Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Czarna, Wielkie buziaki dla Synusia!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Renka07- Twojemu Synkowi również Sto lat!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 My za chwilę lecimy na zawody Judo- Mati startuje, a ja robię za lekarza sportowego :P Nie będzie więc mnie cały dzień ... Miłej soboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jak zwykle spóźnione ale szczere:) dla Kubusia, Tymka:) mam nadzieję że nie pominęłam...a gdzuie ta nasza tabelka???? a ja ostatnio ciagle nie wyspana nie wiem czemu..... Czarna tylko pozazdrościc takiej grzecznej córeczki:) Tomek przez pierwsze 2 tyg tez tak spał że musiałam budzic na jedzenie, ale w nocy to potrafił co 1,5h....Wy to macie gdzies zapisane takie grzeczne dzieci:) a ja sie zastanawiam poważnie nad powrotem do pracy...ostatnio złożyłam kilka ofert i ku mojemu zdziwieniu na wszystkie odpowiedzieli i żeby było śmiesznie to wczoraj co chwile do mniej dzwonili umawiać się na rozmowy i w efekcie cały przyszły tydzien spędzę na rozmowachiowa będzie miała sprawdzian z opiewki na Tomkiem....co prawda we wrzesniu idzie do żłobka ale do tego czasu teściowa sie nim zajmie.... no i mam teraz ten luksus wybrzydzania w pracy bo zobaczę co mi gdzie zaoferują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę a tomek mnie zadziwia bo to że raczkuje to już się przyzwyczaiłam ale wczoraj lezał w łóżeczku - ma jeszcze podwyższone dno - i jak bym nie sta la obok to by wypadł z łóżeczka bo nie wiem jak ale wstał i trzymał się poręczy i zaczął się wychylać...szok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka---> a czym Ty się zajmujesz jeśli można wiedzieć? Sorki, że dopiero teraz odpisuję, ale czasu brakło:) Gotowe zablony to są jedynie na ornamenty różnego rodzaju, kwiatki, itp, jeśli chcesz stworzyć coś własnego to najlepiej z tektury wyciąć wzór i od niego odmalować albo po prostu namalować na ścianie, jeśli się ma do tego predyspozycje:D przypomnij o co jeszcze pytałąś bo nie chce mi się czytać wstecz:P Czarna---> buziaczki dla szymusia:)👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no głownie mi chodziło jak namalowac takie górki i doliny:P:P i czy lateks czy akrylówka a może połączenie np na dole lateks bo zmyje a na górze akryl bo łatwiej naklejki mi sie nakleją?? w ogóle szkoda że tak daleko mieszkasz bo ja nie mam głowy do takich rzeczy.....musze pomysleć jak tu namalowac i po naklejac te naklejki i jak meble umiejscowic żeby nie przysłaniały naklejek:P:P niby łatwe ale jak się wdaje w szczególy to mnie głowa boli:P:P:P z mebli chciałam krzesełka i stolik mamut z Ikei i system trofast bo mozna rózne kombinacje robic no i rośnie z dzieckiem.... co do zawodu to jestem po prawie i aplikacji, ale ponieważ zaciążyłam to mam 3 lata przerwy i o etat nie łatwo po takiej [przerwie - musze czekać,a i jako.ś mnie do tego nie ciągnie i czas pracy do bani bo pracowałabym praktycznie 24h:P więc szukam czegoś co mi bardziej odpowiada, ponieważ praca w skarbówce mi odpowiasdała to szukam czegos podobnego, teraz w UKS czy Ispekcji Handlowej i z urzędu skarbowego z sąsiedniej miejscowości też mam rozmowę.....więc zobaczymy co mi zaproponują....teraz jak mam 2 dzieci to myślenie mi sie odwróciło totalnie i jak bym wiedziała to bym chyba nie traciła czasu na aplikacje.....mi sie marzy praca 8h dziennie bez przynoszenia do domu...nie musze zarabiać kokosów wystarczy 2500 na ręka i jestem szczęsliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka---> jak chcesz to przyślij mi zdjęcia pokoju to moze coś pomogę? Na Nk się odezwij:) To Ty tak jak mój mąż, też po aplikacji, tylko on jako radca pracuje - typowo w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juusta no ja robiłam akurat prokuratorska ale w sumie moge się wpisać na liste radców prawnych tyle że praktyki nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Gdzie Was wszystkie wywiało ? :P:P:P My ciągle na polku, albo praca w ogrodzie albo spacerki albo coś tam. Zuza w dalszym ciągu nie chce wracać do domu więc są krzyki :P Camomilla - co tam u Was? ;) Akinom- jak Szymuś po tych zastrzykach ? Dużo buziaczków dla Kubusia, Kajtka i Szymusia 🌼 🌼 🌼 Niech rosną zdrowo i radośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pytanko do Was :P Orientujecie się może ile daje się teraz do koperty na komunię, nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam na takiej imprezie więc