Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Przeczytalam wasz topik i chyba najlepiej tu pasuje, moge od czasu do czasu tu wpasc ?:) wiec. jestem dopiero tydzien na diecie i nie zjadlam ANI jednego slodycza:-D i codziennie cwicze:-D, jem 800kcal dziennie, troche malo ale:-P mam dużo motywascji:-) jutro staje na wage i sie okarze ile schuudlam:) Podpatrzylam gdzies na innym topiku taka fajna tabelke, Robimy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczcie dziewczyny
samo ograniczanie kalorii jest zbyt powolnym sposobem, nie wspominając o rozciągniętej skórze i braku mięśni. Wiem, że się nie chce, mi też się nie chciało... Ale zaczęłam od pół godziny hula hop dziennie, teraz robię różne ćwiczenia przez godzinę i jeśli nie poćwiczę codziennie czuję się ospała i bez energii... Fajnie sobie poskakać, zmęczyć się i mieć satysfakcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola witamy. O jakiej tabelce mowa? Wiem jak sie czujesz tez juz ponad tydzień nie jem słodyczy i jestem z siebie dumna:) i z Ciebie tez. Cwiczcie dziewczyny-owszem nawet jak sobie dziennie te 5 minutek poskacze,wiem nie duzo,ale zawsze cos na początek to odrazu mam satysfakcje,a teraz cwicze juz 15 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwicze na stepperze 30-40min co drugi dzien(cwiczylam codziennie ale nogi juz mnie bola) brzuszki codziennie obowiazkowo:),a w planach mam zakup plyty z areobikiem:-) znowja-No jestem bardzoo z nas dumna bo zapewne wiesz jak trudno zyc bez slodkosci:-D ale jak widac mozna jak sie chce!:-) tabelka: (gdzies ja wypatrzylam w jakims topiku:-D) Nick .......Wiek......Wzrost.....Waga przed....Waga obecna......Cel....... ola455.....21.........1.70cm .....70kg........70kg. ............55kg..... wpisujcie sie dziewczyny!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki poprawka troche mi zjechalo: :-P Nick .......Wiek......Wzrost.....Waga przed.......Waga obecna.........Cel....... ola455.....21.........1.70cm .....70kg........70kg. ............55kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jeszcze raz:-) Nick .......Wiek......Wzrost.....Waga przed....Waga obecna......Cel....... ola455........21.........1.70cm .......70kg...........70kg. ............55kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
dziewczyny!!!!! jak juz podejmujecie diete, to trzymajcie sie jej i nie rezygnujcie, bo to tylko prowadzi do efektu jojo. Ja odchudzalam sie po skonczeniu gimnazjum, chociaz nie musialam( wazylam 56 kg przy 163 cm) ale wiecie wyzsza kolezanka wazyla tyle samo i ubzduralam cos sobie!! Przez rok nie mialam miesiaczki, bo jadlam nieduzo, a cwiczylam duuzo. Pozniej przez rok bylo dobrze, a potem sie zaczelo.......przybieranie na wadze, pare dni glodowki, spodnie luzniejsze, a potem obzeranie sie i znow to samo. Nie pamietam, kiedy ostatnio jadlam 'normalnie'. Ciagle diety, albo obzeranie sie. Nie wspomne, ze mam teraz strasznie zla przemiane materii i waze 68-70 kg i teraz stoje przed powaznym problemem!! Zycze wytrwalosci!! i nie glodzcie sie, lepiej powoli, a skutecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona- ile mniej wiecej jadlas kalorii dziennie ze az zanikla ci miesiaczka? Raz glodowka raz obzeranie sie to nie jest dobre dla organizmu.. Ale jak jest sie mlodym robi sie rozne glupoty :-P :-) radze ci zebys jadla po 1000-1300kcal dziennie i cwiczyla jak chcesz sie odchudzic. I nie poddawaj sie jak waga bedzie stala to normalne:-) Zoladek skurcza sie 3-4dnia diety wiec nie bedziesz miala potem ochoty na obzarrstwo. I z tym jojo trzeba bardzo uwazac. Przed nami dluga droga , ale uda nam sie:-) PS:.. Zgadzam sie lepiej powoli a skutecznie:-D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
