsenne noce szybko nam te kilogramy zabiorą. Agulcia GRATULACJE! Dla tatusia również. O ile się nie mylę to wy też mieliście mieć Michalinkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka no Ty zupełnie odbiegasz od mojego wyobrażenia. moze dlatego ze znam jedna Stelkę. Nie wiem co chcesz od tych zdjęć. Wyglądasz na nich super :):):). A czy to jedno jest może ślubne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jedno jest ze ślubu:) wiesz bibi każda kobieta zawsze ma coś do swojego wyglądu, a np koszmarnie wychodzę na zdjęciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzieki za zaproszenie:) ja też inaczej sobie Was wyobrażałam:) ale na prawdę fajne z Was laseczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka ja własnie mysle ze ja koszmarnie wychodzę na zdjęciach. Te naktórych sie sobie podobam to robie je sobie sama ze staywu :):):) A uważam że jesteś bardzo fotogeniczna :) zdjęcie ślubne prześliczne :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że pozostałe dziewczyny pojechały chyba na majówkę:):) ja jestem uziemiona niestety:) rozmawiałm wczoraj z moim chrzestnym, opisałam mu moje dolegliwości i kazał mi leżeć żeby chociaż jeszcze tydzień wytrwać, a najwyżej za tydzień położy mnie już do szpitala, ale to w zależności jak będę się czuła:) w poniedziałek idę do mojego gina i on pewnie będzie chciał umówić się ze mną na cc na 7 maja (on nie wie że mam inne plany co do porodu), ale muszę mu coś ściemnić żeby jeszcze poczekać parę dni, bo potrzebuję zwolnienia:) w najgorszym przypadku jak mi nie da L4 to mam szybciej położyć się w szpitalu u wujka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam zaleglosci!!! nie dam rady od razu wszystkiego przeczytac: czarna kochana moja, gartulacje i naprawde szacunek:) zurkowa, kk ale lasencje z was:D GRATULACJE KOLEJNYM MAMUSIOM: paulinkowi i reszcie, ale sie dzieciaczki sypnely :) zdrowia dla maluszków i dla ich rodziców::D::D ja teraz nie mam czasu, wczoraj pol dnia spedzilam na kolejnych zakupach, do domu itp bo potem nie da rady , bylam u gina: a wiec, 5 maja klada mnie na stół: mam cc, juz sie nie boje po rozmowie z ginem, w sumie co ma byc to bedzie, wiem ze beda mnie usypiac, nie chce byc swiadoma w czasie operacji. po pierwsze sa po tym komplikacje czesto, po drugie wiekszosc mam nie wytrzymuje presji, i albo skacze im cisnienie albo sie denerwuja, placza jak slysza \"slung\" lekarzy, wole spac a potem sie obudzic:), kurcze robie ostatnie przygotowania w domu, stresik jest ale juz bym chciala malenstwo tulic bo tak kopie ze strach az nie moge funkcjonowac normalnie, na wadze mam 12 kg na plus, nie jest tak zle:) kochane moje teraz bede chyba rzadziej zagladac, chce sie wyciszyc, zreszta mam zalegla prace napisac i takie tam, pobede z rodzinka,:) ale bede was czytac, a jakby co to tutaj napisze od razu jak tylko bede mogla:) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka a jakie masz dolegliwości? Pewnie juz pisałaś a nie chce mi się wracać do poprzednich stron :):) Mi dolegliwości ustąpiły ;(:( Pewie prędko nie powrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi Żurkowa zaraz wam wysle na skrzynke moj numer komórki przeciez ja mam wasze adresy e-mailowe z tej tabelki co kiedys ja wysyłałysmy.Potem zajrze na NK zobaczyc KK. No to w sumie wasze wizyty nic nie dały konkretnego dalej jestesmy wszystkie w pozycji startowej. O 12 ma moj tata przyjechac i pojedziemy na basen młoda sie cieszy a mnie jakos dzien upłynie - bo takie wolne bez meza to nuda na maxa do tego pogoda taka sobie. Wy to przynajmniej jakies zwierze macie a moje zostały u rodziców bo oni byli bardziej zwiazani z nimi pozatym ja mam tryb zycia wedrowny a 2 psy to dosc spory nadbagaz.Jeden jest przygarniety przyszedł za moim bratem no i został nazwalismy go Bolus bo wszystkiego sie bał a moja Wika jak była malutka to ciagle mówiła boje sie bolusia i nie wiedzielismy czego to dziecko sie boi, dopiero maz odkrył że chodzi o samoloty bo my mieszkamy koło lotniska sportowego. Bolus jest wyrosnietym kundlem a drugi pies to jamnik Kofi od panieniskiego nazwiska mojej mamy a nazywała sie kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka ja właśnie nie mam tej tabelki już. Wpisałam Was na