w ogóle nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My po imprezie. Imprezka fajna, synio dostał fajne prezenty min zestaw majsterkowicza, który bardzo przypadł mu do gustu. http://www.allegro.pl/item1008931078_mochtoys_wozek_warsztatowy_zestaw_majsterkowicza.html do tego dokupiona miał wkretarke taka na baterie i pare innych narzedzi i mały zachwycony, wiec jak nie wiecie co kupic swoim synkom to ten zestaw polecam:) Jutro dojdzie traktor, Kuba juz sie doczekac nie moze, ciagle na allegro musimy mu pokazywac ten model. Lenka tez przy okazji dostała super prezenty,na dziewczynki to są takie fajne ciuszki ze oczy wychodza, bede miała w co ją stroić. Ide wypic kawe, pózniej sie odezwie, miłego dzionka zycze. Przy okazji dziekuje za zyczenia dla Kubuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 100 latek kolejnym 2 latkom , dla kuby, szymka itp , rosnijcie zdrowo !!!!!!!!!!!!!!!❤️ no i buuu, dopadlo nas przeziebienie, eryk od piatku smarka, dzis ma tak zawalony nos ze momentami nie lapie tchu, do tego ma suchy kaszel jakby krtaniowy, chrypke tez, zobaczymy co bedzie dalej, goraczki nie ma, jutro go wezme do lekarz pewnie tak na wszelki wypadek, mnie tez co lapie, wiec urodzinki ktore planowalismy w nast weekend nie wiadomo czy sie odbeda, moze o tydzien sie opoznia, co do trakotrow , to mysmy wczoraj eryczkowi kupili taki traktore, teraz mimo choroby tak szaleje z ta zabawka ze szok, a wczoraj do polnocy choc ledwo zywy sie bawil http://www.waderzabawki.pl/Gigant_traktor___spychacz,66000.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIZUSIA moja ma ten traktor jako prezent od Tomusia jak przyszedł ze szpitala i jest nim zachwycona:) kurcze jestem trochę przerażona wyczynami mojego synka, dzisiaj siedzimny na kanapie ja [patzrę a ona fik na kolanka do tyłu za oparcie i stoi i tak mu się spodobało że tak kilka razy i sobie chodził przy tym opraciu....jak tak dalej pójdzie to nie na wakacjach ale za miesiąc będzie chodził:P:P:P:P ale serio nie uśmiecha mi się to.... Karola a ten leka do inchalacji to na receptę???? czy oprócz soli fizjologicznej moge czymś te moje dzieci inhalować bo oboje smarkaci znowu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna i Renka07 (dawno sie nie odzywałaś) spóźnione życzenia dla Waszych Dwulatków i przesyłam buziolki urodzinowe!!! Kika uff koniec zastrzyków, było sporo płaczu i jutro idziemy do laryngologa do kontroli, mam nadzieje, że już uszka zdrowe są:-) A ja musiałam odespać w weekend cały tydzień "przygód" ze spaniem Szymusia i wreszcie jako tako sie czuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione życzenia dla Wszystkich Dwulatków:) Zdrówka, radości, ciekawości świata i wszystkiego najcudowniejszego:D U nas angina od wtorku i na katar Młody dostał chlorek sodu, mam mu wstrzykiwać strzykawką po 1 cm do każdej dziurki i do tego psikać hasco septem 3 psiknięcia 3razy dziennie plus Bactrim i maśc Tołpy do jamy ustnej i Flonidam- niezła kombinacja, takiej jeszcze nie mieliśmy.Powiem Wam, że widzę sporą poprawę;) A już prawie się zdecydowałam na szczepienie... Kurczę, a ja się wkopałam i robię jeszcze mięso na jutro.. A traktor rewelacja:D Kupiłabym Hubiemu, ale mi się nie zmieści do mieszkania :-O Mi się marzy by kupić Hubikowi koparę taka dużą, ale ten sam problem,brak miejsca.On śpiewa i tańczy do piosenki z boogie beebies.No i kopara to u nas nazywa się ekstra siłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chlorek sodu tylko, Sodu chlorek 0,9% Baxter, to tak żeby nikogo nie wprowadzać w błąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaCl, Chlorek sodu, Natrium chloratum 0.9% to sól fizjologiczna ... Stelka Pulmicort na receptę... Co do Tomka to cóż, możesz jeszcze spróbować nóżki mu wiązać w kostkach i kolankach :P :P :P Niestety expresik z niego... I zapewne jak już stanie pewnie na nóżki to nie bedzie bał sie chodzic, bo ma wzór do naśladowania - Karolę :) A tak na poważnie to z reguły od stania do chodzenia mija ok 2 miesięcy... ale nigdy nic nie wiadomo... Ja też mam straszny problem z prezentem... Zabawek moi mają tyle, że mnie i M szlag trafia... ale coś trzeba kupic... u nas faza na kotki i koparki, więc pomyślałąm o zestawie z Boba budowniczego- jest fajny kotek i duża koparka, może jeszcze inne pojazdy dokupię... Narzędzia to mają kupić mu ponoć chrzestni :) Musze się pospieszyć z tymi zakupami, bo urodzinki tuż tuż... Imprezke zrobimy 3 maja, bo potem chrzestni