Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

nno, właśnie z takim z \"randek\" :D na kafe. brunet,wysoki, zielone oczy, podobne poglady i poczucie humoru, studiuje infrmatyke ( cos ostatnio sami informatycy mnie otaczaja ; chłopak koleżanki, facet z którym gadałam przed dziekanatem, on, przyjaciel W., chłopak drugiej koleżanki..wszstko inf :D ) we wtorek byliśmy się zapoznać- strasznie się denerwowałam,bo pierwszy raz umowiłam sie z kimś z neta :P a dziś idziemy na spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy na spacerku, bylismy ;) bardzo fajnie było,w sumie prawie 3h spacerowaliśmy, mnóstwo tematów do rozmowy ;] przy okazji, \"zerwałam\" z W. piszę w cudzysłowie,bo normalnie zerwac nie moglam,bo para nie bylismy- ale napisalam mu,zeby przestł mnie obcałowywać. a co tam u Was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, dorwalam sie do kafejki :) ehhh nie wiedzialam,ze to bedzie taka masakra !!!! chce wracac do domu:( mam dosc wszystkiego :( moi rodzice i p mowia,zebym wracala... ale jak wroce to nie bede miala pracy na wakacje a w wakacje bedzie lepiej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci to jednak masz kontakt z p...ja tez chetnie bym wrocila, ale wtedy nie bede miala kasy na stany...ta anglia to jakis koszmar ogolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira wogole gdybym wiedziala, ze Anglia jest tak spalona odpuscilabym sobie w przedbiegach. Oczywiscie teraz juz ptokach i jak sie powiedzialo A trzeba powiedziec B. Nie zamierzam zrezygnowac, ale latwo nie bedzie. Co innego mialo byc co innego jest. No ale trzeba sobie radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia przepraszam, ale raczej nie ma szans zebysmy sie spotkaly :( od poczatku mialam tylko dwa razy rano wolne i dzis mam tylko dzien wolny ale jestem z moja przyjaciolka bo to moje urodziny :P i do konca juz nie bede miala nic wolnego :O nie mam pojecia co im odbilo terazx, jak bylam u nich w wakacje to mialam co tydzien caly dzien wolny a teraz nie wiem co tworza :O i w dodatku wczoraj mnie pytali czy nie zostane u nich na styale hahaha chyba oszaleli :O a kontakt mam z p tak srednio co trzy dni, ale zawsze ja pisalam :O on sie zawsze cieszyl i zawsze odpisywal ale wczoraj wreszcie odezwal sie sam pierwszy :) zobaczymy co bedzie dalej .... rozumiem Cie ze londyn to koszmar bo dla mnie tez :( nienawidze londynu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
czesc mam takie pytanie czy istnieje możliwość aby kobieta która kocham wybaczyła mi kłamstwo? Sytuacja przedstawia sie nastepująco byłem z kobieta 4 lata rozstalismy sie.Po roku czasu odezwała sie i zaczelismy sie spotykac było fajnie zaczeło sie wszysko powoli układac ale wciąż trzymała mnie na dystans i popeniłem bład wielki bład bo ja okłamałem naruszajac jej prywatność. Bardzo tego załuje i to było głupie z mojej strony i nie wiem czy istnieje jakas szansa abym odzyskał u niej zaufanie. Nie chce ze mna rozmawiac i sie nie odzywa ( nie dziwie sie jej) nie umiem sobie teraz tego wybaczyc? Czy możecie wyrazic swoja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadaj z nią szczerze, bez gierek, o wszystkim, ze załujesz, ze ją rozumiesz,,, nikt tu Ci nie odpowie jednoznacznie. To czy ci wybaczy zależy od tego jakie to było kłamstwo , od Niej i od Ciebie. W każdym razie WALCZ - jeżeli Ci na niej naprawde zależy bo jak nie wiesz czego chcesz do daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Wiem czego chce i jestem tego pewien zależy mi bardzo na niej. Przepraszałem ja chyba juz ze 100 razy, dzwoniłem chciałem aby mi wybaczyła powiedziałem jej za bardzo