Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Gość znowja

Wczoraj miałam bal gimnazjalny wszyscy wystrojeni zabawa przednia,ale dzisiaj zobaczyłam zdjęcia z imprezy. Moje wszystkie koleżanki takie szczuplutkie tylko pośrodku ja taki grubas. Mam 170 cm wzrostu a ważę 85 kilo. I po tych zdjęciach jestem pewna,ze muszę wytrzymać na diecie. Na diecie za dużo powiedziane. Będę jadła 4-6 porcji jedzenia dziennie. I chce do tego ćwiczyć. Zacznę od 5-10 minut dziennie i będę zwiększała czas. Wiem topików takich jak ten jest od groma,ale wpisując tu swoje sukcesy i może porażki będę miała jakaś motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z toba :) powodzenia chetnie bede odwiedzac twoj topik i wiernie ci kibicowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm mam juz swoje małe sukcesy. Zawsze słodziłam herbatę 5 łyżkami cukru,teraz już jedną. W sklepie zawsze musiałam kupić coś słodkiego teraz wchodzę mowie,szybko co chce i nie patrze na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o tańcu? Wczoraj tańczyłam jakieś 4 godziny i miałam wrazenei ,ze to niezły sposób aby schudnąć. A wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhinbac
hej. wiesz co ten pomysł z 4-6 posiłkami jest taki sredni...Wazne jest tez co jesz.Radze Ci zdecydowac sie na jakąs diete,wtedy łatwiej sobie wszytko zaplanowac osobiscie moge polecic Ci diete montignac na ktorej jesz tyle,ze nie czujesz sie glodnym a chudniesz.niby parados ale po 2 tyg u mnie było 4kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błąd z tymi posiłkami
dieta 1000 kcl!! najpier zacznij od 1300kcl i zejdz do 1000kcl dziennie, połykaj tez błonnik przed posiłkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhinbac
do poprzedniczki wiesz z tymi 1300kcal bym nie przesadzała bo co tu duzo mowic pewnie do tej pory niezle sie obzerała wiec te 1300to moze byc mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia {kwiat} ! Pamiętaj, że powinnaś schudnąć także dla zdrowia! A poza tym najciężej jest zacząć później to już idzie :) wiem z doświadczenia -42kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jestes taka młoda to bardzo rozsądnie podeszłaś do diety będe Ci kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że napisze to tak drastycznie ale.. Musisz wytrzymać dać radę schudnąć bo...?? No właśnie po co masz pamiętać szkolne lata jako zakompleksiona grubaska? Kiedy możesz też cieszyć się swoją figurą i nie patrzeć ze smutkiem na wspólne zdjęcie? Pisze Ci to, ponieważ sama schudłam ale zbyt długo z tym, zwlekałam. Koleżanki chodzimy na randki wymieniały chłopaków a ja.. co z tego, że byłam fajna? Teraz żałuję stara pupa ze mnie:P i mało już skorzystam z młodzieńczych lat Dasz radę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady. Co do tych posiłków,nie mam zamiary 4 razy dziennie wcinać np pizze:). Bardziej myślałam o tym,żeby na śniadanie zjadać płatki z mlekiem,potem na drugie śniadanie 2 kanapki, na obiad np rybkę,gotowane mięsko w tym stylu, a potem to już zależy od głodu czy jogurcik czy może kanapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz z psami na spacer,a potem do sklepu po płatki i zjem śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmina24
ja proponuje tez (sama tak zamierzam zrobic) ze aby 2 kanapek zjesc 1:) no chyba ze sa bardzo malutkie to wtedy 2. powodzenia:) i pamietaj ze czasem mozesz sobie pozwolic na maly, slodyczowy grzesik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem czu duże to są kanapki,bo z chleba razowego kwadratowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja koniecznie stosuj jakieś ćwiczenia- choćby taniec, brzuszki, skłony, rozgrzewki takie jak na w-f`ie. Wtedy ciało wygląda o wiele lepiej niż przy samym odchudzaniu bez ruchu. Trzymam za Ciebie kciuki! Do szkoły średniej pójdziesz już jako niezła laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oto mi chodzi,aby w liceum już wyglądać dobrze mam na to 8 miesiecy:),a ćwiczenia owszem wykonuje i to właśnie to co wymieniłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie zjadłam i wzięłam się za sprzątanie:). Pije wodę choć przychodzi mi to ciężko,bo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycoon
a firanka dalej swoje buahahaha.... wydaje Ci sie ze jak bedzie dużo ludzi to szybciej schudniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjąca
Witam nie wiem mogłabym sie przyłączyć? od jakiegoś czasu sie odchudzam tzn pije litrami wode nie jem po 18 no i ogólnie mniej jem tyle że efektów nie widać. Z tym ze ja mam chyba inny problem otóż w zeszłym roku miałam wycinane torbiele z jajników i po tej peracji baredzo przytyłam. nie wiem czy hormony tak wpływają i czy wogóle da sie to zmienić tzn czy uda mi sie wrócic do dawnej wagi???? Poza tym borę tabletki antykoncepcyjne. muszę bo te tabletki leczą mi te torbileki bo sie odnawiają . no ale nie o tym mam 166cm waże 73kg chce do 63 wtedy wyglądałąm bardzo dobrze. jak to zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejujej
Cześć:) Dziękuje za zaproszenie:P Trzymam kciuki za Ciebie, napewno nam się nam wszystkim uda:P TYlko musimy sie dobrze nastawic, juz jestesmy piekne, szczupłe, i cudowne, a jak jeszcze to dopracujemy to wszystkie nam będa zazdroscic:D znowja : wiem wiem, cwiczenia sa potrzebne, jestem leniwa, ale musze sie wziasc za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjąca zapraszamy:). W sumie może i jesz mniej,ale postaw sobei pytanie co jesz?I warto troche poćwiczyć. WIEM łATWO MóWIć,ALE BEZ TEGO SIę NEI OBEJDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjaca EB
zrobiłąm sie czarna:) nie ejm raczej nic tłustego.staram sie obiqady gotować leko strawne raczej gotowane duszone mięso niż pieczone czy smażone. Mam siedzacy tryb w pracy i to dodatkowo mi utunia. Sama nei wiem co ja takiego mogłabym jeść co by wyjątkowo jakoś tuczyło?? no nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjacaEB
jednak nie jestem czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jakiego czasu się odchudzasz? Juz nie raz czytałam o kobietach,które się odchduzaly a i tak miały zastój lub nawet przytyły,a po jakimś czasie wszystko zaczęło ładnie schodzić. Ja właśnie zjadam 2 kanapki chleb razowy ser i polędwica i popijam niesłodzoną herbatą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie długo. po pierwszym tygodniu picia wody i nie jedzenia po 18 przytyłam 3 kilo byłam przerazona ale nie poddaje sie teraz nie wiem czy cos przybyło czy ubyło zobaczymy w niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz to co wiele osób spotyka, tylko właśnie nie wolno Ci się zrazić,życzę wytrwalości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm w sumie woda nie jest taka zła. Sądze,ze aby dieta sie udała trzeba do tego podejsc\"fajnie będe szczupła\",a nie \"o mój boze to jest takie obrzydliwe fuj\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×