NK i usuęłam ją. :):) Chyba naprawdę dziewczyny powyjeżdzały. Peletka czy ty bierzesz może Hydrolorothiazidum? ginka kazała brać mi przez 10 dni, powinnam już dziś nie brać ale wczoraj wieczorem znowu miałam nogi spuchnięte? Nie wiem co robić? Brać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wysłałam wam zaproszenia na nk mój link to http://nasza-klasa.pl/profile/1411791 Fajnie jest zobaczyć z kim się pisze. Gratulacje dla mam i tatusiów. No i dużo całusków dla dzieciaczków. No mój synuś właśnie się obudził i rozciąga mi brzuchol. I jeszcze ma czkawkę. Czy wasze dzieciaczki też mają często czkawki? Mój czasami kilka razy dziennie. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi ja nie biore tylko Karola ale wez sobie chociaz pól tabletki i nie mecz sie .A ja tabelke wydrukowałam i własnie ja znalazłam jest troche porysowana przez Wike ale moge odczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gusika Ciebie też miło zobaczyć. Moja Michalinka też ma bardzo często czkawkę. Czytałam gdzieś że to świadczy o dobrostanie dziecka :):):):) Tak mi wypina czasem z jednej strony brzuch ze az cała chodzę. chyba silna dziewczynka bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Stelk fajnie wyglądasz, ja nie pojechałam póki co skręcam z moim M łóżko (sam je zrobił). Po południu z kumpelą wybieramy się na opolski rynek, połazimy po straganach. Karola, istotnie zastanawiam się, jak moja małą będzie wyglądała, podobna do mnie bardziej czy do męża? BArdzo jesteśmy ciekawi. Pogoda u nas taka do spania w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki peletka. piszędo Ciebie bo wiem że Ty chyba polecałaś Karoli te tabltki. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja słyszałam że jak dziecko ma czkawkę to znaczy że mu włoski rosną :) Jak to prawda to mój mały jak małpka będzie :) Jak się urodzi to dam znać czy ten przesąd to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusika w pierwszej ciazy tez tak miałam z tą czkawką i tymuś był bardzo zarośnięty. Nawet na uszkach miała małe czarne wloski ale szybko mu się wytarły. :):):) Może jest w tym jakieś ziarno prawdy. Ja słyszałam że jak kobieta w ciazy ma zgagę to dziecku włoski rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stela- supe dziewczyna z Ciebie :)) :)) :)) Co do wyglądu to masz rację, ja też mam do siebie masę zastrzeżeń... ale taka to już babska natura. Co do L4- jak Ci nie da to idź do rodzinnego-ten da na bank, tak samo 100% płatne, więc się w ogóle nie przejmuj. Myślę że może warto powiedzieć ginekologowi, że chcesz rodzić u wuja, pewnie zrozumie... Ja za chwilę biorę się za pierwszomajowe porządki, bo zostały mi 3 dni :p :p :p :p :p Przerażenie mnie zaczyna ogarniać :)) Wiecie co moja intuicja, podświadomość, lub cokolwiek innego znów mi płata figle :)) Tak jak od samego początku ciąży mam znów wrażenie że to będzie dziewczynka- mimo usg- ale nie było superdobrze widać :)) Dziś znów mi się śniło, że to jednak była Zosia... Ciekawe jaj to będzie w poniedziałek.. Śniło mi się też że miałam taki potok mleczny, że usiadłam ze swoją dojarką elektryczną i sciągnęłam prawie litr :)) :)) :)) :)) :)) ;)) ;)) Ale odjechany sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos na forum mowil ze to podobno nie czkawka tylko testowanie przepony przez malucha:)u mnie upal,w moim odczuciu przynajmniej,bo w cieniu jak narazie to ok.25 stopni.Ja dzis jestem happy,bo wczoraj wieczorem odnalazl sie chomiczek:)wiec znow jest pelna 14:)tez mi tu wszyscy krzycza ze powinnam sie ich pozbyc,bo tylko choroby przenosza,ale za nic w swiecie,poki co nie moge miec zadnej kici czy psiuni wiec chomiki musza byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz wiem jak wyglądacie:):) mam nadzieję że nie pogubie sie która jest która:) co do moich dolegliwości to mała chyba sie zzsuneła do kanału bo w sobote i niedzielę tak mnie pęcherz ściskało że siusiu co 5 min, teraz jest lepiej, ale ogólnie boli mnie tam na dole wszytko, nie mogę chodzić, no i muszę ściskać nogi bo inaczej strasznie mnie boli:) do tego zauważyłam że jak próbuje się przeciągnąć to jakby \"zawiasy\" biodrowe mnie tak bolą że mam wrażenie że noga zaraz odpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×