Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Juusta ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 Będzie dobrze, z Wami, Olą, z kolejną dzidzią... Musisz tylko myśleć pozytywnie!!! Paulinek- nie potrafię Ci doradzić... Ja mam 5 lat różnicy i chłopcy świata za sobą nie widzą, więc różnie bywa... Stelka a jaki towar??? bo zawiało dealerką :P :P :P :P :P :P A ja się właśnie wkurzyłam na swego M, bo kupił bilet do Włoch by przywieźć teściową, i nie pomyślał - kupił na 31 października... więc w Święto Zmarłych będę ciągać się po cmentarzach sama z chłopcami...:( Do tego nie pomyślał, że jak poleci w niedzielę to ja cały tydzień będę z chłopcami sama i Mati będzie całymi dniami siedział w świetlicy :( Jeszcze brakuje by mi dyżur wtedy wsadzili :( (bo nie mam wyjścia i muszę wreszcie wrócić do dyżurów :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no prawie liściasty:P:P:P a tak naprawde iglasty:):):):):):):P:P:P:P:P:P no to ten Twój chłopina nie pomyslał, a właściwie czemu on ma lecieć po teściową sama nie trafi??:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki to teraz mam inne pytanie/problem co mam kupić mojej przyjacióce jeszcze z liceum na 30-te urodziny?????????????? za 2 tyg jedziemy na dużą imprezke i nie mam pojęcia co jej kupic?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i drugie pytanko co na roczek? zastawiam sie bo bym chciała aby mój sybek dostał na roczek, albo jedne wiekszy albo kilka mniejszych????????? kasy nie chce bo przewale i nic sensownego nie kupie....a zabawki to moje dzieci tylko dostaja wiec niech Tomek cos dostanie bo Karola tylko gada że wszytko "moje" :):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kareczka nie dość, że pięknie napisane to jeszcze podsunęło mi pewien pomysł - gdybym poszła na jakieś studia podyplomowe to zostawiałabym Szymka z M. cały wekend i musieliby sobie dac radę, M. może wziąłby się za siebie a Szymuś trochę odzwyczaiłby się ode mnie? No nie wiem pewno sprzątałabym później mieszkanie przez cały poniedziałek! A z drugiej strony to jesli M. sobie z nerwami nie radzi (dzisiaj był po nowe prochy u lekarki), a Mały jest bardzo absorbujący jak to dwulatek to czy nie odbiłoby się to na nim negatywnie? No i skąd wziąć kasę na studia? A co Ty wybrałaś? Bo się w końcu nie przyznałaś;-) Stelka może jakiś karnet na zabiegi do Spa albo do kosmetyczki - zalezy za ile kasy, a Tomusiowi to nie wiem bo pewno rowerek ma po Karolince? Szymuś na roczek dostał własnie rowerek:-) Paulinek ja mam brata 7 lat starszego i w dorosłym zyciu się dogadujemy super, ale jak był nastolatkiem to mi kiedyś nieźle przyłożył za co oberwał od mamy, która nas nigdy nie biła;-) Mam tez siostrę 6 lat starszą i z nią to tylko razem z dziećmi możemy się wybrać na wycieczkę czy do parku, ale nadajemy na zupełnie innych falach, za to Oni to całe zycie rywalizują a jest tylko 15 m-cy róznicy. To raczej kwestia charakterów iuczuć w rodzinie jak wieku:-) Cokolwiek zrobisz to masz dopiero 25 lat zdążysz jeszcze mieć drugiego bobaska i pracę fajną znaleźć, a w jakiej kolejności to już chyba nikt za Ciebie nie zdecyduje bo konsekwencje poniesiesz tylko Ty, dobrej decyzji Ci życzę:-) Dobra zmykam spać bo o 6 muszę wstać, żeby zdążyć z tatą do szpitala papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka - trafi :P :P : Tyle że ma wracać swoim autem, a kierowca z niej raczej niedzielny... i do tego nie widzi o zmroku (ponoć, ale mi się z jej opisu wydaje, że