Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Monia zgadza sie --ja o takiej opiece na dziecko caly czas mysle-i pewnie bede ja wykorzystywac--ze zwolnieniem nie powinno byc u mnie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza wazylam 54 kg a teraz 51-52--a jem jak smok ale zawsze lubilam zjesc i mam raczej dobra przemiane materii problemy z waga moga byc jak przestane karmic no ale wtedy ogranicze jedzonko ale jakies plywanie czy silownia by mi sie tez przydala bo brzuch mam paskudny--jak w tej reklamie przed zastosowaniem kremu na rozstepy--chodzi o zakupy wysylkowe Margo czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie ważę... Po co mam psuć sobie humor? Wiem, że oponkę na brzuchu mam, że piersi znacznie większe i w biodrach i w udach... ale co tam ;) zacznę chodzić do pracy... będzie wszystko robione w biegu, więc na pewno schudnę ;) a jak nie, to nie koniec świata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola --> to wyraźnie co s i dla mnie! Tylko kiedy ja się będę mogła urwać z domu to nie wiem :o Mała nadal często je, a z butli, łyżeczki czy strzykawką po palcu nie zje i już :( Z moją wagą jako tako. Normalnie ważyłam 52-53kg ale przed zajściem w ciążę lekarz mi zalecił przytyć trochę więc wystartowałam z wagą 56kg. W ciąży przytyłam do 72kg a teraz spadło mi na ok 57kg. Na razie się nie odchudzam, nie ćwiczę itd. Brzuch jeszcze widać, niby tragedii nie ma ale płaska nie jestem ;) Na pocieszenie przykład mojej koleżanki - w ciąży przytyła ok 30kg i wyglądała jak słonik, a już 5 miesięcy po urodzeniu (cc) była szczuplejsza niż przed ciążą! Też zero diet i ćwiczeń - jej synek też jest dość absorbujący, no i karmiony piersią. Dzisiaj maluch ma prawie 9 m-cy, a ona wygląda jakby miała anoreksję i się o nią trochę martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś ważyłam sie na czczo i ważę 48 kg czyli dwa mniej niż przed ciązą, brzuszek niestety mam troszkę wiszący ale i tak najgorsze są rozstępy:(:(:( u nas leje kolejny dzień, tragedia to jest bo nawet na spacer wyjść nie ma jak, a moj mały strasznie się gadatliwy zrobił, gada wszędzie, w samochodzie, na zakupach, na plaży, w domu, nwet nie chciał za bardzo wczoraj iść spać wieczorem ale dziś za to po porannym karmieniu o 7 spał do 11, teraz siedzi w bujaczku i gada dalej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek zaliczył dziś pierwsze spanko w leżaczku i jak to u niego ostatnio bywa spał 50 min, normalnie spi chyba z zegarkiem w ręku bo nie przekracza tego 50minutowego dystansu.. Wogóle to chciałby żebu go usypiać, ale ja stwierdziłam że chyba pora go nauczyć zasypiać samemu tak jak to jeszcze do niedawna robił. Włożyłam go wiec do łózeczka i po kilku piskach i popłakiwaniach zasnał sam, śpi od pieciu minut wiec jeszcze mu zostało 45....śmieszne to ale wczoraj spał mi 4 razy i za każdym razem po 50 minut... Dziś w nocy ładnie mi spał bo o 21 zasnał to o 5 go nakarmiłam i nawet sie nie obudził tylko w śnie go karmiłam. Wogóle to widziałam topik na maj 2009 i tak sobie pomyślałam że większość naszych dzieciaczków poczęła sie właśnie rok temu..mój dokładnie rok i jeden dzień temu:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny. przyjmijcie mocno spóźnione, ale szczere gratulacje :) rozpoczęłam starania... moze się uda i bede na topiku maj 2009? bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Minimoniu - na pewno się uda - będziemy wszystkie mocno trzymać kciuki za Twojego bobaska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniominiu życze ci z całego serca aby tym razem sie udało❤️❤️❤️ Pamiętam o Tobie i podczytuje na różnych topikach o tym co sie u ciebie dzieje, ale nie odzywam sie bo wiem ze ci cieżko myśleć o majówkach... Wierze że tym razem się uda, bedę trzymać kciuki Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie może czy można karmiąc piersią używać jakiś kosmetyków na cellulit? Od razu mówię że ja jestem z tych nawiedzonych co to nie posmarują się niczym jeśli nie ma 100% pewności że można ;) Wiem że w ciąży nie można nic z l-karnityną, kofeiną i algami, a przy karmieniu tylko coś słyszałam że alg nie wolno. Jakoś mało na ten temat piszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimoniu my się nie znamy, ale wierz mi że trzymam kciuki!!!! Tym razem będzie dobrze- musisz tak myśleć!!!! A ja dziś jestem bardzo dumna z moich chłopców, bo obaj byli na szczepieniu. Ludwiś miał znieczulone nóżki i nie zauważył Hexy, natomiast trochę krzyczał po Prevenarze. Ża to Mateusz pokazał klasę - miał do wyboru jedno ukłucie Infanrixem (za 140PLN) Lub 2 