Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

coci ale kiedy sie spotkamy...poza tym za stara juz jestem...chyba sobie odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dziecko. mam 26 lat, zanim sie zobaczymy bedzie 27. nie mam zamiaru byc babcia jak moje dziecko bedzie mialo 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna wiesz,ze teraz przesadzasz :P Na dziesko masz jeszcze czas :) ja tez mam 26 lat i nie mam nawet faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze,ze dzis masz bojowy nastroj :( Ciesz sie,ze bedziesz ciocia :) ja bym sie z takiego faktu ucieszyla,bo kocham dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie dokladnie ?? Udalo Ci sie dostac super prace w Londynie :) Wiec chyba nie tak wszedzie masz pecha ;) Faceta tez masz raczej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prace dostalam, ale poki co wyjechac nie moge bo moi poprzedni pracodawcy nie raczyli jeszcze wyslac potwierdzenia i referencji...wiec poki co nie mam nic...facet, boze, co to za zwiazek ktory opiera sie na rozmowach przez internet?to najwyzej mozna nazwac przyjaznia czy tez kolezenstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale udalo Ci sie dostac ta prace a to jest juz duzyyyyyy sukces :) Co do faceta to hmmm tak wygladaja zwiazki na odleglosc :O Ostatnio pisalas,ze jest ok, teraz znowu sie cos psuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz sie zastanowic czy warto to dalej ciagnac czy nie ... Tylko wiesz,zebys nie zalowala po fakcie :( Nie wiem co mam Ci poradzic, bo nie wiem czy to Ty szukasz czujesz sie niepewnie czy on po prostu tak sie zachowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz poprostu chce miec sie do kogo przytulic, najzwyklej w swiecie przytulic...mam faceta ale tak jakbym go nie miala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia ale tak to wlasnie wyglada w zwiazkach na odleglosc :( Niestety musisz to zaakceptowac albo rzucic tym, bo sie caly czas zadreczasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia musi byc kiedys lepiej :) Patrz mi juz jest jest lepiej, a w jakim stanie bylam kilka tygodni temu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego w zwiazku jestem taka slaba...jak bylam sama, bylam silna, radzilam sobie i dbalam o siebie sama...nie prosilam nikogo o pomoc, ba czasem jak ktos mi ja oferowal, to odmawialam nie chcac robic temu komus problemow...ja chyba nie nadaje sie do bycia z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna kazdy sie nadaje. po prostu pokochalas. wiesz ktos kiedys powiedzial, ze slaba kobieta to ta, ktora kocha a silna to ta ktora jest kochana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna to jest moi zdaniem normalne ze kobieta staje sie slabsza jak jest w ziazku ;) Ja tez jak jestem sama to jestem twarda i daje sobie rade we wszystkim, a jak bylam z P to stawalam sie nieporadna dziewczynka :O zreszta jak sie ostatnio widzielismy to tez taka bylam :O ale mysle,ze to jest po prostu w psychice kobiet, a faceci tez nie lubia niezaleznych kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wole siebie inna...nienawidze siebie takiej jak teraz...chce byc taka jaka bylam zanim go poznalam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tego nie lubie u siebie tej nieporadnosci :O Ale tak to po prostu jest trzeba sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie to w k u r w i a...wole siebie taka jaka bylam kiedy bylam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×