Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Zycjecie ??? :) Wczoraj mialam troche gorszy humor, ale dzis juz wszystko powoli wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyjemy... ja wczoraj zdecydowalam sie napisac maila do niego...napisalam z czym sie zmagam...szczerze wyznalam, ze mam problemy z poczuciem wlasnej wartosci, ze nie czuje sie pewnie i takie tam rzeczy, ktore mnie mecza...nie wiem czy on zdawal sobie sprawe z tego, ze mam takie problemy czy nie, w kazdym razie napisal, ze nie zostawi mnie tylko dlatego ze mam problemy...i ze mnie kocha i tak mu ciezko ze nie moze miec mnie teraz blisko... chyba mam wspanialego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna :P Wiesz gdzie musisz isc i co ze soba zrobic ???? I jeszcze raz uslysze,ze on Cie nie kocha to my Ci z hermia nakopiemy do dupy :P :D :D :D Wiesz,ze zartuje :) Wiesz,ze Cie rozumiem :) Ale po czyms takich musisz uwierzyc, bo sie sama zameczasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to,ze mu to wyznalas to jest pierwszy WIELKI krok do normalnosci :) Gratuluje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie musze isc...tylko nie wiem czy potrafie sie otworzyc przed zupelnie obca osoba... a nakopac mi mozecie:P czasem potrzebuje takiego kopa obejrzalam sobie wczoraj Bridget i tak jakos fajowo:) a co Wy porabialyscie?? coci mam nadzieje, ze humorek szybko wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna ale to jest jedyne wyjscie z sytuacji,zebys sie nie zameczala :) A jak nie to poczytaj ksiazki psychologiczne te co Ci wyslalam ;) Ta kobiety ktore kochaja za bardzo, z niej powinnas duzo wywnioskowac ;) Humorek juz wrocil :) Wczoraj mialam tylko gorszy dzien po prostu ;) Jejku chcialabym zeby P tez to wszystko zrozumial ;) Ja wczoraj w sumie sie uczylam troche i bylam u rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wczoraj obijalam:) wogole obudzilam sie o 5:45 rano, spojrzalam na zegarek, zerwalam sie na rowne nogi i mowie "kurwa zaspalam!!!"...i dopiero po chwili dotarlo do mnie, ze jest sobota i nie musze isc juz do pracy...poprostu smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadalam z P, poogladalam na dobre i na zle i powinnam sie uczyc, a tak bardzo mi sie nie chce :O Mam ochote na jakiegos fast fooda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam juz date rozpoczecia pracy w Londynie. 20 marca. To juz za 10 dni!!! Trzeba sie wziac do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Fisiowna super,ze to juz za 10 dni :) Bedziesz miala tam dostep do neta ?? W ogole musismy sie jakos ugadac,zeby sie spotkac tam ;) Tylko,ze ja na razie nie mam jeszcze biletu :O Mam andzieje,ze mi nie zrobia wala zadnego :O Fisian widzialam Twoj wpis na pewnym watku ;) Poczytaj sobie ten watek \"tak bardzo sie boje \" i zobaczy dokladnie czy robisz tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o jaki watek chodzi...tamten sobie poczytam... no mam nadzieje, ze bede miala dostep dp neta...biletu tez nie mam jeszcze bo nie kazano nam bukowac biletow dopoki nie bedziemy znali dokladnej daty rozpoczecia pracy...teraz musze sie zgadac z ludzmi i dowiedziec sie kiedy zamierzaja przybyc do UK...mamy mieszkac razem wiec dobrzeby bylo jakbysmy zjawili sie tego samego dnia...no i jutro musze zabukowac ten bilet... J napisal mi ze nie pozwoli mi odejsc bo mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam biletu,bo mi oni kupuja bilet ;) Ostatnio mi wyslali 4 dni przed przyjazdem, wiec poki co sie nie stresuje :) Widzisz on Cie naprawde kocha :) Musisz przestac schizowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiegajac od tematu odkrywam wlasnie Jamesa Morrisona i Bushido:)...nie lubie Niemcow ale ten ostatni jest calkiem przystojny:P ale ciiiiiiii ja tego nie napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja sie od niego oddalam, to on chyba zaczyna sie przyblizac :) Juz drugi dzien z rzedu napisal pierwszy ;) wczoraj nawet pisal, jak wiedzial,ze mnie nie ma ;) A dzis stwierdzil,ze mial isc do bufetu, ale jak mnie zobaczyl na gg to sie doezwal :) :) zaczynam wierzyc,ze moje oddalenie dziala :P poza tym widze w nim zmiany w wielu kwestiach :) zaczyna juz nawet dostrzegac,ze jego kolezanki z pokoju sa nie teges i go wykorzystuja :) a wczesniej tego nie widzial, a ja nie chcialam mu nic mowic,zeby zle tego nie odebral :O Slodkich snow wszystkim :) Hermia gdzie jestes ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Byłam sie uczyc u kolezanki niestety jutro mam egzamin :o Bozee jak mi sie nieee chceee... Odmeldowuje się, bo ja na sek wpadłam padam na twarz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam,ze jade jednak we wtorek poswietach. Stresuje mnie to,bo mam przesiadke na lotnisku w Londynie :O A ja nie umiem angielskiego 😭 Tez sobie wysmyslili :O Wracam na uczelnie, bo mialam 4 godziny okienka to przyszlam do domu,a teraz z powrotem tam :P bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci a na jakim lotnisku masz przesiadke?? ja lece prawdopodobnie w przyszly poniedzialek lub wtorek...moglabym Ci jakos pomoc jesli przesiadke mialabys na heathrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwolali nam zajecia :D Mam przesiadke na stansed :O Jakos bede musiala sobie poradzic;) moze ktos tam bedzie gadal po francusku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×