zyczajnie razi ją w oczy światło sam z naprzeciwka- jak każdego) Dlatego M leci do niej, i przywiezie ją do Polski... Zajmie to im pewnie z tydzień :P Stelka - trafi :P :P :Bo teściowa będzie się jeszcze zapewne po jego przylocie pakować, załatwiać sprawy itd... Ona strasznie zawsze ze wszystkim się grzebie... Mógł polecieć w czwartek lub piątek, weekend i 1.11 Mati ma wolne, pewnie we wtorek lub środę byliby już w Polsce... A tak to pewnie piatek lub sobota.... Najgorsze, że nie mam nikogo kto by mi choć trochę pomógł, bo mama będzie miała zajęcia na uczelni... i nie wyobrażam sobie jak mam dwójkę rano sama wyszykować i zdążyć na 8.00 dowieźć Mateusza do szkoły... Pobudkę to chyba o 4.00 będę robić :P :P :P :P No ale cóż... odwdzięczę się- mam do zrobienia 2 kursy obowiążkowe do specjalizacji w Warszawie :) :) :) Oba po 2 tyg... Muszę zrobić Tak by teściowa nie mogła M pomóc... będzie zemsta :P :P :P Żartuje ":) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jak ja to zrobiłam, Że to "Stelka trafi" z początku trafiło gdzieś do środka jeszcze???? Pewnie znów użyłam magicznej kombinacji klawiszy :P :P :P :P : A raczej Magia swoją szanowną łapką uzyła :P :P :P Jak tylko siadam do laptopa to od razu ta mała sie pcha.... gryzie za ręce itd... Zazdrosna że hej :P Pochwalę się :P Mała wczoraj straciła pierwszą mleczną jedynkę :P :P :P Mam szczerbatego pieska :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom ja się wybieram na translatorykę Co do męża to nie lepsza byłaby dla niego terapia??? bo leki może poprawiają nastrój ale nie zmienią sposobu podejścia do życia, no i ile można je brać? po jakimś czasie pewnie też uzależniają. Psycholog pewnie kosztuje trochę więcej ale uważam, że warto bo szkoda was, waszego życia i dziecka na życie w stresie i smutku. Stelka mi się podoba pomysł ze SPA jako prezent:) no ale zależy co kto lubi, niektórzy lubią praktyczne prezenty, pamiętam jak kiedyś dostałam od swojego ex pamięć do komputera :):):) szczęśliwa byłam, że ho ho :) Dla dziecka na roczek też ciężko, ale może coś typowo 'chłopięcego' :):) My naszemu już od dawna kupujemy Duplo, na początku byłam zła bo drogie cholerstwo ale jak zobaczyłam co on z tym robi, a to ciągle wygląda jak nowe to zmieniłam zdanie, mnóstwo innych tanich zabawek dawno już trafiło w częściach do kosza, a to się trzyma pomimo rzucania itd ( no bo samolot musi przecież latać:):)) no i można potem różne zestawy łączyć i budować całe miasteczka i zabawa przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez myślałam z tym spa ale problem polega na tym że kolezanka z irlandi:P:P:P:P na dodatek stuardesda więc nienormowany czas pracy, nie może nic planowac wcześniej za bardzo:) tutaj rzadko przyjeżdża, aczkolwiek we trze ja ona i jeszcze jedna nasza kolezanka chcemy w trójkę w zimie sie wybrać do spa ale to taki wypad na ostatnia chwile bedzie:):) to dlaej czekam na pomysły:P:P:P co do tomka i dupla też myslałam o tym bo Karola ma juz lokomotywe Tomka z tej seri to może zarzyczę sobie cos dla tomka i razem będa mieli:) no właśnie problem plega na tym że większośc rzeczy ma po karolinie:) Kareczka a co to za studiua??????jaki kierunek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny WYGRAŁAM NA LOTERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D wójt nasz dał mi na dfinansowanie do naszego prywatnego żłobka do którego chodzi karolina :D:D:D:D:D:D jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dostaniemy po 500 