Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

w Krakowie. Uniwersytet Ekonomiczny. dlaczego pytasz? fisiowna, to zważ walizę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, wystarczy chwilke pomyślec :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede wygladac jak balwan ale ubiore sie na cebulke...ugotuje sie w tym samolocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia mnie to tez czeka :O w ogole to nie chce tam jechac :( chcialam tylko dlatego ze w londynie ejst moja przyjaciolka z dziecinstwa a teraz sie okazalo,ze ona wraca i jej tam nie bedzie :O bede tam sama, bez znajomych, bez jezyka, bez internetu, bez niczego :( ja i dzieci :( :( i tym razem juz drugi P mi z nieba nie spadnie 😭 Nie chce jechac !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci Ty nie marudzic za bardzo:D dobrze Ci zrobi taki wyjazd. Odetchniesz, odpoczniesz. Spakowalam sie, ale polowe musze zostawic:o, mam nadzieje, ze bede tam miala gdzies internet bo inaczej😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia widzisz a ja wiem,ze neta nie bede miala :( Postaw sie w mojej sytuacji, juz to przeszlam i wiem,ze gdyby P wtedy nie bylo to bym umarla tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu napewno dobrze to zrobi :P A mi raczej nie ... i to nawet nie chodzi tylko o niego :( To raczej chodzi o to,ze bede w tym londynie 11 dni bez znajomosci jezyka, wiec nigdzie nie bede mogla wyjsc :O a co za tym idzie bede siedziec w domu i rozmyslac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj kochana a ja to co??zaraz strzele focha i sie skonczy kozaczenie:D w jakiej czesci Londynu bedziesz??zaraz Ci wysle moj nr na maila. Poki co polski a potem ang jak juz sie zaopatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia tylko,zeby sie z Toba spotkac to bede musiala tam dotrzec :P :P ja bede w centrum londynu w pierwszej strefie 3 przystanki metra od victorii jak mi wyslesz numer to Ci dzis wieczorem napisze dokladnie stacje metra ;) tylko tam wiem jak doscj :/ a teraz musze uciekac na uczelnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama,jak widzę :P fisiowna, skończyłam presentation ;] wiec jeśli pozwolisz,to wysla Ci ją na maila, do przelukania, czy tam nie ma jakiś rażacych błędów ;> a w ogóle,to Wesołych Świąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Wesolych Swiat :) Aira chyba zostalas sama :( fisiownej nie ma w Polsce ona pojechala do Londynu i raczej nie ma dostepu do neta, bo by cos napisala :P Ja tez w poniedzialek wylatuje i wraca za miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że Ty zostałaś ;) uu,a fisiowna kiedy bedzie miała dostep,nie wiesz..? cały miesiąc bez Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aira nie wiem kiedy ona bedzie mial dostep do neta :( Ale zapewne jak bedzie miala to cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aira nie wiem kiedy ona bedzie mial dostep do neta :( Ale zapewne jak bedzie miala to cos napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale chyba nie dostalas :( ja Ci wyslalam na polska komorke i dostalam raport ze oczekuje :O dzis wieczorem wysylalam :O bo ten telefon angielski ktory Ci podalam nie dziala juz :O wiec bede tylko pod polska komorka i francuska :P ja we wtorek lece a jak Tobie sie podoba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa no bo ja mam juz polski number wylaczony. teraz mam tylko ten angielski. wyslalam Ci smska z niego, dostalas? u mnie si chociaz zajob na maksa, ale spoko dam rade:) tylko teraz nie moge sobie normalnie pogadac z J bo net jak juz wspomnialam "pozyczamy" od ktoregos ze sasiadow i sygnal taki se jest, ale cholera wazne ze wogole jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z angielskiego dostalam :) nie ebdziesz w ogole polskiego wlaczac ?? ciesz sie ze w ogole masz neta, bo ja bankowo we francji miec nie bede :O a w londynie jak sie nade mna zlituje to moze na chwile wejde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili tylko ang, byc moze co jakis czas bede wlaczac polska zeby sprawdzic wiadomosci ale tak to niee..ale co tam u Was kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) to co, teraz piszemy sobie z rożnych krajów? ależ my jesteśmy światowe :D spotkałam się z takim facetem z internetu,z 02. Mówię Wam,jest cudny, cudny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×