Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

ja zjadlam jakies 700kcal i spalilam hmm nawet niewiem ile:) ale zrobilam 100 brzuszkow i tyle bo jestem padnieta po calym dniu;> Wlasnie pije herbatke :) Jutro godz areobiku nieublagalnie.. oj narobilam sobie zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka1333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinka1333
HEJ:D Chcialam sie przyłączyc:D Potrzebuje wsparcia bo sama sobie nie radze z tymi "nadprogramowymi" kg (a jest ich wiele):( Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do swego grona:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie powoli załamuje u mnie waga znowu skoczyła na 72 i spada porywami do 71,5 zaczęłam ćwiczyć i nic zupełnie nic ale nic to spróbuje jeszcze i nie waże sie do niedzieli jak w niedziele nic to ja nie wiem co zrobię. zobaczymy moze przez ten tydzień bedzie lepiej wiecie co ja jakieś 3 lata schudłam bardzo dużo ważyąm jakieś 55 kilo i piłam po prostu niezliczone ilości wody a tez brałam środki antykoncepcyjne dlatego wiem ze woda moze zdziałać cuda tylko trzeba pić jej naprawdę dużo no i oczywiście dużo witamin bo soe wypłukują z organizmu. polecam wodę musze zwiększyć tak do 5 litrów dziennie moze i w tym tygdniu sie uda próbuje jeszcze tego jak to nie da rady to rezygnuje bo tu wszystkiom waga spada a mnie nie mnie sie waha tragedia denerwuje mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca EB nie waz sie tak czesto!!! Ja sie wogole nie waze narazie, poprostu czuje, ze np brzuszek mi mniej wystaje i jestem zadowolona :) moze zebym stanela na wadze to wcale nie byloby mniej, a zalamalabym sie i po co to?? a z taka iloscia wody to ja bym uwazala, bo wydaje mi sie, ze to moze troszeczke rozciagac zaladek, jesli sie myle to uswiadomcie mnie!! znowja- kiedys pytalas czy taniec to dobry sposob na schudniecie....i powiem Ci ze swietny :D trzeba szalec na dyskotekach ile sie da!! nie dosc, ze sie spala kalorie, to pracuja wszystkie miesnie i ma sie lepsza kondycje. ola455- z tym biustem masz racje, dzieki :* nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo narazie jest posytywnie, mam nadzieje, ze to nie minie :) aha no i dzis zjadlam pelnowartosciowe sniadanko 2 kanapki z ciemnym chlebkiem i wedlinka chuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda jest ogólnie dobroczynna dla organizmu najlepsza jest aka przegotowana wogóle każdy człowiek powinien pić ok 2 litrów dziennie a te odchudzające sie to jeszcze wiecej gdzieć na forum czytałam ze ktoś pił 8 litrów dzinnie moze przesada ale jestem w stanie uwierzyć ze schudłą po tylu litrach picia wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda jest ogólnie dobroczynna dla organizmu najlepsza jest aka przegotowana wogóle każdy człowiek powinien pić ok 2 litrów dziennie a te odchudzające sie to jeszcze wiecej gdzieć na forum czytałam ze ktoś pił 8 litrów dzinnie moze przesada ale jestem w stanie uwierzyć ze schudłą po tylu litrach picia wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 9 wypiłam prawie litr wody najpierw wypiłam tą woda a później zjadłam gorący kubek i jestem taka najedzona ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjąca nie wchodz na wage do przyszłej niedzieli,bo jak w ta niedziele waga nie pokaze Ci mniej dojdziesz do wniosku,ze dieta nei ma sensu i ze idziesz wrąbac wielką pizze. Więc daj sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mam obiadek- warzywa gotowane na parze..ahhh alee jeestem glodna :) ! tyjacaEB dziewczyny maja racje , lepiej zwaz sie gdzies za 2-3 tyg. bo jak okaze sie ze waga nie ruszyla to mozesz sie zalamac i zjesc cos zakazanego a tego nie chcemy!:-D WKoncu ruszy, nie martw sie!:) Ja pije 1,5l dziennie wody no i ze 3 herbatki a wiecej poprostu nie dalabym rady:-P:) Witamy spinka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjkka
Hej. Znowja zdjęcia to faktycznie bardzo motywujący element. Jak wywołałam zdjęcia z wakacji i zobaczyłam na nich szczuplutkie koleżanki i grubasa - czyli mnie - to się przeraziłam. Nie myślałam, że jest aż tak źle. Dziś mam już 10 kg mniej, czuję się super, a na zdjęciach też o niebo lepiej wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-smacznego:) hejka-widzer,ze moc zdjec jest docenianna:) A ja niestey przed chwilką rzuciłam sie na zarcie o 15 zjadłam kotleta i ogórki koszone a przed chwilką jeszcze 2 kanapki. Ale tak głodna byłam po dzisiejszych zajeciach,ze nawet nie załuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gratuluje hejka 10kg-ów mniej! Ja niestety nie mam takich motywujacych zdjec bo przez cale zycie bylam przy kosci;/ ALE PORA TO WKONCU ZMIENIC:)! Ide zrobic brzuszki i pohycać na areobiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: z tymi zdjeciami to mi sie pomylilo z innym forum gdzie dziewczyny ogladaly swoje zdjecia przed tym jak przytyly.. pomylilo mi sie hihi:) No ale fakt faktem- ogladalam zdjecia z wakacji jak bylam w kostiumie kapielowym i ... to tez daje jakas moc do walki:-) ok ide juz do tych cwiczen:)! zeby za rok na fotkach z wakacji wygladac o niebo lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znówja
