Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Nie mam nadziei ... Wiem,ze nawet jak by to mialo nastapic to minie jeszcze duzo czasu, a ja czekac na niego nie bede :O jak pojawi sie ktos inny to bedzie ktos inny .... Tylko powiedz mi po co on to wszystko robi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
Dołączam się na chwilkę :) Bo niestety to, co tu napisałaś cocinelka to i moje cechy :( Tych samych zwrotów nawet używałam. To jest okropne. Ja byłam bliska temu by go znienawidzić, gdy się ze mną został :( A czy faceci są mniej emocjonalni, to chyba się zgodzę. A już raczej na pewno swych uczuć tak nie rozważają jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co on to robi...wierz mi nie potrafie tego ogarnac... a myslisz, ze jak pojawi sie ktos inny bedziesz potrafila sie zaangazowac tak naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka Tobie odpisalam tam ;) no ja tez mam/ mialam ten cholerny lek :O Fisia bede mogla sie zaangazowac naprawde :) ja juz taka jestem ;) wiesz przed wyjazdem do londynu bylam "zakochana" w takim francuzie z neta :O i mielismy sie spotkac we francji, jeszcze w autobusie jak wsiadlam to czekalam na smsa od niego "milej podrozy" a za kilka godzin poznalam P i wszystko przestalo istaniec ;) Mysle,ze jak zjawi sie ktos kto bedzie lepszy od P to bede potrafila sie zaangazowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annelka co do tej nienawisci to ex tez chcial zebym go znienawidzial :O to byla rzecz ktorej chcial najbardziej jak ze mna zerwal :O wedlug niego tak byloby latwiej ... teraz juz tak nie mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle, ze faceci nie zaglebiaja sie tak w uczucia jak my... ja coci trzymam za Ciebie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia dzieki :) a ja za Ciebie trzymam kciuki,ze przetrwasz jeszcze te kilka miesiecy a potem bedziesz juz szczesliwa :) U mnie i P jest wlasnie ejszcze ten problem odleglosci, gdybysmy mieszkali w jednym miesice to byloby latwiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłaszam swój kejm bak :D zdałam w końcu mikro , zamknęłam sesję i umarłam z tej okazji ze szczęścia :D więc wracam do Was 🌼 przedwczoraj była rocznica zaręczyn- dokładnie pół roku temu..pamiętam,jaka byłam nieziemsko szczęśliwa. bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Aira wreszcie sie pojawilas :) gratuluje zamkniecia sesji :) Ja mam wszystkie egzaminy za soba tylko jeszcze wyniki z jednego przede mna :O No i dzis mam juz lepszy humor :) Wczoraj bylam tez bardzo przemeczona i dlatego bylo mi zle :( Jak jestem zmeczona to wszystko mnie doprowadza do placzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) czekam na te wyniki razem z Tobą :) ( z czego?) tak to bywa,że jak człowiek zmęczony,to mu optymizmu brakuje.. na szczęście zawsze jest następny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wyniki z ekonometrii :O W sumie to juz i tak nic nie zmieni, bo moge ten przedmiot wziac na warunke, ale chce miec to juz za soba, bo nie moge na ta babe patrzec i na te notatki :O A poza tym jak nie zdam to bardziej przykro bedzie P i on znowu bedzie mial wyrzuty sumienia,ze to przez niego nie zdalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy umie cierpieć - to ludziom przychodzi najłatwiej- najtrudniejsza i najambitniejszą rzecza w zyciu jest osiągnać szczęscie" Znalazlam w czyjejs stopce ... Czyz nie jest prawdziwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe:) znalazlam dzis fiolki na ogrodku...moje ulubione kwiatki zakwitly i sie do mnie usmiechaja:) koniec kopania dolow!!!!!!! hermia co tam kochana? Aira witaj ponownie, bardzo sie cieszymy w kome baka:) co tam u Ciebie? coci mam nadzieje, ze zakopujemy dolki na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci- tak słyszałam,że ekonometria to paskudztwo..znam też stan znużenia notatkami :D fisiowna- fiołki, śliczne :) u mnie w domu pachnie hiacynt :P wiecie..teraz mam na głowie prezentację z ang. która z Was umie dobrze ang,przyznać się? :D (nie chodzi mi Boze bron o pisanie za mnie,tylko ew. sprawdzenie moich wypocin :P) jestem na siebie troche zła, bo przespałam sprawę zapisania się na hiszpański ;/ mam co prawda na uczelni,ale co to jest 1,5h w tygodniu..a chcialam voy a trabajar :D czy jakostak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia -hej hej :) Dziś jest birthday pary i z tej okazji mam zamiar sie suuper bawic - przynajmniej takie załozenie mam :D Moze bede w stanie to napisze cos podczas imprezy, ogolnie humor faluje barkuje mi KOGOS - nie tego czopa ale KOGOS do przytulenia tak ehhhh :o No to chlup w tej głupi dziób :D Zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) na razie się pisze :P Hermia, no to udanej zabawy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie hemia szampanskiej zabawy...bez smetow:D spoko Aira jak bedziesz gotowa dawaj znaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie nic. Nawet buszowac w necie mi sie nie chce. Chyba kawe sobie sprawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja nie olewam tylko nie mialam jeszcze czasu wejsc na kafe ;) A wczoraj wkrecilam sie w tamten watek :P Juz mam dobry humor :) :) ja ostatnio chyba mam jakas hustawke nastrojow :P Fisia ale masz fajnie ze juz jutro wyjezdzasz :) Ja jeszcze tydzien czekam, a biletu dalje nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie oleweamy :P stałam dziś w kolejce do dziekanatu..i gadałam z takim fajnym chłopakiem...ej..nawet nie wiecie,jak sobie pluję w brodę,że nie spytałam go jak ma na imię, czy coś! przecież możemy już się nie zobaczyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aira a gdzie ta uczelnia
w miescie na R??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×