ukłucia(na NFZ) + bionicla (za 43PLN ;) ) i oczywiście wybrał to drugie :) Nie chciałam dawać mu doustnego Polio, bo nie wiem czy Łudwiś odpowiedział już na pierwsze szczepienie.. Ale był Mati tak dzielny że nawet nie pisnął :) :) :) Tylko uśmiechnął się i podziękował :) Oczywiście pojechaliśmy od razu kupić Bionicla :) :) :) :) A Ludwiś też okazał litość mamie i po obudzeniu nie jadł, zrobił dużą kupę i jak go zważyliśmy w Poradni to wyszło tylko 9800g :) :) :) :) :) Tylko, ha, ha, ha :) :) :) Pewnie gdyby nie kupka i brak karmienia byłoby 10kg a tak mama zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomyliłam osoby w tabelce :)) Zmyłka przez imię :) Renka 07 z tabelki to w rzeczywistości Weronikx Sorrki :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dalam malemu troszke marchewki... minke skwaszona zrobil, powypluwal, ale cos tam zjadl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam dziś juz drugą paczuszke z podarkami dla małego, najpierw była z Nestle a dzis z Hippa i też są tam marchewki z ziemniaczkami i zupka jarzynowa i kupiłam już mu kiedys deserek ale stwierdziłam że wstrzymam sie jeszcze z tymi rzeczami, jest narazie na cycu i to mu wystarcza to po co eksperymentować z innymi posiłkami jeszcze sie odzwyczai od cycusia i bedzie mi bardzo przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna ja też ważyłam przed ciązą 53kg jak zaszłam miesiąc później 52kg przez mdłości ostatnio było 57kg a teraz 58kg- to przez te słodycze nie mogę się opanować :( ale już biorę się za siebie, Wiecie że mojemu M bardzo podobała się skóra na brzuchu zaraz po porodzie taka rozciągnięta \"ciągał\" mnie za nią a teraz mówi że nie jest już taka fajna jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja drukuje własnie sobie Język niemowląt bo na komputerze nie chce mi sie czytac bo niewygodnie..mam nadzieje ze warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, też ją dziś wydrukowałam (nie ma jak słowo pisane) - kilka stron przeczytałam widzę że jest niezła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak mysle że wydrukuje chociaż z pare stron(narazie mam jakieś 70) i zobacze czy sie wciągne, bo jak nie to szkoda drukowania..a dużo tego jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek i ja też cię podglądam, nawet ci komentarz puściłam, a raczej twojemu synkowi. A twój maż bardzo mi przypomina mojego sąsiada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czytam język niemowląt ale na komputerze i jestem już prawie na końcu:) fakt niezła ta książka i szkoda że wcześniej jej nie miałam bo nie popełniłabym tyle błędów a teraz muszę niektórych rzeczy młodą oduczać, np usypiania samej, raz wychodzi raz nie, wczoraj jak tak próbowałam chyba z godzinę to w końcu jak się zaniosła płaczem to aż trudna było opanować, przez te kolki nauczyła się zasypiać na rękach:( ale póki co moge ja jeszcze tego oduczyć:) poza tym jest kilka rzeczy które mi sie przydadzą:) no poza tym wysprzatałam juz sypialnię, kuchnię i łazienkę, pozostaje jeszcze duży pokój:) może jutro zacznę od okien a w piątek skończę, tylko ciekawe ile taki porządek mi się utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pracujesz w swoim zawodzie?? ja też mam spedytora ale tylko techniczne Wysłałam wam dziewczyny zaproszenia na NK kogo nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna lubię co jakiś czas dać coś nowego na NK, wyobrażałam sobie Ciebie niską i troszeczkę grubszą nie wiem dlaczego nawet po tobie nie widać że w ciąży byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinek jestem niska bo mam 160 i waże teraz ok 49 kg przed ciaża miałam 47 a rok temu jak ślub brałam to miałam całe 45kg! chyba gruba nie jestem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna przy mnie to chucherko jesteś hihi ja ma tez 160 a ważę 68 kg,a przed ciążą 64, ale dla mnie Ty wyglądasz super.. Ja chciałabym chociaz tak 55.... hmm ale się rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas ty też własnie super wygladasz i nie widać po tobie tych kilogramów. A ja na tych ostatnich zdjęciach grubo wyglądam, musze sobie jakąś ciekawszą fotke wstawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna na tych zdjęciach wydajesz się wyższa i chudziutka ja mam 165cm niewiele jestem wyższa ale ja to ma trochę ciałka. :) ale głównie to biodra mi się rozeszły i ciekawe kiedy wrócą na swoje miejsce bo w spodnie długo jeszcze się nie zmieszcze z przed ciąży. Mojej siostrze kości zaczęły wracać na swoje miejsce tak po 6 miesiącach i bardzo długo to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×