zł na dziecko:):):):):) czyli ja musze dopłacic tylko po 100 zł na dziecko plus wyżywienie:) i co Wam powiem że jeśli nie ma miejsc w państwowych żłobka lub go nie ma w danej miejscowości to właściwie wójt czy burmistrz czy prezydent miasta jeśli maja środki ma obowiązek dofinansowania żłobka lub przedszkola nawet prywatnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juusta- trzymaj się dzielnie , wszystko się wreszcie musi ułożyć :) Stelka - to super :) a u nas to nawet żłobka nie ma , przedszkole od lat 3 wiec to biedne nasze dziecko siedzi samo w domku z matką :P Karola - to Cię ładnie urządził mężulek , a tak dla pocieszenia to ja też będę sama bo M ma służbę i dopiero jak wróci po 20 to pojedziemy na cmentarz :) Kareczka- ten kierunek to coś z tłumaczeniami ma wspólnego ? A my ostatnio żyjemy jak w średniowieczu , bez prądu , w ciągu 10 dni i nocy nie mieliśmy go 3,5 nocy i 3 dni czyli tak jakby cały tydzień , w tym czasie lodówka i zamrażarka dwa razy były rozmrożone :P A dziś się dowiedziałam rano od dyspozytora na pogotowiu bo oczywiście znowu nie było, że " tak będzie , bo odbiorcy nie dają wyciąć gałęzi pod drutami na swoich posesjach" , no ku... mać , co mnie to obchodzi to ich problem, niech takiemu odbiorcy odetną to zobaczymy czy będzie tak samo gadał, przecież jak się podpisuje umowe to są jakieś zobowiązania , płaci się takie pieniądze za te prąd , a oni mają to w d... albo nie można się dodzwonić na pogotowie energetyczne albo przyjeżdżają 20 godzin po zgłoszeniu %&#$%*$# Noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , jakie Wasze dzieci mają foteliki w samochodzie ? Zuza ma Maxi Cosi Priori , niby jest do 18 kg, ona waży 14 a juz mi się wydaje że robi się ciasny , a za chwilę dojdzie gruba kurtka, bardzo jesteśmy z niego zadowoleni , bo mozna go prawie na płasko rozłożyć , ale nogi wtedy już jej się prawie nie mieszczą , nawet jak siedzenie z przodu przesunięte jest na maxa . Pierwszy miała z Graco i teraz też jej chciałam kupić z tej firmy, bardzo mi się one podobają , tylko jakoś tak mi się wydaje że jest jeszcze na niego za mała i on już nie ma swoich pasów . Co o nim myślicie ? Miałyście z nimi do czynienia ? http://allegro.pl/graco-logico-l-gerard-komfort-i-bezpieczenstwo-i1201913796.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to rzeczywiście masz problem z prezentem :) to może jakąś biżuterię, może coś do domu, mi się np tutaj rzeczy podobają http://www.a4t.com.pl/ a dla Tomka to rzeczywiście jak ma wszystko po Karoli to coś "męskiego" :))) a studia to translatoryka czyli tłumaczenie, a dokładnie tłumaczenia ekonomiczno-prawne, w moim przypadku angielski, potem może tłumacz przysięgły, coś trzeba robić, może jakiś dodatkowy grosz z tego wpadnie :) a ja dziś czytałam artykuł i było tam pytanie do psychologa: Co by pan powiedział o rodzinie, w której trzylatek decyduje o tym, kiedy idzie spać, gdzie śpi, co je i o jakiej porze? i odpowiedź: Powiedziałbym, że to dramat dla dziecka. no i u nas tak jest, głównie z jedzeniem, codziennie bieganie za nim, cudowanie itd, bywa, że robię po 3 potrawy, a on nic z tego nie je i już mnie to zaczęło dobijać, więc zdecydowaliśmy z M, że koniec, dziś mamy rozmowę, ustalimy zasady dla małego i wychowujemy:)) M oczywiście też zaznaczył, że koniec spania z F :( no ale przecież nie mogę do końca życia z nim spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka gratulacje :)::):):):):) ja się dowiadywałam o przedszkole prywatne