Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

a ja w ciagu godziny wychlałam cały litr soku. tragedia jestem taka pełna. a jestem w pracy do tego smama i sekobelka wyjść nie mogę:( jeszcze pół ghodziny nie miałam takiej motywaji a od dzis mam zreszta wczoraj była pooglądać ciuszki i fajne ciuchy w fajnych sklepach a ja wyglądam w tym jak.......łoj niby mówią ze gruba nie jestem ale dupsko urosło:( zbić wagę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok lepiej wodą zastąpic. Ja w ciuchach tez wyglądam obrzydliwie,dlatego sie dietuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnei miałam swoje 8 minut ćwiczeń. Biegalam w miejscu 5 minut i jeszcze do tego 20 brzuszków i sklony. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moze nie mam nadwagi-waze 65kg przy 171cm wzrostu problem w tym ze wszystko odklada sie na brzuch naprawde nie wyglada to fajnie jak narazie zadnej diety nie mam procz braku w menu slodyczy i napoi gazowanych nic sie nie zmienilo jem 5 posilkow dziennie dwa wieksze reszta przegryzki mam nadzieje ze do 60kg zejde powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 już wiem jaki mam problem jem słodycze i nie chce mi sie ćwiczyć ja piję wodę ale chyba mało od dziś zero słodyczy no i zaczynam ćwiczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca zastap słodycze jakimś słodkim owocem:). Moimi słodyczemi są gruszki i mandarynki:). Ja cwicze,narazie tylko niecałe 10 minut dziennie ,ale zawsze to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie biegałam 5 minut w miejscu i do tego jeszcze skłony,a wieczorem spróbuje zrobić 10 minut tego samego:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jeść owoce ale... no własnie ale...zawsze jest jakieś ale. nie jem tych słodyczy aż tyle ale zauważyłam ze jednak jem uwielbiam bezy no strasznie! ale ograniczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od niedzieli nie jem słodyczy,jak na mnie to mały rekord,bo tak to codziennie jakas słodka bułka,albo czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja codzinnie nie jadłam praktycznie nigdy:) tylko po prostu luibimy sobie z męzzusiem uśiaśc wiczorkiem przy dobrym filmie i coś wrząchnąć: ale oboje już sie staramy do 18 ostatni posiłek tylko to trudne bo ja pracuje do 18 :( ale jestem w domu tak 15po jem a póxniej nic:) no nie wiem nie wiem mam nadzieje ze w niedziel będzie chociaż 1 kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie czytałam topik o odchudzaniu z wodą ja w to wierze ja schudłam kiedyś bardz duzo pijać litrami wodę. i teraz mam zamiar osiągnąć to samo! są różne opinie że wypłukuje witaminy z organizmu no i to prawda trzaba by do tego jeszcze jakieś witaminki:) ale dieta z woda to bardzo dobry pomysł tylko tez nie przesadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin13
ja gdzieś nie mogę pić dużo wody, niedobrze mi od niej jest, piję dużo herbat owocowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj zmęczona jestem byłam z psami na spacerze od 14do 16:20:). I widząc czipsy i bułki słodkie wiecie co zrobiłam? Kupiłam sobie jogurty i nic więcej. Nie lubię pić dużo wody,ale staram sie przynajmniej litr:). AS jak wasza dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitYouBody
Hejka.. ja już nie wiem od jak dawna próbuję się odchudzic. Mam 21 lat a zaczełam chyba jak miałam 13.. ileż sie można męczyc.. powiedzcie mi co musi byc impulsem zeby wreszcie podjać odchudzanie i schudnać na zawsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze takim impulsem jest spojrzenie prawdzie w oczy,ja zobaczyłam zdjęcia na których byłam tak gruba,ze juz nie moge Albo wybierz sie z chudą kolezanka na zakupy ona wygląda we wszystkim super,a ty no cóż parówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitYouBody
Ja ważę około 65 kg.. dla mnie to jest naprawdę dużo.. wiem że są ludzie którzy ważą 100 kg i pewnie stukaja sie w głowe że ja chcę schudnać ale ja naprawdę źle sie czuję we własnym ciele.. do tego jestem chora na serce.. nie mogę jeść tłusto i słodyczy a dalej to robie :( Jest mi strasznie źle.. chciałabym schudnąć tak 10-15 kg :) Byłby cudownie :)... co zrobić by to nie były tylko niespełnione marzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niska jestes? Jak sie źle czujesz,znajdź jakąs kolezanke i razem to róbcie,ja mam juz dosyc wygladam jak baleron,rozstępy itp,to musi starczyc jako mitywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitYouBody
dosyc niska 162 cm.. wiesz szczerze mówiac to nie ma szans żebym znalazła koleżankę do odchudzania.. ja mam same szczupłe koleżanki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sama musisz zauważyć,ze jak nie przestaniesz sie obżerac to najpierw będzie 70kg 80 90 i obudzisz się pewnego dnia i będzie 120 i nawet sie ruszyć nie będziesz mogła.Warto? Lepiej teraz sie odchudzić.Wiem łatwo mówić.Aler sama przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj lekko jogurt bulka obiad i 2 litry herbaty zielonej;] jest dobrze waze 65 kg dalej powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wczoraj obzarłam na obiad,udko kurczaka pieczone i straaaaasznie duzo surówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a mnie to sama nie wiem jak idzie. pije wodę ale nie tyle ile bym chciała codziennie zwiększam ilość no i nie chce mi sie ćwiczyć wiecie co robie prawo jazdy i po godzinie jazd jestem taka głodna że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TyjącaEb jak jesteś głodna to pij,albo zjedz jakiegoś owoca,jogurt,chociaż mi po jogurcie jeszcze bardziej chce się jeść:). A ćwiczenia rób chociaż minutkę dziennie,potem 2 ,3 10 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzisiaj do roboty wziełam,okna pozmywane,cale mieskzanie odkurzone i podłogi umyte,z psami byłam na 40 minutowym spacerze i teraz sortuje swoje ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Cie tak na porządki zebrało?? ja nie pamiętam kiedy robiłam generalne porządki w szafach i wogóle w domu jestem strasznie przemęczona praca dom praca dom i tak wkóko a zero urlopu:( ale co powiem mam wrażenie że brzuszek jakby mniejszy?? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam do wniosku,ze ja nie mam w sumie diety,ale chyba schudnę,bo: wcześniej jadłam tak: śniadanie- 5 kanapek,majonez,jajko,majonez i do tego słodzona herbata obiad-jajecznica,dużo ziemniaków i mizeria kolacja-4 kanapki i słodka herbata i przynajmniej jeden pączek dziennie. A teraz: śniadanie-miska płatków z mlekiem 1,5% drugie śniadanie-2 kromki chleba razowego z polędwica i serem,niesłodzona herbata obiad- kurczak,albo befsztyk,sałatka warzywna z 2 łyżkami majonezu. 2 gruszki i 4 mandarynki Jak sądzicie jaka szansa,ze schudnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jest wazne zeby jesc 5 posilkow w odstepach 2/3 godzinnych jesc duzo warzyw i owocow zamiast slodyczy taka dieta jest najlepsza chudniesz powoli ale z rozumem ja waze 64,5;] jeszcze na silke ide sie zapisac by brzuch wyrzezbic:D powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×