A ja sobie dzisiaj tak pomyślałam,ze jak zrzuce 5 kilo to zrzuce i następne,a jak zrzuce te następne z to kolejnymi bedzie coraz lepiej,tylko chciałabym widziec efekty w centymetrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam o sobie napisac mam 17 lat i wage 93 kg:/ czytalam troche na waszym forum musze przyznac ze macie wielka motywacje wiec pomyslalam ze sie przylacze...stosowalam juz różne diety ale zawsze bylo jojo:/oczywiscie dlatego ze kiedy schudlam jakies 10 kg wracalam do starych nawyków... w szkole buleczka z czekolada jakis batonik cola , w domu obfity obiad no i oczywiscie kolacja...okolo 21:(sama sie do tego doprowadzilam:/a teraz wyglądam jak wyglądam:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spineczko tym razem nie wrocisz do dawnych nawykow , nie pozwolimy ci! :-D Razem damy rade:) A ile chcesz schudnac? ...ja juz po cwiczeniach eh...jestem padnieta..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znówja
zjadłam dzisiaj strasznie duzo,talerz rosołu z ryzem,kotlet i 4 kanapki i ogórki kiszone i musli Ok brzmi nie wiele ale ostatnie dni potrafiłam się bardziej ograniczyc a dzisiaj jakis napad Jestem teraz po 3 godzinach nauki i ledwo patrze na oczy,wiec ćwiczeń dziś nei bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola455 : dziękuję bardzo:D:D mam taką nadzieję:):) Chce schudnąc tyle,że kiedy będe patrzyla w lustro mogła powiedzieć, wyglądam ok, a nie jak potwór:( znowja : każdy miewa napady:D ale nie martw sie po trudnych chwilach przyjdą te lepsze. Nie poddawaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
trzymam za Ciebie kciuki ja tez chce schudnac... mam 163 i waze 63 :( chcialabym 55 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola455 : dziękuję bardzo:D:D mam taką nadzieję:):) Chce schudnąc tyle,że kiedy będe patrzyla w lustro mogła powiedzieć, że wyglądam ok, a nie jak potwór:( znowja : każdy miewa napady:D ale nie martw sie po trudnych chwilach przyjdą te lepsze. Nie poddawaj się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wczoraj mój maż mnie kusił Pawełkiem na wieczór nie dałam sie chociaż uwielbiam pawełki:) dziewczyny macie motywacje i dobrze ja też trzymam kciuki:)za was i za siebie moze faktycznie nie będę sie wazyć do nastepnej niedzieli zobacze tyle że musze schować wagę, wynieść ją z łazienki:) moze w końcu coś pomoże od 5 dni ćwiczę brzuszki rano i wieczorem wieczorem mam wiecej czasu i cwicze wiecej ale codziennie robie ich wiecej dzis zrobiłąm rano 20 brzuszków a wieczorm bedzie 25 i jeszcze jakiś aerobik:) zobaczymy co to da no coś musi bo tak mnie mięśnie bolą ze tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie te napady to sa od tego, ze sie zamalo je, organizm przyzwyczajony do duzych porcji domaga sie tego co zawsze, wiec ja mysle, ze trzeba stopniowo zmniejszac ilosc jedzonka ja kiedys potrafilam pare dni przezyc np. na dwoch kanapkach, ale co z tego jak potem przez pare dni jadlam ponad miare!! teraz jest dobrze, moze wreszcie dojrzalam do tego, zeby schudnac \'z glowa\' mam ogromna motywacje!!! (do zakochania jeden krok...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mogłabym sie do was przyłączyć? Potrzebuje wsparcia w walce z moimi kilogramami, sama jakoś nie daje rady. Przygarniecie mnie ;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love stoned zapraszamy:) A u mnie kurcze xle,w ferie miałam taki zapał,zeby cwiczyc i wogóle a teraz wracam po 7 lekcjach do domu i jestem zmeczona wykończona i nie chce mi sie cwiczyc:/. I jeszcze kurcze w szkole kusza słodyczami. A dzisiaj zjadłam bułke grrr i troche czekolady za duzo grzszków jak na jeden dzien,chyba pójde spac to moze wieczorem bede miała siłe na cwiczenia. W tym tyg lepiej na wage nie staje bo się zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
znowuja: nie załamuj sie zobacz ile pracowałaś na to żeby zrzucic chociaz troche a teraz chcesz znowu wrocic do punktu wyjscia? nie ma mowy ;D my Ci nie pozwolimy ! razem schudniemy zobaczysz ! ;D pocwiczymy dzisiaj razem ok? ja ide dzisiaj pobiegac : bede biegac 4 km a Ty pocwiczysz co chcesz w domku przez co najmniej 20 min ok :> motywacja musi byc! bedzie dobrze jedziemy dalej dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty cały czas pytałaś ćwiczycie??ćwiczcie!! więc ja sie zaraziłam i ćwicze teraz ty nie rób se jaj ćwiczyć \"pączuszku\" tylko bez obrażania sie:) będzie dobrze nie każde zjedzenie czekolady jest karane śmiercią tylko te niektóre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×