Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Ja dzisiaj zjadlam 800kcal i zrobilam 120 brzuszków:-) oj mam motywacje jak nigdy dotąd!;] Postanowilam ze za kazdy kilogram mniej kupie sobie cos fajnego dla siebie:-) np. jakiegos ciuszka,czy kosmetyk. Nie poddawajmy sie i walczmy dalej:) Wsumie ja akceptuje to jak wygladam, ale mimo wszystko chcialabym sie pozbyc tych zbednych kilogramow , zawsze to zwiekszy moja samoocene:-) i ogolnie pewnosc siebie. A jak tam u Was dziewczyny ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu to zycze Ci abyś zbankrutowała:) i zebys co tydzień musiała sobie coś kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez , i juz po drugim:-) pol jogurtu naturalnego z musli a na drugie 2 kromki razowego z serkiem wiejskim:-D ide zaparzyc czerwona herbatke:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj za późno wstałam i odrazu będę jadła obiad,a nie kanapki:).Ale za to już dzisiaj cwiczyłam, i wieczorem tez mam zamiar,a teraz wkuwam chemie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz troszke pocwicze- aerobik z plyty a potem brzuszki:-) No i juz obiad za mną- warzywa gotowane na parze .z chlebem wasa. :-D oj. biedna. nie cierpie chemii :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja obiad zjadłam dzisiaj o 14 i teraz starsznie mnie ssie,ale już jeść nie będę. A ja zaraz znowu sobie potańcze;].Oby w poniedziałek na wadzo było mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potanczyłam,az 4 minuty,haha załosne,ale z tym co rano to dzisiaj było 16 minut cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja dobrze sobie radzisz. W każdej diecie najwazniejsza jest wytrwałość, a w gimnastyce systematyczność. Jak nie lubisz ćwiczyć, to może kilka treningów zamień na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerować spaceruje z psami,ale dzisjaj taka pogoda,ze lepiej nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro sie waze i chce widziec kiogram mniej! :-D znowja- wcale nie zalosne! Wazne zeby chociaz troche pocwiczyc:-) Haha dopiero zalosne jest to ze jeszcze nie zabralam sie za ten areobik i brzuszki:-P Ferdydurka gratuluje zrzuconych 5 kilogramow:-)! ok ide sie zabrac wkoncu za cwiczonka :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po cwiczeniach:-) 120 brzuszkow i godzina aerobiku.. ehhh...jestem wykonczona :-P ide niedlugo spac, do jutra:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze tak trzymac:-) i sie nie dac pokusom;] Jak jestem gloda to pije czerwona herbatke mi pomaga:) Juz po sniadaniu- makrela w sosie pomidorowym z chlebem razowym. I dzisiaj sie wazylam:) Bylo 70,8 jest 69,4 , wiecej niz 1kg haha!:-D wiem że to mało ale cieszy;] no i z 6 na poczatku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola toż to piękny wyczyn,ponad kilo.Super,wcale nie mało. A ja dumna z siebie jestem wczoraj od 14 nic już nie jadłam,nawet wieczorem na żadnego owoca sie nie skusiłam.A teraz jem sniadanko-musli z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra sprawdziłam sobie w tabeli ile kalorii dziś zjadłam. I wyszło na to,ze 18 łyzek musli to jakieś 500kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie powinnam dzisiaj jeszcze zjeść kolacje,ale i tak juz około 1000kcal zjadłam,wiec sobie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przesadzilam z jedzeniem ale mialam dola :( ale i tak sie ciesze, ze wytrwalam tyle dni waga dalej stoi niestety :( ale do marca napewno bedzie lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie musli ma dosyc sporo kcal..ale nie martw sie!:) jak rano zjadlas musli to nic bo zdarzylas juz je ze 100razy spalic:-P:-) estis- niestety podobno waga moze stanac az 2-3 tygodnie, ale potem rusza jak szalona(czytalam wypowiedzi dziewczyn z forum:)..) wiec sie nie martw tylko dalej badz na diecie a niedlugo zobaczysz ze ruszy:-) Nie poddawajmy sie dziewczyny!;] PS: zgodnie z moim postanowieniem kupilam sobie buciki za ten 1kg mniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj niedziela ostatni dzień ferii to się poleniłam i raczej tak dużo nie spaliłam kalorii.A ze od jutra znów szkołą to wiecej ruchu czyli wiecej kalorii spalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj troszkę pojadłam później miałam wyrzuty sumienia ale nic to od dziś zaczynam już na poważnie zaczęłam cwiczyć narazie mało skromniutko bo daaaaaaawno nie ćwiczyłam ostatni raz na wf w szkole jakieś 3 lata temu:) ale zaczynam po nowa i kondyche też złapie:) woda woda i jeszcze raz woda jakieś 4-5 litrów dzinnie ja tyle niestety nie pije ale pije ze 3 litry dziennie myśle ze na początek wystarczy:0 pozdrawiam trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i udalo się dzisiaj rano weszłam na wage i wskazała 82,5 kilo i tak z lekkim nie dowierzaniem na to patrzyłam,a teraz po obiadku znowu stanęłam i waże 83 kilo:). Super do wymarzonej wagi coraz bliżej. A w nagrodę za zrzucone kg kupiłam sobie taki jogurcik: deser z koroną,ok ma 200 kcal,ale zasłużyłam sobie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!! czytam i widze, ze jest dobrze :D ja jestem tak zajebi**** pozytywnie nastawiona po ty weekendzie...... dzis zjadlam 2 kanapki z wedlina drobiowa, malo, ale nie dam rady jakos..... kurcze mam fajny biust i obawiam sie, ze po diecie bede musiala nakladac mniejszy rozmiar ehhh, ale nie mozna miec wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po 3posilkach:-P 1- jajko gotowane 2- pol jogurtu nat. z musli. 3 obiad brokuly z gotowanym kurczakiem;) tyjacaEB- łał !:-D jestem pelna podziwu ja ledwo co dam rade wypic 1,5litra dziennie a co dopiero 3 , juz o 4 ani 5 nie mysle.. (szok) :-) Gratuluje znowja!:-D zle doswiadczona i oby ci ten power nie minal, nie poddawaj sie, bedziemy cie wspierac:)! A co do biustu- nie martw sie , bo przeciez bedziesz miala piekna sylwetke:) Jak my wszystkie!:-D Trzymajcie sie , buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym tygodniu ćwiczyłam 10 minut dziennie a dzisiaj juz cwicze 17:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dzisiaj zjadłam coś około 900kcal,niestety wciągnęło mnie liczenie. A spaliłam jakieś 1000,więc jest dobrze. No i wypiłam juz prawie całą wode ,a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×