koło nas i tam też mają dofinansowania ale tylko dla dzieci z powiatu puckiego, więc my się nie łapiemy, ale i tak cenowo nie wygląda to źle, 400 zł plus jedzonko więc w miarę ok, w przyszłym tyg się tam wybiorę i zobaczę na żywo jak to wygląda Kika my mamy chicco, do 18 kg, ale Fifkowi ciasno na pewno nie jest i pewnie długo nie będzie, gorzej z wysokością bo mu głowa zaczyna wystawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola pisalam wczoraj posta do ciebie odnosnie Dagmarki i jej zgryzu, bylabym wdzieczna chco za krotka odpowiedz i rade. Co do szkoly to ja wczoraj bylam rowniez zaniesc papierki do szkoly lecz nie na studia, bo u nas w miescie to kicha ze studiami, a do szkoly policealnej. Ja ukonczylam liceum profilowane o profilu ekonomiczno-administracyjnym i ukonczylam matura, lecz tytulu zadnego nie dalo po tej szkole. Dlatego tez zapisalam sie na policealne na kierunek administracja i finanse i modle sie o to aby mi sie udalo to skonczyc i otrzymac tytul technika w tym kierunku, boje sie ze zapalu do nauki mi nie starczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cotobaby.pl/view.php?id=16 ja mam dla Dagmarki kupiony rok temu taki fotelik firmy Coto Baby kupilismy ten glownie ze wzgledu ze sami samochodu nie mamy a wiec jak kupic to taki aby starczyl na jak najdluzej bo rzadko jezdzimy samochodem a chcialam aby byl wykorzystany jak najdluzej i powiem wam ze jest suepr, Ma duze siedzisko i malejw nim jest bardzo wygodnie, nawet spi czasami jak gdzies juz jedziemy, no i starczy na naprawde dlugo, bo mozna zrobiz z niego sama podstawke pod pupe jak juz dziecko wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy taki, kolor czerwony :) i też jesteśmy zadowoleni http://allegro.pl/chicco-fotelik-samochodowy-key-1-isofix-9-18kg-i1188719120.html kurcze w tym przedszkolu co pisałam okazuje się, że można kupić jedynie obiad 10zł dziennie, a reszta jedzenia we własnym zakresie, czyli jak?????????? słyszałyście o czymś takim? no i 10zł za sam obiadek to dość sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że decyzja nalezy do mnie ale chciałam zobaczyć jakie wy macie zdanie :) Mam 25l. i planu na przyszłość dużo pomysłów na biznes wiec najpierw dzieci później kariera Klaudia ja też po liceum e-a i po studium tyle ze inne kierunki :) uwielbiam papierkowe roboty ;) w liceum na pracy biurowej czułam sie jak ryba w wodzie, a mieliśmy świetne zajęcia praktyczne, bo prowadziliśmy "firmy" dostawcy, odbiorcy itp. Chciałam się jeszcze pochwalić ze synuś świetnie sobie radzi na tym rowerku biegowym zjezdza z górki z nogami w górze, no super widok i polecam ten rowerek naprawde warto, polecam wersje używaną bo i tak rok czy dwa pojeździ tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreczka w naszym płacisz za sam obiadek chyba 5,5zł lub cały całodzienne wyżywienie 8 zł...a jak nie chcesz lub dziecko np alergik to we własnym zakresie i Karola na początku jadła tylko moje, zanosiłam zupki i deserki plus platki na śniadanie i owoce, teraz oboje będe na całodziennym wyżywieniu:) Tomek raczej alergi nie ma:) szczęsliwa nie dziw sie cenom bo w prywatnych tak jest, w państwowym placi się śmieszne ceny....a w pryatnym zazwyczaj maja katering a to drogo no i dodatkowo muszą spełniać kosmiczne wymogi sanepidowskie bo wydają dzieci posiłki z kateringu co też kosztuje:P nasz żłobke też nie jest w naszej miejscowości a nawet w innej gminie...ale najbliżej i to jest tak że idzie sie do swojej