ja teraz mam 19 lat jak sie tak drastycznie odchudzzalam to mialam 15-16 nic o tym nie wiedzialam, wiec najlepszym sposobem bylo malo jesc, ja nawet dobrze tego nie pamietam !!! na sniadanie jadlam kromke chleba razowego z maslem, na obiad chude mieso z warzywami, na kolacje naprawde nie pamietam co, ale chyba platki ryzowe na mleku, wiem ze nie podjadalam, bardzo duzo cwiczylam, do tego dochodzily codziennne prace, bo mieszkalam na wsi, a wiec nap calodzienne zbieranie truskawek, pielenie, itp potem byly rozne zawirowania.....teraz chce schudnac, ale zazwyczaj brakuje mi cierpliwosci, rzucam diete po tygodniu, albo dwoch....bo nie widac efektow.....bo nie mam juz sily......boli mnie glowa, nie moge sie skoncentrowac, jestem nerwowa przez moja glupote brak mi energii, juz nie jestem ta sama dziewczyna, co kiedys, dla ktorej nie bylo rzezcy niemozliwych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
wiecie ja nawet lubie sport, chcialabym biegac, ale nie sama..nie mam z kim:/ kupilam sobie rowerek stacjonarny, jezdzilam na nim 2 tyg=rozsadna dieta, ale efekty byly takie, ze mi sie rozbudowaly miesnie ud :( rzucilam wiec rowerek w cholere..... najgorsze jest to, ze kiedys bylam szczupla i nie akceptuje siebie takiej jak jestem teraz, skutkiem tego sa kompleksy........a skutkiem kompleksow zle samopoczucie, niska samoocene, itp czasami sobie tlumacze, ze cale zycie przede mna, ale ciezko mi jest, tym bardziej ze dokucza mi samotnosc ostatnio czuje sympatie do jednego kolegi, ale co z tego jak on na mnie nie patrzy z takich tez powdow wprowadzam drakonska diete i kolko sie zamyka przepraszam ze wyladowuje tu swoje zale i pisze chaotycznie juz nie bede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu wpisze szybko ;) estis- 171cm waga obecna 64kg cel 60/58kg pozdro;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......Wiek......Wzrost.....Waga przed....Waga obecna......Cel....... ola455........21.........1.70cm .......70kg...........70kg. ............55kg..... estis........?..............1.71cm ........?kg...........64kg. ............60/58kg..... WPISUJCIE SIE:-) zle doswiadczona- nie martw sie! To prawda cale zycie przed toba, niewazne sa cyferki tylko jak sie czujesz i jak siebie akceptujesz, jak chcesz schudnac, schudnij! Nie ma rzeczy niemozlwych (obowiazuje to kazdego):-). Jak chcesz odzyskac sily i poczuc sie lepiej zejdz na diete gdzie nie bedziesz odczuwala glodu , poprawi ci sie samopoczucie i schudniesz. Sproboj jeszcze raz. I sie nie poddawaj. BEdziemy cie wspierac!:-D Pozdrawiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona-cóz tu powiedz,nie chcesz biegac sama? to chyba masz za mało motywacji do chudniecia:). ćwicz jedż do syta ,ale nie kalorycznmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
ola445 dzieki :) wlasciwie ten tydzien jest dobrze, nie obajadam sie jem malymi porcjami, moze to poczatek dobrego....:D ale nie chce zapeszyc, bo tych poczatkow bylo zbyt wiele.... najgorsza jest ta presja, wszyscy sa/ chca byc chudzi, a jak troszke przy cialku to juz gorszy?? teraz mam ferie nie stresuje sie, bo jak chodze do szkoly to jednak sie troche stresuje,ze wszystkie kolezanki takie chude, a ja...... , aha i robie robie 100 brzuszkow dziennie:) 2 serie po 50 na poczatek chcialabym wazyc 65 to jest juz normalna waga wg BMI potem bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
no i sie pomylilam *ola455* a nie jak napisalam 445 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedniusia
tez chce schudnac z 85 do 65!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) u mnie waga nie mozna powiedzieć ze stoi w miejscu na wadze jest 71 kg to tak jakby 2 kilo w dół ale taka waga mnie zupełnie nie zadowala i dlatego nie ciesze sie z takiego wyniku:( od dziś mam zamiar przejść jeszcze dodatkowo na dietę kapuścianą żeby odzyskać płaski brzuszek no zobaczymy:)) chociaż mam wrażenie ze brzuszek jest taki ładniejszy troszkę płastrzy:) chociaz ten wałczek nie duży bo nie duży ale mnie denerwuje:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca dieta kapuściana jest obrzydliwa po 2 dniach miałam juz gdzies tą zupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona- No