wyjeżdżają na urlop... Dobra lecę się kąpać bo czas goni jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to przybij piątaka my też 3 maja rodbimy imprezke, robiłaś te świnki w błocie?? Dobra masa z tą czekoladą, taki zrobie na urodzinki tyle że pociąg muszę dokupić jeszcze barwnik zeby torcik był kolorowy Mija mój tez uwielbia boogiee bebies najbardziej obroty planet he he, kangurka, a i zakupy w obuwniczym. Ekstra siłacza nie mamy... Skubaniec zaczyna śpiewać dobranocke z misia w duży niebieskim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie jeszcze raz namiary na te świnki w czekoladzie...:) dzieki karola, dzisiaj wzywam lekarza bo młody ciagle kaszle i smarka na potegę zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy czerwone gardełka, ale będziemy leczyć inhalacją przepisał Pan dr ten lek i zaraz jadę kupic napisał dawkowanie 3Xpo 3ml ale jak bym miała go inhalować tymi 3ml to chyba z 30 min to trwa czy tak długo to ma trwać? aa KAROLA napisałam do Ciebie na NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!! Ja dzis wypad zaliczyłam, dzieci w domu z babcia a ja sie udałam do banku, musiałam połatwic z macierzynskim i tym podobne, z godzine posiedziałam tam bo z każdym chwile i czas leci. Byłam tez o laktator zobaczyc i ceny w porównaniu z netem ...koszmar ..jakies 50-60 zł drożej wychodzi w sklepie. Dopiero co urodziłam a wszyscy sie pytają kiedy wracam:p:p:p Mała spała, zbudziła sie chwile przed moim powrotem, wypiła 75 ml mleka i miała mało, jak wróciłam to ja dokarmiłam i spać poszła. Ja jeszcze słaba, po tej wycieczce ledwo dycham a zaraz dzieci sie pobudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia ile daliście za ten traktor, bo dzis w biedronce widziałam za 69 zł były. Fajny nawet. A do nas dzwonił kurier, za jakies 15 minut bedzie z traktorem, Kuba jak wstanie to oszaleje z radosci pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecnosci!!!! Dla wszystkich mamuś które rodziły po raz drugi (w czasie trwania topiku) Serdeczne gratulacje!!! 🌼 Dla oczekujacych również gratulacje !!! 🌼 Szczerze pisząc to czasem podczytywałam co u Was :-) Karola dzieki za życzenia dla Kajtka.W niedzielę dmuchał dwie świeczki.Nie nadązyliśmy odpalać a już się dymiły. To moze w skrócie napiszę co u nas. Kajtek to mały niejadek normalnie mozna ręce załamać. Waży 11,300 raczej malutko :-( ale co mam zrobić jak podchodzę do niego z jedzeniem a on mówi NIEE! Na szczęście waga nie jest wykładnikiem zdrowia. Od półtora roku na nic nie zachorował (odpukać) Za to mówi już wszystko i ładnie układa zdania. pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie również życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! dla wszystkich dwulatków Laurki,Maciusia,Kubusia,Rufinka....🌼🌼🌼🌼 przepraszam jesli kogoś pominęłam ale nie jestem za bardzo na bierząco chyba trzeba by wrócić do starej tabelki tylko na której stronie ona sie znajduje ???? POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka - mówisz- masz :) DZIECIACZKI NICK..............IMIE.......DATA UR Grzybiara.....Sebastian......08.03 Coral bay.......Natalia........14.04 nikitka5.........Michałek......15.04 Liliankas........Laura..........15.04 - Koliban Mickey....Jeremy-Julien......18.04 To ja CC.........Rufin..........20.04 Monia............Milenka.......21.04 Sz.mama.........Maciej.......21.04 Czarna...........Kubuś.........24.04 renka07..........Kajtek........24.04 Akinom77........Szymuś........26.04 Paulinek85......Szymon........29,04 Agulcia..........Michalinka ....30.04 Franceska........Daria.........02.05 Pyzucha30....Mala /pyzucha..02.05 Joanna...........................04.05 Zizusia..........Eryk............04.05 Karola_78 .....Ludwik.........05.05 Zurkowa.....Nikodem.........05.05 Iskierka........Adaś.............07.05 Marzenie 31...Magdalenka....08.05 Klaudia............................10.05 elunia83......Wiktoria..........12.05 Stelka...........Karolinka.......13.05 Kika79..........Zuzia ...........15.05 Gusika.........Szymon.........30.05 Cammomilla...Claudia........03.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do tych które miały 2 ciecia a wiec w sumie do Karoli i Stelki... Chodzi mi o blizne a w zasadzie o brzuch bo jak pamietam przy Kubie tylko taki kawałek nad raną miałam dziwnie obce ciało a teraz to dosłownie do pępka to martwica.. Czy wy tez tak miałyscie, bo u mnie róznica duża przy tych dwóch cięciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×