gminy gdzie mieszkasz i powinni dawać nieważne że inne województwo nawet , liczy sie że najbliżej, przeciez inna gmina tam gdzie jest dany żłobek czy przedszkole nie da dofinansowania osobie spoza terenu wiec Kareczka ja bym złożyła pismo w Twojej gminie:) co do fotelika to u nas ten do 18 kg czyli chico key-1 przejął Tomek, a Karoli kupiliśmy juz dawno graco ten z pierwszego linku i ja jestem zadowolona:) ale też jeździ w chico key-2 i tez fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka super że wójt kasą rzucił:p A dzis wkur ze pisac mi sie nawet nie chce, nie gadam z moim głupim męzem i nawet mi sie pisac nie chce całej historii, nie no wyszłam za naiwnego usłużnego swojej rodzince głupka i tyle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia przepraszam... ale czytałam wczoraj bardzo pobieżnie i przeoczyłam jakoś... Jeśli niepokoi Cię małej zgryz to idź do ortodonty lub chociaż do stomatologa. Na początwek dają zwykle płytkę- smoczek, którą dziecko trzyma w buzi w przedsionku- czyli między wargami a ząbkami, ale obawiam się że małą jest trochę za mała... ale może dostaniecie trochę Cwiczeń dla małej, wskazówki jak ma spać (jeśli pamiętam dobrze to na płasko bez poduszki) itd... Nie ma na co czekać... Kareczka ja mam fotelik z USA Eddie Bauer Summit Deluxe (widziałam też na allegro), jest od 2,5 kg do --- UWAGA!!!! 50 kg, więc i Ty byś mogłą w nim siedzieć- i pewnie jeszcze fifek by się obok zmieścił :P Tu identyczny model tylko tańszej firmy- gośc coś pomieszał wagi w opisie ale ma być tak jak na górze napisał- do 100funtów (ja mam do 110 :P ) http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-cosco-summit-i1197737541.html jejku, muszę wziąć sie za porządki w szafach, i wywalić chyba z 790% ciuchów, bo i tak w nich nie chodzę... No i przejżeć chłopców ciuchy, bo pewnie z połowy wyrośli :P Stelka gratulacje!!!!! Nie dość że Wy szczęśliwi, dzieci będą super zadowolone, to jeszcze zwolnisz 2 miejsca w państowym żobku, co dodatkowo ucieszy kolejne 2 rodziny :) :) :) :) A my do żłobka będziemy chodzić od 1września i już mnie przerażają te wszystkie jesienne choroby :( Na ale co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Karola a przede wszystkim ja mam spokojne sumienie że nie oszukuję:P:P:P:P:P no ale jestem mega szczęsliwa a co do chorób to karola znowu gorączkuje , rozchorowała się przed moim wyjazdem, dostała antybiotyk i dzisiaj znowu mówi że ja gardełko boli...... co do porządków to ja właśnie jestem w trakcie i Tomkowi dcała szafko prawie poleciała:( juz wstawiła do niej kolekcje jesienno zimową:P:P Karoli tez wywaliłam pół szafki...no i musze w poniedziałek skompletować wyprawkę do żłobka.... no i ogólnie robie porządki w szafach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Karola--->wiem, z Ciebie to urodzona optymistka, dla mnie byle głupota, drobiazg i już się przejmuję, biorę do głowy, ale ostatnio przeczytałam, że "pesymista to dobrze poinformowany optymista":P Stelka---> super z tym dofinansowaniem, jakby mi tyle dołożyli to by całość pokryło:P Kareczka---> u nas 6 zł kosztuje wyżywienie za cały dzień dla dziecka w przedszkolu, a w żłobku (tyle że państwowym płaciłam 3,5 zł za wyżywienie za cały dzień), wracam do pracy jeszcze jeden projekt na dziś czeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie juusta- kochana, trzymaj sie:) nie wiem co napisac wiecej, przytulam, oby pech sie odwrocil u nas tez wszystko do dupy, ale licze jeszcze ze 2 lata , bo 