ja kocham itd. Ale sadze ze za czesto prawie codziennei pisałem smsa z tym ze bardzo tego załuje itd. A ona nic olewa mnie i tyle teraz od 3 dni nieodzywam sie do niej jest ciezko ale chyba nie mam innego wyjscia poczekam troche z tydzien moze dwa i zobatrze czy ona sie odezwie. Nie chce codziennie do niej pisac bo teraz tak robiłem i nic z tego wrecz bardziej ja denerwowałem tymi smsami teraz chce dac jej troche luzu ze by to ona zateskniła sadze ze tak bedzie dobrze nie wiem czy dobrze robie. Bardzo mi na niej zalezy a jej mniej dla tego nie bedzie łatwo. Moje starania na razie ida na marne. Bede o nia przez całly czas walczył bo bardzo ja kocham ale z drugiej strony nie chce jej zniechecic ciagle nalegajac i narzucając sie jej.Teraz to ona czuje sie pewna siebie i jest w lepszej sytuacji. Ona sie juz przyzwyczaiła do tego ze bede do niej pisał, przepraszał sadze ze jej sie to juz znudziło dla tego musze chyba dac jej na luz bynajmniej na jakis czas nie sie zacznie zastanawiac dla czego ja do niej nie pisze i nie dzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te sprawy sercowe ;) słuchajcie,a ja sie zakochalam,pierwszy raz w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Witam własnie próbowałem znów nawiązać z nią katakt i nic w drugą strone sie to odwróciło. Napisałą mi ze włansie wraca od kolegi który jej sie podoba i ze bym dał jej swięty spokuj bo jej na mnie nie zalezy tylko na kims innym. Ale mi docieła... Sam juz nie wiem czy to prawda czy mam jej w takie historyjki wierzyc czy nie albo robi to specialnie na złość. Co sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
mnie tesh taka jedna robiła na złość i jej nie wyszło. Co się przejmujesz? Odkochasz się z czasem i zobaczysz, że wcale nie jest jedyną taką wyjątkową laską na tym świecie, jak o sobie pewnie myśli ;) Głowa do góry chłopie, lajf ys bjutiful.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Ona znów jest pewna siebie ale już mam tego dosyć nigdy nie miałem problemu z kobietami ale ślepa miłość właśnie robi z człowieka " błazna" Juz raz sie przekonała co straciła ale drugiego razu już nie będzie. Pocierpie jeszcze troche mam nadzieje ze mi to szybko przejdzie i kiedys bede sie z tego śmiał. Sądze, że z takimi kobietami to lepiej nie miec nic do czynienia bo to strata czasu a uważam, że stać mnie na kobiete wartosciową, a nie ciągle się uzerać i zastanawiać sie jak długo bedzie dobrze. Jest to na prawde trudne ale już nigdy nie pozwole sobie na takie numery. Wiem, że nie ma co do tego wracać bo ciągle będzie to samo a przecież tyle jest pieknych kobiet, ciepło zaczyna się robić i coraz więcej możliwości na nowe znajomości. Jestem dobrej myśli ze wszystko bedzie dobrze ale ten rozdział trzeba w koncu zakonczyć po prostu szkoda na to zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam
Poczytaj sobie od początku ten topik to zobaczysz, że źle trafiłeś... Albo raczej przekonasz się, jak postępują kobiety "oszukane" i "skrzywdzone". Nie znamy kobiet, potrafią dobrze ukryć swoje prawdziwe oblicze ;) No, wiosna się zbliża, fajno. Nic, tylko na trawce się wygrzewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Nikt nie lubi jak sie kogoś okłamuje dla tego przeprosiłem ja i na tym koniec a co ona z tym zrobi to juz czas pokaze wiem ze zle postapiłem. Szkoda, że tak sie wszystko potoczyło ale ja o nic prosic nie bede na wet nie mam takiego zamiaru. Jeżeli coś bedzie chciała odemnie to się sama odezwie. Tak jak powiedziałem kocham ją bylismy razem 4 lata, a jeżeli kogos sobie znajdzie trudno trzeba zyć dalej i nie mamy juz na to zadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy, dokładnie. są sprawy,na które się nie ma wpływu,a nawet potężna miłość może umrzeć,jak się dwie osoby nie mogą dogadać. nie rozumiem tego, jak to postępują kobiety,hm? ze starają się nie umrzeć z rozpaczy to źle? kobiety myslą w inn sposób niż faceci. Wola wyrzucić z siebie złe emocje,niż je w sobie tłumić, i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy222