i tak trzymac:-) Napewno poczatek czegos dobrego i nie poddawaj sie!:) Hmm to ie prawda ze ktos przy cialku jest gorszy- np. ja jestem najgrubsza z mojego towarzystwa , mam sporo kolezanek i kolegow to wszystko zalezy od ciebie jak beda postrzegac cie ludzie:-) Nie wolno byc zakompleksionym, a otwartym i zyczliwym:-) To zmienia sprawe o 180stopni. Nie chudnij dltego ze chcesz byc chuda aby ktos inaczej na ciebie spojrzal abys pasowala do kolezanek itp. Zrob to dla siebie!:-) Biedniusia- witamy:) A konkretnie jak chcesz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle doswiadczona
ja barzdo chce schudnac dla siebie, leiej sie czuje jako szczuplejsza osoba najwazniejsze to byc cierpliwym i zgubic te pierwsze pare kg to baardzo motywuje, a jak nie widac efektow to wiadomo...... co do towarzystwa, to ja mam przyjaciol, nie marudze i nie mowie o swoich kompleksach, to by bylo okropne :/ a imprezy najczesciej odbywaja sie u mnie :D tylko nie nawidze patrzec na zdjecia, szczegolnie takie na ktorych widac cala sylwetke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taki przepis ze nie je sie cały czas tej samej zupy kapuścianej. ja jestem sceptyczna jeżeli chodzi o diety jakieś konkretne bo wiem ze później sie przybywa wiecej niż było. wiem też ze woda picie w dużej ilości wody moze zdziałać cuda wiem kiedyś piłam wode i z 10 kilo mi ubyło wtedy jakieś 56 kilo:) nie marzy mi sie nawet taki wynik ale te 60 do 62 moze sie uda nie wiem jeszcze czy zdecyduje sie na tą diete ale może sprobować warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona-owszem jak nie widać efektów to jest strasznie,ale trzeba isć dalej. Tyjaca-życze powodzenia na diecie ja na niej nie wytrzymałam,po 3 dniach było mi juz nie dobrze i do dzisiaj mam 3 pojemniki z tym czymś w zamrażalniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona- to dobrze ze nie marudzisz na temat swojej sylwetki ja tez staram sie nie:-) eh..szczerze mowiac to ja tez nie lubie patrzec na takie zdjecia i na metke z napisanym rozmiarem. Powodzenia dziewczyny:-)! i sie nie zalamujcie jak nie widac efektow bo podobno waga moze stanac nawet na 2 tyg. ale wkoncu ruszy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez nie lubie zdjec,własnie z powodu tego sie odchudzam,a narzekać nigdy nei narzekam,bo sądze,ze moi znajomi nie są slepi i widzą,ze mam kilkanaście zbędnych kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem czarna ;) kurcze nie bedzie mnie przez weekend, jak ja przezyje, nie zagladajac tu??!! dziewczyny, trzymam kciuki za was, dzieki za dobre slowo, czasem tego potrzeba, zeby ruszyc tylek i przestac sie uzalac na d soba!! :D pozdrawiam :* zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie ważne jak wyglądasz inni Cie postrzegaja taka jaka Ty siebie sama postrzegasz:) tylko my kobiety mamy taką tendencje ze lubimy być szczupłe a co mają powiedziec amerykanki co druga to potrwór:))haha ale my lubimy być ładne i eleganckie a to sie wiąze ze szczupłoscia wydaje mi sie tak już zreszta mówiłyście wytwałość wytrwałość i jeszcze raz wytrwałość!!!!! damy radę dziewczyny mówie wam przede wszystkim to tez nie odrazu zrzucajcie kilogramy zadnych głodówek i tym podobnych wiecie przez takie diety cud wypłukujemy z organizmu potzrebne enzymy witaminy dlatego wszystko co robicie robimy trzeba to robić z rozwagą:)) a damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie polubić trudno wiem bo sama siebie nie lubie nie lubie tych 71 kilogramów ale przydałoby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w sumie dobrze się czuje,ale nie mam kasy,aby móc sobie kupić fajne ciuchy,w których nie widać oponki itp,chciałabym wygladac jak dziewczyny z mojej klasy,a dlaczego one tak wyglądają?Proste są szczupłe sa modelkami i 500 zł miesiecznie sobie dorabioają. Nie mam ambicji na bycie modelką,ale szczuplejsza,bnede czuła się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×