7 lat chudych a 7 tlustych, u nas 5 chudych minelo juz hehe, ale akurat to nie chce mi sie pisac dlaczego mamy znowu dol, szkoda slow, dodam ze w zwiazku jest akurat super czarna- oj ale ladnie cie wkurzyl:P, uchyl rabka tajemnicy karola-nie przeprowadzasz sie moze gdzies na pokarpacie? ech , nie wiem czemu nie spotkalam jeszcze takiego lekarza jak ty, podziwiam cie, twoja pasje zawodowa, optymizm itp itd paulinek- u mnie to chyba nie od kregoslupa , inne sa przyczyny, choc kregoslup tez mi szwankuje, co do pracy i dziecka, nie wiem co doradzic, roznca wieku dla mnie w tym wypadku jest malo wazna, ja bym stawiala na stala prace stelka- to sie nazywa fuks:P a co do prezentu to nie doradze sama mam zawsze problem gusika- a jak taki rumien wyglada,czerwone to czy jak? klaudia- erykowi niestety tez juz wychodzi jakas wada zgryzu, 2 gorne ma troche cofniete, i niestety ten zabek nadlamany, ma ciemna plamke:( a on nic dobie nie da zrobic z tym mysmy kupili malemu takie mebelki, beda pewnie chwile sluzyly, poukladam wreszcie jego manele, nie sugerowalam sie estetyka bo to raczej takie mebelki "przejsciowe" a cena wszystkiego to zaledwie 600 zeta, zobaczylam w reklamie , a ze mialam wlasnie robic na zamowienie szafke za 300, to to sie bardziej oplacalo, jeszcze jakies lozko jednoosobowe ale to poczekamy jak bedzie sam spal (?) http://www.abra-meble.pl/scianka_gucio,prod,1085,12,2,0,1,1,2.html dzis pada a ja juz szalu dostaje, caly czas musze sie bawic, co to bedzie w zimie, a ja wczoraj bylam na cytologii , za 2 tyg wyniki, wreszcie sie zmoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę , że nie tylko ja czuję nadchodzącą jesień i wije gniazdo na zimę :P też robiłam dzisiaj porządki w szafie w sypialni i ogólnie ją wysprzątałam dokładniej niż zwykle :P poprzeglądałam też zimowe ubrania :) Dzięki za odzew w sprawie fotelika, stwierdziłam że jeszcze poczekam z miesiąc , dwa bo mi szkoda tego Maxi Cosi, i jak jej będzie ciasno to kupimy ten z Graco . Jak na Karolinkę nie jest za duży to na Zuzę tez powinien byc już ok :) No u nas tez się rozpadało, jeszcze rano udało nam się zaliczyc targ i teraz w domku siedzimy . Naszło mnie dziś na sałatkę z zupek chińskich i fety , już sobie wszystko pokroiłam , teraz makaron wciąga soki z warzyw w lodówce :P:P:P Znalazłam dziś w jakiejś starej gazecie przepis na zapiekankę gyros , jutro ją chyba zrobię , robicie ją może ? Uciekam skończyć obiad, jeszcze posprzątam kuchnie, umyje podłogi i luzik :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zizusia - fajne mebelki, Eryk pewnie zadowolony :) M też znalazł dla Zuzy taką fajną meblościankę ale w jej pokoju to odpada , musi byc wszystko oddzielnie , bo ma tam dwoje drzwi i okno tak że nie byłoby jej gdzie postawić . Widzisz , takie to życie , że nie można mieć wszystkiego :( jak to mówią " jak masz szczęście w miłości to nie masz w kartach " czy jakoś tak to było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek zazdroszczę, bo Ludwiś na hulajnodze jeździ, a na rowerku biegowym nie chce... Dosłownie 3 kroki i koniec :( Szkoda, bo miałam nadzieję że będzie w tym podobny do Mateuszka- ten szalał na rowerze 3-kołowym od 1,5 roku, jak miał niecałe 3 latka dostał 4-kołowy, a jak miał niecałe 4 latka nauczył się jeżdzić na 2 kółkach :) Ludwiś chyba nie ma takiego zacięcia jak Mati... No ale stymulacji równowagi tez nie ma , bo np nie lubi huśtać się na huśtawkach itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×