Wiem, że nie mam na to już zadnego wpływu tylko znam ja na tyle, że i tak bedzie sie odzywac minie jakis czas i znów sie odezwie bedzie chciała nawiazac katakt znam ja juz na tyle, że tak sie stanie. Będzie ciekawa co tam u mnie słychac itd. Znam ja juz na tyle, że ona więcej mówi niż robi dla tego tak szybko nikogo nie znajdzie z reszta zabatrzymy jak to sie wszystko potoczy. Mam nadzieje, że mi to kiedys przejdzie i ułoże sobie życie z inną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz, wiekszosc kobiet wiecej mówi,niż robi ;) taki nasz czar ;d jestem pewna,że znajdziesz jeszcze kogoś wyjątkowego. pamiętam,jak mój były życzył mi w złości,żebym znalazła kogoś takiego jak ja-tj podobnego do mnie. i prosze, jest, i jest bardzo przyjemnie :) chociaz znamy sie dopiero miesiac ;) po prostu musi upłynąć trochę czasu,a tego nie przyśpieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna, heloł :D ale masz fajną, GraceKellową stopkę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Kocham ją i nie ma dnia a bym za nia nie tesknił ale wiem, że już nigdy nie bedziemy razem, po prostu nie ma takiej możliwości ból i tesknota jest niesamowita bo tak jak pisałem bardzo dobrze sie przy niej czułem, jej usmiech itd. Ona się bardzo przez ten rok zmieniłą az jej nie poznaje. Szuka sobie kogos innego, umawia sie z różnymi facetami nabrała wielkiej odwagi i wiary w siebie ale nigdy taka nie była bardzo sie zmieniła na wet jak spojrze na byle jakiej jej zdjecie to ... Jest to bardzo trudne bo jest fajna dziewczyna za która bardzo tesknie a ona dobrze sie bawi a tak była nie smiała i kto by sie tego spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy222
Sam juz nie wiem ale to musi samo przejsc bo wiem ze inaczej to nie przejdzie. Jest to jakis sposób ale cieżko jest znaleść odpowiednia osobe ok mozna być zauroczonym kimś być miesiac kilka miesiecy ale bylismy razem 4 lata i to nie jest proste a tym bardziej ze bardzo dóżo zeczy mi w niej odpowiada. Bawie sie chodze na imprezy nie siedze w chacie ale to nic nie zmienia musiał bym na prawde na odpowiednia osobe trafic a bedzie to bardzo trudne. Jestem osoba która bardzo angazuje sie w zwiazek z osoba na której na prawde mi zależy, a być z kims tylko po to aby zapomniec o byłe i zabić czas to nic nie da. Ja nie potrafie udawac albo mi ktos odpowiada i jest dobrze albo nie. Są różni ludzie którzy lubią bawić sie kobeitami, zmieniac jak rekawiczki ale mnie to nie bawi dla mnie licza sie inne wartości. Nie wiem jak to zrobić ale wiem ze nic na siłe. Jeżeli poznam osobe do której bede cos czuł to moze cos z tego bedzie ale to czas pokarze. Ona nikogo nie ma tylko sie tym bawi i korzysta z zycia moze chce sobie porównac jak to jest z kims innym bo tego nie przezyła a ja juz tak i ona wie o tym ( niczym sie nie chwale bo nie o to chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nam topik umarł.. mam nadzieje,że u Was wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herr Thomas
cipo nie widzisz po datach? na chooj pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
i teraz beda wylazily z gnijacych pomaranczy ktorych niby dawno juz nie ma na kafetele :D hipokrytki jebane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×