Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowja

Chudne ,bo musze i chce.

Polecane posty

Dobra,dobra wiem,ale musze przyznac,ze łatwo bylo mi mówić o cwiczeniu jak wstawałam o 11 i cały dzień w piżamce,a teraz jak wstaje o 6 i do szkoły to masakra,ale dobra dzisiaj pocwicze 20 minut przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja- nie tak strasznie duzo zjadlas, ale nie wracaj do starych nawykow.. no no! :) Pamietaj jaki masz cel:) Juz schudlas tyle i schudniesz jeszcze wiecej ! nie poddajemy sie co to to nie;D Swietnie sobie radzisz i dasz rade dalej!:-D zle doswiadczona- Ja juz tez nareszcie dojrzalam do odchudzania sie \"z glowa\" :) ... bo tyle razy probowalam ale zazwyczaj to byla \"dieta glupota\" lub diety cud:-P Dziewczyny - to musze przyznac- Swietnie sobie radzicie!:) :) Oby tak dalej!;> Witamy Hilary i Lovestoned -napisz cos wiecej o sobie;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ide sie troche pobujac :-D Ćwiczmy ćwiczmy dziewczyny!:)) raz raz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 30 minotowy spacer z psami,ale w wolnym tempie,teraz mój serialik leci,ale jescze pocwicze nie nie bede odkładac na później ide cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
nie wiem co mam Ci napisac :) napisz co chcialabys wiedziec :) znowja :) swietnie ! oby tak dalej ! ja jestem taka zmeczona ;] ojeje tyle sie nachodzilam dzisiaj, ze szok heh ;D busss dziewczynki ;* damy rade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
Jesli chodzi o wiek to mam 17 lat :) waze 63 albo 62 kg i chcialabym schudnąć do 55 to jest moje marzenie :) ostatnio przytylam i chce teraz schudnac, ale juz na trwale :) zakodowac w sobie zdrowe nawyki zywieniowe i zyc bez zadnych diet :) uda sie ! ;D jestem o tym przekonana :) bo inaczej byc nie moze co nie dziewczynki ;) a mam 163 wzrostu lub 164 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hilary gratuluje masz zdrowe ambicje:) 55 kg przy 163cm to bardzo mądre:) i życze aby Ci wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
znow ja :) na pewno wyjdzie nie ma innej opcji ! ;D nam wszytskim sie uda :) ) ) zobaczysz ;D kiedys sie powymieniamy fotkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
znowja : ile masz lat? moze kiedys popiszemy na gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowja- zobacz ile Ci tego ruchu dzis niechcacy wyszlo ;) i o to chodzi, zeby nie robic czegos z przymusu, meczac sie strasznie, ale z przyjemnoscia Hilary- witaj, mysle, ze zrzucenie tych kilku kg nie sprawi Ci klopotow i bedziesz sie cieszyc piekna sylwetka :D trzymam kciuki nie ogladam dokladnie w lustrze i nie waze, az do walentynek, tak postanowilam. Inaczej wpadne w obled koniecznosci szybszego chudniecia i zacznie sie moje bledne kolo, a tego nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle doswiadczona : bardzo dobry pomysł!! jakbysmy sie tak codziennie wazyly i dokladnie ogladaly to pewnie zaraz zrezygnowalybysmy z diety z powodu marnych efektów... chyba tez tak zrobie...chowam wage:D:D hilary : o widze ze mamy tyle samo latek.... te kilka kilo szybko zrzucisz!! zobaczysz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
Spineczko i Zle Doswiadczona :) razem tego osiagniemy ! ;D dobra tez w to wchodze ! ;D zwaze sie dopiero na walentynki ;D ale bedzie zajebombka ;D jak mysliccie ile shcudne do tego czasu? damy rade laski ;] a na walenynki bedziemy tak promieniowac jak nigdy jak postajemy na wagi ;D tylko oczka beda sie swiecic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilary.
a ja tak mam, ze jak zobacze, ze schudlam i spodnie za luzne to juz sobie odpuszczam i tak pozniej tyje.. oj nie tym razem! teraz mam cel ! 55 kg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny pewnie ze uda nam sie razem!:)) Hilary bardzo madrze podchodzic do diety tak trzymaj!:) Napewno uda ci sie zrzucic te kg:-D Jak nam wsztskim!:-) Jestem z wami. Wazymy sie dopiero 14lutego ,Chowamy wagi dziewczyny:)! Jak rzadko sie wazysz nie myslisz obsesyjnie o wazeniu sie co 5 min aby sprawdzic czy cos ci ubylo moze:-P no i nie ma tego zalamania po staniaciu na wadze ze nic nie ruszylo. no i najwazniejsze- mila niespodzianka i szok utratą tylu kg!:) i motywacja na następny miesiac.;] .. Ojj ale jestem głodna :( ide napic sie herbatki .. zmniejszy mi chociaz troche apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg...mama kupiła pączki:/:/:/ musze chyba wybyć z domku na jakis spacerek dopóki ich nie zjedzą bo przed chwila o malo co, a zjadlabym jednego:/:/ oszsz pomocy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Mam 17 lat , no nie długo 18 :P Warze 62/63 kg i mam 164 wzrostu. dążę do wagi 54 kg i narazie jakoś mi idzie ;) liczę że z wami dam na pewno rade! Dzisiaj jestem tak zabiegana , że nawet nie zjadłam jeszcze nic pożadnego poza activią. Musiałam wysprzątać cały domek , no i oczywiscie poćwiczyc :) Dzisiaj czeka mnie jeszcze rowerek. Zaraz zmykam na spacer i do sklepu po skakankę , słyszałam ze naprawdę może zdziałać cuda :P Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi szkoda kasy na skakankę to skacze na wyimaginowanej. A ja dzisiaj nawet dobrze ,bo sie nie przejadam i nie zażeram,a wczoraj dostałam od kolezanki czekolade i zjadłam 2 kawałki a reszte no cóz wyrzucilam,aby nie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..Dzisiaj gdzie nie poszlam tam paczki jak na zlosc:-P..ale sie nie dalam haha..:-D i nie dam (bo jeszcze jest pare w lodowce:( ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie dałam...Nie zjadłam ani jednego!! heh normalnie jestem z siebie dumna:D:D no ja tez skacze na skakance:D:D ale po kilku minutach mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tak: skacze 100 razy ,tańcze wygibasy rózne i po 6 minutach znowu 100 razy skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakas ulubiona muzyke do ktorej tanczycie..jakies fajne szybkie piosenki?? mozecie podac tytuly:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy loop = ma ma maaaaa muaha ;D to jest dobre ;D wyproboj 8) trzymamy forme laski ;D bedzie dobrze ;D ja dzisiaj chyba z 5 km przebiegłam : ) a i jutro tez tyle przebiegne 8) ;D ale mam do nauki tyle, ze szok w trampkach xD ale dam rade ;D jak ja pomysle, ze za tydzien nie bedzie takiej pupy brzusszka i boczkow to ojeje hehehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wagi w domu nie mam i cale szczescie !!! hehe ;) pojde do pielegniarki w szkole sie zwazyc 13 dzien przed walentynkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×