Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

No na ocztaku wiadomo ze jest niewiele, ale dokladnei tak jak iszesz, wszystko wolne, swieta dyzury, ferie dyzury, wogole praca nie jest codziennie po 8 godzin, wakacje wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegoż chcieć więcej :P posiedze w necie i pewnie zaraz spac pójde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lece umyc ząbki i spać, dobrze ze sie wykąpałam wczesnie bo teraz by mi si enie chcialo :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwarta:P Przynajmniej naukę o materiałach zaliczyłam na 5 :) Tylko ta elektrotechnika jeszcze została...a tak mi się nie chce uczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowka ja tez dzisiaj mam przejebany dzien od rana... na razie sie relaksuje i glosno muzyki slucham :D pozniej cos zalatwie i do mojego byl;ego szefa zadzwonie bo jebany o mnie zapomina 😡 wyslalam smsa wczoraj kiedy moge sie zglosic po wyplate, bo mial zadzwopnic wtorek sroda i co?? i cisza wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja też dziś coś kiepski dzień mam.. jakieś smęty się mnie czepiają, najchętniej bym wskoczyła pod kołderkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zwariowany dzien, na slaskiej znowu mi sie udalo przedluzyc tylko jedna ksiazke a druga musze oddac i to niby dzis :o. Teraz bylam z mama w bankomacie, wrocilam biegiem sie wykapalam i po 14 jade do P, jeszcze musze przed pociagiem na ksero leciec odbic z tej ksiazki co musze oddac to co mi jest potrzebne wrrr. Na dodatek przez ta logike wczoraj spac nie moglam bo juz mam czarne wizje, ze jak mnie pindy nie wypisza w dziekanacie z tego przedmiotu to bede musiala isc zaliczac w drugim terminie, a wtedy bedzie malo osob i na bank juz nic nie napisze wrrr Ok spadam sie szykowac, bo jeszcze leb mam mokry :o Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia mam nadzieje ze wypłacą Ci szybko te pieniądze ja tez senna chodze, moje dziewczyny tez, nawet sie wykąpały pzed chwilą w ciepłej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki , ja tylkona momenta. wróciłam z pracy i zazaz mam klientke na pazurki, przed wczoraj tez robiłam sasiadce , wiec moze uda mi sie tez troszke zarobić na tym , albo lepiej powiedziec odrobic toi co było wydane:P heeh w niedziele bylismy u siory na urodzinach i tak jakos wyszło ze czasu nie miąłam zeby tutaj wejść:O tymczasem lece cos zjesc:) do pogadanki , usciski , buziaki itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 🖐️ A co Ty robisz z tymi pazurkami? Zdobienie tylko czy żele/akryle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja tylko na chwile bo zaraz spadam sie uczyć takze bede wieczorkiem..wpadłam ino sie przywitać żeby nie było ze jestem niedobra i niekoleżańska:P hehe do do później..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee to rewela :D Kurs jakiś robiłaś pewnie? Też mnie to od zawsze ciągnie.. kiedyś nawet chciałam iść na wizażystkę/kosmetologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Jejku Wy faktycznie napierdzielacie z tym pisaniem,że szkoda mówić... Mój T.właśnie zasnął po obiadku, mamy jechać do znajomych, a tak szkoda mi go budzić...Ja próbuje sie w międzyczasie uczyć, robić projekt i jeszcze mieć czas dla nas. Jest cholernie ciężko:-( ale jestem szczęśliwa,że jesteśmy razem:-D Buziaki dla wszystkich!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na moment bo zaraz gdzie ?? :P no jak to kurna gdzie :D :D ehhhh :O mam 2 wiadomości, dobrą i złą :P :D dobra to taka, że od dzisiaj mamy nową furę ;) a zła to taka, że dostałam dzisiaj o 6 rano okres :O :O :O :O w 24 dniu cyklu czyli cykl był 23 dniowy :O babeczki z solidarności mi napisały że to na pewno przez stres związany z pracą i wysiłek związany z remontem ale kurna do dupy bo mi sie chrzanić zaczyna no i teraz mam dylemat czy brać dzisiaj pierwszego tabsa czy jeszcze poczekac np miesiąc bo nie boli nic a nic także kurna nie wiem no :O Aguu 🖐️ reszta babeczek 😘 !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik powodzenia Kurcze a moja Gabrysia ma temp, poszła spac, nie wiem czy jutro do przedszkola ją puścic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka a zrobiłaś w końcu badania?? nieźle masz z tym okresem Loża nikt nie tęsknił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×