Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

ja chce juz jutro :P Chce juz go zobaczyc :) ostatnio jest nadzwyczaj mily :) Fisia jak przygotowania do wyjazdu ?? jak czytanie ksiazek ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak...do wyjazdu sie przygotowuje a jakze, poki co duchowo:P rozleniwilam sie ciut...nooooo ksiazki mam poki co na kompie:) wczoraj rozmawialismy na skypie no i ehhh duzo milego uslyszalam i wogole...teraz musze sobie wyjasnic po swojemu ze on naprawde tak mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole wczoraj z radoscia odkrylam, ze agencja, z ktora bylam 2 razy w stanach, wprowadzila program na ktory sie wybieram:) i zaraz wlasnie bede sie aplikowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia on tak mysli :) !!!!! lepiej sobie to poukladaj dobrze w glowie, bo jak nie to ja Ci to poukladam :P :P Jestem pewna ze on tak mysli, i uwierz w to :) super,ze agencja ten program uruchomila przynajmniej pojedziesz przez sprawdzona agencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam bilet...ale tez bede sie musiala tluc troche po londynie zeby dojechac do celu...kurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ale tam z kazdego lotniska chyba sa pociagi do centrum londynu, przynajmniej z tych co ja lecialam to byly :) i pozniej tylko z Victori chyba bedziesz musiala gdzies dotrzec ;) P bedzie dopiero ok 23.30 :O grrrr to sie bede stresowac :P kto ze mna bedzie gadal tak dlugo ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie wlasnie czytam watek "zmiany na kafe"...nie chce mi sie w to wszystko wierzyc...ale jesli to prawda to ukatrupie kazdego kto nawet pomysli ze moglby mi zarabac nicka:) wiem wiem, ze sa pociagi, metra i autobusy...laduje na stansed o 16:55 we wtorek...kumpela ma mi napisac plan czym gdzie dojade...trza sobie dac jakos rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno musisz z lotniska jechac pociagiem do centrum londynu, bo inaczej sie nie wydostaniesz. A potem to juz z Victorii albo metrem albo busem ;) tam w sumie wszystko jezdzi bo to duza stacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, coci wiem ale juz na mysl o tym boli mnie glowa...wlasnie stwierdzilam, ze jedna walizka jest za mala a druga za wielka:o...wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia Ty sie stresujesz a co ja mam powiedziec jak nie znam angielskiego ??? Kurde jakby mi ktos w czerwcu powiedzial,ze nie dosc,ze mi sie bedzie podobac w londynie to bede chciala tam wrocic to bym go wysmiala :P Juz wtedy mialam wielka schize jechac bez jezyka :( ale miala byc tam moja siostra, wiec miala mi pomoc, a 3 dni przed wyjazdem sie okazalo,ze ona nie jedzie :O mialam mega stresa :( No i tak sie pojawil P i mnie uratowal :) kurde z nim to nie musialam sie o nic martwic, bo on o wszystkim myslal ;) a teraz pewnie przesiedze wszystkie wieczory w domu, bo bede sie bala ruszyc gdzies dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dlugo bedziesz w Londynie?? kochana do odwaznych swiat nalezy!!!podam Ci moj numer i nie boj nic:) czeka mnie zakup torby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede od 15 do 24 kwietnia :) tak mi sie wydaje,ze od 15tego, bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo :O ja tez powinnam sobie kupic torbe, ale biore malo ciuchow, bo na randki to chodzic tam nie bede :P a z dzieciakami to moge chodzic w byleczym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciuchow nie biore duzo...ale jednak walizka mala, ktora mam to nadaje sie na krotki wyjazd a wielka to taka bardziej do stanow:o ale ciii braciszek poracuje w firmie co robia takie torby walizki wiec cos mi tam skombinuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to masz fajnie :) Mykam cos ze soba zrobic,zeby P nie zobaczyl potwora :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5 godziny :( Nie lubie tych ostatnich godzin czekania na niego :O Zreszta jak bylismy razem to tez mnie szlag trafial w te ostatnie godziny, bo juz tak bardzo chcialam go miec przy sobie, a to sie tak dluzylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki fisia jestes usprawiedliwiona :D :D Ja teraz tak chwilowo jestem :P bo musze cos ze soba zrobic :P jeszcze 3 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestem:o w zasiegu reki mars...za pozno juz...tymbardziej na slodycze...z kuchni zapachy ze hoho...i jak tu schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz wlasnie jestem gotowa na przyjazd P ;) Tez jestem glodna bo malo dzis jadlam :O Kupilam mu czipsy i mam na nie ochote :D ale zjemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no musialam cos ze soba zrobic co nie :P W ogole to zacielam sie przy goleniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×